9 „Java EE“ programos, skirtos kurti verslo programas

„Java EE“ („Enterprise Edition“) sistemos yra galingi įrankiai, skirti kurti sudėtingas ir plačias įmonės programas.


„Java“ jau yra viena populiariausių ir patikimiausių programavimo kalbų kūrėjams. Pastaraisiais metais „Java“ tobulėja ir pateikiami nauji atnaujinimai ir funkcijos, skatinančios „Java“ programuotojus kurti įmonės lygio žiniatinklio programas, kurti programas „Windows“ ir trečiųjų šalių programas..

Na, mes paprastai nemanome, kad „Java“ yra vienintelė kalba galingoms žiniatinklio programoms kurti. Tačiau rinkoje yra įvairių aukštos kokybės sistemų, leidžiančių kurti internetines programas. „Java“ virtualioji mašina yra patikima ir patikima platforma, palaikanti ROWA („Read Once Write Anywhere“) procesą kuriant internetą..

Pažvelkime į šias sistemas, kad sukurtume sudėtingas programas.

Pavasaris

Pavasaris, „Pivotal“, yra labiausiai naudojama ir gerai žinoma sistema. Tai yra konteinerio apvertimas ir valdomas „Java“ programavimo kalbos.

Šioje sistemoje yra integruotos patobulintos funkcijos, ištekliai ir komunalinės paslaugos. Kūrėjai naudoja šiuos išteklius kurdami beveik bet kokio tipo programas. Pavasario programa veikia JVM ir gerai veikia su kitomis programavimo kalbomis, tokiomis kaip „Groovy“ ir „Kotlin“.

Pavasario sistema naudojama pasikartojančioms užduotims, tokioms kaip duomenų apdorojimas, pranešimų siuntimas ir saugumas, atlikti. Galbūt galėsite sukurti verslo plėtros logiką. Pavasario struktūros konfigūracija yra labai sudėtinga, palyginti su kitomis sistemomis, tačiau joje yra daug papildomų funkcijų, leidžiančių pateikti naudingas verslo leidimo programas.

Pabrėžia

 • Lengvas testavimas ir suderinamumas atgal
 • Palaiko daugybę paketų ir klasių
 • Suteikia efektyvią ekosistemą ir bendruomenę
 • Naudinga dokumentacija norint efektyviau išmokti sistemą
 • Įgalina naudoti lanksčią kodų bazę, pavyzdžiui, paprastus senus „Java“ objektus (POJOs)

Jei norite įvaldyti pavasario rėmus, tada patikrinkite tai fantastinis kursas.

Hibernate

Hibernate yra dar viena populiariausia „Java Framework“. Jis taip pat vadinamas „Java Object Relational Mapping“ (ORM) sistema ir plačiai naudojamas kuriant duomenų bazių struktūras. Hibernate pateikia užklausų kalbą duomenų bazėms, vadinamoms HQL, valdyti

Ši sistema suteikia sklandžią duomenų bazių ir „Java“ pagrindu sukurtų interneto programų integraciją. Jį galima nemokamai gauti, kaip atvirojo kodo, tačiau pagal GNU bendrosios visuomenės licenciją 2.1.

Hibernate karkasas

Pabrėžia

 • Pateikiama saugi ir tvirta taikymo bazė
 • HQL integruotas su nepriklausomomis duomenų bazių komandomis
 • Tai siūlo kolekcijas, tokias kaip „Set“, „Map“ ir „List“, kad patobulintų programas
 • Paprasta pakeisti duomenis į kelias duomenų bazes.

Statramsčiai

„Apache“ statramsčiai yra nemokama, atvirojo kodo ir MVC sistema, naudojama kurti elegantiškas ir patrauklias „Java“ programas. Jis naudojamas MVC, t. Y., Model View Controller, interaktyvioms „Java“ žiniatinklio programoms kurti.

„Apache struts“ rėmas

„Apache“ programinės įrangos fondas kuria „Struts“ sistemą, turi saugią papildinių architektūrą ir suteikia galimybę išplėsti sistemą sukuriant JAR failus į „Java“ žiniatinklio programų klasę. Sistema integruota su įvairiais papildiniais, o daugelis iš šių papildinių leis jums įtraukti „Struts“ su skirtingais „Java“ pagrindais, tokiais kaip JSF, JUnit, Spring ir kt..

Pabrėžia

 • Veiksmingai veikia su SOAP, AJAX ir REST API
 • Galima integracija su kitomis sistemomis naudojant papildinius
 • Kurkite žiniatinklio programas naudodamiesi paprastais POJO veiksmais
 • Palaiko įvairius šablonų ir temų tipus
 • Gerai patikrinta ir stabili sistema

Jei esate pradedantysis, tada patikrinkite tai Udemy kursas.

„JavaServer“ veidai (JSF)

JSF („JavaServer Faces“) daugiausia naudojamas kuriant serverio UI komponentus, taip pat žiniatinklio programose. Jame yra skirtingas API rinkinys, šie kūrėjai gali valdyti pasirinktinių žymų biblioteką ir vartotojo sąsajos komponentus JSF sąsajai kurti..

