19 JSON įrankiai analizuoti, formatuoti, tikrinti ir dar daugiau

Pakalbėkime apie JSON, jo svarbą ir su JSON susijusias operacijas. Taip pat ištirkite kai kuriuos internetinius įrankius, skirtus patvirtinti, analizuoti, formatuoti ir dar daugiau.


Įvadas

Žiniatinklio plėtra „JavaScript“ nuvežė į tas vietas, kuriose ji niekada nebuvo sumanyta. Dabar ji tapo viena iš svarbių šių dienų technologijų pasaulio programavimo kalbų. Jis buvo sukurtas išplėsti žiniatinklį ir kartu su „javascript“, skirtingi plėtiniai pateko į paveikslėlį pavadinimu JSON.

JSON 2000 m. pradžioje nurodė Douglasas Crockfordas. Šiandien tapo de facto kompiuteriu, kurį žmonės skaito, saugoti struktūrinius duomenis.

„JavaScript“ objekto žymėjimas (JSON) yra lengvas duomenų saugojimo ir keitimosi jais formatas. Tai labai paprasta suprasti.

Šiame pavyzdyje parodytas JSON vaizdas, apibūdinantis asmenį.

{
"vardas": "Milleris Jonas",
"mobilusis": "897654321",
"amžiaus": 45,
"adresą": {
"miestas": "Niujorkas",
"Šalis": "JAV"
}
}

Aukščiau pateikta struktūra aiškiai parodo kai kuriuos žmogaus požymius. Tai apima vardą, mobiliojo telefono numerį ir adresą. Tokią struktūrą kaip klientas gali perduoti žiniatinklio serveriui arba atvirkščiai, kuri tada atliks kai kuriuos veiksmus ir operacijas, pvz., Rodys duomenis arba išsaugos juos vėlesnei nuorodai.

JSON yra duomenų formatas su daugybe duomenų tipų, tokių kaip eilutės, loginės sąrašuose, sąrašai, skaičiai, objektai ir nulis. Kadangi JSON atvaizdavimas yra „JavaScript“ pogrupis, šis atvaizdavimo tipas yra naudojamas visomis įprastomis programavimo kalbomis, todėl JSON yra geras kandidatas perduoti duomenis tarp kalbų spragų.

Kodėl JSON?

Išplečiamoji žymėjimo kalba (XML) buvo naudojama kaip vienintelis pasirinkimas keičiantis atvirais duomenimis. Tačiau plėtojant atvirą dalijimąsi duomenimis kūrėjams atsirado daugiau galimybių, o „Javascript“ yra viena geriausių alternatyvų. Pirmas dalykas, kuris vystytojui kyla minint JSON, yra tai, kad jis yra lengvas, palyginti su kitomis atvirųjų mainų galimybėmis. Tačiau tai nėra vienintelė priežastis jį naudoti integruojant API.

Greitas

Analizavimo procesas naudojant XML programinę įrangą gali užtrukti ilgai. Dabar viena šios problemos priežasčių yra dom-manipuliavimo bibliotekos, kurioms reikia daugiau atminties dideliems XML failams tvarkyti. JSON naudoja mažiau duomenų, todėl sumažiname sąnaudas ir padidiname analizės greitį.

Skaitoma

JSON struktūra yra nesudėtinga ir lengvai skaitoma. Mums lengviau susieti domeno objektus, nesvarbu, su kuria programavimo kalba dirbame.

Struktūrizuoti duomenys

JSON naudoja žemėlapio struktūrą, o ne XML medžio struktūrą. Kai kuriose situacijose raktų ir reikšmių pora gali apriboti tai, ką galime padaryti, tačiau gauname nuspėjamą ir lengvai suprantamą duomenų modelį..

Yra keletas JSON įrankių, ir kiekvienas iš jų turi unikalių funkcijų ir apribojimų rinkinį. Kurios priemonės turėtų būti naudojamos, priklauso nuo konkrečių poreikių. Bet kokiu atveju, žinant šias priemones, dar prireiks daug galimybių jas gerai panaudoti savo unikaliems tikslams!

JSONCompare

JSONCompare yra siūlomas JSON įrankis, leidžiantis mums tiesiogiai įvesti ir patvirtinti JSON kodą. Mes galime įkelti ir patvirtinti kelis paketinius JSON failus vienu metu. Ne tik tai, bet mes taip pat galime palyginti ir sujungti du JSON objektus.

