12 geriausių „Cloud CRM“ sprendimų augančiam verslui

Tai, kaip tvarkote savo klientų duomenis, gali sudaryti ar nutraukti sandorį!


Siekdamos suteikti klientams individualizuotą patirtį, įmonės dabar nori integruoti technologijas ir platformas su savo klientų duomenimis. Todėl CRM programinės įrangos pramonė toliau plečiasi stebėtinai greitai.

Kaip už ataskaitos, 91% įmonių, turinčių daugiau nei 11 darbuotojų, dabar naudojasi CRM programine įranga. Prognozuojama, kad iki 2025 m. Pajamos pasieks 80 milijardų JAV dolerių.

Tokio masinio naudojimo priežastis gali būti tokios programinės įrangos patogumas, kai kliento duomenys pasiekiami naudojant mobilųjį, taip pat debesų sprendimas realiuoju laiku. Jei turite tinkamų įrankių, galite padidinti potencialių klientų generavimą, pardavimus ir pajamas, tuo pačiu išlaikydami savo klientus laimingus. Tai sukuria visiems naudingą situaciją!

Kas yra CRM?

Verslo įmonės naudoja CRM (ryšių su klientais valdymo) programinę įrangą, norėdamos organizuoti, sinchronizuoti ir automatizuoti visus aspektus, susijusius su sąveika su klientais, taip pat pardavimus, rinkodarą, analizę, klientų palaikymą ir paslaugas. Programinė įranga gali sujungti šias sritis ne tik palaikydama ryšį el. Paštu ir užrašais. Tai netgi gali valdyti ne tokį sudėtingą projekto valdymą ir pagreitinti visą procesą.

Tam tikrą programinę įrangą sudaro skambinimo galimybės ir pokalbių programos, kad pardavimo atstovai galėtų geriau bendrauti su klientais tiesiogiai iš programinės įrangos. Galingos CRM sistemos gali užtikrinti patikimą funkcionalumą be jokių problemų.

Šiai programinei įrangai suteiktos visos šios savybės, kad būtų pasiektas bendras tikslas – optimizuoti visą ryšių su klientais valdymo procesą, siekiant padidinti bendrą jūsų verslo produktyvumą..

CRM parodė didžiulius patobulinimus, kad taptų tobulesni. Šios sistemos puikiai tinka integruoti su įvairiausiais verslo procesais. Atsiradus dirbtiniam intelektui ir mokantis mašinų, CRM toliau plėtosis už horizonto.

Kodėl CRM yra būtinas jūsų verslui??

Augant jūsų prekės ženklui, neišvengiamai reikia rūpintis skirtingomis jūsų verslo sritimis. Nuo jūsų klientų iki darbuotojų, nuo pardavimų ir rinkodaros pastangų iki analitikos, viskas, kas kyla, išauga. Tokiu atveju rankiniu būdu vykdyti savo verslą tampa sunku, brangu ir neveiksminga. Jei nebus elgiamasi atsargiai, tai gali kainuoti pardavėjams ir klientams!

Todėl neturėtumėte pasikliauti vien rankomis skaičiuoklėmis ar lipniais užrašais! Štai kur CRM programinė įranga patenka į paveikslėlį. Tai gali skatinti jūsų verslo augimą, supaprastindama darbo jėgą ir verslo procesus, leisdama jums mėgautis automatika po ranka.!

CRM programinės įrangos pranašumai:

Efektyvus duomenų tvarkymas

Verslui reikia valdyti didžiulį duomenų kiekį, įskaitant kontaktus, klientų profilius ir dar daugiau. Valdyti juos rankiniu būdu yra tikras iššūkis, bet ne naudojant CRM programinę įrangą. Efektyvus valdymas suteikia aiškų visų jūsų duomenų vaizdą. Tai netgi gali padėti be vargo vykdyti jūsų pardavimo procesus.

Geresnės įžvalgos

Galite įvertinti pardavimo rezultatus ir atlikti auditą naudodamiesi keliais rodikliais, įskaitant užsakytus sandorius, atliktus skambučius, el. Pašto auditą ir kt.

Galite atskirti savo perspektyvas visuose pardavimo proceso etapuose, žiūrėdami į santykių su klientais profilius.

Supaprastina pardavimo procesus

Galite naudoti įvairius komunikacijos kanalus, galinčius padidinti tiek pardavimo, tiek kryžminio pardavimo efektyvumą. Šios sistemos taip pat gali optimizuoti jūsų rinkodaros pastangas atpažindamos klientų elgesio modelius.

