12 geriausių PDF programinės įrangos ir internetinių paslaugų, skirtų redaguoti, konvertuoti ir dar daugiau

Nuo pat įkūrimo prieš 25 metus PDF failai vis dar yra viena iš pagrindinių mūsų naudojamų dokumentų rūšių.


Nesvarbu, ar žiūrite mokesčių formą, sutartį ar net mažą darbalapį, jie tikriausiai bus pateikti PDF formatu. Turint tai mintyje, kartais taip pat turime taisyti dokumentą ar net jį pasirašyti.

Kai žiūrite sutarties ar mokesčių formą, kaip nurodyta aukščiau, greičiausiai turėsite užpildyti savo informaciją ir palikti skaitmeninį parašą apačioje. Tarkime, dėl tam tikrų priežasčių jūs taip pat norite konvertuoti PDF į DOC failą. Kaip tu tai padarai?

Tai gali pasirodyti labai lengva, ir iš tikrųjų taip yra, bet ne daug žmonių žino, kaip tai padaryti.

Na, yra programinė įranga ir internetinės paslaugos, kurios gali tai padaryti. Tačiau aš rekomenduoju naudoti pirmąjį. Štai kodėl.

Gina privatumą

Bet koks darbas, atliktas naudojant kompiuterio PDF programinę įrangą, lieka tarp jūsų ir kompiuterio. Nesvarbu, ar tai mokyklinė veiklos knyga, ar 10 milijonų sutartis, privatumas išlieka nepažeistas. Kita vertus, internetinės PDF paslaugos gali būti nepatikimiausi šaltiniai, įkeliant neskelbtinus dokumentus.

Niekada negali žinoti, kas slypi už sistemos, ir negali jos valdyti.

Nėra duomenų nutekėjimo galimybių

Duomenys, kuriuos įvedate savo PDF programinėje įrangoje, lieka sistemoje ir neturi galimybės jų skleisti už jos ribų. Tikiuosi, kad internetinės paslaugos bus vienodos, tačiau taip nėra kiekvienu atveju ir ne kiekvienoje svetainėje.

Jūs nevisiškai žinote, kaip jūsų duomenys yra saugomi ar tvarkomi. Piratai kelia vieną grėsmę, tačiau yra ir kitų problemų, tokių kaip tapatybės vagystės ir sukčiavimas.

Taip pat norėčiau paminėti, kad jei jūs pasirašėte ir susitarėte dėl neatskleidimo sutarties su įmone, jums visiškai neleidžiama įkelti šių dokumentų į šias internetines PDF paslaugas..

24/7 prieinamumas

Tai gali neatrodyti didelis dalykas, tačiau svarbu pažymėti, kad patogumas yra būtinas. Įdiegę programinę įrangą į savo kompiuterį / nešiojamąjį kompiuterį, jums nereikia aktyvaus interneto ryšio, kad jį paleistumėte. Tai galima padaryti neprisijungus.

Taip pat tiesiogine prasme nėra tikimybės, kad jis bus neveikiantis ar prižiūrimas, nebent sąmoningai norėsite jį atnaujinti. Pagal poreikį jį galite pasiekti visą parą.

Taigi, kada jau galima naudoti internetinę PDF rengyklę? Tikriausiai tikiu, kai jūsų dokumentas nėra konfidencialus. Jei redaguojate lengvai pasiekiamą PDF failą internete, galite naudoti internetinius PDF redaktorius. Arba asmeniniams dokumentams rekomenduojama naudoti programinę įrangą.

Čia yra geriausi abiejų šių parinkčių ištekliai, pradedant nuo programinės įrangos.

Movavi

Itin lankstus ir lengvai naudojamas, „Movavi“ PDF redaktorius leidžia pasirūpinti bet kuriomis su PDF susijusiomis užduotimis nepažeidžiant privatumo ir saugumo. Galite kurti informacines lenteles ir diagramas, naudoti iš anksto sukurtą šablonų biblioteką dokumentams kurti ir derinti failus iš kitos programinės įrangos, kad viskas būtų kaip visuma.

Galite peržiūrėti, kurti ir redaguoti PDF failus. Ne tik tai, bet ir galite konvertuoti juos į kitą formatą arba konvertuoti kitus formatus į PDF. Ši programinė įranga yra tiek „Windows“, tiek „Mac“.