JSON formatas

„JsonFormatter“ padeda suformatuoti ir patvirtinti JSON duomenis. Tai pateikia medžio rodinį, kuris padeda naršyti mūsų suformatuotus JSON duomenis. Jame taip pat pateikiami įrankiai konvertuoti JSON į CSV, JSON į XML, JSON redaktorius, JSON valiklis, JSONLint ir JSON tikrintuvas.

Pažvelkime į žemiau esantį JSON formatuotojo vaizdą su įvairiomis galimomis galimybėmis.

Internetiniai JSON įrankiai

internetiniaiJSON įrankiai yra naudingų JSON paslaugų, skirtų darbui su JSON duomenų struktūromis, rinkinys. Visos JSON komunikacijos, kurias teikia šios paslaugos, yra labai paprastos, nemokamos ir lengvai naudojamos. Be to, visos komunalinės paslaugos veikia taip pat – įkelkite JSON ir gaukite rezultatus.

JSON redaktorius internete

JSONeditoronline yra internetinis įrankis, naudojamas redaguoti, peržiūrėti, diferencijuoti JSON dokumentus ir konvertuoti formatą. Šis įrankis taip pat suteikia medžių struktūros vaizdą.

JSON formatas

A chromo prailginimas kad kai kurios unikalios JSON savybės & JSOP palaikymas, sintaksės paryškinimas, sulankstomi medžiai su įtraukų kreipikliais, spustelėjami URL, perjungimas tarp neapdoroto ir išanalizuoto JSON.

JSON formatas

JSONformatorius padeda suformatuoti, išanalizuoti, peržiūrėti, patvirtinti, redaguoti ir patobulinti JSON duomenis realiuoju laiku. Šis galingas, turtingas savybėmis ir patogus JSON redaktorius suteikia mums savito redagavimo patirtį.

Norėdami suformatuoti JSON, įveskite arba įklijuokite mūsų JSON duomenis į pirmąjį redaktorių ir spustelėkite mygtuką Formatuoti / patvirtinti, kad patvirtintumėte ir suformatuotumėte įvestą JSON. Pagražintą ir išanalizuotą JSON galime peržiūrėti antrajame redaktoriuje.

Įrankis taip pat suteikia mums galimybę nusiųsti .json arba .txt failą, kuriame yra JSON duomenys. Be to, ji teikia kitus įvairius nustatymų įrankių juostos valdiklius, tokius kaip kopijuoti, išvalyti, pataisyti, sutrumpinti ir atsisiųsti JSON duomenis iš redaktoriaus.

„JSON Formatter Online“

JSONformatter-online teikia įvairius režimus, tokius kaip medžio redaktorius, kodų redaktorius ir paprasto teksto rengyklė. Šis redaktorius gali būti naudojamas kaip komponentas mūsų internetinėje programoje. Biblioteka gali būti įkeliama kaip „CommonJS“ modulis, „AMD“ modulis arba kaip įprastas „javascript“ failas.

„JSON Parser Online“

Tai JSON analizatorius teikia funkciją analizuoti JSON duomenis į eilutės analizę, taip pat JS vertinimą. Tai taip pat suteikia galimybę pagražinti, parodyti JSON objekto tipus ir rodykles.

Čia taip pat galime nusiųsti JSON duomenis analizatoriui, pateikdami HTML formą. Galima naudoti ir „Get“, ir „POST“ metodus.

 CSVJSON

Kaip kūrėjas, formato konvertavimas yra tai, ko reikia dažniau. CSV JSON yra „pasidaryk pats“ ir nuolatinesnis sprendimas. Geriausia jo savybė yra tai, kad galime išsaugoti sesiją vėlesniam naudojimui ir pasidalinti ja su bet kuo.

Svetainė24×7

Sukurti JSON kodas, pagrįstas JSON šablonu. Jei turime iš anksto nustatytą šabloną, tada galime naudoti šį įrankį sugeneruoti bet kokį skaičių atsitiktinių JSON struktūrų. Naudinga kūrėjams ir kokybės užtikrinimui, norint išbandyti savo produktus su skirtingomis įvesties vertėmis. Sukurtą JSON išėjimą galima išsaugoti kaip a.JSON failą, kad būtų patogiau jį naudoti.