Klientų segmentavimas

Klientų segmentavimas yra naudingas pardavimo komandoms ir skaitmeninės rinkodaros specialistams, norint suformuoti jų personalizavimo pastangas. Naudodamiesi programine įranga jie gali suskirstyti perspektyvas į grupes, remdamiesi tokiais parametrais kaip vieta, sandoris ir kita. Tokiu būdu pardavimo komandos gali daugiau dėmesio skirti konkrečioms sritims ir padėti klientams rasti tikslų sprendimą.

Palengvina komandos bendradarbiavimą

Kuo daugiau darbuotojai supras jūsų tikslinius klientus, tuo geriau jie galės identifikuoti jų poreikius ir racionalizuoti pastangas ta linkme.

Jie gali išgauti naudingą informaciją iš CRM sistemos, kad pasiektų maksimalių rezultatų esant mažiausiai trinčiai. Taigi tai palengvina geresnį jūsų komandos narių bendradarbiavimą.

Piltuvo tvarkymas

CRM padeda kurti ir valdyti savo pardavimo procesą. Galite lengvai sekti visus savo kontaktus ir juos valdyti neprarasdami pranašumo! Naudodamiesi programine įranga, galite automatiškai siųsti el. Laiškus, atsižvelgdami į klientų elgesį, sekti skambučius ir pan. Taigi, tai gali padėti padidinti jūsų klientų bazę ir užmegzti su jais stipresnius ryšius.

Integracija ir automatizavimas

Automatizuokite užduotis ir integruokite jas ir su kitomis programomis, įskaitant el. Paštą, SMS, skambučius, el. Prekybą, apskaitą, rinkodaros platformas ir kt..

Kodėl debesų pagrindu sukurtas CRM??

Praėjo tos dienos, kai jums reikėjo ekspertų IT komandos, skirtos vien tik prižiūrėti nepatogią ir brangią CRM programinę įrangą. Šiuolaikinis „Cloud“ pagrindu sukurtas CRM yra technologiškai sudėtingas, tačiau patogus naudoti ir skirtas patenkinti jūsų unikalius verslo reikalavimus.

Remiantis ataskaita, tik 12% įmonių 2008 m. Naudojosi debesų pagrindu sukurtu CRM, tačiau dabar ji padidėjo iki 87%.

Šios sistemos leidžia saugoti visą surinktą informaciją apie klientus debesyje, prie kurio galite bet kada prieiti. Taigi, jums nebereikia jaudintis dėl duomenų saugojimo, tvarkymo ir mokėjimo už kiekvieną licenciją skirtingiems įrenginiams. Nuo diegimo iki priežiūros viskas atliekama be jokių pastangų, naudojant debesiu pagrįstą sprendimą.

Debesis pagrįstos sistemos atlieka viską vietoje ir geriau prisitaiko prie jūsų verslo poreikių. Taigi, patikrinkime kelis geriausius „Cloud“ pagrindu sukurtus CRM sprendimus plėsti savo verslą už ribų!

„Zendesk Sell“

Paverskite savo pokalbius realiojo laiko konversijomis naudodami „Zendesk Sell“ patobulinti verslo procesus, padidinti našumą ir dujotiekio matomumą. Šis išsamus ir lengvai naudojamas įrankis sukurtas spręsti dažnai pasitaikančias jūsų pardavėjų problemas. Tai atsargiai pašalina galimą trintį, atsirandančią dėl atnaujinimų, ir padeda jūsų pardavimo komandai bendradarbiauti, pasiekti ir analizuoti svarbią informaciją apie sandorį.

„Zendesk Sell“ suteikia jūsų pardavimo atstovams prieigą prie visų galimų integruotų įrankių, todėl gaukite išsamią informaciją apie kliento sąskaitą. Tokiu būdu jie išlieka cikle ir gali išnaudoti turimas galimybes. Kadangi įrankis automatizuoja duomenų kaupimą, lengva sekti naują ir seną informaciją, kurią pakartojimai gali naudoti norėdami būti atnaujinti pardavimo etape. Tai taip pat padeda jiems suskirstyti prioritetus į jūsų klientus ir klientus.

Skambinimas, susitikimų planavimas, el. Laiškų siuntimas, sandorių istorijos peržiūra – viskas pasiekiama vos keliais paspaudimais nuo prietaisų skydelio. „Zendesk Sell“ siūlo išmaniuosius sąrašus, kad būtų galima filtruoti ir segmentuoti jūsų sandorius ir potencialius klientus realiuoju laiku.

