17 Kodavimo iššūkiai, skirti pagilinti jūsų kritinį mąstymą

Jei norite patobulinti turimos ar naujos programavimo kalbos įgūdžius, vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra kodavimo iššūkiai..


Bėgant metams tapo prieinama daugybė platformų ir svetainių, teikiančių įdomių iššūkių visų lygių programuotojams. Nesvarbu, ar tai nauja kalba, kurią bandote išmokti, ar norite išbandyti savo sumanumą stresinėse situacijose – kodavimo iššūkiai gali būti ir smagu, ir išbandymas tuo pačiu metu.

Be akivaizdaus darbo su šiais iššūkiais pranašumų taip pat yra geresni problemų sprendimo įgūdžiai, nuodugnus kalbos supratimas ir džiaugsmas mokytis naujų algoritmų. Kaip tu žinai, algoritmai nėra neįprasti įdarbinimo proceso metu – taigi, turėdami šiek tiek dantų žaidime, galite gauti viršų.

Šis įrašas apima keletą geriausių kodavimo iššūkių turinčių svetainių ir platformų. Kai kurie yra draugiški pradedantiesiems, o kiti – labiau patyrusiai auditorijai. Taip pat pridedame keletą dalykų, kuriuos galite parodyti savo vaikams vaikams pritaikytas kodavimas taip pat tapo gana populiarus.

Koderbitas

„Coderbyte“ yra unikali programa, pagrįsta šiuolaikine programavimo praktika. Pagrindinė jo funkcija yra kodavimo iššūkiai, padėję milijonams žmonių visame pasaulyje tapti geresniais kūrėjais. Skirtingai nuo panašių programų rinkoje, Koderbitas yra skirta padėti žmonėms išspręsti pramonės lygio problemas.

Koderbitas

Viena iš šios platformos naudojimo privalumų yra tai, kad ji veikia kartu su kai kuriais iš pirmaujančių programinės įrangos prekių ženklų. Pvz., „Google“, „LogMeIn“, HBO, PWC ir daugelis kitų. Jei kada nors norėsite įsidarbinti tokiose įmonėse, būkite tikri, kad „Coderbyte“ gali pateikti jums reikalingus iššūkius, kad patikrintumėte savo įgūdžius.

Kai užsiregistruosite, galėsite pasirinkti iš uždavinių ir algoritmų. Yra šimtai tūkstančių vartotojų pateiktų sprendimų, kurie gali padėti geriau suprasti konkrečias programavimo temas.

Organizacijos gali užsiregistruoti ir valdyti atrankos procesą. Tapdami registruota organizacija, jūs gaunate prieigą prie papildomų įrankių, kurie gali padėti kiekvienam kūrėjui atskirai atsisiųsti ekraną.

„Codewars“

Nuoseklios kodavimo praktikos grožis yra tas, kad jūs visada pateikiate naujus problemų sprendimo būdus. „Codewars“ pasinaudoja šia idėja. Remiantis „katas“ platforma teikia pratimus ir iššūkius įvairiomis kalbomis.

Baigę minėtus pratimus, galite surinkti taškus ir patikrinti, kaip kiti programuotojai išsprendė konkrečią problemą.

„Codewars“

Jei ketinote mokytis naujos kalbos, tada „Codewars“ yra išskirtinė svetainė, kurią galite pridėti prie savo žymių.

Čia yra keletas palaikomų kalbų:

 • Clojure
 • Rūdžių
 • Greitas
 • Python
 • Haskell
 • Apvalkalas
 • „JavaScript“
 • PHP
 • Kotlinas
 • Scala

Beta programoje yra daugybė kitų kalbų; galima, tačiau turint kliūčių.

Edabit

Lengviausias būdas išmokti naujų dalykų yra nuoseklus bendravimas su dalyku, kurio bandote išmokti. Taip yra ir programavimo atveju. Geriausių knygų skaitymas suteiks jums žinių be žinių, nebent praktiškai pritaikysite parašytą žodį.

Edabit

Edabit yra nusistovėjusi platforma, siūlanti koduotės dydžio kodavimo iššūkius, kurie gali greitai pagerinti jūsų kodavimo sugebėjimus.

Grąžinkite dviejų skaičių sumą „Edabit“

Iš esmės „Edabit“ nori pateikti platformą, kuri galėtų užpildyti spragą tarp pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Galite patikrinti Kelio planas norėdami pamatyti visą funkcijų sąrašą.

