11 geriausių įrankių, skirtų greičiau išbandyti ir sukurti API

Netrukus sukurkite API kaip profesionalas.


Organizacijos keičiasi į „Microservices Architecture“ modelį, kad galėtų sėkmingai įgyvendinti savo programinės įrangos projektus, nes dauguma mikro paslaugų paslaugų projektų naudoja API (programų programavimo sąsajas). Čia turime džiaugtis „Microservices“, nes ji turi įvairių pažangių funkcijų nei kiti modeliai.

Kaip ir šie, yra atskiros duomenų saugyklos su atskiromis komandomis tvarkyti kiekvieną duomenų saugyklą; Be to, tai leidžia programinės įrangos tiekėjams greičiau diegti komponentus. Ir jei viena programa yra atnaujinta, likusių programų nereikia atnaujinti; jie gali tęsti savo funkcionalumą.

Mes laiku galime suteikti greitus rezultatus ar paslaugas galutiniams vartotojams, kurie naudoja programas pagal savo reikalavimus. Daugybė API naudoja REST paslaugas per HTTP duomenims siųsti ir gauti. Daugelis programinės įrangos testuotojų automatizuoja savo testavimą naudodamiesi UI ir API testu. Lyginant API testavimą su vartotojo sąsaja pagrįstu testavimu, API testai yra daug greitesni ir patikimesni nei UI pagrįsti testai.

Kas yra API testavimas?

Prieš pradėdami spręsti, aš jums pranešsiu, kas yra API.

Apskritai, jis veikia kaip programų, prietaisų ir duomenų bazių pasiuntinys. Tarkime, kad ieškote skrydžio per internetinę kelionių užsakymo svetainę. Jis paprašys įvesti reikiamą išsamią informaciją, pvz., Šaltinį, kelionės tikslą ir informaciją apie vieną kelionę ar kelionę į abi puses per nustatytą kainą.

Kai spustelėsite paiešką čia, pateks į paveikslėlį, kuris sąveikauja su kiekvienu kvėpavimo takų API ir pateikia rezultatus, kurie atitinka jūsų normas. Viskas vyksta tik per kelias sekundes.

Jei API neveikia tinkamai realaus laiko scenarijuose, nėra reikalo naudoti API, tiesa?

Norėdami atsiriboti nuo šių situacijų, turime pasirinkti API testavimą. Taigi prieš auditoriją, naudojančią paslaugą, turime išbandyti API. Tai vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį kuriant programas.

Būtinas API testavimas yra tam tikros rūšies programinė įranga, kurią reikia atlikti norint sukurti API, kad būtų galima sukurti įdiegtos programos funkcionalumą, vykdymą, saugą ir patikimumą. Daugiausia dėmesio skiriama programinės įrangos architektūros verslo sluoksniui. Testavimas yra lemiama nuolatinės integracijos sėkmės dalis & „DevOps“ programos operacijos.

Peržiūrėkite šiuos įrankius, kad palengvintumėte mūsų kūrimo užduotis.

„SoapUI“

„SoapUI“ yra žinomas API testavimo įrankis žiniatinklio paslaugoms išbandyti.

Tai gali būti įmanoma patikrinti tiek SOAP žiniatinklio paslaugas, tiek RESTful interneto paslaugas. „SoapUI“ galima naudoti kaip atvirojo kodo ir PRO versiją, tačiau, kaip jūs galite atspėti, PRO versija įgijo papildomų funkcijų. Ji pagrįsta „Java“, todėl veikia daugumoje operacinių sistemų, pirmiausia ją lengva išmokti & naudoti ir patikimas visiems.

SoapUI api

Patikimi milijonams vartotojų, galite juos naudoti įvairiems bandymo atvejams.

 • Funkcinis
 • Duomenų pagrindu
 • Tyčiojasi
 • Saugumas
 • Spektaklis

Galbūt jus domina išsamus mokymasis, patikrinkite tai internetinis kursas.

„Katalon“ studija

„Katalon“ studija yra automatinio tikrinimo įrankis žiniatinkliui, API ir mobiliajam telefonui. Jis buvo apdovanotas kaip nauja testavimo priemonė ir geriausias automatikos srityje.