Ši sistema vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį „Java Enterprise Edition“. Jei naudojate integruotą kūrimo aplinką (IDE), tada stebėtinai patogu kurti interneto programas.

„Google“ žiniatinklio rinkinys (GWT)

GWT reiškia „Google Web Toolkit“ ir viena iš populiariausių žiniatinklio struktūrų, ji daugiausia naudojama kliento „Java“ kodams kurti ir išplėsti kaip „JavaScript“. Tai visiškai atviro kodo. Populiarios „Google“ programos, tokios kaip „Adsense“, „Adwords“, „Google“ piniginė ir „Blogger“, yra sukurtos naudojant GWT.

„Google“ žiniatinklio rinkinio sistema

Ši sistema padeda kūrėjams kurti ir išbandyti „Ajax“ programas naudojant „Java“. Taip pat skatinama kurti sudėtingas internetines programas, naudojamas bankininkystėje ir prekyboje.

žaisti

žaisti Žiniatinklio struktūra yra reaktyvi, lengva, patogi vartotojui ir be pilietybės struktūra leidžia greitai kurti keičiamas interneto programas naudojant „Java“ & Scala.

„Play“ sukurtas naudojant „Akka“ atvirojo kodo įrankių rinkinį ir vykdomas JVM („Java Virtual Machine“). Šis įrankių rinkinys aprūpintas pagrindiniais įrankiais ir funkcijomis ir suteikia patogesnes vartotojui sąsajas, kurias sudaro projektavimas, testavimas ir greitas rašymas kodo formatais, norint kurti internetines programas. Ši sistema padidino vystymosi produktyvumą.

Žaisk internetinę programą

Žaidimo schema vadovaujasi Reaktyviojo manifesto principais. Todėl leidžiama kurti laisvai sujungtas interneto programas.

Pabrėžia

 • Kūrėjų produktyvumas yra labai didelis
 • Saugi konfigūracija
 • Milžiniška ekosistema
 • Nėra „Java EE“ seansų ir užmegzkite ryšius be pilietybės
 • Galima įsigyti su vieneto testavimu, selenu ir JUnit

Grailai

Grailai yra „Groovy“ pagrįsta sistema, o tai reiškia, kad kūrėjai galės kurti programas naudodami „Groovy“ kalbą. Tai taip pat yra atvirojo kodo.

Pagrindinis „Groovy“ kalbos tikslas yra padidinti kūrėjų produktyvumą ir įgalinti „Oops“ koncepcijas kurti programas. Jis pagamintas vienoje iš spyruoklinio batų pusių ir pasiėmė laiką taupančias savybes.

Gralis wen rėmas

Mokymasis Groovy yra lengva. Be to, nesunku integruoti kitus „Java“ komponentus ir funkcijas. Ji turi draugišką bendruomenę ir siūlo įvairių rūšių papildinius (daugiau nei 900), kuriuos tvarko bendruomenės lygmuo.

Vert.X

Vert.X apima plačias galimybes. ir palaiko daugelį kitų kalbų, tačiau pirmiausia sukurtas „Java“. Be to, jei naudojate „Groovy“, „Ceylon“, „Ruby“ ar „JavaScript“, jums leidžiama naudoti tuos, kurie yra „Vert.X“ sistemoje. Vienas iš esminių faktų yra manyti, kad tai yra biblioteka, o ne konteineris.

Pabrėžia

 • Įvykiai pagrįstas vykdymo laikas, neužblokuojamas
 • Lengva naudoti mastelį ir suderinamumą
 • Poliglotas (palaiko kelias kalbas)

„Apache“ varteliai

Varteliai taip pat vadinami „„Apache“ varteliaiNes ji prieinama per „Apache Software Foundation“. Tai lengva interneto struktūra ir nuostabi vartotojo sąsaja. Jis yra atvirojo kodo ir naudojamas kuriant serverio interneto programas, scenarijus „Java“.

Kiekvienas gali lengvai integruotis į HTML kalbą, kuri leidžia kurti paprastus HTML puslapius ir dėl to sumažės kūrimo sudėtingumas. Šioje sistemoje yra galingų bandymų programų, skirtų tobulinti produktyvumą.

Pabrėžia

 • Palaikykite HTML ir Java kalbas
 • Lengva rašyti ir tvarkyti savo kodą
 • Derinkite, kad išbandytumėte tam tikrus savo kodo komponentus
 • Dokumentacija ir palaikymas

Išvada

„Java“ yra gerai žinoma ir labiausiai naudojama programavimo kalba pasaulyje. Kaip mes jau aptarėme tiek daug sistemų, kurios yra sukurtos „Java“, kad būtų sukurtos įvairios programos tinkamose aplinkose.

Taigi, jūsų galvoje ateina kitas klausimas – pasirinkti, kuri sistema iš aukščiau paminėtų efektyviai kurti interneto programas? Jei esate pradedantysis ir net neturite idėjos, kaip naudoti žiniatinklio sistemas, turite pasirinkti struktūrą, kurią lengva išmokti ir plėtoti. Įgiję patirties, tada turėtumėte pasirinkti kitus pagal jūsų reikalavimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map