Daiktų internetas interneto svetainių kūrime

Per pastaruosius kelerius metus technologija pastebimai augo ir ji nuolatos vyksta. Tai daug prisidėjo prie to, kad pagerėtų žmonių gyvenimas, ir sukūrė beribius daugiafunkcinius įrenginius, tokius kaip super spartūs kompiuteriai, išmanieji mobilieji telefonai, pažangūs robotai, savarankiškai vairuojantys automobiliai ir dar daugiau. Visi šie dalykai padarė mūsų žmogaus gyvenimą geresnį, greitesnį ir patogesnį


Daiktų internetą (IoT) patyrė visi, turintys mobiliuosius telefonus, nešiojamus kompiuterius, nešiojamus daiktus, skalbimo mašiną, išmaniuosius garsiakalbius ir elektroninius prietaisus, sujungtus su internetu. Daugybė sričių, kuriose internetinė internetinė internetinė internetinė parduotuvė padarys pakeitimų, įskaitant žiniatinklio dizainą ir plėtrą. Tai gali padėti efektyviai vystyti ateitį.

Daiktų internetas yra technologija, jungianti skaitmeninį pasaulį, keičiant vartotojo sąsają tarp žmogaus ir mašinos. Dabar internetas tapo interneto svetainių kūrimo sritimi ir daro vartotojus interaktyvesnius su svetainėmis. Ir sukurkite išmanųjį & reikšmingas vaidmuo vystymosi pasaulyje.

Tai be galo didelė jungiamumo ir kompiuterizuoto jautrumo funkcija, padedanti suprasti kliento ypatybes ir sukurti tinkamas strategijas.

Internetinė interneto plėtra leis pakeisti sąsają su vartotoju ir vartotojo sąveiką. Visi vartotojai naudosis šia sąsaja norėdami susisiekti su kameromis, jutikliais ir kitais prietaisais internete..

Remiantis duomenimis, prie interneto prie interneto prijungti įrenginiai pasieks beveik 75 milijardus Statista.

IP prijungtų įrenginių ataskaita

Taigi, kokie dalykai yra internete, ar turite kokią nors idėją?

Ir kaip tai paveiks internetinės plėtros ateitį?

Pasinerkime į tai, kaip daiktų internetas pakeis interneto plėtrą,

IoT yra namų, mobiliųjų ir įterptųjų programų, prijungtų prie interneto, raida, be to, ji leidžia integruoti didesnes skaičiavimo galimybes ir naudoti duomenų analizę reikšmingos informacijos išgavimui..

IoT vaidmuo plėtojant internetą

Daiktų internetas jungia įrenginius & žmogus, turintis novatoriškų paskatų. Dabar internetas bus sukurtas interneto plėtojimo srityje, kad interneto architektūra ir vartotojo sąsaja būtų kūrybiškesnė ir interaktyvesnė. IoT sukurs išankstinį interneto tinklalapių išdėstymo ir veiklos modelių ryšį.

IP yra labai daug dalykų, tokių kaip jutikliai, fotoaparatai, signalizacijos įranga ir kt. Tai užtikrins efektyvų klientų užklausų sprendimą ir sukurs teisingas nuorodas..

Šiuo metu daugelis internetinių prietaisų gali rodyti informaciją apie svetainę ir rezultatus. Tai apima nešiojamus kompiuterius, išmaniuosius prietaisus, tokius kaip kintamosios srovės ir mikrobangų krosnelės, ir tt, ir pramoninius monitorius, pavyzdžiui, įterptas sistemas. Tai vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį kuriant interneto svetaines ir yra už visų šių technologijų ribų.

Internetinio interneto plėtra skiriasi nuo įprastinės

Daiktų internetas žiniatinklio kūrime yra sudėtingesnis nei dabartinis interneto kūrimas ir dizainas. IOT interneto svetainių kūrimas susijęs su didžiuliu duomenų kiekiu, per dideliu ryšiu, saugumu, nuolat kintančiomis vartotojo sąsajomis ir patikimumo problemomis.

Toliau pateikiami keli esminiai veiksniai, dėl kurių IoT pakeis interneto svetainių kūrimą.

Didelės apimties duomenų rinkimas ir apdorojimas

IoT sistemos dirba su didžiuliu duomenų kiekiu, nes jie renka duomenis iš jutiklių ir apdoroja juos, kad perduotų duomenis per debesų tinklą. Jei tokio tipo duomenys perduodami įprastose svetainėse, tai sukelia sistemų vėlavimą. Bet IoT įgalintose sistemose šie duomenys buvo tvarkomi ir siunčiami per debesų tinklus, todėl nereikia jaudintis dėl vėlavimo sistemoje. IP plėtojime daugiau dėmesio skiriama tinklo patikimumui ir mastelio didinimui, nei standartiniam žiniatinklio kūrimui.

Kas yra mastelio keitimas?

Tai užtikrina duomenų paskirstymą ir rinkimą, bet nepriklauso nuo duomenų apimties.

Kas yra patikimumas?
Tai reiškia, kad kiekviena sistema nedelsdama pateikia tikslius rezultatus, susijusius su daiktų interneto duomenų rinkimu ir perdavimu be klaidų.

Dėl šios priežasties internetinio interneto kūrėjai pirmenybę teikia programavimo kalboms ir sprendimams kuriant keičiamas interneto programas, tokias kaip C, „JavaScript“ ir „Java“. Kritinis dalykas, susijęs su interneto plėtra, yra duomenų siuntimas naudojant norimus duomenų mainų protokolus, kurie apima XMPP prieigai realiu laiku ir AMQP duomenų siuntimui / gavimui.

Dinaminė vartotojo sąsajos patirtis

Sukurti puikią vartotojo sąsają nėra lengva užduotis, nes tobulėja technologija, kurios mes negalime tikėtis, kuri tobulai veikia toje platformoje.