Pagrindiniai bruožai:

 • Testuotojų ir kūrėjų testavimo sprendimas
 • Palaiko visų rūšių SOAP, REST užklausas
 • Veikia su tokiais rėmais kaip BDD Agurkai. Tai testavimo metodas, kai rašytiniai testų pavyzdžiai pateikiami natūraliomis kalbomis padeda perduoti informaciją tarp verslo suinteresuotųjų šalių ir techninių žmogiškųjų išteklių.
 • Integruota integracija su „Jenkins“, „JIRA“, „Slack“, „Docker“ ir „qTest“
 • Efektyviai išnaudokite Katalon UI / UX funkcijas, tokias kaip paieška, vilkite & lašas, įmontuoti raktiniai žodžiai, pasirenkant bandomuosius atvejus

Katalon galite pradėti nemokamai.

„TestNG“

TestNG „Java“ įkvėptas iš „JUnit“ ir „NUnit“. Pagrindinis devizas yra suteikti lengvai naudojamas funkcijas ir atlikti visus bandymo etapus, tokius kaip vienetas, integracija, funkcinis ir kt..

 • Naudodami „TestNG“ kartu su selenu, galite sukurti greitą ataskaitą, kurioje galėtume sužinoti, kiek testų atvejų buvo nesėkmingi, progresuoti ir atšokti.
 • Lengvai integruokite su „DevOps“ įrankiais, tokiais kaip „Maven“, „Jenkins“, „Docker“ ir kt.
 • Naudodami komentarus „TestNG“ galite lengviau suprasti kodą, o išimtys buvo sugautos automatiškai nei „JUnit“.

Galite sukurti duomenimis pagrįstus testus naudodami „TestNG“.

Paštininkas

Paštininkas yra tam tikras įrankis, galintis atlikti ir kūrimo, ir testavimo API. Tai yra atvirojo kodo ir lengvai įdiegiama. „Postman“ darbo sritis pasižymi tokiomis savybėmis kaip nauja, importavimas, bėgikas, mano darbo sritis, kvietimas, kolekcijos, užklausų skirtukas, HTTP užklausa ir išsaugojimas ir kt..

paštininko api

Pabrėžia

 • Parašykite ir atlikite kiekvieno užklausos testus naudodami „JavaScript“
 • Tikrindami API Postman, galite pasirinkti reikalingus HTTP metodus, tokius kaip GET, PUT, POST ir kt.
 • Jei norite įvesti bet kurio API rezultato įvesties vertę, galite naudoti „Postman“ aplinkos tvarkymo funkcijas.
 • Saugokite susijusius galinius taškus kolekcijoje.

Norint sukurti greitesnę API, paštininkas turi daug daugiau pranašumų. Patikrinkite tai Udemy kursas jei domisi rankomis.

Swaggeris

Swaggeris, tai AKA geriausi API įrankiai, skirti projektuoti, kurti ir išbandyti API. „Swagger“ įrankiai yra ir atvirojo kodo, ir profesionalūs, ir tai padėjo milijonams kūrėjų & bandytojams, kad galėtų pateikti puikų API.

kramtytojas

funkcijos

 • Inspektorių lengva projektuoti, dokumentuoti ir išbandyti API
 • Taip pat galite išbandyti API debesyje
 • Palaikykite visų rūšių paslaugas, tokias kaip REST, SOAP
 • „SwaggerHub“ yra platforma, kurioje galite kurti ir dokumentuoti naudodami „OpenAPI“

JMeteris

JMeteris yra paprastas, bet galingas įrankis automatizuotam testavimui. Galite atlikti „RESTFul“ paslaugų našumo testus naudodami JMeter scenarijus. Jis gali naudoti įvairias kalbas, pavyzdžiui, „Java“, „JavaScript“ ir PHP. Jis skirtas internetinėms programoms išbandyti, tačiau vėliau jis išsiplėtė ir įtraukė kitas bandymo funkcijas.