„CodinGame“

Žaidimai, kaip mokymosi platformos, nėra visiškai naujas dalykas, tačiau panašu, kad dabar šioje srityje yra daug daugiau žaidėjų. „CodinGame“ yra tik viena iš daugelio platformų, teikiančių programavimo iššūkius per patirtą patirtį. Užuot rašę tuščią tašką, jūs kuriate žaidimų aplinką. Visas jūsų parašytas kodas tam tikru būdu turi įtakos „žaidimo“ eigai.

„CodinGame“

Užpakalis, platformos patinka „CodinGame“ gali daug padėti technologijų kūrėjams apie priežastis ir pasekmes. Ir kaip tam tikri sprendimai lemia konkrečius rezultatus.

Tai ne tik viena iš tų pigių svetainių, kurioje rašote aplaidų „JavaScript“ kodą. „CodinGame“ apima keletą aukščiausio lygio algoritmų ir turi nesuskaičiuojamą daugybę pasaulinės klasės koderių, kurie padeda tiek naujiems, tiek patyrusiems kūrėjams tiekti sprendimus..

HackerEarth

HackerEarth yra gerai žinoma platforma, kurioje rengiami hakatonai, kodavimo iššūkiai ir įvairios varžybos.

HackerEarth

Tai taip pat vieta, kur galite pasisemti įdomių žinių apie įdarbinimo procesą šiuolaikinėse įmonėse. Ne visi, bet nemažai iššūkių, rastų „HackerEarth“ duomenų bazėje, gali būti užduoti bet kuriame iš jūsų būsimų darbo pokalbių.

Ekrano nuotrauka 2019-01-01 16.18.22 val

Ir kaip tai įmanoma? Na, daugiausia dėl to, kad tikrasis „HackerEarth“ stumdymasis yra įdarbinimo sprendimų pateikimas aukščiausio lygio technologijų kompanijoms. Jei norite būti laikomas geriausiu, turite pasportuoti su geriausiais. Jums tai naudinga.

Programuotojas

Programuotojas yra dinamiška skaitmeninė laboratorija, skirta visų lygių kūrėjams. Su Programuotojas, galite rašyti kodą, jį kompiliuoti ir vykdyti projektus tiesiogiai iš savo naršyklės. Platforma palaiko visas pagrindines šiandien naudojamas kalbas. Nesvarbu, ar tai programa mobiliesiems, ar duomenų bazės struktūra, kurią norite paleisti – „Programmr“ turi palaikymo patarimų.

Programuotojas

Kalbant apie iššūkius, „Programmr“ turi pasirinktinį iššūkių rinkinį „Java“, C ++, PHP, C #, „Ruby“, „Python“ ir „iOS“. Kiekviename rinkinyje yra daugiau nei 100 iššūkių, kuriuos galima suskirstyti pagal populiarumą (atsižvelgiant į vartotojų balsus) ir kitus veiksnius.

Šie vaikinai išskiria iš kitų tai, kad jūs galite naudoti savo naujai surastą patirtį, kad gautumėte tiesioginį atsiliepimą, ar tai yra tam tikros kalbos pažymėjimas, ar tik esamų vartotojų atsiliepimus.

„HackerRank“

„HackerRank“ yra pradedančioji įmonė, sutelkianti dėmesį į kodavimo iššūkius tiek asmenims, tiek organizacijoms. Atsižvelgiant į iššūkį, dažniausiai jums nurodomos projekto, kurį reikia užbaigti, instrukcijos, o tai, kaip jį įvykdysite, priklauso nuo jūsų..

Šiuo metu kūrėjai gali naudoti „Java“, „Python“, „JavaScript“, PHP, C ++ ir SQL, kad išspręstų pateiktus iššūkius.

„HackerRank“

Kai tik pateikiate sprendimus, platforma automatiškai įvertina jūsų pateiktus duomenis, remdamasi tokiais veiksniais kaip tikslumas. Vėliau būsite įtrauktas į pasaulinę lyderių lentelę, kartu tobulindami pasiekimus (ženkliukus). Taip pat yra „sprintas“, kuris yra dar vienas terminas platformos priglobtiems konkursams.

