19 pagrindų ir bibliotekų, kurias reikia žinoti kaip viso kūrėjo kūrinį

Kaip viena opiausių kūrėjams temų, derybos niekada nenutrūko. Kiekvienos diskusijos esmė – kokie yra įgūdžiai, kuriuos turiu įgyti, kad galėčiau tobulinti programų paketą?


Visiško kūrėjo idėja yra paprasta. A aukščiausią įvertinimą pateikęs „Quora“ atsakymas labai gerai tai paaiškina. „Full-stack“ kūrėjai yra tam tikri universalūs žaidėjai, kurie įvaldo įvairius įgūdžius ir naudojasi šiais įgūdžiais savarankiškai užbaigdami gaminį..

Yra įvairių krūvų srautų, apie kuriuos galbūt norėsite sužinoti daugiau, – mobiliųjų, žiniatinklio ar savųjų programų rinkinių.

Jei esate pradedantysis, štai, ką noriu žinoti, kad turite turėti pagrindinis supratimas apie programavimą kalbą, kad galėtumėte pradėti naudotis bet kokia sistema.

Tačiau šiame straipsnyje aptarsime įvairius rėmus ar bibliotekas, kurias galite naudoti, kad sukurtumėte visiškai veikiančią žiniatinklio ir mobiliųjų programų programą komerciniais tikslais..

Pradėkime nuo „front-end“ plėtra.

Mažos JP bibliotekos gali būti jūsų geriausias pasirinkimas, jei viskas, ko jums reikia, yra tam tikrų interneto komponentų pakartotinis panaudojimas. Tai taupo kodavimo laiką ir padeda kodo priežiūroje, augant priekinei daliai. Žinoma, kaip viso programų paketo kūrėjas, laiko valdymas ir mastelio keitimas yra tai, ko negalite sau leisti ignoruoti.

Taigi, kas yra lengvos šabloninės bibliotekos, kurios gali padėti pritaikyti jūsų vartotojo sąsają?

Ūsai

Jei norėtumėte imtis sudėtingų projektų, norėtumėte pasirinkti šią neįtikėtiną sistemą. Daugeliui projektų kliento pusėje reikia manipuliuoti HTML ir „JavaScript“.

Pvz., Esate sparčiai auganti agentūra ir norite dinamiškai įtraukti naują paslaugų spektrą ar portfolio. Norėtumėte bandyti saugiai modifikuoti DOM, klases ir atributus, kad kiti komponentai neišstumtų savęs.

Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra sukurti ypač ploną DOM biblioteką, kurią galite palikti bet kuriame projekte ar puslapyje.

Štai kur Ūsai Įsigalioja JS biblioteka.

Kadangi ūsai skatina įvairias kalbas, nereikalaujame atskiros šabloninės sistemos serverio pusėje.

Įprastas būdas, kaip tai padaryti, naudojant šią biblioteką, yra nurodyti HTML elementus eilutėje ir nustatyti vidinęHTML savybę arba paskambinti jQuery Html () metodu..

Žemiau pateikiamas šios technikos pavyzdys:

var dynamic_html = "„HighlightedAuthor document.getElementByID“ ("konteineris") .innerHTML = dynamic_html

Yra keletas vadovėlių, kurie padės jums, kai norėsite įsigilinti į naudingumą. Štai vienas toks pavyzdys jūsų įkvėpimams.

EJS

EJS galėtų būti geriausias jūsų fotografija, kai turite išvesti HTML su daugybe „javascript“ arba jei dirbate su dinaminiu turiniu arba siūlote ką nors, kas susiję su atnaujinimais realiuoju laiku.

Pažvelkite, kaip tai palengvina jūsų darbą, kai susiduriate su dinaminiu turiniu.

var html ="

"+duomenys.title+"

"
html + ="ul" už (var i = 0; i

 • "
  Ejs versija

  <% = pavadinimas%>

  Ar turėtumėte žinoti daugiau? Štai šis puikus kūrinys straipsnis tai galėtų padėti pradėti sąrankos procesą.

  Rankenėlės

  Įgyvendinti „HandleBars.js“ jei turite sparčiausiai augančius duomenis iš serverio per REST API arba iš duomenų kliento pusėje.

  Dabar reikia nepaprastai manipuliuoti DOM, kad pakeitimai būtų įgyvendinti. Jei norite lengvai valdyti HTML turinį, jums nereikia „JavaScript“ kodo, kad būtų galima laikyti didelius HTML žymenis.

