7 geriausios „AngularJS“ sistemos greitam programų tobulinimui

HTML yra puikus būdas statiniams tinklalapiams kurti, tačiau be scenarijų kalbų integracijos statinės funkcijos negalėtų suteikti dinaminių funkcijų tinklalapiams..


Pažangusis „javascript“, pavyzdžiui, „AngularJS“, yra būtinas norint sukurti galingą kliento-serverio serverį ir sklandžiai paleisti interneto programas. 2012 m. „Google“ pristatė „AngularJs“ – nemokamą ir atvirojo kodo programinę įrangą, kurią HTML įkūnija kaip scenarijaus žymą.

Vystydamasis SPA (vieno puslapio taikymas), „Angular Js“ įgyja milžinišką populiarumą ir suteikia daugybę konfigūracijų prie labiausiai naudojamos kliento programavimo kalbos, tokios kaip „Javascript“. Įtraukus HTML, vartotojai naudos sudėtingesnius kampinius atributus.

Remiantis rinkos analize, „Angularjs“ čia gyvena ilgą laiką ir tai tapo interneto tinklalapių pranašumu. Dėka puikios bendruomenės, atviro kodo ir paruoštas šablonas už mažesnę kainą.

Naudodamiesi pažangiausiais „Angularjs“ atributais, kūrėjai sukurs skirtingas struktūras dinaminėms žiniatinklio programoms kurti. Tačiau pasirinkti tinkamą struktūrą yra sudėtinga užduotis, nes rinkoje yra keletas struktūrų. Entuziastingi kūrėjai, norintys dirbti su „AngularJs“, gali naudoti šias sistemas, o kūrėjai daro programinę įrangą nepaprasta. Jei norite įgyti išsamių žinių apie „Angularjs“, galite pasinaudoti šia programa internetinis kursas.

Pažvelkime į šias sistemas, kurios jums padės tapti intelektualiu kūrėju.

Joninės

Joninės yra čempionų „AngularJs“ sistema. Tai yra specialiai optimizuota ir tvirta „AngularJs“ sąsaja, skirta kurti internetines ir mobiliąsias programas.

Specialiai optimizuota išplėstinė sistema su „Angular“ instrukcijomis, palaikančiomis CSS3 ir HTML palaikomų programų diegimą, taip užtikrinant produktyvų vartotojo įsikišimą. Sukurtoje programinėje įrangoje pateikiamas atvirojo kodo ir nemokamos programinės įrangos kūrimo rinkinys (SDK) ne tik, kad kai kurie UI bibliotekos komponentai padeda kurti hibridines, interaktyviąsias, liečiamąsiems produktams skirtas programas..

Skamba įdomiai, norint išmokti joniškus? Patikrinkite tai praktinis internetinis kursas.

„LumX“

„LumX“ yra visiškai lanksti sąsaja, pagrįsta „Google Material Design“.

„LumX“ funkcijos leidžia kūrėjams kurti vartotojo sąsajas pagal „Google“ gaires. „LumX“ remiasi „Angular JS“ remdama interneto programų kūrimą, pagrįstą MVC projektavimo modeliu, taip pat „jQuery“ naudoja internetinių programų našumui gerinti..

Tačiau vartotojams nereikia naudoti „jQuery“ papildinių atskirai, kai naudojami „LumX“ komponentai. SAAS naudojamas kuriant sąsajos sąranką. Kita vertus, „Bourbon“ ir „Neat“ suteikia pritaikymą dizaino programose, kad būtų geresnis ir sklandesnis funkcionalumas.

Mobilioji kampinė vartotojo sąsaja

Mobilioji kampinė vartotojo sąsaja yra viena iš plačiai naudojamų ir naudojama kuriant HTML-5 programas mobiliesiems. Jis yra optimizuotas „Bootstrap“, „AngularJS“ ir teikia visapusišką palaikymą tokioms didelėms bibliotekoms kaip „overthrow.js“ ir „fastclick.js“. Ši sistema siūlo pagrindinius komponentus, tokius kaip perdangos, šoninės juostos, slenkamos vietos, jungikliai ir dar daugiau.

Naudodamiesi mobiliąja kampine vartotojo sąsaja, galime sukurti lankstų vartotojo įsikišimą ir tai galėtų paversti internetines programas vartotojui patogiomis programomis mobiliesiems..

Kampinė medžiaga

Tai yra UI pagrindu sukurta komponentų biblioteka „AngularJs“ kūrėjams ir įkvėpta „Google Material Design“. Jis siūlo 30 vartotojo sąsajos paslaugų ir komponentų. Kampinė medžiaga komponentai padeda kurti funkcinius, patrauklius ir nuoseklius tinklalapius ir programas, kartu laikantis naujų šiuolaikinių tinklalapių kūrimo principų, tokių kaip įrenginio nepriklausomybė, grakštus degradacija ir naršyklės perkeliamumas.

Tai padeda sukurti lanksčią, greitesnę ir puikią svetainę. Siūlydami tokias funkcijas kaip natūralūs mygtukų elementai, pavyzdžiui, su užvedimo efektais, ARIA palaikymą, įmontuotą rašalą ir temas.

UI „Bootstrap“

Jis sukurtas ant priekinio galo rėmo, vadinamo viršutine dalimi UI „Bootstrap“. Kūrėjai galėjo naudoti priklausomybės nuo saugyklos komponentus, tokius kaip „Bootstrap CSS“, „AngularJS“, „Angular-touch“ ir „Angular-animate“. Direktyvoms, apimančioms saugyklą, yra išorinis žymėjimas.

Žiniatinklio kūrėjai taiko žymėjimą kaip parinktį ir naudoja kaip šablonus. Pagal reikalavimą kūrėjai keičia išorinį žymėjimą, tada sukuria pasirinktinius šablonus. Kiekviena direktyva turi savo „AngularJs“ modulį ir naudoja pagrindines gaires. Čia pateikiamos įvairios direktyvos, tokios kaip perspėjimas, karuselė, mygtukai, išskleidžiamasis meniu, laiko rinkiklis, datos rinkiklis ir dar daugiau.

Viršgarsinis

Viršgarsinis yra viena iš pirmųjų hibridinių vartotojo sąsajų, susidedanti iš „Javascript“, žiniatinklio komponentų ir CSS, kurias galėtume naudoti kartu su populiaria sistema, ir ji taip pat vadinama agnostine sistema. Tai padeda supaprastinti HTML programas ir yra integruota su „AngularJS“.

Viršgarsinis garsas veikia kartu su „AppGyver“, o dauguma API neveiks svetainėje mobiliesiems ar „Vanilla Cordova App“. Tai leidžia vartotojams rašyti HTML kartu su CSS komponentais, arba mes naudojame žiniatinklio komponentus, kurie nusako jūsų HTML, kad pasiektume vietines API ir visiškai natūralų įsikišimą dar lengviau nei niekada anksčiau.

Vaizdo formos

Vaizdo formos puikiai tinka kurti HTML5 pagrįstas vaizdo ar žiniatinklio ar mobiliųjų programų programas. Jis gavo tokias savybes kaip išardomos savybės, temos ir papildiniai, taškų sistema.

Išvada

„AngularJS“ kasdien auga į naujas aukštumas. Jei esate dalinis „AngularJS“ kūrėjas, turėtumėte pasirinkti tinkamą pagrindą savo kliento reikalavimams. „AngularJs“ suteikia pagrindą ir išmaniesiems telefonams, ir žiniatinklio programoms. Pasirinkite, kas tinka reikalavimui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map