JSON į SQL

Numidianas JSON suteikia galimybę peržiūrėti mūsų JSON duomenis lentelių forma. Lentelę galime redaguoti pridedami naujų stulpelių ir eksportuoti ją į JSON arba SQL arba CSV failą. „Numidian JSON“ taip pat teikia funkcijas, skirtas mūsų CSV ar JSON failą konvertuoti į SQL, JSON, SQLite, MYSQL, Postgres.

„JSON Viewer“

Tai yra chromo prailginimas kuri suteikia galimybę vizualizuoti JSON atsakymą iš bet kurios svetainės ar API užklausos naršyklėje. Tai suteikia mums puikių JSON potyrių.

Kūrėjams ji suteikia keletą unikalių funkcijų, kad būtų galima suformatuoti ar patobulinti JSON ir pereiti prie ypatybių grafiniame vaizde. „JSON-viewer“ pateikia diagramą, vaizduojančią mūsų serverio atsakymą arba mūsų pateiktą JSON grafiniame vaizde. Tai taip pat suteikia galimybę giliai apvažiuoti JSON nuosavybę naudojant džiūvėsėlius.

JSON bičiulis

JSON bičiulis yra integruotas JSON ir JSON schemų teksto redaktorius, turintis sintaksės spalvų, automatinio užbaigimo, sulankstymo funkciją, kurią lengva redaguoti ir sukurti. JSON bičiulis teikia JSON redaktorių „Windows“, JSON schemos tikrintuvą ir redaktorių, JSON duomenų keitiklį ir nemokamą JSON patvirtinimo komandos komandinės eilutės įrankį.

„JSON Parser Online“

JSON analizatorius internete teikia mūsų JSON kodo redagavimo, analizės, patvirtinimo ir pagražinimo funkcijas. Tai taip pat teikia manipuliavimo eilutėmis funkciją, taip pat suklastotų API funkciją kūrimui, testavimui ir prototipų formavimui.

Kodas pagražina

Šis įrankis suteikia mums greitą ir paprastą būdą suformatuoti JSON, kad galėtume jį perskaityti. Mums tiesiog reikia įkelti JSON failą (taip pat galime įkelti JSON duomenis arba įklijuoti JSON kodą), ir jis suteikia mums mūsų duomenų medį, kurį galime išplėsti ir sutraukti. Šis žiūriklis rodo mūsų vaizdo peržiūrą, jei duomenys yra vaizdo URL.

JSONLint

JSONLint yra JSON patvirtintojas ir pertvarkytojas. Galime nukopijuoti ir įklijuoti, taip pat galime tiesiogiai įvesti arba įvesti URL redaktoriuje ir leisti „JSONLint“ sutvarkyti ir patvirtinti mūsų nepatogų JSON kodą.

JSON redaktorius

Mes galime naudoti įrankis konvertuoti JSON į XML, TSV, HTML arba CSV.

Formatuotojas ir patvirtintojas

JSON Foramtter buvo sukurtas padėti kūrėjams derinti, nes JSON duomenys dažnai išvedami be eilučių pertraukimų, kad būtų sutaupyta šiek tiek vietos. Dėl to tampa labai sunku ją skaityti ir įprasminti. Šis įrankis padeda mums išspręsti šią problemą suformatuojant ir pagražinant JSON duomenis, kad mums būtų lengva skaityti ir derinti.

Ne tik tai, bet ir dar labiau išplėsdamas derinimo galimybes, jis pridėjo pažangų JSON patvirtinimą vadovaudamasis aprašymu, kurį pateikė Douglas Crockford iš json.org, RFC 4627. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas, kad būtų galima patvirtinti kelis JSON standartus, taip pat dabartinius. specifikacijos RFC 8259 ir ECMA-404.

JSON MATE

JSON draugas teikia mums naudingą JSON redaktorių, JSON inspektorių, JSON grožį / uglifikatorių ir gali įkelti JSON duomenis iš išorinės API. Mes galime įklijuoti savo JSON kodą įvesties langelyje, tada JSON redaktorius parodys mums gražią JSON kodo medžio struktūrą. Taip pat galime vizualizuoti JSON kodą naudodami vizualizuojamo JSON mygtuką.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti JSON įrankiai padės jums kuriant darbą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map