PDF elementas

Galima naudoti „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „IOS“, „Wondershare“ PDF elementas yra labai paprasta, tačiau efektyvi programinė įranga, užtikrinanti puikų funkcionalumą. Tai leidžia peržiūrėti ir net kurti PDF failus nuo nulio. Jei jau turite PDF rinkmeną, galite ją redaguoti, konvertuoti ir pridėti komentarų.

Įspūdingas dalykas yra tai, kad galite kurti formas, rinkti jos duomenis ir eksportuoti į skaičiuoklę. Taip pat galite derinti kelias formas ir analizuoti duomenis.

„Acrobat Pro“

Neabejotinai viena iš populiariausių variantų šiame sąraše, „Adobe Acrobat Pro“, yra jau gana ilgą laiką ir vis dar yra plačiai renkamas. Šis sprendimas turi per daug galimybių ištirti. Be jau turimų tradicinių ypatybių, galite:

 • Nustatykite slaptažodžius ir leidimus
 • Pridėkite raiškiosios medijos
 • Palyginkite du skirtingus PDF failus
 • Redaguokite duomenis nuskaitytose lentelėse
 • Pasukite puslapius PDF formatu
 • Bendradarbiaukite ir stebėkite pažangą
 • Sinchronizuokite savo parašą
 • Pažymėkite svarbius PDF failus
 • Surinkite kelis parašus

Galite naudoti „Adobe Acrobat Pro“ su „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „IOS“.

Soda PDF

Su daugybe funkcijų „iš dėžutės“, Soda PDF puikiai tinka profesionalams, kurie nori aptakios ir modernios sąsajos. Viską viename sprendime galite sujungti dokumentus į vieną, konvertuoti kitus formatus į PDF ir atvirkščiai. Čia yra dar kelios galimybės, kurias verta paminėti:

 • Redaguoti PDF turinį
 • Sukurkite pasirinktines formas
 • Komentuoti failus
 • Įdėkite elektroninį parašą
 • Norėdami perskaityti 3D formato PDF rinkmenas, naudokite unikalią puslapio apversimo technologiją
 • Paverskite nuskaitytus dokumentus ir vaizdus į redaguojamus PDF failus

Galite integruoti „Soda PDF“ su trečiųjų šalių programomis, tokiomis kaip „Google Drive“, „OneDrive“ ir „Dropbox“. Šiuo metu programinės įrangos versija galima tik „Windows“.

„PDFExpert“

Galite užpildyti PDF formas, pasirašyti sutartis, redaguoti turinį ir pridėti nuorodų „PDFExpert“ sukūrė „PDFPro“. Jis žinomas dėl žaibiško greičio, švarios sąsajos ir daug energijos naudojančių funkcijų. Tiesą sakant, jūs netgi galite konvertuoti bet ką į PDF ir žymėjimą, kai juos skaitote.

Yra dar keletas funkcijų, tokių kaip galimybė pasukti puslapius, sujungti PDF failus ir išskleisti PDF failus. Tai suderinama su „Windows“ ir „Mac“ ir jūs galite pradėti nemokamai.

„Nitro Pro“

„Nitro Pro“ gali padidinti jūsų produktyvumą ir padėti atlikti visas su PDF susijusias užduotis. Jo sąsaja yra tokia pati kaip „Microsoft Office“, todėl tikriausiai bus nesunku suprasti funkciją.

Galite apsaugoti savo dokumentus naudodami 256 bitų šifravimą ir integruoti su daugybe trečiųjų šalių programų. Jei norite, taip pat galite apriboti kai kuriuos bendradarbiavimo veiksmus, pvz., Redagavimą ir kopijavimą be jūsų sutikimo.

Be to, galite kurti paketinius PDF failus ir suskirstyti atskirus puslapius pagal savo skonį. Šiuo metu „Nitro Pro“ yra prieinami tik „Windows“ vartotojams.

„PDFExpert“

Labai vizualiai patrauklus PDF redaktorius, „PDFExpert“, yra dar viena puiki galimybė apsvarstyti. Pavadinimas yra gana panašus į kitą, paminėtą šiame straipsnyje, tačiau jie abu skiriasi dėl funkcionalumo.

Galite pradėti pasirinkdami sau patogų žiūrėjimo maketą ir tada skaitydami, anotuodami ir taisydami PDF failus. Tai taip pat leidžia pakeisti tekstą ir vaizdus. Formų užpildymas ir pasirašymas yra tik šio sprendimo galimybės.

Jei norite mėgautis patogia patirtimi, galite pasirinkti skirtingus skaitymo parametrus, tokius kaip diena, naktis ar sepija. Visa tai galima nemokamai ir galite atsisiųsti „Mac“, „iPhone“ ir „iPad“.

