9 geriausi internetinių programų kodų redaktoriai

Koks yra geriausias kodavimo dalykas? Kodo redaktorius, žinoma!


Kodo redaktoriai yra antra reikšmingiausia programuotojų liepsnos karų priežastis (pirmoji – kodo formatavimas).

Kai kuriems „Vim“ yra vienintelis protingas redaktorius, kurį kada nors sukūrė, o kitiems viskas, kas neatitinka „Emoji“ spiralės sukasi galvą sukūrusio „Inception“ pasaulio, yra tinkama tik pajuokai. Jei blogai ieškote dėmesio, viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į programavimo bendruomenę ir pradėti pokalbį, pavyzdžiui, „Kodėl aš manau, kad X (pasirinkti bet kurį populiarų kodų redaktorių) čiulpia / yra geriausias“, patraukite alaus ir atsipalaiduokite..

Argumentai, prieštaringai išdėstyti argumentai ir įžeidimai liks į diskusiją ir iš jos visą naktį, ir užtruks daugelį mėnesių, kol nuodų siūlas atvės.

Kyla klausimas: kodėl?

Aišku, žmonėms pavyksta iš visko susitaupyti, bet, manau, kodų redaktoriai yra ypač svarbūs programuotojams. Įprastas programuotojas beveik visą savo laiką praleidžia (daugiau nei 98%, jei laksčiau) pasirinktam kodų redaktoriui. Jie žino savo kelią aplink redaktorių – stipriąsias ir silpnąsias puses, ribas, trūkumus ir paslėptus brangakmenius.

Nieko nėra labiau varginančio, nei teks kovoti su redaktoriumi, kai rašote kodą (pagalvokite, kaip tai erzina, kai turite nusiųsti ilgą ir skubų el. Laišką naujoje klaviatūroje!). Kodo redaktoriai sumažina psichinę trintį ir leidžia būti produktyvesniems, todėl jie yra tokie svarbūs ir sulaukia tiek daug dėmesio.

Taigi, kuris yra geriausias kodo redaktorius?

Sąžiningai, aš net neišdrįsiu ten nuvykti! �� ��

Vis dėlto, jei ketinate kurti interneto svetaines, noriu, kad pagalvotumėte apie alternatyvą – internetinius kodų redaktorius!

Trumpai tariant, tai yra redaktoriai, visiškai esantys nuotoliniame serveryje ir prieinami per naršyklę.

Skamba keistai, tiesa?

Taip jaučiausi ir aš, kai prieš 3–4 metus su jais susidūriau. Kodėl po velnių kažkas turėtų perduoti viską kvailai naršyklei?

Ar jis gali konkuruoti su natūraliai įdiegtu kodų redaktoriumi?

Paaiškėja, kad daugeliu atvejų, ypač kalbant apie interneto svetainių kūrimą, atsakymas yra „taip“. Dabar, kai aš neprisipažinau apie internetinius redaktorius kaip pagrindinę terpę, vis dažniau juos naudoju konkrečiuose scenarijuose..

Prieš pasinerdami į tai, kurie kodų redaktoriai gali būti naudojami, stabtelėkime ir pagalvokime, kada internetiniai kodų redaktoriai gali turėti prasmę.

Nulis nustatymas

Aš nežinau apie tave, bet manęs mėgstamo redaktoriaus nustatymas naujoje sistemoje nėra kažkas, ko laukiu. Įskiepiai, temos, šriftai, nuorodos, fragmentai, nustatymai. . . Yra begalinis sąrašas dalykų, kurie turi būti subalansuoti, kol visa tai taps tinkama naudoti. Kažko nepaisyti lengva, tik vėliau susierzinus, kai nutrūksta jūsų darbo eiga.

Priešingai, su interneto redaktoriumi nieko bendra neturi, kai baigta pirmoji sąranka. Oficialus kūrimas, atnaujinimas, naktinis versijų kūrimas, palaikomos platformos, sistemos architektūra, FTP sinchronizavimas, CI / CD dujotiekiai – nė vienas iš jų neturi reikšmės tol, kol turite naršyklę!

Bendradarbiavimas

Dažniausiai reikia bendradarbiauti su kitais kūrėjais, kai reikia išspręsti problemas ar ką nors derinti.

