13 populiarių „Android“ ir „iOS“ emuliatorių, skirtų „Windows“, MAC ir „Online“

Nesvarbu, ar tai „LG“, „Samsung“, ar „Huawei“, 90 proc. Mobiliųjų telefonų veikia „Android“. Atsižvelgiant į tokį milžinišką mobiliųjų programų kūrimo rinkos augimą, yra vykdoma daugybė suderinamumo testų, tačiau kūrėjai, atsižvelgiant į jau augantį darbo krūvį, neturi laiko išbandyti programų mobiliesiems funkcijų suderinamumo problemų..


Išskyrus laiko apribojimus, kyla problemų, susijusių su gausiais ištekliais, kad būtų galima atlikti testus kiekvienai diversifikuotų programų funkcijai. Todėl emuliatorių naudojimas išpopuliarėjo, kad būtų galima supaprastinti ir palengvinti testavimo procesą, kad būtų lengviau ir mažiau nuobodus..

Prieš pradėdami judėti, pirmiausia įsitvirtinkime „emuliatoriuje“. Taigi, kas tai yra?

Na, pirmiausia, emuliatorius iš esmės yra įrankis, imituojantis „Android“ operacinę sistemą viename staliniame kompiuteryje. Kūrėjų projektavimo emuliatorius padės vartotojams ar kūrėjams, norintiems naudotis „Android“, be vargo diegiant.

Tai programa, vykdoma kompiuterine sistema, imituojanti svečio įrenginio architektūrą. Pavyzdžiui, galite lengvai išnaudoti tokius žaidimus kaip „PUBG“ ar „Pokemon Go“ savo kompiuteryje, neįdiegę jų. Šaunu, ar ne??

Dabar, kai jau žinome, kam būtent šis įrankis skirtas, pažiūrėkime, kaip jis padeda išbandyti programas.

Mes matėme didelę mobiliųjų programų plėtrą. Palaipsniui šios mobiliosios programos, be abejo, tapo mūsų egzistavimo atrama ir toliau augs, nes mobiliųjų telefonų naudojimas tampa vis labiau paplitęs. Nesvarbu, ar tai yra naminiai gyvūnai, pavyzdžiui, maisto prekių pirkimas ar rekreacinė veikla, pavyzdžiui, žaidimai, viskas dabar yra tik vienu paspaudimu.

Kalbant apie tai, kad kažkas veiktų sklandžiai, jis turi būti iki žymės.

Todėl kiekviena programa turi būti griežtai išbandyta, kad būtų galima nustatyti bet kokius anomalijas prieš siunčiant ją vartotojams. Taigi, visiems kūrėjams tai tikrai yra dievobaimingumas atsižvelgiant į tai, kaip mobiliosios programos bandymo etape nustatomi netikėti ar neįprasti elgesio modeliai..

Prieš pradėdami diskusiją apie įvairius emuliatorius, šiek tiek panagrinėkime, kaip tai veikia ir kas paskatino vartotojus pasirinkti tokį įrankį.

„Android“ ar „iOS“ programoms ar naršyklėms emuliatorius imituoja operacinę sistemą, laikomą apibrėžta, pvz., „Mac“ ir „Windows“. Kas tai daro, tai nustato „Android“ arba „iOS“ įrenginio virtualiosios aparatinės įrangos sąlygas. Po to mes naudojame jį bandymams, be derinimo. Kaip ir kas nors šiame pasaulyje, taip pat yra emuliatorius, turintis nemažą dalį apribojimų.

Negalime paneigti, kaip brangu nustatyti ir prižiūrėti tikrą „Android“ įrenginių laboratoriją, nes tai nėra paprastas gaminys, skirtas padengti įprastas priežiūros išlaidas, be to, kad dažnai atnaujinami įrenginiai. Todėl internetiniai „Android“ ir „iOS“ emuliatoriai yra populiarus pasirinkimas tarp vartotojų ir pagrįstai!

Pradėkime, žmonės!

Apetitas

Apetitas yra naršyklės emuliatorius, kuris gerai tinka HTML5 ir „JavaScript“.

Atsižvelgiant į tai, kad „iOS“ emuliatoriams, skirtiems asmeniniams kompiuteriams ir „Mac“, nėra jokių galimybių arba jie yra riboti, „Appetize“ yra geriausias sprendimas, nes jums labiausiai reikia įkelti programą į svetainę, o nuo tada jūs visi esate pasiruošę. Tai veiksmingai tinka tiek „Android“, tiek „iOS“.

