Kas padaro „Chatbots“ žmogiškesnius

„Chatbots“ pastaruoju metu populiarėja internetiniame pasaulyje ir iš tiesų yra kūrinys, kurį verta išbandyti. Vis daugiau ir daugiau įmonių susiduria su iššūkiu sukurti sveikus ryšius ir užmegzti ryšius su klientais internetu.


Jau nebeužtenka padaryti jūsų verslą matomą žiniatinklyje ir pasikliauti keliais skelbimais, kad atliktumėte darbą už jus.

Šiais laikais lankytojai ir klientai yra vis aktyvesni, reikalauja daugiau atsakymų ir reikalauja daugiau tyrimų prieš pirkdami. Nepaisant verslo srities, internetinio verslo savininkai greičiausiai susidūrė su iššūkiu užtikrinti, kad jų įmonė galėtų bendrauti su klientais ar potencialiais klientais 27/7.

O štai pokalbių įrašai ateina taupyti dienos!

Kas jie tokie?

Kai skaitmeninis pasaulis kasdien užima vis didesnę gyvenimo dalį, tikimasi, kad iki 2020 m. 85% sąveikų bus suvaldyta. Pokalbių programų populiarumas jau buvo pastebimas. Kai kurie verslai įvairiuose sektoriuose diegė šią technologiją..

Norėdami supaprastinti pokalbių svetainių pobūdį, iš esmės tai yra kompiuterinės programos, sukurtos modeliuoti pokalbį su žmonėmis internete. Pagrindinis „chatbot“ diegimo tikslas yra automatizuoti klientų aptarnavimą ir teikti atsakymus į klausimus visą dieną, kiekvieną dieną, nereikia samdyti darbuotojų užduočiai atlikti..

Pokalbių robotų vaidmuo nesibaigia, nes jie taip pat gali rinkti informaciją, padėti atliekant tokias užduotis kaip organizuoti susitikimus ir mažinti išlaidas įmonėms..

Pokalbių perėmimas

Pavyzdžių, kaip ši dirbtinio intelekto priemonė gali padėti, yra begalė. Mažmeninės parduotuvės parduotuvėse gali naudoti akcijas, restoranus – užsakymams internetu, rinkodaros specialistams gauti atsakymus iš kampanijų ar net rinkti duomenis apie klientų pasitenkinimo lygius..

Jie netgi gali būti naudojami tokiame versle kaip raštai rinkti duomenis apie turinio redagavimo ar kūrimo reikalavimus. „Chatbot“ gali būti užprogramuotas naudoti bet kokią jūsų norimą informaciją, todėl tam tikru mastu gali būti žmogaus pakaitalas.

Žinoma, jos galimybės turi trūkumų, o pokalbių programa dar negali visiškai pakeisti žmogaus kontakto, kuris yra neišvengiama santykių su klientais kūrimo proceso dalis..

Padaryti „Chatbot“ žmogiškesnį

Kalbant apie „chatbot“ tiek vartotojams, tiek įmonėms, išlieka faktas, kad jie yra dirbtinai remiami ir negali būti lyginami su žmogaus intelektu ir komunikacija, kuri apima emocijas ir kitas galimybes, nežinomas mašinoms ar technologijoms..

Žmogaus bendravimo aspektai, tokie kaip humoras ar užuojauta, yra ne tik svarbūs palaikant nuolatinį kontaktą, bet gali būti ir sandorių sudarytojai ar sulaužytojai, kai klientas paverčia klientą ar padeda ištikimam klientui kito pirkimo metu..

Yra keletas patarimų, kurie padės jums padaryti „chatbot“ žmogiškesnį ir padidins galimybę geriau bendrauti su klientais ar vartotojais, užmegzti didesnį pasitikėjimą ir galiausiai sukurti tvirtus bei sveikus santykius..

Emocinių reakcijų kūrimas

Šiuolaikinė technologija vis dar atspari mintims, kaip dirbtiniu intelektu parodyti emocijas. Tačiau jaudulys yra vienas iš kritinių žmogaus kontaktų pagrindų, o jo teikimas klientams neabejotinai padidins galimybes geriau bendrauti ir padėti vartotojams suprasti jūsų verslą bei gauti maksimalią naudą iš jūsų produktų ar paslaugų..

Geros žinios yra tai, kad pokalbių žodynus galima užprogramuoti aptikti skirtingas emocijas, užšifruotas vartotojo žinutėje, ir sureaguoti su reikiama jaustukų piktograma, parodydami, kad tai susiję su vartotojo jausmais ir impulsais..

Įsivaizduokite, kaip šaunu būtų, jei vartotojas atsiųstų pranešimą, kuriame liūdna, kad jų mėgstamo produkto iš jūsų verslo nebėra, o jūsų „chatbot“ atsakymai pateikiami liūdnomis šypsenėlėmis ir tokiu žodžiu kaip „Atsiprašau, būčiau mylėjęs priversti tave šypsotis šiandien! “.

Toks atsakas sužadina žmogiškąjį ryšį ir greičiausiai sulauks jūsų verslo lankytojų.

Padaryti jūsų botas aušintuvas

Kad „chatbot“ atrodytų mažiau užprogramuotas ir žmogiškesnis, labai svarbu, kad jų informacijos telkinys būtų įvairus ir jie turėtų prieigą prie daugiau parinkčių, kurias būtų galima naudoti kaip atsakymą..

Net tokios detalės, kaip „gerai“ atsakymai, gali būti pritaikytos taip, kad atrodytų žmogiškesnės, įtraukiant keletą parinkčių, kurias „chatbot“ gali naudoti tokiuose scenarijuose.

Pvz., Jei norite šiek tiek pasilinksminti, naudodamiesi tokiomis galimybėmis kaip „gerai“, „gavai“, „roger that“ arba „aye aye kapitonas“, tai labiau paskatins žmogų prisiliesti prie pokalbio..

Žinoma, labai svarbu galvoti apie savo verslo toną ir sinchronizuoti su juo pokalbių pokalbių kalbą.

Balso naudojimas

Gerai, tai turbūt vienas iš pirmųjų dalykų, kuris arba laimi, arba praranda vartotoją. Ši detalė yra svarbesnė tais atvejais, kai pašnekesiai naudoja žinutėms garsą, tačiau gali būti jaučiami ir parašytam žodžiui, ir balso tonui. Įsivaizduokite, kuo skiriasi vartotojo bendravimas bendraujant su „chatbot“ roboto balsu per žmogaus balsą.

Jei norite, kad jūsų pokalbių programa skambėtų labiau kaip draugas, o ne su mašina, koduota rezultatams pateikti, verta naudoti atsakymą tikru, žmogišku balsu..

Asmenybių kūrimas

Kita esminė žmogiškųjų kontaktų dalis yra įvairios asmenybės, kurias mes nešiojame. Atsižvelgiant į jūsų verslo pobūdį, būtų naudinga nustatyti tam tikrą veikėją, užkoduotą jūsų pokalbių knygoje, tokiu būdu, kaip jis reaguoja, juokauja, atsako ar teikia kitą informaciją.

Remdamiesi aptikta vartotojo informacija, pridėkite tam tikras nuotaikas prie „chatbot“ atsakymų, kad įsitikintumėte, jog jūsų „chatbot“ yra tinkamesnis ir įdomesnis kalbėtis su.

Nors dirbtinio intelekto dar negalima iki galo imituoti žmogaus prigimčiai, šie keli patarimai neabejotinai padarys jūsų pokalbių knygelę garsesnę ir jausitės žmogiškesne, padidins vartotojų pasitikėjimą ir patikimumą bei padidins jūsų verslo pardavimus ir pelną..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map