10 geriausių projektų valdymo įrankių

Sėkmingi projektai yra susiję su sėkmingu projektų valdymu. Naudokite šias priemones, kad pakeltumėte kelią į sėkmę!


Projektų valdymas yra slaptas padažas, kuris sėkmingai užbaigia projektus ir leidžia įmonėms tapti puikiomis. Ne, tai nėra „clickbait“ – mačiau, kad dvi programinės įrangos kompanijos (ten dirbau) per 1-2 metus sunaikinamos dėl blogo projekto valdymo. Keli kiti pamatė, kad jų produktų paleidimas buvo atidėtas keliais mėnesiais. Nors aš sutinku, kad, kaip ir daugumoje kitų disciplinų, projekto valdyme yra daug gyvačių aliejaus ir šarlatanų, tai nemažina jo svarbos ir poveikio.

O kas taikoma projekto valdymas taikoma ir projektų valdymo priemonėms – puikios gali padėti padidinti vadybos efektyvumą, sutrumpinti projekto baigimo laiką, sumažinti painiavą ir nusivylimą ir pan. Taigi, čia yra keletas geriausių projektų valdymo įrankių, skirtų bet kokio dydžio ir poreikio įmonėms.

Bazinė stovyklavietė

Bazinė stovyklavietė labai ilgai dalyvavo projekto valdymo žaidime. Ji buvo pradėta kurti 2004 m. Ir nuo to laiko daugiau ar mažiau liko ištikima savo paprastumo ir aiškumo filosofijai. Tai yra žmonės, kurie sukūrė labai populiarus Rubinas ant bėgių žiniatinklio struktūrą, todėl sakyčiau, kad jie žino bent du dalykus, kaip kurti paprastus, naudingus dalykus. ��

„Basecamp“ yra komandos, projektai, užduotys ir kt., Kaip jūs tikėjotės, tačiau yra keletas kitų nuostabių funkcijų, kurias norėčiau pabrėžti:

 • Pokalbis realiu laiku: Jei naudojate „Basecamp“, nereikia perjungti jos į pokalbio įrankį ir valdyti bendravimą realiuoju laiku. Grupiniai pokalbiai taip pat gali naudotis visomis funkcijomis, kurių šiomis dienomis tikimės iš pokalbių programų: @mintacijos, daugialypės terpės priedai, jaustukai ir dar daugiau.
 • Kliento prieiga: „Basecamp“ suteikia galimybę klientus tiesiogiai įtraukti į savo projektus (visiškai kontroliuoti, ką jie gali ar negali pamatyti) ir dirbti su jais. Esamus klientų el. Laiškus galima persiųsti į „Basecamp“, o rezultatus galima peržiūrėti, aptarti ir patvirtinti tiesiogiai iš „Basecamp“..
 • Darbų sąrašai: Nesvarbu, kokias sudėtingas projektų valdymo priemones gausite, darbų sąrašams visada bus vietos. Yra daugybė atvejų, kai užduotys yra labai gerai suprantamos visiems dalyviams, o mums reikia tik „greito ir nešvaraus“ būdo jas kažkur išlaikyti. „Basecamp“ veiklų sąrašai yra gana galingi, nes priminimai ir pranešimai daromi automatiškai, todėl jums nereikia niekam spausti būsenos atnaujinimų. ��
 • Skelbimų lentos: Kai vyksta smegenų šturmas ar pranešimai, gali kilti nepaprastai naudingos diskusijos – ir jos gali būti prarastos. „Basecamp“ pranešimų lentos leidžia paversti tokius ryšius pranešimų lenta, kur jūsų komanda gali aptarti, reaguoti ir pridėti failus.
 • Dokumentai ir bylos: „Basecamp“ dokumentų ir failų tvarkymo žaidimas yra tvirtas. Visi įkeliami ir išsaugoti projektai bei pakeisti failai yra versijos. „Google“ dokumentus galima tiesiogiai bendrinti „Basecamp“ ir taisyti.