Tradicinis kodo redaktorius nėra sukurtas tam – nėra galimybės tuo pačiu metu redaguoti kodą, komentuoti ar paryškinti, todėl sudėtinga jį palaikyti..

Duomenų sauga

Dabar akivaizdu, kad nė vienam projektui šiandien nėra versijos valdymo, o tai reiškia, kad kodo kopija visada yra saugykloje. Beje, yra atvejų, kai nepakanka versijos valdymo:

 • Pamiršote stumti naujai sukurtus įpareigojimus ir nešiojamasis kompiuteris užsidega.
 • Turite kitų svarbių failų ir duomenų, su kuriais sąveikauja jūsų kodas, nors jie nėra tiesioginės programos dalis. Kas nutiks jiems, jei užsidegs jūsų nešiojamas kompiuteris??

(Gerai, atrodo, kad esu apsėstas užsidegančių užrašų knygelių, bet jūs suprantate, tiesa ?!)

Drausmės užtikrinimas

Tai taip pat gali būti ginčijamas kūrėjų teisių teisme (jei toks dalykas egzistuoja), tačiau tiesa yra ta, kad kūrėjai retai kada paaukoja savo užgaidas bendrojo gėrio labui.

Pavyzdžiui, rimtas „Sublime Text“ entuziastas kada nors pilnai priims bet kurį puikų „JetBrains“ redaktorių ir suras visas galimybes parodyti savo atmintį alkaną prigimtį ir lėtesnį atlikimą..

Tas pats pasakytina apie skirtukus su tarpais (arba net su dviejų tarpus skirtumais prieš keturių tarpelių skirtukus) – esate naivus, jei manote, kad jūsų komandos programuotojai neužrakins ragų.

Tokiais atvejais naudinga internetinė redaktorė – jūs nuspręsite projektų parametrus (net kaip suformatuoti kodą) ir jis paprasčiausiai atsisako priimti darbus, kol neatitiks visų standartų. Galbūt atšiaurus asmeniui, bet puikus projektui!

Šiuo metu nebenaudojama atvejų, todėl nubraukime, kokį variantą turime, kai kalbame apie internetinius kodų redaktorius, ypač kuriant interneto svetaines.

JSFiddle

Nors JSFiddle negali pakeisti visaverčio teksto rengyklės, tai yra velniškai geras darbas tvarkant vienkartinius frontenzijos scenarijus.

Tai toks populiarus, kad Q&Tokios svetainės kaip „StackOverflow“ jau palaiko „JSFiddle“ nuorodų įdėjimą tiesiai į savo platformą.

Norėdami greitai pradėti darbus, JSFiddle pradžioje siūlo keletą katilų; Tai reiškia, kad jei norite gauti, tarkime, „Reaguoti“, demonstracinį versiją, viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėkite atitinkamą mygtuką ir pradėti rašyti kodą. Kai paspausite „Išsaugoti“, „fiddle“ bus išsaugotas, gausite nuolatinį URL (patikrinkite šį mano sukurtą kvailą fiddle: https://jsfiddle.net/tuqd76c4/ ir atkreipkite dėmesį, kad galite atlikti pakeitimus ir paspauskite „Save“, kad sukurtumėte naują šio URL versija).

Štai, kas „JSFiddle“ daro perspektyvią internetinių platformų kūrimo platformą:

 • Nemokamas naudojimas (be paslėpto mokesčio ar nemokamų funkcijų). „JSFiddle“ palaiko save naudodamas skelbimus (bent jau rašydamas), o viršuje esančios ekrano kopijos apačioje kairėje galite pamatyti „Adobe“ skelbimą..
 • Kodo bendradarbiavimo ypatybės – idealios kartu kuriant idėjas, interviu ir pan.
 • Keli išdėstymai, šrifto dydžiai, šviesios / tamsios temos ir kt.
 • Kodo formatavimas (sutvarkymas), būsimas linterių (CSS ir JS) palaikymas ir dar daugiau.

O dabar, netinkama, netinkama, už blogus dalykus:

 • „JSFiddle“ yra vien tik „front-end“ redaktorius. Negalima koduoti ir paleisti mėgstamos pagrindinės programos kalbos.
 • Čia nėra jokios sąvokos failai ir aplankai (arba įkeliami failai). Viskas, ką turite, yra viena erdvė kodui, nesvarbu, kiek joje yra.
 • „JSFiddle“ negali būti naudojamas kodo priglobimui jūsų serveryje. Kodas turi būti „JSFiddle“ ir visą laiką viešas.
 • Neįmanoma sukurti CI / CD dujotiekio, naudoti „Git“ ir kt.