Stebėkite galimybes, būkite organizuoti ir uždarykite sandorius su šia darbalaukio pardavimo programine įranga, net kai esate neprisijungę. Jis siūlo vieningą integraciją su „Mailchimp“, kad padėtų jums sekti kampanijas, ir „Pandadoc“, kad galėtų peržiūrėti jūsų sutarties būseną.

Taip pat galite kurti programas naudodami „Zendesk“ programų sistemą. Prognozuokite ir analizuokite savo verslą naudodamiesi ataskaitomis, mėgaukitės vilkimo ir valdymo skydeliu bei 30 ir daugiau metų ataskaitomis, kad galėtumėte bendrauti, suprasti ir vizualizuoti savo duomenis.

Pirkiniai

Pasinaudokite AI galimybe tvarkyti savo verslo procesą ir gerai bendrauti su savo klientais Pirkiniai CRM. Tai siūlo išmaniuosius įmontuotus įrankius, tokius kaip „Freshcaller“, kur galite greitai skambinti ir siųsti asmeninius el. Laiškus savo klientams ir klientams, pritaikydami jų poreikiams.

Norėdami pradėti, jūs neturite būti techninis geikas; Viskas labai paprasta, nuo paskyros sukūrimo iki paleidimo.

Galite naudoti tai potencialių klientų įvertinimui, veiklos fiksavimui ir daugeliui kitų, kad gautumėte išsamią savo verslo apžvalgą. Jis taip pat siūlo ataskaitas, padėsiančias jums nustatyti ir atskirti potencialius klientus, kurie demonstruoja pirkimo elgseną. Jūs netgi galite gauti realaus laiko pranešimus ir perspėjimus, kai atidaromas naujas el. Paštas, jei kas nors spustelėja jūsų nuorodas ir dar daugiau.

„Hubspot“ CRM

„Hubspot“ CRM tarnauja ne tik kontaktų valdymo sistemai, bet ir jūsų verslui. Čia siūlomi nemokami įrankiai, skirti automatiškai atnaujinti ataskaitas ir stebėti našumą. Per išsamų prietaisų skydelį galite akimirksniu įgyti visišką pardavimo dujotiekio matomumą.

Gavę ataskaitas apie individualų našumą ir pardavimų veiklą, jūs netgi galite nukreipti savo pardavimų komandą į savo tikslą. Jei turite mažą, vidutinį ar didelį verslą, šis CRM turi tinkamą sprendimą visiems. Galite mėgautis neribotu duomenų kiekiu ir vartotojais bei 1 milijonu kontaktų be jokio galiojimo laiko.

„Hubspot“ taip pat siūlo patobulintus ir laiką taupančius įrankius, kad jūsų pardavimo komandos galėtų užtikrinti didesnį našumą. Šios priemonės taip pat pašalina trintį tarp jų ir skatina bendradarbiavimą. Be to, jie gali pranešti apie jūsų pakartojimą, kai tik klientas atidaro el. Laišką ar apsilanko įmonės svetainėje. Taigi jie gali efektyviai sekti tinkamus laidus tinkamu metu.

Galite geriau susisiekti su savo klientais planuodami susitikimus, naudodamiesi el. Pašto šablonais, tiesioginiais pokalbiais, spustelėdami skambinimo funkciją ir dar daugiau.

Keap

Ar yra būdas padidinti produktyvumą dirbant mažiau??

Taip, per protingą darbą!

Tai yra būtent tai, ko galite tikėtis iš „Keap“ – sprendimo, kuris automatizuoja jūsų verslo procesą ir suskaido sudėtingas užduotis į mažesnes, kurias galima pasiekti. Tokiu būdu jūsų pardavimo komanda gali dirbti susitelkdama ir efektyviau, kad padidintumėte bendrą produktyvumą.

Naudodamiesi „Keap“ galite automatizuoti visus savo tolesnius veiksmus, kad atsakytumėte į juos sparčiu lazeriu. Jis sveikina naujus klientus suasmenintais el. Laiškais ir siunčia priminimus esamiems klientams. Tai taip pat atnaujina visas sąveikas ir kaupia jas vienoje vietoje, kad galėtumėte lengvai valdyti.