  Viena gera idėja yra pakankamai atsieti „JavaScript“ ir HTML ir naudoti šablonus kliento pusėje, nes jie paprastai vykdomi greičiau nei serverio šablonai..

  Svelte

  Kuo ilgesnis kodas, tuo daugiau pastangų reikia norint jį suprasti ir tuo didesnė tikimybė turėti klaidų. Norite parašyti mažiau kodo brėžinių, verta eiti.

  Viskas, kas padeda pridėti daugiau funkcijų, naudojant mažiau kodo, yra gera pardavimo medžiaga labiau patyrusiems kūrėjams.

  Svelte yra įrankis ir sistema komponuoti komponentus kūrimo etape. Tai leidžia įkelti kiekvieną komponentą į vieną puslapį, kad būtų galima pateikti programą. Tai reiškia, kad nėra virtualių DOM, nėra rėmelių ant viršutinių rėmų ir nereikia jokios papildomos apkrovos vykdymo metu.

  Čia pateiktas pagrindinis pavyzdys, leidžiantis pamatyti „briaunos“ komponentą:

  / * čia yra keletas apimtų CSS * /
  .gana {spalva: raudona; }
  <
  p klasė = gana> Tu atrodai gana šauniai {vardas}!

  /*….ir kintamasis, kurį galime pasiekti žymėdami * /
  tegul vardas ="Chrisas";

  Taip pat pamatysite stebuklingų įvykių, susijusių su „JavaScript“ kintamuoju, pavadinimu.

  Toliau pažvelkime serverio pusės perteikimas.

  Kaip mes visi jau žinome, „per daug„ JavaScript “ir jūsų programos įkeliamos lėtai“. Padėtis dar griežtesnė, kai programa vienu metu gauna didelį srautą.

  Dabar nereikia nieko erzinti, kai lauki ir pamatysi, kad programoms reikia laiko įkelti, nebent turite kur kas daugiau laisvo laiko ir drąsos išleisti duomenų pralaidumą tam, kas yra blogo dizaino. Serverio duomenų perdavimas pateikiamas kartu su kūrėjais tokiose situacijose. Remdamasi šia koncepcija, dabar jūsų „JavaScript“ programa veikia serveryje, o ne naršyklėje.

  Manoma, kad jūs turite diegti bibliotekas pagrindinio kodavimo šablonuose.

  Panašiai kaip puslapis sukuriamas serverio pusėje, tačiau visos sąveikos su įkeltu puslapiu yra tvarkomos kliento pusėje..

  Next.js

  Jei kurį laiką dirbate su „React“, Next.js ką norite patikrinti, kad viskas būtų lengva. Nepaisant to, kad „React“ programos yra kliento platformos, jos parodo keletą problemų, susijusių su viso turinio pateikimu kliento pusėje. Vienas iš svarbių veiksnių, siejančių su programos kokybe, yra tas, kad turite turinio SEO problemų.

  Nors paieškos varikliai tampa vis kompetentingesni paleisti ir indeksuoti „JavaScript“ programas, daug naudingiau, jei galėtume jas nusiųsti į turinį, užuot leidę išsiaiškinti..

  Su Įdiegta „Next.js“, prieš pateikdami HTML klientui, galite pateikti „React“ komponentus serverio pusėje. Be to, komponentas „Link“, naudojamas keliems puslapiams susieti, palaiko išankstinio iškėlimo pasiūlymą, kuris netiesiogiai pateikia išankstinius puslapių išteklius.

  Galėtumėte paminėti šį neįtikėtiną straipsnis Norėdami gauti išsamių žinių apie tai, kaip padaryti viską veikiančius su next.js.

  Nuxt.js

  Jei jau esate „Vue.js“ kūrėjas, turbūt jau turėjote sužinoti  Nuxt.js.

  „Nuxt.js“ galite padaryti kaip „Vue“ kodų sukrautą sluoksnį. Tai palengvina universalių ar vieno puslapio „Vue“ programų kūrimą. Tai yra unikalus „Nuxt.js“ pardavimo taškas – universaliųjų programų kūrimo procesas tampa lengvesnis. Šis „JavaScript“ kodas gali būti vykdomas tiek kliento, tiek serverio pusėje. Universali programa yra skirta sukurti vieno puslapio programą (SPA)..

  Naudodamiesi SPA jūs turite atlikti daugybę konfigūracijų tiek serverio, tiek kliento pusėje, tai yra kliūtis, kurią „Nuxt.js“ siekia išspręsti Vue programoms. Tai taip paprasta, kaip atrodo, leiskite sistemai pasidalyti kodu su kliento ir serverio darbais, o jūs sutelkite dėmesį į programos logiką..

