12 platformų, leidžiančių sukurti žinių bazę ir DUK jūsų verslui

Sukurkite DUK (dažnai užduodamų klausimų) žinių bazę (KB) savo verslui


Na! Tai, kaip lengvai galite išspręsti kliento skausmo taškus pateikdami sprendimus, yra labai geros klientų patirties dalis. Gerai suplanuota „žinių bazės arba DUK skiltis“ yra viena iš savitarnos priemonių, kurias galėtumėte pasiūlyti savo klientams, kad jie galėtų rasti puikius sprendimus sau..

Be to, tai yra dar vienas būdas sutaupyti laiko, kad jie galėtų pasitikėti imdamiesi būtinų veiksmų. Žinių bazė yra motyvacinis, mokomasis ir organizuotas vadovas, apimantis visus jūsų gaminių ir paslaugų aspektus, kuriuos klientas gali tardyti priimdamas sprendimą ar šalindamas problemą..

Sukurti gerą žinių bazę

Prieš pasirenkant žinių bazės ir DUK platformą, reikia atsižvelgti į keletą esminių punktų.

 • Žinių bazės straipsnio formatas – gera vartotojo patirtis, dizainas ir architektūra
 • Dokumentacijos skaitomumas
 • Žinomų straipsnių naršymas ir aptinkamumas
 • Geros paieškos funkcijos
 • Nuoroda į naudingus išteklius
 • DUK apie svarbiausius palaikymo bilietų sistemos klausimus
 • Apžvalginiai vaizdo įrašai, paaiškinantys produkto ar paslaugų funkcionalumą.

KB temų pasirinkimas

Kaip keisite savo žinių bazės temas?

Pradėkite įsigilinti į savo duomenų bazę ar CRM. Ar yra daugybė klausimų, į kuriuos jums reikia rasti atsakymą? Tikriausiai tai yra pagrindinė žinių bazės tema.

Be to, galėtumėte įsivaizduoti save arba atlikti apklausą, kad gautumėte svarbesnių klausimų, susijusių su pagrindine tema, kad galėtumėte išplėsti pagalbos vadovą.

Žvelgiant iš kitos perspektyvos, galbūt norėsite padėti rinkodaros procesams pritaikyti analizės viduje ir nustatyti keletą trūkumų, susijusių su vartotojo patirtimi, ir atitinkamai surasti sprendimus savo žinių bazėje arba DUK skyriuose..

Apskritai, kad ir koks būtų jūsų požiūris, tuo turėtų būti siekiama palengvinti lankytojų susidomėjimą. Įdiegę žinių bazę ir DUK skyrių savo verslo modelyje, suteikiate vartotojams kelią į gilias jūsų svetainės šaknis. Ir tai tikrai bus atlyginta uždirbant pajamas.

Ištirkime šias platformas, kad sukurtume savitarnos žinių bazę, leidžiančią klientams efektyviai rasti atsakymus į klausimus (greičiausias ir ekonomiškiausias klientų palaikymo metodas)..

Dokumentas360

Žinių bazės programinė įranga, leidžianti sukurti gerai organizuotą savitarnos žinių bazę (paskelbtą viešai ar privačiai) su galinga AI pagrįsta realaus laiko paieška. Tai padeda jūsų klientams akimirksniu rasti problemų sprendimus, naudojantis AI palaikoma paieška. Nepaisant to, kiek žinių bazėje yra straipsnių, AI paieškos variklis galės gauti reikiamus rezultatus per milisekundę.

Paieškos analizė yra dar viena svarbi šios žinių bazės savybė. Tai parodys raktinius žodžius, kurių dažnai ieško vartotojai, kaip dažnai naudojami tam tikri „paieškos raktiniai žodžiai“ ir ar jie gali rasti straipsnius jūsų žinių bazėje ir pan..

Dar viena svarbi funkcija apima – labai paprastą vartotojo sąsają, skirtą tvarkyti ir tvarkyti dokumentus.

 • Palaiko „Markdown“ redaktorių efektyviam ir struktūruotam rašymui.
 • SEO funkcijos padės jūsų produkto žinių bazei paieškos sistemose užimti aukštesnę vietą.
 • Atsarginė kopija ir atkūrimas
 • Straipsnio versija
 • Tinkinkite jį taip, kad jis atitiktų prekės ženklo gaires

Be to, ši neįtikėtina platforma suteikia pritaikytą domeną ir gauna pranešimą, kas tiksliai pasikeitė jūsų žinių bazėje ir dar daugiau. Pabandyk!