Pažvelkime į internetines PDF paslaugas.

PDFEscape

Pirma, tarp internetinių paslaugų, PDFEscape leidžia atlikti įvairias užduotis nemokamai ir tiesiai iš naršyklės. Tu gali:

 • Peržiūrėkite PDF failus
 • Redaguoti
 • Anotuoti
 • Užpildykite formas
 • Sukurkite pagrindines formas
 • Apsaugokite dokumentus slaptažodžiu
 • Dalykitės internetu

Jų internetinis sprendimas yra šiek tiek ribotas, palyginti su jų atsisiunčiama „Windows“ programine įranga. Tai galite patikrinti ir norėdami pasiekti daugiau funkcijų.

„SmallPDF“

Viskas viename internetinė PDF paslauga, „SmallPDF“ yra visiškai priešinga jų vardui. Jis turi daugybę funkcijų, kurių tikrai negalima laikyti „mažomis“. Manau, kad tai yra mokama priemonė. Norėdami įvardyti tik keletą funkcijų, galite:

 • Suspausti PDF
 • Konvertuoti PDF
 • Įterpti puslapių numerius
 • Ištrinkite tam tikrus puslapius
 • Padalinkite į dalis
 • Pasirašykite skaitmeniniu būdu
 • Apsaugokite slaptažodžiu, taip pat užšifruokite

Galite nemokamai naudotis visomis funkcijomis ir išbandyti jas naudodami 14 dienų bandomąją versiją.

„PDFBuddy“

Gausūs atsiliepimai socialinėje žiniasklaidoje, „PDFBuddy“ leidžia lengvai redaguoti ir pasirašyti dokumentus. Jis apsaugotas AES-256 bitų šifravimu ir turi aktyvų SSL, todėl jūsų failai yra gana apsaugoti. Nemokamą planą galite redaguoti iki 3 PDF rinkmenų per mėnesį. Galite tiesiog atnaujinti jų priemokų planą, jei jūsų reikalavimas yra daugiau.

Jie turi daugybę vadovėlių konkrečiomis temomis, tokiomis kaip PDF redagavimas ir pasirašymas, ir tai yra gana tvarkinga. Galite pasiskolinti pagalbos iš tų, kurie jaučiasi prarasti bet kuriame etape.

„Sejda“ PDF redaktorius

Galite įkelti failus į Sejda PDF Redaktorius, naudojant vilkimą, trečiųjų šalių saugojimą debesyje ar net tiesiogines nuorodas. Visi jūsų failai lieka privatūs ir po 2 valandų automatiškai ištrinami. Galite atlikti viską, ką leidžia įprasta PDF rengyklė, įskaitant pasirašymą, laikmenų pridėjimą ir formų pildymą. Taip pat galite neteisti tam tikrų konfidencialių PDF dalių, to, ko nemato gavėjas.

Galite pradėti nuo jų visiems laikams nemokamo plano, kuriame yra nedideli apribojimai, pvz., Maksimalus 50 MB failo dydis ir tik trys užduotys per valandą. Akivaizdu, kad norėdami panaikinti apribojimus ir pasiekti daugiau funkcijų, žinote sėjamąją. ��

„DeftPDF“

Paskutinis, bet ne prasčiausias, „DeftPDF“ gali padėti nemokamai redaguoti, užpildyti ir pasirašyti PDF failus. Remiantis 156 balsais jų tinklalapyje, jis turi gerą 4,3 / 5 žvaigždučių įvertinimą, o tai tikrai yra geras skaičius. Galite pradėti įkeldami failus, tada pasiekite daugybę redagavimo įrankių, baltos spalvos sričių ir netgi ieškokite tam tikrų žodžių / frazių naudodami jų „rasti & pakeisti “.

Baigę dirbti su PDF, galite išsaugoti jį savo kompiuteryje, eksportuoti į norimą saugyklą debesyje arba išsiųsti el. Paštu.

Išvada

Nesvarbu, ar naudojate programinę įrangą ar bet kurias internetines paslaugas, norėdami redaguoti savo PDF, galite būti tikri, kad lengvai atliksite savo darbą. Viskas priklauso nuo jūsų reikalavimų ir to, kiek jautrus yra jūsų dokumentas.

Programinė įranga tinkama privatiems failams, o internetinis sprendimas tinkamas viešiesiems failams ir „kiekvieną dieną“ failams, kurie neturi konfidencialumo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map