13 geriausių IDE, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas programuotojas

Integruota kūrimo aplinka (IDE) yra programinė įranga, kuri padeda kurti programinę įrangą. Skamba juokingai, tiesa?


IDE yra įrankių ir priemonių, reikalingų programuotojams programinės įrangos projektavimo ir tobulinimo rinkinys, rinkinys. Tai suteikia programuotojui aplinką, kurioje jie gali rašyti ir išbandyti savo kodus.

Kodėl IDE yra toks svarbus?

Na, pagalvok scenarijų – vakarienei ruošiesi makaronus. Nors žinote receptą, bet jums prireiks ingredientų ir tinkamų įrankių / įrangos, kad įgyvendintumėte savo idėją. Visus tinkamus įrankius ir ingredientus rasite virtuvėje. Taigi, tai bus jūsų darbo vieta.

Be to, net jei kūrėjai žino, kaip koduoti, jiems reikės darbo vietos su visomis susijusiomis priemonėmis. IDE suteiks kūrėjams tą darbo vietą. Štai kodėl IDE yra labai svarbūs.

Laimei, yra daug IDE programinės įrangos, iš kurios galima rinktis, ir toliau pateikiamos kelios iš geriausių, kurias mėgsta daugybė kūrėjų..

BlueJ

Skirta: JAVA

BlueJ yra vienas iš populiariausių IDA, skirtas JAVA programuotojams. Tai geriausia programuotojams, dirbantiems individualiai arba turintiems nedidelio masto programinę įrangą. Tai labai interaktyvus išdėstymas. Tai leidžia kūrėjui išbandyti jų kodą ir sąveikauti su naujais objektais.

Objektus galite kurti taikydami metodus. Galite patikrinti jų vertę, taip pat vizualiai nuskaityti kodą.

Jis skirtas mokymo tikslams ir turi mokymo šaltinių portalą. Galite tai patikrinti čia.

Užtemimas

Skirta: C ir C++

Užtemimas leidžia programuotojams atvirai naudotis šaltiniais. Tai leidžia vartotojui naudoti bet kurią iš OS, pvz., „Linux“, „Windows“ ir „Mac“.

„Eclipse“ teikiama sąsaja yra vienas patraukliausių jos elementų. Tai leidžia nuleisti ir taip pat vilkti funkcionalumą. Taip pat galite išanalizuoti savo kodą naudodami statinę analizę. Tai taip pat palaiko tokius elementus kaip derinimo ir profiliavimo.

Jei jums reikia pagalbos naudojant „Eclipse“ kuriant „Java“ programas, patikrinkite tai puikus internetinis kursas.

KODAS :: BLOKAI

Skirta: C ir C++

KODAS :: BLOKAI yra nemokamas įrankis C ir C ++ programuotojams. Jį galima sukonfigūruoti pagal jūsų reikalavimus, o jo papildiniai yra labai lankstūs. Tai leidžia programuoti objektus vizualiai orientuotame objekte. Tai vadinama klasės naršykle. Tai taip pat palaiko automatinį kodo pildymą kartu su derinimo funkcija.

Naudokite šį internetinį įrankį skirtas C ir C ++ programavimui.

Codenvy

Skirta: JAVA

Geriausia Codenvy yra trys skirtingi variantai. Trys variantai yra tokie: programuotojas, įmonė, ir komanda.

Galite pasirinkti variantą, kuris geriausiai apibūdina jus. Kūrėjams ji suteikia tokias funkcijas kaip automatinis kodo užpildymas ir sintaksės paryškinimas. Tai viena iš nedaugelio IDE programinės įrangos. Galite naudoti „Linux“, „Mac“, „Windows“.

Pagrindinės jo funkcijos yra lengvas kodavimas, geresnė vartotojo patirtis ir „Docker“ palaikymas.

RJ tekstas

Skirta: JAVA, PHP, HTML, CSS

RJ tekstas leidžia automatiškai užpildyti kodą kartu su kodo lankstymu. Naudodami šį IDE, taip pat galite naudoti stulpelio režimą. Joje yra patobulintos spalvų užuominos, kurias nesunkiai galite pakeisti tarp skirtingų formatų. Jis turi dokuojamas skydelius, taip pat siūlo komentarų juostą. Tai siūlo sintaksės redagavimą. Tai puikus teksto ir šaltinio redaktorius, kuris palaiko ir „Unicode“.

GNAT programavimo studija

Skirta: C ir C++

GNAT programavimo studija yra galingas IDE, teikiantis kūrėjams kelių platformų paramą. Tai visiškai palaiko derinimą ir profiliavimą. Tai taip pat yra klasės naršyklė, leidžianti vartotojui atlikti objektinį programavimą. Ji taip pat turi nuvilkimo ir nuleidimo funkciją.

Geriausia jo savybė – jis automatiškai užpildo kodą.

„Visual Studio“ kodas

Skirta: JAVA

„Visual Studio“ kodas gali būti naudojamas visose pagrindinėse OS. Tai yra vienas geriausių IDE naujųjų programuotojų. Tai padeda pradedantiesiems suprasti kodavimą ir susijusias procedūras kaip žymas ir sintaksę. Puiku suprasti klaidų tvarkymą. Jis turi sintaksės paryškinimo funkciją. Tai taip pat palaiko automatinį pildymą. Jis taip pat turi funkcijos apibrėžimą.