  „Nuxtjs“ schemos žemėlapis: kompiuteris: sitepoint.com/

  Sužinokite daugiau apie įgyvendinimo tvarką svetainėje Svetainės taškas.

  Pakalbėkim apie CSS sistemos ir bibliotekos.

  Naudojant CSS sistemas, viskas išdėstoma tvarkingai ir švariai.

  Semantinė vartotojo sąsaja

  Semantinė vartotojo sąsaja yra unikalus dviem būdais: jūs gaunate struktūrizuotą išdėstymą ir jis naudoja penkias aprašomąsias kategorijas, kad apibrėžtų pakartotinai naudojamus UI komponentus..

  Jei kažkokiu pageidaujamu būdu galite manipuliuoti komponento formatu, efektas gaunamas tikrai greitai, ir jums nereikia koduoti norint sukurti patį komponentą.

  Dar vienas šios sistemos pliusas yra tas, kad ji yra ne tik pranašesnė vardindama savo klases, bet ir įvardydama, apibrėždama ir apibūdindama savo komponentus. Antra, jūs gaunate įvairius paruoštus komponentus, kurių nėra šiuolaikiniuose rėmuose. Pavyzdžiui, jūs gaunate  Maitinti ir Komentuok vartotojo sąsajos rodinių komponentuose arba Šoninė juosta ir Figūra iš UI modulių.

  Bulma

  Bulma yra moderni CSS sistema, pagrįsta „Flexbox“.

  Bagažinė

  Štai dokumentacija skirtas bagažinei.

  Jie daugiausia dėmesio skiria tai, kad pirmiausia reaguoja į mobiliuosius tinklalapius. Užkabindami CDN arba atsisiųsdami bibliotekos failą vietoje, kad užrašytumėte tą patį savo HTML failuose, gausite prieigą prie didžiulio klasių aprašo ir iš anksto parašyto atributo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pritaikyti juos pagal jūsų poreikius.

  Toliau panagrinėsime back-end plėtra.

  Pradedantiesiems šis terminas nurodo žymėjimą užkulisinėje veikloje, kuri vyksta, kai jūs atliekate kokius nors veiksmus svetainėje. Tai gali būti prisijungimas prie savo sąskaitos arba elektroninės knygos pirkimas iš internetinės parduotuvės.

  Vienas tipiškas backend programavimo pavyzdys yra tada, kai jūs skaitote straipsnį tinklaraštyje. Šriftai, spalvos, dizainas ir tt plėtoja šio puslapio priekinę dalį. O straipsnio turinys yra paimamas iš serverio ir paimamas iš duomenų bazės. Tai yra pagrindinė programos dalis.

  Žr. Aukščiau pasakytą veiksmą:

  Užpakalinis procesas

  Django

  Django yra aukšto lygio „Python“ žiniatinklio sistema, skatinanti švarų kūrimo procesą ir pragmatišką dizainą.

  Žemiau pateikiami pagrindiniai reikalavimai, kuriuos turite pradėti.

  • Python (naujausia versija)
  • „easy_install“ ir „Pip“
  • Git
  • virtualenv
  • Django
  • Duomenų bazė (SQLite, MySQL, PostgreSQL, MongoDB ir kt.)
  • Pietų („Django“ versijoms iki 1.7)
  • Teksto rengyklė („Sublime“, „vim“, „Komodo“, „gedit“)

  Tiek „easy_install“, tiek „pip“ yra „Python“ paketo valdytojai. Dėl jų daug paprasčiau įdiegti ir atnaujinti „Python“ paketus ir jų priklausomybes.

  Gaukite savo nustatytus įrankius per „Python“ paketo rodyklė. Eikite į supakuotą kiaušinį (.egg), tada įdiekite jį tiesiai iš failo.

  Tada versijai valdyti galite pasitelkti „Git“.

  Laravelis

  Laravelis yra PHP pagrįsta sistema ir ji yra išraiškinga, elegantiška. „Laravel“ serverio valdymas nebėra galvos skausmas. Geros žinios yra tai, kad jie padėjo jums padėti kartu su „DigitalOcean“, „Linode“, „Vultr“, „Amazon“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai padaryti „Laravel“ kalvę. Diegimo vadovą galite perskaityti iš čia.

