7 priežastys, kodėl verta pasirinkti „React“ vietinę programą mobiliųjų programų plėtrai

„React Native“ yra nuostabus atvirojo kodo mobiliųjų programų kūrimo įrankis, kurį sukūrė „Facebook“ ir bendruomenė. Naudodami sistemą galite kurti „Android“ ir „iOS“ programas.


Padaryti programą naudojant gimtąsias kalbas, pvz., „Java“, „Objective-C“ ir „C #“, užtruks daug laiko. Jei samdysite ekspertą šiomis kalbomis, tai jums kainuos neturtą.

Taigi, ką jūs galite padaryti šioje situacijoje?

Jums gali patikti Reaguoti gimtoji naujos versijos programos mobiliesiems sukūrimui.

Kaip matote iš žemiau pateiktos lentelės, pasaulinis susidomėjimas „React Native“ auga.

Tačiau kodėl vis daugiau žmonių per pastaruosius kelerius metus domisi šia sistema?

Tiesiog todėl, kad tai yra galingas įvairių platformų mobiliųjų programų kūrimo įrankis, leidžiantis labai greitai kurti aukštos kokybės programas mobiliesiems.

Sužinokime, kodėl kuriant programas mobiliesiems reikia pasirinkti „React Native“.

Nuostabus pasirodymas

Šaltinis – simform.com

Tai gali būti ne taip greita, kaip tikrai gimtosios programos, sukurtos tokiomis gimtosiomis kalbomis kaip „Java“, „Objective-C“ ir „C #“. Bet jūs gausite beveik vietinį našumą, nes tai suteiks jums vietinius komponentus, tokius kaip „Image“, „View“ ir „Text“.

„React Native“ pagrindu sukurta programa mobiliesiems nėra HTML5, hibridinė ar mobilioji žiniatinklio programa. Tai greičiau yra tikra programa mobiliesiems.

Galite pakelti savo „React Native“ programos našumą į kitą lygį, optimizuodami programą naudodami savąjį kodą. Taip, „React Native“ leidžia naudoti ir vietinį kodą. Norėdami pasiekti maksimalų našumą, galite sukurti kai kurias savo programos funkcijas naudodami savąjį kodą ir kai kurias funkcijas naudodami „React Native“.

Turtinga vartotojo sąsaja

„React Native“ leidžia sukurti unikalias, akį traukiančias vartotojo sąsajas per iš anksto sukurtus deklaratyvius komponentus, tokius kaip „Picker“, „Button“, „Slider“, „Switch“ ir pan. Savo komponentus taip pat galite pasigaminti naudodami „TouchchableNativeFeedback“ ir Paliečiama talpa. Yra daug „iOS“ ir „Android“ komponentų, kurie leidžia efektyviai veikti „Android“ ir „iOS“ mobiliesiems telefonams.

Pvz .:

  • „iOS“ – „ActionSheetIOS“, „AlertIOS“, „DatePickerIOS“, „ImagePickerIOS“, „ProgressViewIOS“, „PushNotificatoinIOS“, „SegmentedControlIOS“ ir kt..
  • „Android“ – „DatePickerAndroid“, „DrawerLayoutAndroid“, „PermissionsAndroid“, „ProgressBarAndroid“, „TimePickerAndroid“, „ToastAndroid“, „ToolbarAndroid“, „ViewPageAndroid“ ir kt..

Greitas programų kūrimas

„React Native“ suteikia komponentus tekstui, vaizdams, klaviatūros įvedimui, slenkamiems sąrašams, eigos juostai, animacijai, mainų sričiai, susiejimui ir pan. Šie komponentai labai pagreitina programos kūrimo procesą, be to, „Hot Reloading“ funkcija sutaupo daug laiko, nes tai leidžia iš naujo įkelti programą neperkompiliavus viso kodo.

Reaguokite į vietines bibliotekas, tokias kaip „Redux“ (skirtas tvarkyti jūsų programos būseną) ir Nuostabus reaguoti vietinis (komponentų ir demonstracinių versijų sąrašas) taip pat padės greičiau atlikti programų mobiliesiems kūrimą.

Plėtros priemonės kaip Nuklidas kodo rašymui, Joga pastatų maketams, Sentry – klaidų ir avarijų stebėjimui ir Reaguoti kūrėjo įrankiai Norėdami suderinti „React Native“ kūrimo procesą daug lengviau ir greičiau. Tarp kitų puikių „React Native“ įrankių yra VS kodas, Uždegti, Expo, ir Bugsnagas.

