12 fantastiškų įrankių, skirtų jūsų verslui rasti intelektualųjį domeno vardą

Viena iš iššūkių pradedančiajam / verslo savininkui planavimo etape yra surasti intelektualųjį domeno vardą. Domeno vardas, kuris yra trumpas, lengvai tariamas, įsimenamas ir tinkamas SEO.


Atsižvelgiant į internetinės svetainės augimą, gali būti nemalonu pamatyti domenas yra užregistruotas, kurio jūs ieškote.

Yra daugiau nei 330 milijonų domenas registruotas, todėl tikėtina, kad dingsite bet koks trumpas žodyno žodis.

Dėl šių įrankių, kurie jums padeda rasti atitinkamą domeno vardą į jūsų verslą keliais deriniais.

Daugelis išvardytų įrankių leidžia jums nusipirkti tiesiogiai iš paieškos rezultato, tačiau jei norite pirkti atskirai, galite apsilankyti „GoDaddy“, Vardas čekas, Užveskite pelės žymeklį, ir tt.

Ir jei jūs planuojate priglobti savo svetainę bendro naudojimo hostinge, tada galite išbandyti „SiteGround“ arba „Bluehost“, kurie siūlo NEMOKAMAS domenas.

Pažvelkime į domenų paieškos įrankius.

Vardas Mesh

Vardas tinklelis yra vienas iš mano mėgstamiausių ieškant nepaprasto domeno vardo. Galite įvesti du-tris raktinius žodžius ir leisti vardo tinkleliui sugeneruoti iš daugiau nei 6 milijonų žodžių.

Jis naudoja daugiau nei 20 generatorių, norėdamas sukurti domeno vardą ir parodyti rezultatus iš kelių kategorijų.

 • Bendra – patikrinkite, ar nėra bendrojo TLD (aukščiausio lygio domeno), pvz., .Com, .net, .org
 • SEO – naudokite pagrindinį raktinį žodį su populiaria priesaga & priešdėlis
 • Nauja – patikrinkite naujai paleistą ALD
 • Papildomas patikrinimas pagal papildomą ALD
 • Trumpas – sukurkite trumpą pavadinimą, pavyzdžiui, geekfla.re
 • Panašus – patikrinkite su bendru alternatyviu pavadinimu
 • Pramogos – susimaišykite ar sujungkite žodžius, kurie yra linksmi ir labai brangūs
 • Maišyti – generuoti pridedant kitą žodį ir sumaišyti su populiaria priesaga / priešdėliu

Domenai Bot

Konvertuokite savo idėją į vardus naudodami Domenai Bot. Domeno vardo paieškos variklis, kuris leidžia filtruoti paiešką pagal ALD, kalbas, priešdėlius, priesagas, parinktį parodyti tik turimą domeną arba parduodant.

Jei naudojate prieglobos įmonę, tada jus gali dominti jų API, kad galėtumėte integruoti juos į domenų vardų paiešką.

Domenas-Hack

Veikia „SaaS“ įmonė, API ar bendrai naudojama paslauga? Jums patiks Domenas-Hack. Tai jungia aukščiausio lygio domenus iš viso pasaulio ir parodo trumpąjį vardą.

Lean domeno paieška

Aptarnavimas Automatinis suraskite tūkstančius galimų domeno vardų iš raktinių žodžių.

Rezultatus galite rūšiuoti pagal populiarumą, ilgį ar abėcėlę.

Domenų valdymas

Domenų valdymas yra paprastas paieškos įrankis, leidžiantis jums žinoti, ar paimtas tam tikras domenas, ir alternatyvi galimybė su priešdėliu, rašybos klaidomis & sinonimai.

Momentinė domenų paieška

Kitas fantastiškas interaktyvios paieškos įrankis rodo rezultatą įvedant tekstą. Tai pateikia populiarių plėtinių rezultatą ir keletą naudingų pasiūlymų.

Jei jūsų norimas domenas jau yra užregistruotas, tada paieškos rezultatai suteikia jums galimybę patikrinti savininką ir kitą informaciją naudojant WHOIS.

Verslo vardo generatorius

A verslo pavadinimų generatorius „Shopify“ nedelsdami ieškokite galimo domeno ir leiskite jums rezervuoti savo prekės pavadinimą Shopify.

Liepsnos sritis

Ar norite sugeneruoti domeno vardą pagal vietą, nišas, firminį, atsitiktinį, nulaužti, vieną žodį, vardus? Bandyti Liepsnos sritis

„NameBounce“

„NameBounce“ yra naujas verslo vardų generatorius. Pagrindiniame puslapyje galite įvesti nuo vieno iki trijų atskirų raktinių žodžių. Tada „NameBounce“ generuoja verslo pavadinimo idėjas su galimais domenų vardais.

Viena nuostabi savybė yra tai, kad galite ieškoti šalies kodo ALD, pvz., .Co.uk, .com.au ir .in.

Kai tik pasirodys rezultatai, galite naudoti filtrus kairėje puslapio pusėje, kad susiaurintumėte rezultatus. Galite spustelėti žvaigždę šalia domeno vardo, kad pridėtumėte ją prie mėgstamiausių sąrašo.

Panabee

Panabee yra vienas populiariausių ten, kad pasiūlytų alternatyvų pavadinimą, patikrintų programos pavadinimo prieinamumą, jūsų prekės ženklo socialinės žiniasklaidos vartotojo vardą.

Vardas grep

vardas grep kaip rodo pavadinimas, jis puikiai skirtas geeksams ieškoti naudojant įprastinę išraišką ir rinkinius.

Wordoid

Wordoid yra puikus įrankis, jei ieškote „firminio“ domeno vardo. Visi jų pateikti vardai yra sudaryti žodžiai. Galite ieškoti keliomis kalbomis ir naudoti filtrus kairėje pusėje generuoti naujus rezultatus.

Tikiuosi, kad internetiniai įrankiai padės rasti jūsų įmonės domeno vardą. Baigę domeno pavadinimą, patikrinkite šias „premium hostingas“, jei nuspręsite naudoti „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map