„Basecamp“, mano manymu, yra puikus produktas, turintis prasmės visų dydžių komandoms, kurių poreikiai yra bendri ir aiškūs. Taip, „Basecamp“ nėra elektrinis įrankis atlikti labai specializuotas užduotis (tarkime, „Agile Software Development“) ir įmonė to neslepia.

Turbūt geriausia dalis yra kainos nustatymas: už 99 USD per mėnesį (taip, nesvarbu, kokio dydžio komanda yra!) „Basecamp“ daro save nesąžiningais savo srities atstovais.

Jira

Priešingai nei mūsų ankstesnis įrankis „Basecamp“, Jira yra projektų valdymo rinkinys, skirtas valdyti judrius programinės įrangos projektus. Dėl to jos tikslinė rinka, kainos, sudėtingumas, galimybės ir kt. Skiriasi. Tiesą sakant, nėra neįprasta, kad programinės įrangos komandos startuoja „Basecamp“ ir „pereina“ į Jira.

„Jira“ kuria „Atlassian“ įmonė „BitBucket“, kurį ilgą laiką teikė pirmenybė uždarojo tipo projektams, o ne „GitHub“, nes jame buvo siūlomos neribotos privačios saugyklos.

Jei jūsų programinės įrangos komandos išaugo iki to laiko, kad projektų valdymo įrankiai, kurie anksčiau jautėsi laisvai, atrodo nepakankami, laikas persikelti į Jira. Jira turi viską, pradedant projekto planavimu ir baigiant ataskaitų teikimu, klaidų stebėjimu ir gilinimu į švaistymą. Čia yra keletas puikių funkcijų, išskiriančių Jira:

 • Turtingas API rinkinys, prieinamas norintiems sukurti alternatyvias sąsajas savo darbo eigai.
 • Scrum ir Kanban lentos.
 • Palaikomos kelios kūrimo metodikos. Tiems, kurie vis dar nėra patenkinti, yra galimybė sukurti savo.
 • Integruota su daugiau nei 3000 programų.
 • Pažangi automatizavimas, pavyzdžiui, automatinis užduočių priskyrimas asmeniui, problemų susiejimas su kodu ir kt., Sumažina psichinę trintį ir leidžia greitai sukurti sudėtingas darbo eigas.
 • Galinga ir išsami ataskaita.

„Jira“ yra brangi, bent jau, palyginti su kitomis populiariomis, tačiau lengvomis projektų valdymo priemonėmis. Jo kaina vienam vartotojui per mėnesį (7 USD už standartinį, 14 USD už priemoką) gali kainuoti tūkstančius dolerių per mėnesį didelėms komandoms. Bet tada išlaidas kompensuoja tai, kad be Jira tokio dydžio komandos tiesiog nuskendtų. ��

Asana

Asana yra bendrosios paskirties projektų valdymo įrankis, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas greičiui ir intuityvumui. Aš sakau greitį, nes „Asana“ yra puikus gerai suprojektuoto vieno puslapio programos pavyzdys. Viskas įvyksta akimirksniu, kai tik spustelite, o tai yra toks patogumas, kai darote daiktus skubėdami (esant spaudimui)..

Štai keletas pastebimų Asanos bruožų:

 • Darbo krūvis: Darbo krūvis yra vaizdinė suvestinė, kiek jūsų komandos nariai turi savo lėkštėje. Tokiu būdu galite iš pirmo žvilgsnio pasakyti, ar jūsų rinkodaros, projektavimo ir inžinerijos komandos galės bendradarbiauti įgyvendinant šį pagrindinį produkto pakeitimą, kuris įvyks kitą mėnesį.
 • Vaizdiniai tvarkaraščiai: Projekto tvarkaraščiai Asanoje yra vizualiai sudaryti ir labai galingi. Jie leidžia lengvai suplanuoti projektą ir vizualiai pamatyti, kur jis stovi.
 • Kalendorius: „Asana“ kalendorius yra sujungtas su visomis jūsų užduotimis ir planavimu ir gali parodyti, kaip sudedamas komandos tvarkaraštis. Tai vieta, į kurią reikia kreiptis, jei norite įsitikinti, kad tvarkaraštis nėra sinchronizuotas ar tik sulaužytas.
 • Vaizdo įrodymas: Tai tik išgalvotas terminas, tačiau pagrindinė savybė yra puiki – tai leidžia apžvalgininkams pridėti komentarus prie įvairių vaizdo dalių. Tai neįkainojama projektavimo komandų, nes atsiliepimų rinkimas be konkrečių vaizdinių nuorodų dažniausiai tampa košmaru.