  Funkcijos, tokios kaip CLI, vadinama „Artisan“, kelių duomenų bazių sistemų palaikymas ir perkėlimai padidina sistemos vientisumą ir daro ją patrauklią tarp programų kūrėjų. Be to, pakavimo sistema yra neįtikėtina dėl daugybės palaikymo programinės įrangos ar bibliotekų, kurios padeda interneto programai automatizuoti procesą.

  Turėdami tai paspartinti plėtrą, galite užtikrinti greitas funkcijas. „Laravel“ tiekiamas su įmontuotu šablono varikliu, vadinamu „Blade Template Engine“.

  Visos šios „Laravel“ sistemos ypatybės yra neįprastos ir tinka visų programų plėtrai.

  „Android“ SDK

  Techniškai kalbant, tai ne sistema, o visa OS. Jis turi „Storage Access Framework“ (SAF), todėl vartotojai gali kukliai naršyti ir atidaryti dokumentus, failus ir kitus atvaizdus visuose savo pageidaujamuose dokumentų saugojimo tiekėjuose..

  Į šią programą įtraukta: SDK.

  „Android“ API

  Ši dalis sudaro SDK branduolį. API yra daugybė bibliotekų, kurios kūrėjams suteikia prieigą prie „Android“ kamino, ir tai yra tas pats, su kuriuo galėtumėte kurti savąsias „Android“ programas.

  Plėtros įrankiai

  Norėdami paversti „Android“ šaltinio kodą veikiančiomis „Android“ programomis, SDK pasitelkia keletą kūrimo įrankių. Tai leidžia kompiliuoti ir derinti „Android“ programas.

  „Android“ emuliatorius

  Emuliatoriuje yra daug alternatyvių apvalkalų, su kuriais galite pamatyti, kaip programos atrodo ir kaip elgiasi tikrame įrenginyje.

  Internetinis palaikymas

  Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – galite pasitelkti „Google“ grupes, kurios yra aktyvūs forumai, kur galite gauti informaciją apie įprastą „Google“ „Android“ kūrimo komandos indėlį..

  Jei jums reikia išsamiai išmokti „Android“ kūrimo, tada patikrinkite tai Udemy kursas.

  Feniksas

  Fenikso karkasas poros su kitu interneto svetainių kūrimo įrankiu „Elixir“, kad būtų galima patirti geriausią užpakalinę patirtį. Galios pora padeda kurti sprendimus, kurie pasižymi dideliu prieinamumu, suderinamumu ir mažu vėlavimu.

  Tai, kad „Elixir“ yra pagrįstas Erlang VM (BEAM), tai daro „Elixir“ ir „Phoenix“ labai patvariais. Be to, sintaksė tampa švari ir lengvai skaitoma.

  Be to, viena iš įdomiausių „Phoenix“ dalių yra ta, kad ji suteikia galimybę minkštu realaus laiko ryšiu su milijonais susijusių klientų ir tarp jų. Čia yra pokalbių kambariai ir API pranešimams ir dar daugybei dalykų.

  Pavasaris

  Jei patikrinsite žemiau pateiktą schemą iš Edureka, tai rodo, kad „Spring“ yra sluoksniuotos architektūros, susidedančios iš skirtingų modulių, turinčių savo funkcionalumą.

  Pavasario pagrindų struktūra

  Geriausias „Java“ programų kūrimo variantas. Šis didžiulis sluoksniuotos struktūros pranašumas yra efektyvus vidutinės pakopos objektų organizavimas. Tai leidžia konfigūraciją suderinti visoje programoje.

  Norėdami pradėti, turite sukurti „Spring Boot“, kuris suteikia greitą ir apgalvotą būdą sukurti gamybai parengtą „Spring“ programą. Vykdymui viskas, ką jums reikia padaryti, yra sukurti pupelių klasę, kurioje parodysite galutinę išvestį, sugeneruosite XML failą, pagrindinę klasę ir įkelsite keletą jar failų..

  Be to, galite atsižvelgti į: start.spring.io sudaryti pagrindinį projektą.

  Bėgiai

  Pirmas dalykas, kurį galbūt norėsite žinoti Rubinas ant bėgių kad tai graži kalba ir ta pati sistema, kurią naudoja „Twitter“, „Basecamp“, „Airbnb“, „Github“ ir daugelis kompanijų.

  Pagrindai apima mokymąsi apie kintamuosius, valdymo srauto teiginius, ciklą, masyvą per duomenų struktūras ir kitas klasės ir objekto funkcijas..

