9 populiarūs debesies pagrindu sukurti interneto grandymo sprendimai

Naudodamiesi šiais galingais įrankiais, nuskaitykite, kas svarbu jūsų verslui.


Kas yra žiniatinklio grandymas?

Sąvokos „interneto įbrėžimas“ naudojami įvairiems metodams rinkti informaciją ir svarbiausius duomenis iš interneto. Tai taip pat vadinama interneto duomenų gavyba, ekrano grandymu ar žiniatinklio rinkimu.

Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti.

 • Rankiniu būdu – jūs pateksite į svetainę ir patikrinsite, ko jums reikia.
 • Automatinis – naudokite reikiamus įrankius, kad sukonfigūruotumėte tai, ko jums reikia, ir leiskite įrankiams veikti jums.

Jei pasirinksite automatinį būdą, tada galėsite patys įdiegti reikiamą programinę įrangą arba panaudoti debesimi pagrįstą sprendimą.

jei jus domina sistemos nustatymas patys, peržiūrėkite šias populiariausias žiniatinklio grandymo sistemas.

Kodėl debesų pagrindu atliekamas žiniatinklio grandymas?

„Web_Scraping“

Kaip kūrėjas, jūs galite žinoti, kad žiniatinklio duomenų rinkimas, HTML kodavimas, žiniatinklio nuskaitymas ir bet koks kitas žiniatinklio duomenų gavimas gali būti labai sudėtingas. Norint gauti teisingą puslapio šaltinį, tiksliai nustatyti šaltinį, pateikti „JavaScript“ ir surinkti duomenis tinkama forma, reikia atlikti daug darbų..

Turite žinoti apie programinę įrangą, praleisti valandas nustatydami, kad gautumėte norimus duomenis, priglobti save, nerimauti dėl blokavimo (gerai, jei naudojate IP rotacijos tarpinį serverį) ir kt., Vietoj to galite naudoti „debesies“ sprendimą, kad iškrautumėte duomenis. visi teikėjo galvos skausmai, ir jūs galite sutelkti dėmesį į duomenų apie savo verslą gavimą.

Kaip tai padeda verslui?

 • Iš įvairių svetainių galite gauti produktų tiekimus, vaizdus, ​​kainą ir kitą visą susijusią informaciją apie produktą ir pasidaryti duomenų saugyklą ar kainų palyginimo svetainę..
 • Galite peržiūrėti bet kurios konkrečios prekės veikimą, vartotojo elgseną ir grįžtamąjį ryšį pagal jūsų reikalavimus.
 • Šioje skaitmeninimo epochoje įmonės labai stengiasi išnaudoti reputacijos valdymą internete. Taigi, žiniatinklio iškėlimas yra būtinas ir čia.
 • Asmenims tapo įprasta įvairiais tikslais skaityti nuomones ir straipsnius internete. Taigi labai svarbu pridėti parodymų šlamštą.
 • Nuskaitydami įprastus paieškos rezultatus, galite iškart sužinoti savo SEO konkurentus konkrečiam paieškos terminui. Galite išsiaiškinti pavadinimo žymas ir raktinius žodžius, kuriuos kiti planuoja.

„Scrapestack“

Internete nuskaitykite viską, kas jums patinka „Scrapestack“.

Turėdami daugiau nei 35 milijonus IP, niekada nebereikės nerimauti, kad gaudami tinklalapius užklausos gali būti užblokuotos. Kai skambinate REST-API, užklausos siunčiamos per patikimą ir keičiamą infrastruktūrą daugiau nei 100 vietų (atsižvelgiant į planą)..

Galite nemokamai pradėti naudotis ~ 10 000 užklausų su ribotu palaikymu. Kai būsite patenkinti, galėsite eiti į mokamą planą. „Scrapestack“ yra paruoštas įmonei, o kai kurios funkcijos yra tokios, kaip nurodyta toliau.

 • „JavaScript“ pateikimas
 • HTTPS šifravimas
 • Aukščiausi įgaliotiniai
 • Kartu pateikiami prašymai
 • Nėra CAPTCHA

Naudodamiesi jų gera API dokumentacija, galite pradėti tai per penkias minutes, naudodami PHP, Python, Nodejs, jQuery, Go, Ruby ir kt. Kodų pavyzdžius..

Apifuok

Apifuok gavo daugybę modulių, vadinamų veikėjais, kad būtų galima tvarkyti duomenis, paversti tinklalapį API, duomenų transformacija, tikrinti svetaines, paleisti chromą be galvos ir tt Tai yra didžiausias informacijos šaltinis, kurį žmonija kada nors sukūrė..

Kai kurie paruošti aktoriai gali padėti jums pradėti greitai pradėti, kad atliktumėte šiuos veiksmus.

 • Konvertuoti HTML puslapį į PDF
 • Tikrinti ir išgauti duomenis iš tinklalapio
 • „Google“ paieškos, „Google“ vietų, „Amazon“, „Booking“, „Book hashtag“, „Airbnb“, „Hacker News“ ir kt.
 • Tinklalapio turinio tikrintuvas (nesėkmių stebėjimas)
 • Išanalizuokite puslapio SEO
 • Patikrinkite nutrūkusias nuorodas

ir dar daugiau, kad sukurtumėte produktą ir paslaugas jūsų verslui.