Pagrindinė „Asana“ versija yra nemokama ir joje gali būti ne daugiau kaip 15 komandos narių. Jei jums reikia pridėti daugiau narių arba norite gauti prieigą prie patobulintų funkcijų, tokių kaip administratoriaus pultas, vaizdo koregavimas ir kt., Kainos prasideda nuo 10 USD vienam vartotojui per mėnesį.

Čia yra daug daugiau, o neužtenka vietos padengti. Esmė ta, kad Asana greitai išpopuliarėjo ir yra puikus pasirinkimas projektų valdymui bet kokio dydžio organizacijoms.

Trello

Trello yra gaiviai skirtingas ir minimalistinis projekto valdymo vaidmuo. Jis neturi nė vienos iš neįtikėtinų savybių, reikalaujančių gilių studijų ir atsidavimo. Tiesą sakant, bendrą pagrindinių savybių skaičių galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Prieš įmesdami akis ir atmesdami ją, suteikite galimybę.

Trello laikėsi idėjos Kanban lenta iš „Agile“ programinės įrangos metodikos ir pavertė ją masine rinka. Idėja paprasta: užduotys kuriamos kortelėse, sukrautose ant vienos iš daugelio jūsų sukurtų lentų.

Šios lentos gali pavaizduoti bet ką: funkcijas / skyrius jūsų įmonėje, užduoties būklę ar net kalendorinių metų mėnesius. Komandos nariai gali komentuoti korteles, įsitraukti į diskusijas, pridėti vaizdų ir pan. Kai užduotis kortelėje bus baigta, ji bus perkelta į kitą. Kaip šitas:

Nemokamas „Trello“ planas yra gana geras, apribojimas galioja tik lentų skaičiui ir priedų dydžiui, o ne vartotojų skaičiui! Daugeliui žmonių to pakanka, nors priemokos planai prasideda nuo 10 USD vienam vartotojui per mėnesį. Jei esate maža komanda (ar net vienas asmuo!), Kurios projektų nereikia tiksliai planuoti, „Trello“ yra įdomus ir efektyvus pasirinkimas!

Podio

Kitas mūsų sąraše yra Podio, o tai yra sunkus pasiūlymas didelėms komandoms ir įmonėms, kurioms reikia pritaikymo ir CRM galimybių.

Taigi kodėl naudoti „Podio“? Štai keletas priežasčių:

 • Pritaikomumas: Skirtingai nuo daugelio konkurentų, „Podio“ siūlo plačias pritaikymo galimybes. Tai leidžia ne tik pakeisti jo modulių veikimą, bet ir atsikratyti jums nesvarbių dalių.
 • Integruotas CRM: „Podio CRM“ komplektuojamas su klientų informacijos valdymu, klientų kelionių sekimu, potencialių klientų stebėjimu ir kitomis pagrindinėmis CRM funkcijomis.
 • Darbuotojų valdymas: „Podio“ teikia aukščiausios klasės palaikymą darbuotojų valdymui, leidžiant valdyti išlaidas, atostogas, veiklos srautus ir dar daugiau iš vienos vietos..
 • Projekto valdymas: Bendradarbiavimas su klientais, el. Laiškų susiejimas su užduotimis, išsamios prieigos teisės, „Scrum“ projektų planavimas ir „Sprint“ sudarymas – viskas įtraukta.
 • Renginių valdymas, el. Pašto valdymas, verslo vadyba. . . sąrašas tęsiasi! ��

Nors „Podio“ turi nemokamą planą, jis siūlo tik pagrindinį užduočių valdymą. Atvirai kalbant, nėra jokios priežasties naudoti pagrindinį planą, išskyrus tai, kaip jaustis platformoje. Mokamos pakopos atrakina tikrai galingas funkcijas, ir jos svyruoja nuo 9 USD iki 24 USD vienam vartotojui per mėnesį.