Kelių platformų plėtra

Koduokite vieną kartą, naudokite visur. Sutaupykite laiko ir pinigų kurdami kelių platformų programas. Tačiau atminkite, kad vis tiek turite atlikti tam tikrus platformos pakeitimus.

Stiprus bendruomenės palaikymas

Daugiau nei 2000 bendraautorių, kuriuose yra daugiau nei 85 000 žvaigždžių „GitHub“.

Tokios įmonės kaip Skambutis, Programinės įrangos rūmai, „Microsoft“, ir Begalinė raudona prisidėjo prie šios sistemos. Rasite daug „React Native“ komponentų ir bibliotekų, kurias sukūrė kūrėjų bendruomenė tokiose svetainėse kaip JS.coach ir Vietinis katalogas.

Gaukite pagalbos dėl „StackOverflow“, Reddit arba Koderatorius. Visada rasite ką nors, kas jums padės. Taip pat galite gauti pagalbos iš „Reactiflux Discord“ bendruomenė, Reaguokite į vietinę „Facebook“ grupę, ir Reaguoti vietinio spektro bendruomenę.

Lengva išmokti

Žiūrėkite kodavimo stilių iš „Hello World“ programos žemiau. Galite lengvai suprasti šį kodo pavyzdį, jei žinote „JavaScript“ ir „React“ pagrindus.

importuokite „reaguoti“, {komponentas} iš „reaguoti“;
importuoti {Text, View} iš ‘react-native’;

eksportuoti numatytąją klasę „HelloWorldApp“ išplečia komponentą {
pateikti () {
grįžti (

Labas pasauli!

);
}
}

oficialūs dokumentai yra draugiški pradedantiesiems ir turi kodų pavyzdžių. Be oficialios dokumentacijos, galite išbandyti ir šiuos dalykus:.

Taip pat gausite naudingos su „React Native“ susijusios informacijos tokiose vietose kaip Vidutinis, „DevTo“, Reaguokite į vietinį tinklaraštį, ir Reaguokite „Gimtojo Twitter“ puslapyje.

Patikimumas

Šiomis sistemomis naudojosi populiarios mobiliosios programos, tokios kaip „Facebook“, F8, „Facebook“ skelbimų tvarkyklė, „Instagram“, „Skype“, „Bloomberg“, „Discord“, „Tesla“, „Airbnb“, „Chop“, „Artsy“, „Walmart“ ir „Vogue“..

Tai daug kalba!

Minusai

Viskas turi privalumų ir trūkumų. Ar ne??

Aš kalbėjau apie daugelį teigiamų „React Native“ aspektų. Tačiau tai turi keletą problemų, tokių kaip didelis programos dydis, atminties nutekėjimas „Android“ programose dėl nereikalingų procesų, kurie veikia fone, lėtas programos paleidimas dėl tam tikrų priklausomybių ir pan. Bet jūs galite ištaisyti ir valdyti šias problemas tam tikru mastu.

Programos dydį galite sumažinti sumažindami programoje naudojamų bibliotekų ir komponentų skaičių. Taip pat galite suglaudinti vaizdus ir optimizuoti programos išteklius, kad sumažintumėte programos dydį.

Atminties nutekėjimo problemą galite išspręsti „Android“ programoje naudodami slinkties sąrašus, tokius kaip „SectionList“, „FlatList“ ir „VirtualList“. Venkite naudoti „ListView“, kad atsikratytumėte atminties nutekėjimo. Norėdami išspręsti lėto programos paleidimo problemą, turite sumažinti programos priklausomybių skaičių ir naudoti komponentus, kurie veikia labai gerai..

Galutinės mintys

Atidžiai pažiūrėję į „React Native“ pranašumus ir problemas, galite suprasti, kad šios sistemos pranašumai smarkiai atsveria minusus. Problemos, kurias pastebėsite, nėra didelės. Šios sistemos trūkumai yra nereikšmingi, nes jūsų gauta nauda yra nepaprastai įdomi ir nepaprastai nuostabi.

Paprastas ryšys tarp „React Native“ ir vietinių, be jokių pastangų leidžiantis leidimą „Google Play Store“, galimybė kurti TV įrenginiams ir integracija su esamomis programomis yra keletas kitų įdomių funkcijų ir pranašumų, kuriuos teikia šis modernus mobiliųjų programų kūrimo įrankis..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map