11 atvirojo kodo daiktų interneto (IP) platformos ir įrankiai

Vienos iš geriausių interneto duomenų platformos ir įrankių, skirtų duomenų rinkimui, apdorojimui, vizualizavimui ir įrenginių valdymui.


Internetinės platformos ir priemonės yra laikomos reikšmingiausiomis daiktų internetinės ekosistemos sudedamosiomis dalimis. Bet kuris interneto įrenginys leidžia prisijungti prie kitų internetinių prietaisų ir programų ir perduoti informaciją naudojant standartinius interneto protokolus. IP internetinės platformos užpildo spragą tarp įrenginio jutiklių ir duomenų tinklų. Tinklinės interneto platformos sujungia duomenis su jutiklių sistema ir suteikia įžvalgų, naudodamos fonines programas, kad būtų galima suprasti, kad daugybė jutiklių sukūrė daugybę duomenų..

Daiktų internetas (IoT) yra technologijos ateitis, padedanti dirbtiniam intelektui (AI) žymiai stipresniu būdu reguliuoti ir suprasti dalykus..

Mes pasirinkome geriausiai žinomų IoT platformų ir įrankių, kurie padeda organizuotai vystyti IoT projektus, rinkinį..

Zetta

Zetta yra API pagrindu sukurta IoT platforma, pagrįsta Node.js. Tai laikoma išbaigtu įrankių rinkiniu, skirtu įrenginių HTTP API sudaryti. „Zetta“ sujungia REST API, „WebSockets“, kad sudarytų dideles duomenų ir realiojo laiko programas. Toliau pateikiamos kelios svarbios savybės.

 • Jis gali veikti debesyje, asmeniniame kompiuteryje ar net kukliose plėtros plokštėse.
 • Paprasta sąsaja ir būtinas programavimas jutikliams, pavaroms ir valdikliams valdyti.
 • Leidžia kūrėjams surinkti išmaniųjų telefonų, įrenginių ir debesų programas.
 • Jis sukurtas didelėms duomenų ir realiojo laiko programoms.
 • Bet kurią mašiną paverčia API.

Arduino

Jei siekiate sukurti kompiuterį, galintį suvokti ir labiau valdyti realų pasaulį, kai tai susiję su įprastu autonominiu kompiuteriu, tada Arduino gali būti jūsų protingas pasirinkimas.

Siūlo tinkamą IoT techninės ir programinės įrangos derinį, „Arduino“ yra paprasta naudoti internetinė interneto platforma. Jis veikia per daugybę aparatūros specifikacijų, kurias galima suteikti interaktyviajai elektronikai. „Arduino“ programinė įranga yra „Arduino“ programavimo kalbos ir integruotos plėtros aplinkos (IDE) plane..

Mazgas-RAUDONAS

Mazgas-RAUDONAS yra vaizdinis įrankis daiktų internetui pataisyti, t. y. sujungti aparatūros įrenginius, API ir internetines paslaugas naujais būdais. „Node.js“ sukurtas „Node-RED“ apibūdina save kaip „vaizdinę daiktų interneto instaliacijos priemonę“.

Tai suteikia kūrėjams galimybę sujungti įrenginius, paslaugas ir API naudojant naršyklės srauto rengyklę. Jis gali veikti „Raspberry Pi“, o norint padidinti jo galimybes, prieinami dar 60 000 modulių.

Plazdėjimas

Plazdėjimas yra programuojamas elektroninių procesorių procesorius, skirtas studentams ir inžinieriams. Plakimas ima šlovę, nes jis yra tolimas. Ši „Arduino“ plokštė turi belaidį siųstuvą, kuris gali parodyti daugiau nei pusę mylios. Be to, jums nereikia maršrutizatoriaus; plevėsuojančios lentos gali greitai sąveikauti.

Jį sudaro 256 bitų AES šifravimas, juo naudotis paprasta. Kai kurios kitos funkcijos pateiktos žemiau.

 • Greitas atlikimas
 • Išraiškinga ir lanksti vartotojo sąsaja
 • Gimtasis spektaklis
 • Vizuali esamų valdiklių apdaila ir funkcionalumas.

„M2MLabs“ pagrindinis šaltinis

„M2MLabs“ pagrindinis šaltinis yra programų sistema, skirta kurti mašinas mašinoms (M2M) tokioms programoms kaip nuotolinis valdymas, transporto parko administravimas ar išmanusis terminalas. Jo galimybės apima lankstų prietaisų projektavimą, įrenginių struktūrą, ryšį tarp mašinų ir programų, duomenų patvirtinimą ir normalizavimą, ilgalaikę duomenų saugyklą ir duomenų gavimo funkcijas..

Tai pagrįsta „Java“ ir „Apache Cassandra NoSQL“ duomenų baze. „M2M“ programas galima modeliuoti ne valandomis, o savaitėmis, o vėliau perduoti į didelio našumo vykdymo aplinką, sukurtą standartinio J2EE serverio ir labai keičiamo dydžio „Apache Cassandra“ duomenų bazėje..

„ThingsBoard“

„ThingsBoard“ skirtas duomenų rinkimui, apdorojimui, vizualizavimui ir įrenginių valdymui. Jis palaiko visus standartinius IoT protokolus, tokius kaip CoAP, MQTT ir HTTP, taip pat greitai, kaip diegimą debesyje ir vietoje. Jis sukuria darbo eigas, pagrįstas projekto gyvavimo ciklo įvykiais, REST API įvykiais, RPC užklausomis.

Pažvelkime į šias „ThigsBoard“ funkcijas.