Tačiau norint sukurti UI, labai svarbu integruoti internetą, nes tai yra madinga ir suteikia vartotojams dinamiškos patirties. Tai taip pat padidina žiniatinklio kūrėjo vaidmenį atsižvelgiant į dabartines besivystančias tendencijas. Kūrėjai galės atlikti A / B padalijimo testus, kad pasirinktų madingiausią.

„Chatbots“ integracija ir kūrybinga vartotojo sąveika

Per pastaruosius kelerius metus padidėjo „chatbots“ integracija į svetaines. Šie pokalbiai integruoti su mašininio mokymosi algoritmais, siekiant atsakyti į vartotojų pateiktus klausimus be jokio žmogaus įsikišimo. Ateityje tikimės vertingesnių rezultatų padidindami interneto naudojimą interneto svetainių kūrime.

Kasdien balso paieška tampa galingesnė plėtojant internetą. Ir paieškos sistemų milžinė „Google“ neseniai išleido vieną pagrindinį algoritmų atnaujinimą tinklalapiams pavadinimu „Florida“. Pagal šį balso paieškos algoritmą integruotos svetainės bus aukštesnės nei ne balso.

IoT naudojimas kuriant internetą leidžia efektyviau įtraukti balso paiešką svetainėse. Tai yra vienas iš internetinių daiktų interneto kraštų interneto plėtros srityje.

Tiesioginis palaikymas ir kibernetinis saugumas

IoT taip pat siūlo puikų saugumą, kuris padeda apsaugoti verslo duomenis ir vartotojų duomenis. Šiuolaikinės internetinės svetainės, apimančios internetą, leis kritinėmis identifikavimo metodikomis suprasti netinkamą duomenų elgesį ir užtikrinti saugumą.

Pagal Visuotinė interneto apklausa, Tinklo daiktų apsaugos rinka 2017 m. Yra 7550 mln. USD, iki 2026 m. Ji išaugs 34%.

IP daugiausia dėmesio skiriama automatizavimo procesams, kurie įgalina sumažinti žmogaus įsikišimą ar jį pašalinti. IoT žiniatinklio technologijose yra žinoma dėl to, kad supaprastina žiniatinklio kūrimo procesą ir suteikia naudingo saugumo.

Įžvalgus palaikymas mobiliose platformose

Daiktų internetas pateiks įžvalgių duomenų, kurie gali valdyti įrenginius iš atokių vietovių. Naudodamas įžvalgią analizę, internetas leidžia bendrauti su įrenginiais ir dalytis informacija. Mažo ekrano įrenginiai, tokie kaip išmanieji telefonai, kūno rengybos juostos, kintamosios srovės, mikrobangų krosnelės ir kt. Visi yra prisijungę prie interneto, dalijasi informacija ir daro žmogaus gyvenimą produktyvesnį.

Beveik visi intelektualiojo intelekto integravimo įrenginiai gali parodyti svetainės rezultatus. Taigi aptarkime šiuos įrenginius ir kaip jie paveiks mūsų kasdienį gyvenimą.

Išmanieji laikrodžiai: Tai skaičiavimo ir nešiojamas įrenginys. Tai gali pateikti svarbius užduoties rezultatus, pvz., Rodyti laiką, apskaičiuoti nuvažiuotą atstumą, širdies plakimą, BP, mankštos intensyvumą ir tt. Viskas rodoma mažuose ekranuose..

Netrukus šie laikrodžiai palaiko ir interneto naršykles.

Asmeniniai padėjėjai: Asmeninis asistentas yra skaitmeniniame pasaulyje ryškėjanti tendencija. Tai suteikia rezultatą, pagrįstą balso asistentu. Rinkoje turime „Amazon Alexa“, „Apple Siri“, „Microsoft Cortana“, „Google“ namus ir kt. Šie įrenginiai yra naudingi norint valdyti visus priedus, tokius kaip AC, mikrobangų krosnelės, ventiliatorius, lemputė ir kt..

Visi rezultatai buvo rodomi mažuose ekranuose.

Internetinio interneto plėtojimo poveikis įvairioms pramonės šakoms

IoT diegimas gali pakeisti pramonės šakas, tokias kaip mažmeninė prekyba, sveikatos apsauga, transportas ir kt. Šiems sektoriams reikalingos modernios žiniatinklio programos, pavyzdžiui, medicinos pramonėje, kad būtų galima patikrinti širdies plakimo lygį, BP, MRT nuskaitymą, reikiamų veiksmų skaičių ir tt. vieta, informacija apie eismą ir eismo įvykių duomenys priklauso transporto sektoriui.

Daiktų interneto ateities architektūra

Šiuolaikiška interneto programa suteikia galimybę apsipirkti internetu – tai mažmeninės prekybos sektorius. Taigi, yra įvairių tipų kategorijų, kurioms kuriamos žiniatinklio programos. Šiuo metu programų kūrėjai, naudodamiesi IoT sprendimais, naudoja internetines programas, kad atitiktų klientų reikalavimus. Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdą, jei norite gauti daugiau informacijos.

Vaizdo šaltinis: UNCTAD 2018 m. Technologijų ir inovacijų ataskaita

Išvada

Technologija yra kažkas, kas nuolat vystosi į naujas aukštumas, nes žmogaus gyvenimas tampa patogesnis ir geresnis.

Daiktų internetas yra revoliuciją sukėlusi technologija, kurią įdiegė dauguma pramonės sričių, kad tradicinis procesas taptų intelektualesnis. Internetas imsis esminių pokyčių, kurie pakels interneto plėtrą į kitą lygį. Jei jums reikia pagalbos mokantis kurti internetą, pasidomėkite tuo Udemy kursas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map