„LambdaTest“

Galima rinktis iš daugiau nei 2000 skirtingų naršyklių ir OS aplinkos derinių, „LambdaTest“ užtikrina, kad svetainės ir visos programos atsikratytų visų klaidų ir sklandžiai veiktų. Integruoti kūrėjo įrankiai yra vartai derinimo priemonėms, taip pat ir realiuoju laiku.

Tai palengvina kelių naršyklių, pvz., „Safari“, „Mozilla“ ir „Google Chrome“, išbandymą keliose naršyklėse. „Lambda“ tunelio funkcija suteikia papildomą pranašumą išbandant tiek vietinius, tiek privačius puslapius.

Genimocija

Tai paprasta naudoti ir nustatyti, nes jis yra daug funkcijų turintis emuliatorius. Tai yra nemokama ir mokama versija.

Genimocija išsiskiria iš visų dėl savo galimų „OpenGL“ vaizdo plokščių. Tai daro jį vienu iš geriausių ir greičiausių „Android“ emuliatorių. Kartu pateikiami „Eclipse“ ir „Android Studio“ papildiniai.

Išskyrus tai, jis galimas keliose operacinėse sistemose „Windows“, „Linux“ ir „OS X“. Tai taip pat leidžia naudoti kamerą, skirtą emuliuotam įrenginiui. ADB komandas taip pat galima vykdyti naudojant ADB tunelį.

Padažo laboratorijos

Saucelab’s „Android“ ir „iOS“ treniruokliai yra ekonomiškas metodas atlikti mobiliųjų programų testus. Jų emuliatoriai leidžia išbandyti kryžmines naršykles patraukliu greičiu mažesnėmis kainomis nei tikri įrenginiai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad jie, ko gero, yra patys geriausi, užtikrinantys gerą emuliatorių, treniruoklių derinį su realiais prietaisais, kad būtų galima pasiekti geriausią, kai reikia mobiliojo bandymo automatizavimo..

„AWS“ prietaisų ūkis

„AWS“ prietaisų ūkis padeda paleisti žiniatinklio ir mobiliąsias programas atliekant bandymus, pasklidusius įvairiose darbalaukio naršyklėse, tokiose kaip „Chrome“, „Internet Explorer“ ir „Firefox“ bei tikruose mobiliuosiuose įrenginiuose. Tai turi užtikrinti, kad programa veiktų vienodai, nepaisant jos naršyklės aplinkos.

Atliekant automatinį testavimą problemos identifikuojamos ir sugrupuojamos taip, kad pirmiausia būtų galima sutelkti dėmesį į svarbiausią. Jie analizuojami ir fiksuojami naudojant daug vaizdo įrašų, veiksmo ir konsolės žurnalus bei žiniatinklio tvarkyklių žurnalus.

Mėlynieji

Mėlynieji, tikslinga paminėti, koks populiarus ir populiarus pasirinkimas yra „Android“ emuliatoriams. Kodėl taip yra?

Na, pradedantiesiems, „Bluestacks“ yra vienas darbastalio emuliatorius, kuris puikiai dera su „Windows“ ir „Mac“. Nors jie suprojektuoti taip, kad ji galėtų paleisti bet kurią „Android“ programą, jos funkcijos geriausiai veikia tobulinant „Android“ vaizdo žaidimų žaidimų patirtį „Windows“..

Taigi, jei esate kažkas, kuris labai įsitraukia į grafinius žaidimus, tai jums, nes jis yra viskas apie „Android“ žaidimus kompiuteryje! Reikšmingiausias pranašumas, kurį jis turi, yra tai, kad absoliučiai neprarandama grafinė kokybė ir nereikia pamiršti, kad puikus suderinamumas su dauguma ir pagrindiniais „Android“ žaidimais..

MEmu

Tai yra „Android“ emuliatorius, skirtas pagerinti vaizdo žaidimų patirtį. Tai lengva naudoti, nes nereikia keisti ar koreguoti šių sudėtingų parametrų. Viskas, ko jums reikia – įdiegimas, o jums gera eiti žaisti. Metro banglentininkai, Geometrijos brūkšnys ir Miniono išbėrimas yra keletas žaidimų, kuriais galite mėgautis nuoširdžiai naudodamiesi šiuo emuliatoriumi.

Be to, MEmu tapo išimtimi, nes palaiko „Lollipop“, „Android Jelly-bean“, taip pat „Kitkat“. „MEmu“ rekomenduojamas dėl jo žvaigždžių našumo, be to, juo galima laisvai naudotis.