„Freshdesk“

„Freshdesk“ leidžia sukurti savitarnos patirties portalą, siekiant pagerinti klientų pasitenkinimą. Jis įtrauktas į jų debesyje veikiančią pagalbos tarnybos programinę įrangą, palaikančią visų palaikymo kanalų bendradarbiavimą viename lange. Komplektą sudaro nepriekaištingas intuityvių funkcijų rinkinys, daugiausia dėmesio skiriantis produktyvumui ir bendradarbiavimui; tai leidžia bet kokio dydžio komandoms lengvai užtikrinti puikią klientų aptarnavimo patirtį.

Jie teikia dviejų tipų sprendimus – įmonių ir SVV. Paketinis sprendimas įmonėms siūlo visas perspektyvias pasaulinio lygio klientų aptarnavimo funkcijas – sąranką ir diegimą, savitarnos paslaugas ir visuotinę palaikymą. Be to, jie įgijo pripažinimą už galimybę teikti pritaikomas paslaugas, kad galėtų stebėti našumą pagal metriką.

Be to, mažoms ir vidutinėms įmonėms jos yra įsipareigojusios pasiūlyti vieną visų problemų sprendimą – perduoti visas savo palaikymo užklausas „Freshdesk“ – el. Paštu, pokalbiais, telefonu ar socialinėje terpėje. Tvirtinkite prioritetus, suskirstykite juos į kategorijas ir priskirkite bilietus automatiškai.

Kiti akcentai yra šie:

 • „SaaS“ ir interneto diegimas
 • Mokymai per dokumentaciją, internetinis seminaras
 • 24/7 palaikymas
 • KB galimybės su tinklo stebėjimu
 • Numatoma pagalba

Tačiau gera dalis yra ta, kad visas paketas yra įperkamas, ir jūs galite pradėti naudotis jų „Dygimo planu“ NEMOKAMAI.

KBase

kBase yra žinių bazės „WordPress“ tema su „Wiki“, „Pagalbos tarnyba“, „Klientų palaikymo sistema“, pagalbos centru ar bendruomenės tema. Pagrindinis to pliusas yra neįtikėtinas aptinkamumas. Kadangi naudojate tiesioginę „Ajax“ paiešką, galėtumėte greitai filtruoti paieškos rezultatus su kategorijomis ir pasirinktinėmis vertėmis.

Kiti svarbūs bruožai yra DUK, žinių bazė ir palaikymo forumai. Jūs galite pasirinkti iš daugybės žinių bazių, turinčių daugiau nei 20 ir daugiau odos. Kita integracija apima „BBpress“ ir „BuddyPress“ integraciją, kad būtų sukurtas vientisas diskusijų forumas.

Turinio formatavimui yra trijų tipų straipsniai: numatytasis, išankstinis ir modernusis. Naudojant skirtingas straipsnių paieškos laukelio funkcijas, svetainė taps ypač greita ieškant ir nustatant failus ar straipsnius.

Pabrėžia

 • Atsakingumas visiems įrenginiams
 • Unikalūs elementai, skirti geresnei vartotojo patirčiai
 • Diegimas vienu spustelėjimu
 • SEO draugiškas
 • Elektroninėje komercijoje integruotos funkcijos

„Zoho“ stalas

„Zoho“ stalas yra daugiakanalio „Zoho“ pagalbos tarnybos sprendimas. Tai tinka bet kokio dydžio įmonėms. Svarbiausia, kad pagrindiniai platformos dalyviai yra nepriekaištingi klientų aptarnavimo bilietų, klientų aptarnavimo portalo, sutarčių valdymo ir ataskaitų kūrimo trūkumai..

Priešakyje jis kaupia įvairių žiniasklaidos priemonių, tokių kaip el. Paštas, telefonas, pokalbiai, socialinė žiniasklaida, forumai, formas ir formas bei pateikia jas vienoje vietoje..

Fone tokios užduotys kaip bilieto priskyrimas, paslaugų eskalavimas, pranešimo taisyklės ir laiko veiksmai gali būti automatizuoti nustatant darbo eigos taisykles. Matuojant našumą, pakuotėje pateikiamos tinkinamos ir suplanuotos ataskaitos, laimės įvertinimai ir grafinis prietaisų skydas klientų pasitenkinimo analizei..