Pasinaudokite šia pažangia programine įranga, kad nustatytumėte susitikimus, gautumėte citatas, siųstumėte sąskaitas ir stebėtumėte potencialius klientus. mėgaukitės viskuo vos keliais paspaudimais. Įdomu tai, kad „Campaign Builder“ siūlo automatizuoti jūsų rinkodaros ir pardavimo pastangas. Naudodami šią konfigūraciją galite pažymėti naujus potencialius klientus, siųsti el. Laiškus, priskirti užduotis ir dar daugiau.

Pardavimų galia

Ar spėjai, kad ateini, ar ne??

Pardavimų galia, iš tiesų, yra vienas iš geriausių debesies pagrindu sukurtų CRM sprendimų pertvarkyti jūsų verslą. Palaikykite ryšį su savo klientais unikaliu būdu ir suvienykite savo pardavimus, rinkodarą, IT komandas, aptarnavimą, prekybą ir kt. Naudodami vieną programinę įrangą.

Įgalinkite savo pardavimo komandą padidinti našumą ir surinkti tvirtus klientus be jokių rūpesčių ar greičio apribojimų. Tai taip pat padeda pateikti tikslius pasiūlymus, citatas ir sutartis, automatizuodami sąskaitas, pajamų pripažinimą ir prenumeratą.

Pardavimų debesis yra aprūpintas dirbtiniu intelektu, kad jūsų pardavimo komandos turėtų veiksmingas įžvalgas, nuspėjamą balų skaičiavimą, tikslų prognozavimą ir intelektualią automatizavimą, kad produktyviu keliu galėtų nukreipti verslo ateitį. Taip pat galite sinchronizuoti el. Laiškus ir kalendorių, kad galėtumėte automatiškai įvesti duomenis.

Įrankis siūlo daugybę tinkinimo parinkčių, įskaitant darbo eigos kūrimą, numatymą bendradarbiaujant, automatinį veiklos fiksavimą ir dar daugiau. Norėdami padėti automatizuoti verslo procesą, „Salesforce“ siūlo „Flow Builder“, kuris yra vilkimo ir nuleidimo įrankis. Tai leidžia jums sukurti verslo darbo eigas, užtikrinančias atitikimą ar pakartojančią veiklą automatiniam pilotui.

Galite padidinti „Salesforce CRM“ galią integruodami ją į „Facebook“ ir kitus pardavimo ir rinkodaros kanalus.

Kitos savybės:

 • Visapusiškas įlipimas
 • Pasirinktinis prietaisų skydas ir ataskaitų generavimas
 • Automatinis el. Laiškų sekimas ir susitikimų planavimas
 • Įmonių lygio saugumas

Tai siūlo standartinį planą – „Salesforce Sales Essentials“ – 25 USD / mėn. Vienam vartotojui ir „Professional“ paketą, kad galėtumėte mėgautis savo padidintomis galimybėmis – 75 USD / mėn. Vienam vartotojui..

„Zoho CRM“

Pasauliniame tinkle, kuriame yra daugiau nei 150 000 verslų, pasklido 180 šalių, „Zoho CRM“ padeda įmonėms auginti savo pajamas, nes padidina klientų įsitraukimą ir konvertuoja daugiau klientų. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite sklandžiai planuoti susitikimus, vesti pristatymus, organizuoti internetinius seminarus ir gauti ataskaitas realiuoju laiku.

Pardavimai yra daugelio žaidimų žaidimas, ir jūs galite žengti į priekį, stebėdami našumą ir pardavimo metriką. Programinė įranga suteikia jūsų verslo procesams galimybę naudojant intelektualiuosius AI įrankius, suvienodintas prietaisų skydelius ir skirtas programas mobiliesiems, kad užtikrintumėte, jog žaidžiate „neprilygstamą žaidimą“.!

Geriau bendradarbiaukite su visa komanda naudodamiesi bendrais informacijos santraukomis, spręskite vienas kito klausimus, dalinkitės įžvalgomis ir siųskite sandorio duomenis, kad visi būtų atnaujinti. Naudodamiesi programine įranga galite pasiekti savo klientus per skambučius, socialinę terpę, el. Laiškus ir tiesioginius pokalbius. Be to, iškart gaukite pranešimus, kai klientas bendrauja, kad padėtų jam realiu laiku.

Įrankis taip pat automatizuoja jūsų užduotis, sumažina pasikartojančias užduotis ir leidžia geriau sekti su klientais. Diegimas, įtraukimas ar mokymas yra viskas paprasta, įskaitant duomenų perkėlimą iš skaičiuoklių ir kitų CRM sistemų..