Žiniatinklio grandiklis

Žiniatinklio grandiklis, privalomas naudoti įrankis, yra internetinė platforma, kurioje galite dislokuoti grandiklius, pagamintus ir išanalizuotus naudojant nemokamą „chrom“ plėtinį „taškas ir paspaudimas“. Naudodami plėtinį sudarote „svetainės schemas“, kurios nustato, kaip duomenys turėtų būti perduodami ir išgaunami. Duomenis galite greitai įrašyti į „CouchDB“ arba atsisiųsti juos kaip CSV failą.

funkcijos

 • Galite nedelsdami pradėti dirbti, nes įrankis yra toks paprastas, koks yra, ir apima puikius mokymo vaizdo įrašus.
 • Palaiko sunkias „JavaScript“ svetaines
 • Jos plėtinys yra „opensource“, todėl nebūdami uždaryti su pardavėju, jei biuras užsidarys
 • Palaiko išorinius tarpinius serverius arba IP pasukimą

Laužas

Laužas yra „Scrapinghub“ priglobtas, debesimis paremtas verslas, kuriame galite dislokuoti grandiklius, pastatytus naudojant laužo sistemą. „Scrap“ pašalina poreikį nustatyti ir valdyti serverius ir suteikia draugišką vartotojo sąsają valdyti vorus ir peržiūrėti surinktus elementus, diagramas ir statistiką..

funkcijos

 • Labai pritaikomas
 • Puiki vartotojo sąsaja, leidžianti nustatyti visų rūšių žurnalus, kurių reikia planuotojui
 • Tikrinti neribotą skaičių puslapių
 • Daugybė naudingų priedų, galinčių išplėsti nuskaitymą

Mozenda

Mozenda yra ypač skirtas įmonėms, ieškančioms internetinių tinklalapių grandymo platformos, pagrįstos debesijos principu, nereikia daugiau ieškoti. Nustebsite sužinoję, kad perkopus daugiau nei 7 milijardus puslapių, „Mozenda“ turi prasmę aptarnauti verslo klientus iš visos provincijos.

„Web_Scraping“

funkcijos

 • Siekis greičiau sukurti darbo eigą
 • Sukurkite darbų sekas, kad automatizuotumėte srautą
 • Iškirpti konkretaus regiono duomenis
 • Blokuokite nepageidaujamas domeno užklausas

Aštuonkojis

Jums patiks Aštuonkojis paslaugos. Ši paslauga teikia debesimis pagrįstą platformą vartotojams, kad jie galėtų vykdyti savo gavybos užduotis, sukurtas naudojant „Octoparse Desktop App“.

„Web_Scraping“

funkcijos

 • Nurodymo ir spustelėjimo įrankis yra skaidrus, kad jį būtų galima nustatyti ir naudoti
 • Palaiko „Javascript“ svetaines
 • Vietiniame kompiuteryje gali veikti iki 10 grandiklių, jei nereikia didelio mastelio
 • Į kiekvieną planą įtraukiama automatinė IP kaitaliojimas

„ParseHub“

„ParseHub“ padeda kurti interneto grandiklius, norinčius aptikti atskiras ir įvairias svetaines, naudojant „JavaScript“, AJAX, slapukus, sesijas ir jungiklius, naudojant jų darbalaukio programą, ir įdiegti juos į debesies paslaugą. „Parsehub“ teikia nemokamą versiją, kurioje turite 40 puslapių statistikos per 40 minučių, penkis bendruomenės projektus ir ribotą palaikymą.

Dexi

Dexi turi ETL, skaitmeninį duomenų fiksavimą, AI, programas ir begalines integracijas! Galite kurti skaitmeninius duomenų fiksavimo robotus su vaizdiniu programavimu ir išgauti / sąveikauti su duomenimis iš bet kurios svetainės. Mūsų sprendimas palaiko visą naršyklės aplinką, leidžiančią fiksuoti, transformuoti, automatizuoti ir sujungti duomenis iš bet kurios svetainės ar debesies paslaugų.

„Web_Scraping“

„Dexi“ skaitmeninės komercijos centre – „Intelligence Suite“ yra pažangus ETL variklis, kuris valdo ir orkestruoja jūsų sprendimą. Sąranka leidžia apibrėžti ir sukurti platformoje procesus ir taisykles, kurios, atsižvelgiant į jūsų duomenų reikalavimus, nurodys „super“ robotams, kaip jie susiejami ir valdo kitus ištraukimo robotus, kad gautų duomenis iš tikslinių išorinių duomenų šaltinių. Iškeltų duomenų transformavimo (pvz., Dublikatų pašalinimo) taisykles taip pat galima apibrėžti pagrindinėje platformos sąrankoje, kad būtų galima sukurti norimus, suvienodintus išvesties failus. Apibrėžti, kur duomenys yra nukreipiami į ir iš kur, ir kas turi prieigos teises, platformoje taip pat rūpinamasi, ar tai būtų „Azure“, „Hanah“, „Google“ diskas, „Amazon S3“, „Twitter“, „Google“ skaičiuoklės, vaizdiniai įrankiai ir beveik bet kokia esama aplinka..

Diffbotas

Diffbotas leidžia sukonfigūruoti tikrinimo įrenginius, kurie gali dirbti svetainėse ir jas indeksuoti, o tada tvarkyti jas naudodamiesi automatinėmis API tam tikriems duomenims ištraukti iš skirtingo žiniatinklio turinio. Toliau galite sukurti pasirinktinį ištraukiklį, jei konkreti duomenų gavimo API neveikia reikiamose svetainėse.

„Web_Scraping“

„Diffbot“ žinių schema leidžia pateikti užklausą internete dėl turtingų duomenų.

Išvada

Labai nuostabu žinoti, kad beveik nėra duomenų, kurių negalėtumėte gauti, naudodami šiuos žiniatinklio grandiklius. Eikite ir sukurkite savo produktą su išgautais duomenimis.

ŽENKLAI:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map