Norėdami gauti išsamesnį klientų elgesio vaizdą, šią platformą taip pat galite integruoti į vidines klientų sistemas, kad informaciją apie klientus būtų galima įtraukti į „Zoho Desk“ registruotus bilietus, kurie paslaugų agentams suteikia galimybę daugiau sužinoti apie klientus.

Be to, yra keletas kitų svarbiausių įvykių:

 • „Zia“ – dirbtinis intelektas jūsų klientų aptarnavimo komandoms
 • Savitarna – suteikiama klientams galimybė patiems rasti atsakymus į klausimus
 • Priemonės su automatizavimu darbo eigai ir pritaikymams
 • Trečiųjų šalių integracija
 • Su GDPR suderinamas ir visiškai apsaugotas – reikia rasti pusiausvyrą tarp klientų duomenų apsaugos ir pakankamai komandos lankstumo.

Palaikymo herojus

Tiesiai į priekį, kai kalbama svetainėje – „Gaukite mažiau palaikymo bilietų“. Palaikymo herojus yra „App žinių“ bazė, padėsianti sumažinti kiekvieną dieną valdomų palaikymo bilietų skaičių. Be to, KB tvarkymo funkcija palaiko viso teksto paiešką.

„SupportHero“: visiškas palaikymas programoje

Mokymai ir DUK yra pagrindiniai dalykai, padedantys vartotojams sužinoti apie jūsų programos funkcijas. Bet tai tiesa tik tuo atveju, jei juos lengva rasti! Todėl nenorite praleisti šios platformos, jei ieškote patobulintų savipagalbos funkcijų. Pavyzdžiui, remdamiesi rezultatais, sukursite naujus straipsnius ir pakoreguosite / atnaujinsite esamus ar net atnaujinsite mūsų programų funkcijas.

Kiti akcentai yra šie:

 • Išplėstinė statistika, skirta išsamiems klientų tyrimams
 • Vartotojo ketinimų atsekamumas
 • Puikus „Performance“ prietaisų skydas rezultatų apžvalgai
 • Mėgstamas tarp „SaaS“ įkūrėjų

Be to, kaip jie garantuoja, tai puiki platforma pelningoms investicijoms. Taigi, sugaukite juos su jums tinkamais planais.

„KnowAll“

„KnowAll“ yra moderni, labai reaguojanti į SEO ir turinti neįtikėtiną navigacijos sistemą. Dėl šios priežasties aptinkamumas yra gerai išvystytas, kad klientai galėtų rasti savo atsakymus su minimalia palaikymo bilieto generavimo galimybe.

„KnowAll“: „WordPress“ tema

Dar daugiau, įskiepis apima greito atsakymo galimybes ir yra lengvai pritaikomas. Galiausiai, su visomis pagrindinėmis funkcijomis, šis „WordPress“ įskiepis supažindina su veiksmais, kuriuos galima valdyti. Taip pat galite rasti turinio spragų.

Kiti akcentai yra šie:

 • Susijęs turinys rodo
 • Puikus pritaikymas įmonės prekės ženklui
 • Veiksmingos įžvalgos su straipsnių atsiliepimais, kad būtų galima geriau suprasti

Be to, šioje neįtikėtinoje platformoje naudojami trumpi kodai, tokie kaip perjungimai, akordeonai, skirtukai ir pranešimai, kad būtų geresnė klientų patirtis.

Haashas

Ar turite parduodamą žiniatinklio programą? Jūs turite Haashas tau.

Haashas: intelektualusis pagalbos centras

Tada tai yra vartotojui skirtas KB, kuris atspėjamas iš DUK. Taigi jūs sutaupysite vartotojus, norėdami mesti jūsų svetainę ir žongliruoti tarp naršyklės skirtukų, kad rastumėte pagalbos dėl šio išmaniojo valdiklio. Be to, jie turi visus dokumentus šioje svetainėje instaliacijos raštai.

Kiti akcentai yra šie:

 • Intuityvi paieška
 • Domeno pritaikymas
 • Į Quora panašus Q&Greitų atsakymų variklis
 • Nuvilkite sąsajos kūrėją

Trumpai tariant, netrukus pasinaudokite pagrindiniu nemokamu planu.

„TypeForm“

Ar norite dalytis informacija naudodami formas ar norite, kad apklausos būtų lengvos, linksmos ir nepriekaištingos bet kuriame įrenginyje? —Tada „TypeForm“ yra tavo masalas.