Beje, „JSFiddle“ turi savo gerąją vietą ir šviečia, kai reikia atsisakyti koncepcijos įrodymų ir bendradarbiauti šviesos greičiu. Tai yra ir liks pagrindine internetinių redaktorių tapatybe.

„CodeSandbox“

„CodeSandbox“ galima manyti, kad daug galingesnis ir visapusiškesnis JSFiddle sprendimas. Tiesa, savo pavadinimu „CodeSandbox“ teikia visą kodo redagavimo patirtį ir „smėlio dėžės“ aplinką, skirtą priekinių programų plėtrai.

„CodeSandbox“ yra tikras stipruolis ir saldus, saldus produktas. Man pritrūktų popieriaus, jei bandau išvardyti visus jo pranašumus, tačiau čia yra keletas žudiko savybių:

 • Npm palaikymas: Taip, jūs galite pridėti daug bet kokį paketą, kurį galite gauti npm.
 • Failai, aplankai, moduliai: Galite suskaidyti savo kodą į kelis failus, pridėti / pašalinti vaizdus iš viešojo aplanko ir sukurti / importuoti modulius, kaip jums atrodo tinkama. Darbo eiga atspindi modernaus modulio paketą, taigi jums nereikia nieko beveik nustatyti.
 • „TypeScript“ palaikymas, karštas perkėlimas, „GitHub“ eksportas, statinis failų priegloba ir kt.
 • Jis pastatytas ant „Monaco“ redaktorius, tas pats žvėris, kuris valdo mėgstamiausią VSCode redaktorius. Tai suteikia piršto galiukams galingų funkcijų, tokių kaip „Eiti į“, „Rasti nuorodas“, ir būtinos reakcijos!
 • Fragmento palaikymas Emmetas
 • Integruoti „DevTools“, lipdymas, klaidų perdangos, testavimo rėmai („Jest“), raktų pakabukai ir dar daugiau.
 • Galingas klijus tiesiogiai importuoti vietinius projektus į „CodeSandbox“.

Nors nemokama „CodeSandbox“ versija nepalaiko asmeninio kodo, šią funkciją galite gauti (ir padidinti dydžio apribojimus), padėdami jiems Patreonas tik už 5 USD per mėnesį (mokėk, ką nori, iki 50 USD per mėnesį).

„CodeAnywhere“

Viena iš daugumos šio sąrašo kodų redaktorių (bent jau iki šiol) problemų yra ta, kad jie tikisi, kad visą laiką laikysite kodą jų serveriuose, arba reikalausite, kad jūs reguliariai sinchronizuotumėte kodą naudodami komandinę eilutę..

Ne taip su „CodeAnywhere“.

Pati stipriausia „CodeAnywhere“ turi dvi savybes, kurios išsiskiria iš manęs:

 • Iš anksto sukurti konteinerių vaizdai, skirti 72 ar daugiau programavimo kalbų ir rėmų. Tai reiškia, kad galite sukurti naują kūrimo aplinką tiesiai iš redaktoriaus! Žinoma, kodas automatiškai priglobiamas naujai sukurtame sudėtiniame rodinyje, o failai pateikiami tiesiai iš ten.
 • Prisijunkite prie bet ko. Taip, pažodžiui bet kas. Jūs neprivalote saugoti savo kodo „CodeAnywhere“ serveriuose. Nesvarbu, ar jūsų kodas yra FTP, failų dalijimosi platformose, tokiose kaip „Dropbox“, „Amazon S3“, ar tokiose sudėtingesnėse versijų valdymo platformose kaip „GitHub“, galite lengvai nustatyti „CodeAnywhere“, kad skaitytų iš šio šaltinio ir rašytų į jį, naudodamiesi kodų rengykle tik. . . Na, kodo redagavimas. ��

Dar vienas dalykas, kurį jaučiu norėdamas pabrėžti: jei jums nepatinka „Git“, kai reikia žiūrėti istoriją ir skirtumus, „CodeAnywhere“ gali jaustis kaip palengvėjimo atodūsis. Redaktorius naudoja difuzinę failų palyginimo sistemą, leidžiančią palyginti du failus per bet kurias dvi versijas (taisymas sukuriamas kiekvieną kartą, kai išsaugote failą)..