Pipedrive

Ieškote CRM programinės įrangos, kuri gali padėti sutelkti dėmesį į savo klientus, kad padėtų jūsų verslui į priekį?

Pipedrive siūlo įspūdingų funkcijų, kurios padės jums suskirstyti prioritetus pagal savo sandorius, numatyti pajamas ir sekti bendrą pardavimo našumą.

Jis siūlo tinkintas interneto formas ir pokalbių svetaines, kurios realiais laikais įtraukia karštus sandorius į pardavimo procesą. Galite sekti visą ryšį tikrindami skambučių, kontaktų ir el. Pašto istoriją. Taigi, valdykite duomenis ir naudokitės jais, kad suformuotumėte savo pardavimo pastangas. Galite lengvai pasiekti programinę įrangą iš savo išmaniojo telefono ar asmeninio kompiuterio ir integruoti ir su pardavimus skatinančiomis programomis.

Naudodamiesi „Pipedrive“, pasitelkdami dirbtinį intelektą, galite pašalinti pasikartojančias užduotis. Naudokite programinę įrangą savo ataskaitoms tyrinėti ir palyginti jas su nustatytais tikslais. „Pipedrive“ siūlo visišką skaidrumą ir saugumą, kaip jūsų duomenys naudojami apsaugai nuo nenumatytų aplinkybių.

Pardavėja

Efektyviai tvarkykite savo verslo eigą naudodami Pardavėja CRM ir kurkite ilgalaikius klientus, kurie pasikliauja jumis. Tai turi daugybę funkcijų, paslėptų rankovėse, kurios yra naudingos jūsų verslui didinant pajamas ir mažinant sudėtingas užduotis.

Bendraukite su savo klientais ir potencialiais klientais ir nedelsdami padėkite jiems reikalingą informaciją. Tai suteikia jums tikslių įžvalgų, kad jūsų pardavimo komanda galėtų pateikti suasmenintą patirtį kiekvienoje užklausoje, kurią gauna. Taigi jūsų pokalbiai gali virsti potencialiais klientais, o paskui – laimingais klientais.

Jis siūlo nuvilkimo parinktį, leidžiančią sekti, progresuoti ir filtruoti jūsų sandorius, leidžia nustatyti iškeltus tikslus savo pardavimų srityje ir leidžia įvertinti jų našumą..

Jis naudoja analizę ir priima daugiau nei 700 integracijų, įskaitant „Outlook“, „Google Apps“, „Zapier“ ir kt., Kad palaikytų jūsų verslą su kitomis sistemomis. Tinkinkite tai taip, kaip norite, ir bet kurioje vietoje pardavinėkite savo produktą ar paslaugą nešiojamu kompiuteriu, „Android“ ar „iOS“ įrenginiu.

Įžvalgiai

Tegul jūsų unikali verslo žinutė pasiekia klientus visiškai naujo suasmeninimo lygiu Įžvalgiai sudaryti įsimintiną įspūdį. Tai padeda išsiskirti iš minios, nes siūlo nesunkiai naudojamų funkcijų, pritaikytą ir intuityvią sąsają.

Naudodami „Insight“ galite sekti svarbius pagrindinius duomenis, rinkodaros kampanijas, komunikaciją ir užduotis, kad išanalizuotumėte bendrą verslo procesą ir automatizuotumėte. CRM palengvina automatinį potencialių klientų nukreipimą tinkamam klientui realiu laiku, kad pakartojimai galėtų sekti su jais, kol jie dar turi galimybę. Taip pat galite vykdyti pritaikytą verslo logiką, norėdami sinchronizuoti išorinius subjektus iš „Oracle“, SAP ir kt.

Siuntimas didelius laiškus į savo kontaktų sąrašą yra nepriekaištingas, be to, jis seka visą el. Pašto pristatymą ir informuoja jus. Tokiu būdu galite turėti statistiką, kiek el. Laiškų buvo atidaryta ir spustelėta. Programinė įranga apibūdina santykius su klientais naudodama įrašų susiejimo funkciją, kur el. Laiškai, klientų duomenys ir kita informacija gali būti susieta su jūsų duomenų baze.