 • Stabili platforma, kurioje derinamas mastelio keitimas, gamyba ir atsparumas gedimams.
 • Lengvas visų prijungtų prietaisų valdymas ypač saugioje sistemoje
 • Pertvarko ir normalizuoja įrenginio įėjimus ir palengvina pavojaus signalus apie visus telemetrijos įvykius, atkuria ir neveiklumą..
 • Įgalina specifines naudojimo būsenos funkcijas, naudojant tinkinamas taisyklių grupes.
 • Valdo milijonus įrenginių tuo pačiu metu.
 • Nei vienas nesėkmės momentas, nes kiekvienas rinkinio mazgas yra tikslus.
 • Keliems nuomininkams skirtų įrenginių apdaila.
 • Trisdešimt labai pritaikytų prietaisų skydelio valdiklių, leidžiančių sėkmingai pasiekti vartotoją.

Kinoma

Kinoma, „Marvell Semiconductor“ aparatinės įrangos prototipų kūrimo platforma, apima tris skirtingus atvirojo kodo projektus. „Kimona Create“ yra „pasidaryk pats“ statybos rinkinys, skirtas elektroninių prietaisų prototipams formuoti. „Kimona“ studija yra kūrimo aplinka, veikianti kartu su „Set up“ ir „Kinoma Platform Runtime“. „Kimona Connect“ yra nemokama „iOS“ ir „Android“ programa, jungianti išmaniuosius telefonus ir stovus su IoT įrenginiais.

„Kaa IoT“ platforma

Kaa yra gamybai paruošta, lanksti, daugiafunkcinė tarpinės programinės įrangos platforma, skirta internetinių sprendimų internetiniams sprendimams, prijungtoms programoms ir išmaniesiems įrenginiams kurti. Tai suteikia išsamų efektyvaus ryšio palaikymo būdą, susijusius su sujungtais ir intelektualiaisiais įrenginiais ir jų sąveikos galimybes.

Jis jungiamas nuo mažų pradedančiųjų iki puikios įmonės ir jame yra pažangūs kelių debesų IoT sprendimų diegimo modeliai. Pirmiausia jis grindžiamas lanksčiomis mikropaslaugomis ir lengvai atitinka praktiškai bet kokius poreikius ir pritaikymą – kai kurias kitas funkcijas, kaip nurodyta toliau.

 • Palengvina įvairių įrenginių sąveiką.
 • Vykdo realaus laiko įrenginio valdymą, nuotolinio įrenginio aprūpinimą ir struktūrą.
 • Kurkite išmaniųjų produktų debesies paslaugas
 • Susideda iš temų pagrįstų įspėjimo sistemų, skirtų galutiniams vartotojams pateikti prenumeruojamiems galiniams taškams bet kokio iš anksto nustatyto formato pranešimus..
 • Atlikite realaus laiko įrenginio stebėjimą
 • Tvarkykite begalinį kiekį prijungtų prietaisų
 • Surinkite ir analizuokite jutiklio duomenis

Svetainė Kur

Svetainė Kur platforma siūlo prietaiso įėjimų nurijimą, saugyklą, apdorojimą ir įsisavinimą. Jis veikia „Apache Tomcat“ ir teikia labai suderintas „MongoDB“ ir „HBase“ programas. Galite diegti „SiteWhere“ debesies platformose, tokiose kaip AWS, Azure, GSP ar vietose. Tai taip pat palaiko „Kubernetes“ klasterių aprūpinimą.

Toliau pateikiamos kelios kitos savybės.

 • Vykdykite bet kokią internetinių programų sąmatą vienoje „SiteWhere“ instancijoje
 • Pavasaris atneša šaknies konfigūracijos sistemą
 • Pridėkite valdiklius naudodamiesi savarankiška registracija, REST paslaugomis arba dalimis
 • „InfluxDB“ duomenų apie įvykius saugojimui
 • Prijunkite įrenginius su MQTT, Stomp, AMQP ir kitais protokolais
 • Integruos trečiųjų šalių integracijos sistemas
 • „Eclipse Californium“ skirtas CoAP pranešimams
 • Nesusijusių duomenų saugyklos „HBase“
 • „Grafana“ vizualizuoja „SiteWhere“ duomenis

DSA

Paskirstytųjų paslaugų architektūra (DSA) skirtas bendravimui tarp įrenginių, logikai ir pastangoms įgyvendinti kiekviename daiktų interneto infrastruktūros posūkyje. Tai leidžia paskirstytai bendradarbiauti tarp įrenginių ir padeda tinklo inžinieriui dalytis diskrečių skaičiavimo sistemų funkcionalumu.

Galite valdyti mazgo atributus, leidimus ir nuorodas iš DSLinks.

Plonesnis

Thinger.io teikia keičiamą debesų bazę, skirtą įrenginiams sujungti. Galite greitai su jais susidoroti paleisdami administratoriaus pultą arba sujungdami juos į projekto logiką naudodami jų REST API. Tai palaiko visų tipų įsilaužėlių lentas, tokias kaip Raspberry Pi, Intel Edison, ESP8266.

„Thinger“ galima integruoti su IFTT, ir jis teikia duomenis realiu laiku gražiame prietaisų skydelyje.

Išvada

Mes gyvename pasaulyje, kuriame viskas yra prijungta prie interneto, kuriame bus kaupiami duomenys ir informacija, kurią bus galima naudoti, analizuoti ir, žinoma, išnaudoti siekiant labiau išnaudoti išteklius, susijusius su įmonių ir miestų konkurencingumu. Taigi, jei norite, kad jūsų verslas pasinaudotų šiuo poveikiu ir tuo, kaip visi patiria supantį pasaulį, tuomet turėtumėte sutelkti dėmesį į „sujungtų programų“ kūrimą..

Jei esate kūrėjas ir įdomu kurti internetinę internetą nuo nulio, tada patikrinkite tai puikus Junaido Ahmedo kursas.

ŽENKLAI:

 • Atviro kodo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map