„House of Codes“ parašė įdomų kūrinį, vaizduojantį 50 geriausių „Hacker Rank“ iššūkių. Jei jums tai įdomu, verta perskaityti; su daugybe pavyzdžių ir medžiagos.

Kodavimo traukinys

Danielis Shiffmanas yra vieno žmogaus armija, kurianti ir gaminanti puikią medžiagą apie programavimą. Kodavimo traukinys yra asmeninė Daniels „YouTube“ platforma, kurioje jis dalijosi įdomiais ir naudingais vaizdo įrašais, skirtais spręsti su programavimu susijusias problemas.

Kodavimo traukinys

Tačiau jis turi šį įdomų požiūrį. Užuot talpinęs viską savo svetainėje, jis naudoja „YouTube“ kaip iššūkio platformą, o savo svetainę – kaip sprendimo platformą.

Laikykitės natūra, kad jo iššūkiai yra pagrįsti P5.js ir Apdorojimas – du populiarūs sprendimai, naudojami mene ir grafiniame dizaine.

„Wolfram“ iššūkiai

„Wolfram“ yra viena geriausiai žinomų kompanijų pasaulyje, veikianti po informatikos šaką. Dėl jų platformos daug galimybių liko nesąmoninga.

„Wolfram“ iššūkiai

Nors mūsų dėmesys nėra sutelktas į „Wolfram Alpha“, 2018 m. Pradžioje pristatyta nauja siena – „Wolfram“ iššūkiai.

Yra daugybė įsivaizduojamų iššūkių pavyzdžių, kai reikia rasti „pigiausią sprendimą“ arba „geriausiai tinkantį“. Tai panaši sąranka su įprastomis mašininio mokymosi užduotimis: suraskite funkciją (tarkime, pagrįstą neuroniniu tinklu), kuri geriausiai veikia klasifikuojant tam tikrą testų rinkinį ir t. T..

Palyginti su kitomis šio turo svetainėmis / platformomis, „Wolfram“ apima ne tik kodavimo, bet ir daugybę iššūkių. Apskritai, jei norite sustiprinti savo kritinį mąstymą – tai bus platforma tai padaryti!

„LeetCode“

„LeetCode“ yra produktas, tai reiškia, kad tai nėra tik svetainė, kurioje priimami atsitiktiniai iššūkiai. Vietoj to, „LeetCode“ yra būdas pasiruošti ateities galimybėms.

„LeetCode“

Platforma suteikia modernų mokymąsi, sudėtingus iššūkius ir puikų prietaisų skydelį, kad visa tai būtų padaryta.

Ilgiausios galiojančios skliaustuose „LeetCode“

Taip pat yra straipsnių, diskusijų lentų ir kitų bendruomenės aspektų, skatinančių sklandų patyrimą. Daugelis „LeetCode“ vartotojų „baigė“ darbą tokiose įmonėse kaip „Uber“, „Amazon“, „Stripe“ ir kt.

Codeforces

Codeforces yra skirtas visiems sunkiems ir atsidavusiems programuotojams. Pagalvokite apie programinės įrangos inžinierius, penterius, A.I. entuziastai ir mašinas mokantys narkomanai! „Codeforces“, kaip pažengusių programuotojų platforma, yra žinoma dėl savo garsiosios lyderių lentelės ir konkurencijos dvasios.

Codeforces

O pradėti yra lengviau, nei jūs manote.

Mankšta

Džiugu matyti, kad iniciatyvos yra daugelio kodavimo iššūkių platformų pagrindas.

Mankšta

Ir Mankšta nėra išimtis. Katrina Owen, įkūrėja, sako, kad jos tikslas yra „padėti žmonėms išmokti pakankamai kodavimo (naudojant„ Exercism “), kad jie galėtų rasti darbą tobulėjant“..

Kotlin iššūkiai

Šiuo metu yra daugiau nei 2600 pratimų 48 kalbomis – visi nemokami! Ar jūs norėjote? išmok Kotlin, o gal labiau orientuotis Vime? Dabar jūs turite galimybę išmokti naujų įgūdžių per įdomius iššūkius!

Codier

Kai kas iš jūsų gali būti stebinantis, kad vis dar vyksta kodavimas, taip pat ir plėtojant programinę įrangą!

Codier

Daugiausia iššūkių susiduria su vartotojais. Pvz., Kažkas gali išleisti „Medžiagos dizaino kortelę“ ir paprašyti jus ją patobulinti arba sukurti panašų variantą.