Vis dėlto yra šiek tiek pakeitimų – nemokama versija leidžia išlaikyti tik vieną versiją, o mažiausiai apmokamas planas leidžia daugiausia 20 versijų. Paprastai tariant, tai nėra problema, nes retai norisi pažvelgti į praeitą 20-ą versiją, tačiau kadangi daugumai programuotojų yra įprotis keletą kartų per minutę paspausti „Išsaugoti“, tai gali tapti skausminga.

Viskas pasakyta ir padaryta, „CodeAnywhere“ yra tvirtas, malonus pasiūlymas norintiems persikelti į Debesis ir ten pasilikti. �� Kadangi, mano manymu, jo galia viršija „front-end“ kodą, jis yra labai rekomenduojamas!

„StackBlitz“

Jei dažniausiai esate „front-end“ ir negalite atsitraukti nuo „VSCode“ sąsajos, „StackBlitz“ buvo sukurtas kaip tik tau.

Nematote nieko ypatingo? Aš taip nedariau, kol šiek tiek slinkiau žemyn ir spustelėjau mygtuką „Kampinis“. Bumas!

Atspėk, kas nėra sąmoningai sukurta, kad atrodytų kaip „VSCode“ – ji sukurta ant „VSCode“ redaktoriaus! Tiek daug, kad galite įdiegti plėtinius, ieškoti aplankuose ir tvarkyti failus taip, kaip tikitės iš įprasto „VSCode“ egzemplioriaus..

Bet palaukite, yra dar daugiau!

Galbūt nepastebėjote, kad:

 • Visos programos, sukurtos „StackBlitz“, taip pat automatiškai diegiamos jų serveriuose! Taigi, ši ką tik sukurta „Kampinių žaislų“ programa yra automatiškai talpinama https://angular-yvyi2j.stackblitz.io/. Labiausiai tikėtina, kad URL vis dar veikia (vis dėlto įkeliamas lėtai, kaip tikėjotės, kai priglobsite nemokamai)!
 • Galite dalintis ir dalintis projektu. Dalydamiesi galite tiksliau valdyti, ką gali padaryti kiti.
 • Galite prisijungti prie „GitHub“ saugyklos ir leisti, kad kodas būtų tiesiogiai ištrauktas / išstumtas iš ten. Arba galite paprasčiausiai atsisiųsti projektą kaip ZIP failą.

Bet palaukite, yra dar daugiau!

Rimtai! ��

Štai oficialių „StackBlitz“ siūlomų funkcijų sąrašas:

 • Gimtoji „Firebase“ parama (ko aš asmeniškai nenaudoju, bet, Ei, tai yra pagyrimas tiems, kurie nenori pasinerti į niūrias užpakalinės gelmes)
 • „Intellisense“, projekto paieška
 • Karštas perkrovimas įvedant tekstą
 • Importuokite npm paketus
 • Redaguoti neprisijungę, kai neprijungta!

„StackBlitz“ kupina (gražių) netikėtumų, kai reikia pašalinti kliūtis nuo interneto plėtros ir diegimo. „VSCode“ įdėjimas į savo svetainę jau nėra svajonių dalykas!

„AWS Cloud9“

„Cloud9“ buvo neabejotinai pirmasis naršyklės IDE, kuris pasiūlė rimtų funkcijų ir perėmė pagrindinę naršyklės kaip redaktoriaus idėją. Nenuostabu, kad vėliau „Amazon“ ją įsigijo ir šiandien, 9 debesis yra dalis AWS pasiūlymų.

Jei net esate nuotoliniu būdu prisijungę prie AWS platformos (ar ja domitės), „Cloud9“ yra ta vieta, kur baigiasi tobulo (gerai, beveik tobulas) redaktoriaus paieška. Pažiūrėkime, kodėl:

 • Nėra jokių papildomų mokesčių už „Cloud9“ naudojimą. Galite prijungti „Cloud9“ prie esamo / naujo AWS skaičiavimo egzemplioriaus, o jūs mokate tik už tą egzempliorių. Taip pat galima prisijungti prie trečiosios šalies serverio per SSH – visiškai nemokamai! ��
 • Pirmos klasės AWS serverių programų palaikymas (derinimo ir kt.)
 • Tiesioginė terminalo prieiga prie AWS iš redaktoriaus (sąžiningai, tinkamas redaktoriaus, skirtuko kortelės terminalas man vis dar trūksta „VSCode“)
 • Palaikoma daugiau nei 40 programavimo kalbų („Go“, „C ++“, „Ruby“, „Node“, „Python“, PHP, „Java“. Pasirinkite savo pasirinkimą)

Taip pat pageidautinos „Cloud9“ bendradarbiavimo funkcijos, leidžiančios sklandžiai atlikti apžvalgas / interviu.