Nox

Tai dar vienas „Android“ emuliatorius, kurio specializacija yra vaizdo žaidimai ir palaikantis kelias „Android“ versijas. Jį sukūrė ir pagamino „BigNox“ ir aptarnauja tokius žaidimus kaip „PUBG“ ir „Clash of Clans“. Jis aprūpintas patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip „Keyboard Mapping“. Ši funkcija suteikia jums pranašumą, palyginti su kitais žaidėjais, nes klaviatūros atsakymas yra greitesnis.

Kelių žaidėjų režimas leidžia vienu metu paleisti vieną žaidimą skirtinguose languose, o tai suteikia galimybę perjungti kelis žaidimus vienu metu. Jį galima nemokamai atsisiųsti ir jis naudojamas „Windows 10“ ir „Mac“. Kalbant apie tai, nesunku atsisiųsti ir įdiegti, kaip ir bet kurią kitą programinę įrangą.

„Android Studio“

„Android“ studija ateina su įvairiais įrankiais, kurie padeda kūrėjams kurti ir kurti žaidimų programas ir žaidimus, skirtus tik „Android“. Panašiai, jis netgi tiekiamas su įmontuotu emuliatoriumi, kuris padeda išbandyti jūsų žaidimą ar programą.

Tačiau sąranka yra gana sudėtinga ir gali užtrukti. Tai gali parodyti gana daug vargo pradedančiajam, tuo tarpu gali būti idealus pasirinkimas kūrėjams. Tai intelektuali programinė įranga, palaikanti „Kotlin“, „Java“, be C / C ++ kalbų.

Raudonasis pirštas

Raudonasis pirštas yra vienas patogiausių ir lengvesnių emuliatorių. Jame nėra jokių aparatinės įrangos reikalavimų, o atminties sunaudojimas yra minimalus, todėl jis puikiai tinka pradedantiesiems ir vartotojams, norintiems išlikti atsargiems kompiuterio ištekliams..

Tai suteikia „Android“ patirtį, kuri yra 100 proc. Gimtoji. Tai ne tik, bet ir kelių platformų emuliatorius, leidžiantis pasiekti visas „Android“ programas iš „Windows“ ar „MacOS“..

„BrowserStack“

„BrowserStack“ yra unikalus ir novatoriškas „Apple iOS“ ir „Google Android“ mobiliųjų emuliatorių prieglobstis. Abu jie yra 99% panašūs į tikruosius įrenginius.

„BrowserStack“ yra aukščiausia interneto ir mobiliųjų bandymų platforma. Tai leidžia atlikti bandymus keliuose įrenginiuose ir darbalaukio naršyklėse, kad būtų užtikrinta, jog programinė įranga pranoksta organizacinius ir klientų lūkesčius. Pakraunama lanksčia, patogia ir patogia sąsaja kartu su nuostabia API, todėl darbas tampa lengvesnis.

Galite lengvai perjungti mobilųjį, asmeninį ar MAC įrenginį.

iPadianas

Yra nemažai įrankių, panašių į iPadianas, kurios suteikia „iPad“ ar „iPhone“ patirtį tiek „Mac“, tiek „PC“, tačiau jos neleis jums įkelti programos ar kodo, kad galėtumėte atlikti testus. Todėl, jei norite naudoti „iOS“ emuliatorių, imituojantį „iOS“ aparatinės įrangos „Windows“ darbalaukyje, tuomet turėtumėte kreiptis į „iPadian“..

Tikslinga paminėti, kad iš tikrųjų tai nėra visiškai emuliatorius, veikiau jis imituoja „iOS“ vartotojo sąsają, naudodamas „Windows 7“ ar naujesnę operacinę sistemą, atidaręs naują langą ir naudodamas „Windows“ programas bei aparatinę įrangą. Jis pateikiamas su pritaikoma sąsaja kartu su daugybe įdomių programų.

„RunThatApp“

„RunThatApp“ leidžia sklandžiai valdyti programas mobiliesiems naršyklėse, suteikiant vartotojams galimybę išbandyti ir reklamuoti programas. Tai sumažina kainą didesne norma, atsižvelgiant į tai, kad naudojama įrenginio emuliacija. Jos naudojama platforma yra tokia unikali, kad beveik palaiko kiekvieną įrenginį ir naršyklę.

Galutinis žodis …

Tikimės, kad mūsų kuruojami sąrašai bus jums naudingi, kai pasirinksite pasirinkti sau.

ŽENKLAI:

  • „MacOS“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map