„TypeForm“: DUK šablonai

Be to, šis neįtikėtinas dalykas integruotas su daugiau nei 500 jūsų mėgstamiausių programų. Taigi, tai būtų duomenų siuntimas „MailChimp“, kad būtų sudarytas jūsų sąrašas, „Google“ skaičiuoklių analizė arba „Salesforce“, kad suasmenintų jūsų klientų patirtį – „TypeForm“ visa tai jums..

Be to, šablonus galite naudoti įvairiais tikslais, pavyzdžiui, apklausoms & klausimynai, švino karta ar bet kas, kas kūrybinga.

Visų pirma rinkant duomenis būtina atlikti rinkos analizę, todėl nenorite praleisti šių produktų. Kalbant išsamiau, jie leidžia integruotis su tokiomis svetainėmis kaip „MailChimp“ ar „HubSpot“ ir tai suteiks daugiau naudos jūsų el. Pašto rinkodarai ir potencialių klientų generavimo strategijoms..

„TypeForm“ yra puikus vieno langelio sprendimas technikams.

„HelpSite“

„HelpSite“ yra paprasta paslauga, padedanti sukurti geriausią pagalbos centrą arba „pagalbos svetainę“. Jame dėmesys sutelkiamas į tris pagrindinius dalykus – DUK ir žinių bazę, intelektualią kontaktinę formą ir greitą paieškos laukelį.

„HelpSite“: puikus pagalbos centras

Be abejo, svetainėje yra ir pagrindinių dokumentų susirinkimas. Matyt, jų USP yra tai, kad jie siūlo galimybę naudoti pasirinktinį domeną.

Be to, jie turi neįtikėtiną bilietų valdymo sistemą, kad sklandžiai vyktų darbo eiga.

„HelpJuice“

Nėra geresnio varianto, jei esate susikoncentravę į „žinių bazės programinę įrangą“ –„HelpJuice“ net pritaiko savo žinių bazę tau. Tai tinka bet kokio dydžio įmonėms ir bet kuriame pramonės segmente. Be to, tai apima programas, skirtas vidaus ir išorės žinių bazėms kurti ir valdyti.

„HelpJuice“: žinių bazės programinė įranga

Žymėjimo funkcija leidžia žymėti klausimus keliose susijusiose kategorijose. Remdamasi paieškos užklausa, sistema pradeda ieškoti svarbiausių temų ir straipsnių.

Vėliau šis programinės įrangos paketas leidžia lengvai suprasti, ką reikia padaryti naudojant įvairius išteklius ir pavyzdžiai svetainėje kaip mokymo priemonė.

Flowlu

Flowlu leidžia techniniams ir netechniniams vartotojams bet kokio tipo duomenis ar informaciją valdyti konsoliduotoje žinių bazėje, sujungdami žmones su vidiniais ištekliais.

„FlowLu“: nemokamas KB

Programa turi papildomų integruotų įrankių – pavyzdžiui, psichikos žemėlapius ir judrųjį modulį.

Kiti akcentai yra šie:

 • Internetinė finansų valdymo sistema – pagerinkite savo grynųjų pinigų srautus naudodami galingas ataskaitas.
 • Nepriekaištingi bendradarbiavimo įrankiai – pokalbis yra geriausias būdas pradėti bendradarbiavimą vykdant užduotį ar dokumentą.
 • Trečiųjų šalių integracija – „ZenDesk“, „Google“ diskas, internetinių mokėjimų integracija.

„Happyfox“

„Happyfox“ teikia pagalbos tarnybų ir bilietų sprendimus įvairių pramonės sričių įmonėms, įskaitant kompiuterius ir programinę įrangą, švietimą, keliones ir laisvalaikį, žiniasklaidą ir leidybą, energetiką, mažmeninę prekybą ir dar daugiau.

„HappyFox“ programinė įranga

„Happyfox“ tiekiama su įvairiomis pagalbos tarnybų integracijomis. Pavyzdžiui, kai įvedate programų katalogas, galite ištirti su trečiosios šalies integracijomis, tokiomis kaip „Zapier“, kad būtų galima automatizuoti užduotis, arba „Shopify“, jei esate el..

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti įrankiai padės jums sukurti fantastišką žinių bazę ar klausimus apie jūsų verslą. Daugelis jų siūlo nemokamą planą ar bandomąją versiją, todėl išbandykite juos ir pažiūrėkite, kas labiausiai atitinka jūsų reikalavimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map