Ji taip pat turi „IntelliSense“ funkciją, kuri intelektualiai automatiškai užpildo kodą, atsižvelgdama į naudojamo kintamojo tipą.

Laikikliai

Skirta: JAVA, Python, Perl, Ruby

Laikikliai yra labai lengvas redaktorius. Jis turi puikias vaizdines priemones. Jame yra integruoti redaktoriai, kurie leidžia tiesiogiai redaguoti. Atvirojo kodo versija yra visiškai nemokama. Jis taip pat siūlo keletą pratęsimų. Ji turi labai patogią ir interaktyvią vartotojo sąsają. Tai taip pat suteikia padalintos peržiūros režimą.

„AWS Cloud9“

Skirta: JAVA, C, C ++, Python, Go, Ruby, Perl

„AWS Cloud9“ palaiko realiojo laiko analizę kartu su savaiminiu redagavimu. Jis turėjo derinimo savybes. Tai pabrėžia sintaksę. Galite lengvai išplėsti jo funkcionalumą naudodami norimus papildinius. Taip pat galite tinkinti programinės įrangos išvaizdą naudodamiesi daugybe temų, kurias siūlo IDE.

„CodeLite“

Skirta: C ir C++

„CodeLite“ teikia bendrą paramą kūrėjams. Tai nemokamas ir atvirojo kodo. Tai turi naujos kartos derinimo elementą. Tai taip pat palaiko profiliavimą. Jis taip pat turi įmontuotą RAD įrankį. RAD leidžia kurti ir projektuoti valdikliais pagrįstas programas. Tai taip pat gali palaikyti kodų analizę, naudojant statinį metodą.

„Greenfoot“

Skirta: JAVA

„Greenfoot“ IDE yra specialiai sukurtas palengvinti vidurinių mokyklų moksleivių ir nepilnamečių klasių mokinius. Jame yra interaktyvių žaidimų, kurie padeda naujokams linksmai suprasti kodavimą. Jame yra animacinė grafika ir garsai. Studentai gali greitai sukurti 2D grafikus. Tai visiškai nemokama. Jame taip pat yra integruotos interaktyvios simuliacijos. Vienintelis šio IDE tikslas yra padėti programavimą padaryti lengvu ir smagiu uždaviniu.

Šviesos stalas

Skirta: JAVA, Python, CSS, HTML

Šviesos stalas siūlo labai interaktyvią sąsają. Galite be vargo tyrinėti ir kurti įvairias programas. Programuotojas gali jį pritaikyti savo poreikiams. Jame yra įskiepių tvarkytuvė, padedanti vienu metu valdyti kelis papildinius. Dėl to iššifravimas tampa be vargo užduotimi.

„NetBeans“

Skirta: JAVA, C, C ++, Python, PHP, HTML

„NetBeans“ gerai veikia su visomis populiariomis programavimo kalbomis. Tai suteikia linijos įbrėžimą. Jis taip pat prieinamas įvairiomis kalbomis, tokiomis kaip anglų, rusų, japonų ir kinų. Tai taip pat pabrėžia šaltinio kodą. Darbo vietą galima visiškai modifikuoti, o programuotojas gali ją modifikuoti pagal savo poreikius. Tai taip pat reaktorių kodas.

Kaip pasirinkti IDE?

 • Visų pirma, turėtumėte sudaryti sąrašą dalykų, kurie yra jūsų prioritetas. Tai labai svarbu, nes vienas programuotojas gali ieškoti IDE su geriausiomis sintaksės paryškinimo galimybėmis, o kitas gali ieškoti IDE, turinčio geriausią sąsają. Taigi, pirmiausia turite apibrėžti savo poreikius.
 • Kai kurie kritiški kriterijai, kuriuos reikia įtraukti į jūsų prioritetų sąrašą, yra sintaksės paryškinimas, derinimas, klaidų paryškinimas, sąsaja ir statinio kodo analizė..
 • Tada įvertinkite įvairius IDE pagal jūsų prioritetų sąrašą ir pasirinkite jums tinkamiausią.

Kodėl internetinės IDE tampa tokios populiarios?

Žiniatinklio IDE pakeičia darbalaukio IDE, nes juos lengva naudoti ir lengviau valdyti. Programavimo pasaulis vis dar ginčijasi, kuri IDE forma yra geriausia. Bet mes negalime paneigti to, kad internetiniai IDE audringai suvokia programuotojus. Daugelis programuotojų perėjo prie internetinių IDE. Taigi vienas dalykas yra tikras, kad internetinė IDE yra nauja programavimo pasaulio tendencija.

Išvada

IDE, nepriklausomai nuo to, ar tai interneto, ar darbalaukio kompiuteriai, yra labai svarbūs programuotojui. Pasirinkę tinkamą IDE, programavimo patirtis gali sumažėti. Pasirinkite IDE pagal savo poreikius, nes jūsų poreikiai gali skirtis nuo jūsų kolegų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map