funkcijos

 • JMeter apibūdino kaip greitą API testavimo įrankį, nes jis greitai atlieka apimties testus
 • Atviras šaltinis ir palaikymai, skirti įdiegti daugybę papildinių & plėtiniai
 • „JMeter“ turi atskirą funkciją, vadinamą parametrų pridėjimu parametrų skirtuke, kurios nerandam kitose programose
 • Gali atlikti puikius funkcijų ir apkrovos bandymus JMeter

Būkite tikri

Ramus biblioteka yra pritaikyta API priemonė „Java“ domenui, naudojanti žmones REST paslaugų testavimui ir patvirtinimui. Jis taip pat naudojamas HTTP, JSON ir XML pagrįstoms žiniatinklio paslaugoms išbandyti. Tai suteikia mums daugybę pagrindinių funkcijų, tokių kaip „XPath“ patvirtinimas, JSON kelio sintaksė, lengvas failų įkėlimas ir specifikacijų pakartotinis naudojimas. Taip pat tam daugiausia įtakos turėjo dinamiškos kalbos, tokios kaip Groovy, Ruby.

būkite tikri

Viena iš puikių funkcijų, kurias siūlo neabejotinai užtikrinta, jums nereikia analizuoti XML ar JSON atsakymų, kai gausite atsakymą..

Tricentis Tosca

„Tricenti Tosca“ yra pritaikytas nuolatinis „DevOps“ platformų testavimo įrankis, nes kai kurių pagrindinių įrankių nepavyko sutikti „DevOps“ aplinkoje. Pradedantysis taip pat gali suprasti „Tosca“ įrankį ir iš karto gali sukurti išankstinius API testus iš verslo perspektyvos ir integruoti juos į visus scenarijus.

„Tricentis Tosca“ tinka nuolatiniams bandymams & automatizavimo testas mobiliesiems, internetiniams, UI, SAP ir kt.

Bitynas

Bitynas yra visa API platforma, kurioje galime kurti, kurti, kurti ir dokumentuoti API. Tai suteikia sistemą, skirtą greičiau sukurti, išbandyti ir įdiegti gamybai parengtą API. Apskritai, norėdami sukurti API, turime apibrėžti įvesties ir išvesties schemas, o „Apiary“ API gali būti suprojektuoti taip, kad įvestis ir išvestis būtų pasityčiojusi.

Ši tyčiojama API atitiks programos specifikacijas nepakeisdama jokio kodavimo, o duomenis bus galima integruoti ir išbandyti. „Building API“ yra skirtingi darbo eigos etapai. Nepaisant to, bitynas gali suteikti kiekvienam komandos etapui galimybę dirbti savarankiškai.

„MuleSoft“ API

„MuleSoft“ API, dar žinomas kaip „AnyPoint“ API tvarkyklė, yra platforma, kurioje kūrėjai gali kurti, projektuoti, valdyti ir skelbti API. Tai siūlo organizacijoms integruotis su tokiomis populiariomis debesijos paslaugomis kaip „Salesforce“, SAP ir daugeliu kitų. „AnyPoint“ platforma naudoja „Mule“ kaip vykdymo laiko variklį.

mulesoft api

API valdytojas užtikrina, kad kiekviena API yra saugi ir paprastai tariant, yra viso gyvavimo ciklo API valdymas.

Apigee

Apigee „Google Cloud“ suteikia API valdytojams galimybę kurti, saugoti, skelbti, analizuoti, stebėti ir gauti pajamų iš API. Jis gali būti valdomas hibridinių debesų aplinkoje, kad būtų galima atlikti skaitmeninį pagreitį. Apigee daro įprastus kūrėjus API ekspertu.

Apigee kraštas sukuria API tarpinius serverius, o juos naudojant; galite gauti tikrus analizės duomenis. „Apigee edge“ sukurti tarpiniai serveriai valdo apsaugą ir autentifikavimą, kad teiktų geresnes paslaugas.

Išvada

Nepaisant to, visose API priemonėse būtų prieinamos tos pačios funkcijos, tačiau požiūris skiriasi. Geriausias būdas juos patirti yra pabandyti pamatyti, kas geriausiai tinka jūsų verslo reikalavimams.

ŽENKLAI:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map