  Ketindami sudaryti „Rails“ programą ir atsisakyti konfigūracijos bei kitų namų tvarkymo darbų, turite atlikti tris pagrindines užduotis:

  • Apibūdinkite programos modelį: tai gali būti muzikos parduotuvė, universitetas, pažinčių tarnyba, adresų knyga arba aparatinės įrangos inventorius..
  • Nuspręskite, kas gali nutikti su šiuo domenu: tai reiškia, kad programa taps dinamiška – tai gali būti adresų pridėjimas adresų knygoje, muzikos partitūrų pirkimas iš muzikos parduotuvių.
  • Nuspręskite, ar vaizdas yra viešai prieinamas: tai reiškia, kad programos puslapio rodinius reikia tinkinti vartotojui.

  Tornado

  Python struktūrą sudaro trys skyriai.

  • Pilnos struktūros rėmai, suteikiantys daugybę funkcijų, nepritaikytų serveriui ir kliento pusei.
  • Mikroframeliai, kuriuose daugiausia palaikoma serverio, o kartais ir kliento pagalba. Tai leidžia sukurti interneto programą, naudojant tik vieną Python failą.
  • Asinchroniniai rėmai, kurie užklausas tvarko asinchroniškai.

  Tornado patenka į paskutinę python rėmų kategoriją.

  Viena iš nedaugelio, bet ne mažiau svarbių funkcijų yra daugybė bendrųjų užsiėmimų. Tai galite naudoti kurdami tokią programą kaip „Router“ arba „SocketHandler for WebSockets“. Dokumentacija yra gana aiški, ir jūs ja pasinaudosite, kad galėtumėte sukurti savo kitą mobiliosios programos, pilnos kamino, programą.

  Grailai

  Grailai yra žiniatinklio programa, įkvėpta „Groovy“ ir „Java“.

  Kūrėjai gali įdiegti šią sistemą bet kuriuose esamuose „Java“ žiniatinklio serveriuose, tokiuose kaip „Tomcat“ ar „Jetty“. Vienas svarbus grailių dalykas yra tai, kad požiūris yra nesuderinamas, o ne per konfigūracijos idėją. Tai leidžia programai automatiškai sujungti laidus, remiantis pavadinimų schemomis, o ne naudojant konfigūracijos failus, tokius kaip XML failai.

  Štai greitai vadovas jei norite išbandyti savo jėgas kurdami kitą savo mobiliųjų telefonų aplikaciją.

  Ir, pagaliau, jums reikia duomenų bazę.

  „MongoDB“

  Jums labai reikalinga technologija mokytis jei norite tapti „MEAN“ („MongoDB“, „Express“, „AngularJS“ ir „Node.js“), visos kamino kūrėju. Būdama atvirojo kodo, kelių platformų duomenų bazė, ji kaupia duomenis raktų ir reikšmių poroje. Tai yra, pavyzdžiui, naudojant dvejetainius duomenų tipus, kaip ir JSON. Norėdami gauti aiškų vaizdą, „MongoDB“ dokumentas yra panašus į OOPS esantį objektą.

  Tai yra geriausias pasirinkimas jums, jei tvarkote didelių dydžių lenteles, kuriose yra milijonai duomenų. Su „MongoDB“, jūs sukuriate visą programą su viena biblioteka, pvz., „JavaScript“.

  „MySQL“ / „MariaDB“

  Kurdami grojaraštį, kuriate duomenų bazę. Kai fotografuojate ir įkeliate ją į „facebook“ – galerija yra jūsų duomenų bazė „Facebook“ serveryje. Naršydami elektroninės prekybos svetainę, norėdami nusipirkti batus, drabužius ir pan., Naudojatės pirkinių krepšelio duomenų baze.

  „MySQL“ logotipas

  „MySQL“ yra duomenų bazė, leidžianti valdyti reliacinius duomenis. Mūsų el. Prekybos pavyzdyje produktai, kategorijos, žymos naudoja lenteles ir yra susiję su pirkinių krepšelio duomenų baze bei daugeliu kitų. Tai yra duomenų bazių naudingumas realiuoju laiku.

  Išvada

  Tikiuosi, kad aukščiau pateiktas išteklių sąrašas suteiks jums idėją apie įvairias sąrankas, bibliotekas ir įrankius, kurie turėtų būti pažįstami kaip kūrėjui. Geriausias būdas jų išmokti pateikiant atitinkamus oficialius dokumentus arba, jei mėgstate vaizdo įrašais paremtus vadovus, tada išbandykite „Udemy“.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  • Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map