Medžiagos dizaino kortelės iššūkis

Rezultatas yra jūsų sugebėjimas įgyvendinti keletą kūrybinių idėjų. Džiugu matyti, kaip kiti taip pat realiu laiku sprendžia panašias problemas. Savo projektuose visada galite pakartotinai naudoti kodą, kurį pateikė kiti.

„Flexbox“ varlė

Kalbant apie „front-end“, kaip sekasi suprasti „Flexbox“? Visada malonu šiek tiek atnaujinti atmintį, kad galėtumėte išlaikyti ryškią ir tikslią informaciją!

„Flexbox“ varlė

„Flexbox“ varlė yra gražus mažas žaidimas, kuris nukels jus per 28 skirtingų „Flexbox“ naudojimo būdų ir lygiavimo žingsnius. Galbūt tai ne tiek iššūkis, kiek priminimas, tačiau ar galite atlikti visus lygmenis, neieškodami atsakymų?

Tinklelio sodas yra labai panašus žaidimas; skirtumas yra tik tas, kad dirbate su „Tinklelio“ funkcija, o ne su lankstumu.

PyBites

Python yra plačiai priimta kaip paprasčiausia mokymosi kalba. Ir dažnai rekomenduojama pirmiausia ištirti naujus programuotojus. Tačiau neleiskite, kad tai atgrasytų jus nuo tikėjimo Python gebėjimais.

„PyBites“ kodo iššūkiai

Šiomis dienomis daug mašininis mokymasis ir duomenų rinkinių generavimas daroma tik su Python – ir tai nėra mažas žygdarbis!

python mašinos mokymasis

PyBites privers jus greitai įsijausti į naujausius įvykius. Straipsniai, iššūkiai kodavimo srityje ir kiti esminiai patarimai, padėsiantys jums paaštrinti savo mintis. Kiekvienas iššūkis apima tolesnius veiksmus kaip apžvalgą, kur galite palyginti savo kodą ir ištirti, kaip teisingai išspręsti problemą.

„CodeCombat“

„CodeCombat“ yra dar vienas kodavimo žaidimas, teikiantis dinamišką ir iššūkį keliančią kodavimo aplinką. Skirtumas tarp tokio produkto kaip „CodinGame“ yra tas, kad „CodeCombat“ daugiausia dėmesio skiria mokytojams. Todėl šią platformą galite naudoti mokydami programavimo ir problemų sprendimo mokykloje.

„CodeCombat“

Čia yra įrankių, medžiagų ir kitų šaltinių, specialiai sukurtų šiam tikslui. Tai taip pat labai smagu. Jūsų sukurti „CodeCombat“ žaidimai yra įdomūs, bet ir vizualiai stulbinantys. Žaidimai yra tokie populiarūs jau tarp vaikų. Jei iššūkis vaikams kurti savo virtualią aplinką gali įkvėpti juos ateityje sukurti ką nors nuostabaus!

Tynkeris

Kaip trumpai užsimename įžangoje, mes gavome ką nors visiems jūsų tėvams. Tynkeris yra linksma maža platforma, padedanti mokyti kodavimo vaikus. Tai pagrįsta labai paprasta vilkimo sąsaja, kurioje vaikai gali pasislinkti tarp pasirinkimų ir, tikiuosi, išspręsti pateiktas problemas.

Tynkeris

Nesuklyskite ir „Tynker“ labiau pritaikyti prie šiuolaikinių standartų, nei jūs manote. Jei turite vaikų, kurie lepinasi savo paaugliais, galite leisti jiems rašyti sprendimus naudojant „Python“ ar „JavaScript“, o ne vien tik blokus..

Užbaigimo žodžiai: iššūkis sau!

Iš viso tikrose 10 000 unikalių kodo iššūkių yra visose mūsų išvardintose svetainėse ir platformose. Neįmanoma per juos visus patekti.

Vietoj to, mano rekomendacija yra rasti platformą, kuri, jūsų manymu, geriausiai atitinka jūsų poreikius, ir sutelkti dėmesį tik į tą vieną platformą. Galite užmegzti draugystę, išmokti naujų dalykų, o kas žino – gali išmokti pakankamai, kad nuspręstumėte naują darbą geriausiai apmokamoje įmonėje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map