„Insight“ suteikia galimybę per kelias minutes kurti pritaikytas programas ir jas diegti mobiliuosiuose įrenginiuose ir žiniatinklyje. Jūs netgi galite suprojektuoti prietaisų skydelius, kurti išskirtines duomenų vizualizacijas ir lengvai įžiūrėti įžvalgią metriką bei pramonės lygio saugumą..

„EngageBay“

Ar jūs ieškote prieinamo CRM sprendimo?

„EngageBay“ yra tinkama alternatyva. Pasinaudokite šia programine įranga pirkdami klientus, palaikydami ryšį su jais ir paversdami juos lojaliais klientais. Tai gali protingai patenkinti visus jūsų pardavimo, rinkodaros ir klientų aptarnavimo poreikius.

Automatizuokite savo rinkodaros kampanijas, užduotis ir kasdienę veiklą naudodamiesi „EngageBay“, kad padidintumėte produktyvumą ir efektyvumą jūsų versle nepažeisdami kokybės. Tvarkykite sandorius, gaukite 360 ​​laipsnių kliento įžvalgas, suplanuokite susitikimus ir dar daugiau.

Ženkite vieną žingsnį į priekį ir aptarnaukite savo klientus per tiesioginius pokalbius ir klientų aptarnavimo bilietų valdymą.

Trumpai tariant

Sukurtas meistriškai, siekiant patenkinti įvairius skirtingų įmonių poreikius, Trumpai tariant siūlo CRM, kuris padės užmegzti vaisius verslo ryšius ir paskatinti daugiau konversijų. Jūsų komandos lengvai naudoja paprastą programinę įrangą, nereikalaudamos, kad jos būtų IT profesionalas, tačiau siūlo sudėtingesnius sprendimus..

Pardavimų automatizavimo dėka CRM visą laiką reikalaujančią veiklą vykdo autopilotu, tokiu būdu leisdama jūsų komandai sutelkti dėmesį į klientų puoselėjimą. Jis siūlo našumo stebėjimą ir ataskaitų teikimą, kad galėtumėte žinoti, kas vyksta realiuoju laiku, ir dirbti tose srityse, kurias reikia tobulinti.

Naudodamiesi „Nutshell“ galite efektyviai bendradarbiauti su savo komandomis ir išlikti atnaujinti visais svarbiais aspektais, reikalaujančiais jūsų dėmesio. Tai taip pat padeda geriau valdyti jūsų dujotiekį ir kontaktus bei siūlo specialų klientų palaikymą.

Mažiau erzinantis CRM

Kaip rodo pavadinimas, Mažiau erzinantis CRM siūlo supaprastintą sprendimą, kuris padėtų mažoms įmonėms valdyti savo kontaktus, sekti jų potencialą ir efektyviai sekti juos „nesijaudinant“. Patogią vartotojui sistemos įdiegimą užtrunka šiek tiek laiko ir ja naudotis nereikia daug pastangų.

Jūs netgi galite pasinaudoti vaizdo įrašo įžanga, kad pagerintumėte jo funkcionalumą. Bet jei užstrigote, jie siūlo nemokamą el. Paštą ir skambučių palaikymą, net jei dar nesate jų klientas.

Rinkdamiesi CRM, daugelis verslo atstovų stebisi begalinėmis funkcijomis ir funkcijomis. Ypač mažoms įmonėms sunku ir jos uždirba sunkiai uždirbtus pinigus už funkcijas, kurių jiems net nereikėtų.

Kad viskas būtų „mažiau erzina“, šis sprendimas yra jūsų dispozicijoje. Tai padeda pagerinti klientų aptarnavimą, padidinti produktyvumą ir sudaryti daugiau sandorių. Galite saugoti visą informaciją, įskaitant failus, užrašus, užduotis, vamzdynų duomenis, įvykius ir dar daugiau. Ji siūlo paieškos funkciją, kuri padės lengvai rasti duomenis.

Integruokite įvairias sistemas su šia programine įranga, pvz., „Google“ kalendoriumi, kad tvarkytumėte užduotis ir įvykius, taupydami laiką. Pateikdami potencialių klientų ataskaitas galite būti nuolat informuojami apie potencialius klientus, įskaitant prioritetus ir būseną.

Išvada

Dėl didžiulės konkurencijos augančiam verslui reikia rasti unikalių būdų, kaip išsilaikyti varžybose. Naudodamiesi „CRM SaaS“, įmonės gali užmegzti ilgalaikius ryšius su klientais, valdyti darbo eigas ir formuoti savo pardavimo bei rinkodaros pastangas, kad paskatintų augimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map