Komandinis darbas

Tiesa savo vardu, Komandinis darbas leidžia komandoms bendradarbiauti ir efektyviau dirbti, tuo pačiu leidžiant suinteresuotosioms šalims visada palaikyti aukšto lygio projekto vaizdą.

Komandiniame darbe yra į „Trello“ panašios lentos ir įmontuotos laiko stebėjimo priemonės, taigi, jei jūs ieškote švarios, naudingos programos su šiomis funkcijomis, komandinis darbas yra skirtas jums. Tai nemokama naudoti, jei turite iki penkių vartotojų, o priemokos planai prasideda nuo 9 USD vienam vartotojui per mėnesį.

Prieš uždarydamas, noriu paminėti, kad „Teamwork“ yra produktų rinkinys, o projekto valdymo programa yra vienas iš jų. Jie taip pat siūlo CRM, pagalbos tarnybos programinę įrangą, dokumentų valdymo sistemą, pokalbių programą (pvz., „Slack“) ir dar daugiau. Patikrink juos čia.

Galima maišyti

Kalbant tik apie naujoves, Galima maišyti yra labiausiai jaudinantis vėlyvas vystymasis, kai kalbama apie projektų valdymo įrankius. Galite galvoti apie „Airtable“ kaip apie steroidų skaičiuokles – ir net kompanija tai apibūdina tokiu būdu -, bet, mano nuomone, ši nuomonė neigiamai veikia šios priemonės galimybes.

Dabar vienas iš „Airtable“ komponentų yra skaičiuoklės, tačiau jame yra tiek funkcijų, kad galite pradėti nekęsti savo mėgstamos skaičiuoklių programos! Aš turiu galvoje, tiesiog pažvelk į tai:

Tai tokia pat glausta kaip skaičiuoklė, tačiau joje yra vizualus užduočių atskyrimas, spalvingos žymos, kurias galima iškart atskirti, galimybė priskirti užduotis žmonėms, pranešimai ir įjungiami.

Kita „kick-ass“ funkcija yra blokai, kurie yra maži, išsamūs ir specializuoti moduliai, kuriuos galite įtraukti į savo darbo procesą, kad padidintumėte produktyvumą. Aš žinau, kad abstraktus, aš žinau, todėl čia yra keletas konkrečių pavyzdžių: žemėlapiai ir geografinis kodavimas, Ganto diagramos, juostų / linijų / sklaidų brėžiniai, vizualiųjų puslapių kūrėjas, 3D modelių tyrinėtojas, laiko stebėjimo priemonė, organizacijos schema – gerai, aš labai atsikvėpiau! Esmė ta, kad šie blokai tiesiog veikia ir gali būti įtraukti į bet kurią jūsų užduotį ir darbo procesą.

Sujunkite tai su įprastomis funkcijomis, tokiomis kaip dokumentų tvarkymas, „Kanban“ plokštės, kalendoriai, ir jūs savo rankose turite ką nors nuostabaus.

Geriausia yra kainų nustatymas: nemokamas planas leidžia neriboto dydžio komandoms, išskyrus tik tai, kad vienoje bazėje (lape) negali būti daugiau kaip 1 200 elementų. Man skamba gana nenugalimai!

Čia yra Udemy kursai verslininkams jei jus domina mokymasis „Airtable“.

„Microsoft“ projektas

Kai „Microsoft“ ką nors daro, tai gali būti ne pats gražiausias dalykas bet kada, bet viskas gerai pavyksta ir žmonės negali jo atskirti nuo savo gyvenimo. „Windows“, „Office“, „Outlook“, „Sharepoint“ ir „Exchange“ – tai visi pavyzdžiai. Tas pats pasakytina ir apie „Microsoft“ projektas, produktas, skirtas specialiai (tiesą sakant, labai konkrečiai) profesionaliems projektų vadovams, dirbantiems su labai didelėmis komandomis.