Kita žudikių funkcija yra vaizdo įrašo stiliaus failų pakeitimų atkūrimas, todėl peržiūros procesas teikia džiaugsmo:

Mano patarimas?

Jei esate įsitraukę į AWS, tada nelaukite ir patraukite „Cloud9“ tik dabar. Ir jei dar nesate debesyje, bet galvojate žengti žingsnį, priimkite AWS ir integruokite „Cloud9“ į savo darbo eigą. Bet kuriuo atveju negalite priimti geresnio sprendimo!

„CodeEnvy“

„CodeEnvy“ yra galingas debesų redaktorius, naudojantis „Docker“ konteinerius, leidžiančius paleisti iš anksto sukonfigūruotą ir izoliuotą dev aplinką. Jis sukurtas ant atvirojo kodo „Eclipse Che“ debesies IDE ir siūlo daugybę mastelio keitimo galimybių ir „DevOps“ parinkčių.

Nuo šio rašymo „CodeEnvy“ įsigijo „RedHat“ (kurį linksmai sukūrė pati „Oracle“!).

Gitpod

Gitpod yra gaivus debesies kodų redaktorių (arba, jei norite, IDE), kurio tikslas – nuolat tikrinti ir atnaujinti jūsų kodą, rinkinys. Kitaip tariant, jis yra giliai integruotas su „GitHub“ ir kiekvieną kartą pridedant kodą paleidžia jūsų bandymo ir CI / CD dujotiekius, kad įsitikintų, jog kodas visada yra 100 proc..

Verta pasidomėti, ar jums patinka „VSCode“ patirtis ir norite kažko, kas palaiko visas pagrindines „back-end“ / „front-end“ kalbas ir sistemas („Django“, „Rails“, „Revel“, jūs tai įvardinate).

Theia

Jei esate tvirtas SOLID ventiliatorius ir nit-picking programinės įrangos architektas, Theia IDE kutins jūsų susirūpinimą keliantį kaulą. Tai yra „TypeScript“ koduotas kodas (penki taškai už stilių iškart!), IDE, turintis visiškai atskirą naudojimo vietą ir užpakalinę dalį. Priekinė dalis veikia naršyklėje, o atgalinė programa gali būti bet kurioje vietoje – vietiniame kompiuteryje arba debesyje!

Bet tai dar ne viskas – „fronton“ gali būti paleista kaip „Electron“ programa su visiškai veikiančia, izoliuota naršyklės aplinka, suteikianti jums savitos darbalaukio programos išvaizdą ir įspūdį, jei to trokštate..

Koderis

Nors jų svetainė nesugeba pasakyti taip aiškiai, Koderis yra „VSCode“ aplinka, sujungta į serverį, kurį galima paleisti vietoje arba debesyje. Rekomenduojama konfigūracija – paleisti IDE kaip serverį debesyje ir pasiekti jį vietoje per naršyklę. Yra iš anksto sukurtų „Docker“ vaizdų, kuriuose nėra jokių problemų dėl sąrankos ir įmonės plane, jei jums reikia palaikymo ar turite skirtingų poreikių.

Išvada

Tai daugiau ar mažiau apima visus IDE ir kodų redaktorius, veikiančius nuo rašymo. Šiame sąraše praleidau dviejų rūšių pasiūlymus: tuos, kurie skirti tik interviu ir neturintiems visavertės aplinkos (išskyrus, žinoma, mūsų mylimą klasikinį JSFiddle), ir tuos, kurie, atrodo, nepasiūlė kažko. esminis ir turėjo šiek tiek daugiau nei aptakus pagrindinis puslapis.

Jei manote, kad kažkas vertas būti čia, praneškite man ir būsiu dėkingas! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map