Nesvarbu, ar tai būtų projektų valdymas, išteklių valdymas ar aplanko valdymas, „Microsoft Project“ suteikia jums išsamų įrankį, leidžiantį tiksliai nustatyti sudėtingumą. Nuo tada, kai „Microsoft“ neseniai pridėjo „Agile“ projekto darbo srautų palaikymą, kuris patiks toms įmonėms, kurios turi keletą komandų ar skyrių, veikiančių judriai..

Yra dvi svarbios priežastys, dėl kurių verta rinktis:

 1. Diegimas vietoje: Nors įrankiai, kuriuos mes apžvelgėme, yra stulbinantys, daugumos įmonių realybė yra tokia, kad jiems neleidžiama laikyti duomenų už įmonės turto ribų dėl atitikties priežasčių. Su „Microsoft Project“ tai nesunku atlikti, nes jie taip pat siūlo vietoje esančią versiją.
 2. Ilgalaikis stabilumas: „Microsoft“ yra įmonė, kuri veikė amžinai ir bus amžinai (natūra), todėl galite būti saugūs žinodami, kad vieną dieną jūsų verslo procesai nesusitrauks, nes įrankį sukūrusi įmonė žlugo.

Planavimas, PMP, „Enterprise“ – skamba kaip jūsų užstrigimas, tada patikrinkite „Microsoft Project“!

„TeamGantt“

Kaip rodo pavadinimas, „TeamGantt“ yra Ganto grafikai, kas yra Trello, „Kanban“ plokštėms. Bendrovė sutelkė dėmesį į Ganto diagramas kaip pagrindinį (ir vienintelį) planavimo ir vykdomųjų projektų darbo srautų variklį. Nors tai labai riboja funkcionalumą, tai taip pat daro „TeamGantt“ neįtikėtinai švarų, lengvai mokomą ir efektyvų.

Neapsigaukite galvodami, kad viskas, ką galite padaryti su „TeamGantt“, yra sudaryti Ganto diagramas ir sekti su perėmėju. Bendradarbiavimą palengvina daugybė funkcijų, tokių kaip:

 • Pokalbiai
 • Dokumentų tvarkymas
 • Laiko stebėjimas
 • Priklausomybės (žemėlapių projektų, kurie remiasi kitais projektais, žemėlapiai)

Nemokamas planas leidžia dalyvauti tik trims nariams ir vienam projektui, todėl tai yra gana gera, kad galėtumėte paragauti programos. Mokami planai yra 10 USD ir 15 USD vienam vartotojui per mėnesį. Jei manote, kad Ganto diagramos jums labiausiai tinka ir norite sukurti savo darbo eigą, „TeamGantt“ yra gražus ir gerai atrodantis pasirinkimas.

„Zoho“ projektai

„Zoho“ projektai yra vienas iš daugelio „Zoho“, bendrovės, su kuria jūs jau galite būti pažįstamas, pasiūlymų. Pagalvokite apie „Zoho“ projektus kaip tvirtą visų rūšių, su kuriomis susidūrėme šiame sąraše, derinį.

Ganto diagramos, gairės, klaidų stebėjimas, darbo laiko apskaitos žiniaraščiai, dokumentų valdymas, finansai, integracija su populiariomis programomis, forumais ir dar daugiau – kaip jau sakiau, tai yra viskas ir viskas, ir visos dalys vaidina labai gerai. Bazinis planas yra nemokamas 10 vartotojų, o po to programa kainuos nuo 20 USD iki 35 USD per mėnesį (pastaba: tai fiksuoti mėnesiniai mokesčiai, o ne vienam vartotojui).

„Zoho Projects“ yra puikus pasirinkimas, tačiau dar prasmingiau, jei jau naudojate „Zoho“ verslo programų rinkinį.

Išvada

Neatmetama galimybė, kad projekto valdymo įrankiai yra labai svarbūs komandos sėkmei. Pasirinkus daugybę variantų, gali būti nepaprastai sunku nuspręsti, kas tau tinka. Štai kodėl šiame sąraše yra geriausi įrankiai, kurie, manau, yra geriausi ir labai skiriasi vienas nuo kito. Aš labai tikiuosi, kad tai padės jums nulio dešinėje! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map