13 geriausių mažos ir vidutinės verslo e-komercijos platformų

Šioje skaitmeninėje eroje verslas pereina prie kitokios dimensijos, kai pardavimas ar pirkimas vyksta tik vienu paspaudimu.


Nesvarbu, ar norite parduoti rašiklį, ar nekilnojamąjį turtą, jums nebūtinai reikia daiktų, plytų ir skiedinių parduotuvės. El. Prekybos platformos pritraukė jus, nes atkreipėte dėmesį į pridėtinės vertės tiksliniams klientams naudojimą. Visas procesas yra ekonomiškas, taupo laiką ir yra patogus vartotojui!

Dėl sujungtų elektroninės komercijos ir interneto jėgų šiais laikais palyginti lengviau pradėti verslą. Savo virtualią „namų bazę“ galima lengvai sukurti naudojant turimas el. Prekybos platformas. Taigi elektroninės komercijos pramonė sparčiai klesti ir atveria duris verslui.

Pagal statistika, e-komercijos pramonė 2017 m. pardavė 2,3 trilijonus dolerių pardavimų, prognozuojama, kad iki 2021 m.

Imkime „Amazon“, „eBay“, „Alibaba“ ir daugelio kitų pavyzdžius; galite apžvelgti, kaip auga jų verslas internetinėje erdvėje. Tačiau šie dideli vardai ir rožinė statistika slepia didžiulį spaudimą, su kuriuo susiduria elektroninės prekybos verslas. Augantys vartotojų poreikiai ir nuožmi konkurencija sukūrė griežtas maržas, todėl verslui tapo sunku išgyventi šioje virtualioje erdvėje.

Norėdami išlaikyti žaidimą ir laimėti konkurenciją, e-komercijos įmonėms reikia daugiau tinklų, stebėti savo konkurentus, naudoti naujausias technologijas ir tobulinti klientų aptarnavimą.

Nepaisant didžiulės konkurencijos, el. Prekybos pramonė vis dar turi didžiulį potencialą daugelyje nišų, tokių kaip:

 • Ekologiški kūdikių tualeto reikmenys
 • Natūralios odos priežiūros priemonės
 • Rankų darbo žaislai ir kiti gaminiai naminių gyvūnėlių savininkams
 • Siuviniai pagal pareikalavimą
 • Sporto priemonės
 • Pagal poreikį be glitimo ir ekologiški maisto produktai
 • Internetinis kursas ir dar daugiau

Kodėl jūsų verslui būtina pasirinkti tinkamą el. Prekybos platformą?

Tai šiek tiek panašu į fizinės plytų ir skiedinių parduotuvės parinkimą. Kuriant el. Prekybos svetainę, daug reikia, nesvarbu, ar tai būtų išlaidos, reputacija, ir rizika. Ir jei kas nors nutinka, nukenčia visas jūsų verslas. Galų gale esate priversti pakeisti platformą, o tai vėlgi reikalauja papildomų išlaidų ir laiko, jau nekalbant apie patirtus rūpesčius.

Taigi, išgelbėkite save nuo nereikalingų rūpesčių ir nuo pat pradžių investuokite į tinkamą platformą. Bet kaip tiksliai ketinate tai pasiekti? Apsvarstykite toliau pateiktus dalykus.

Kaina

Jei turite mažą ar vidutinio dydžio verslą, kaina tampa esminiu aspektu, į kurį reikia atsižvelgti. Pasirinkite platformą, kuri gali pasiūlyti būtiniausių įrankių, funkcijų ir patogumo, kurie gali būti už priimtiną kainą.

Galiniai įrankiai

Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktoje platformoje turi būti būtini pagrindiniai įrankiai, palaikantys jūsų svetainę. Tai galėtų pasiūlyti tokias funkcijas kaip prieiga prie WP papildinių, programų valdymo sistemos, SKU ir CSS palaikymas ir dar daugiau. Tai turi užtikrinti sklandų pasiekiamumą, pradedant atsargų valdymu ir baigiant turinio valdymu.

Mastelio keitimas

Augant jūsų įmonei, jūsų internetinei parduotuvei reikės palaikymo daugiau produktų, daugiau mokėjimo galimybių ir tt. Taigi jūsų pasirinkta platforma turėtų būti lengvai pritaikoma mastui, netrukdant jūsų verslo operacijoms..

Našumas ir greitis

Kai vartotojas atidaro jūsų parduotuvę, ji turi užtikrinti tinkamą našumą ir puslapio įkėlimo greitį. Tai priverčia jį užsikabinti svetainėje, kad sustiprintumėte jūsų verslą. Taigi jūsų priegloba turi pasiūlyti puikų našumą ir greitį, net jei naudojate įvairius priedus, papildinius ir.

Vartotojo patirtis

Pasirinkite technologiją, kurią jūsų galutiniai vartotojai gali lengvai naudoti, kad padidintų vartotojo patirtį. Svetainė neturi suteikti jiems sunkaus laiko, kai jie ieško produkto ar paslaugos. Panašiai įsitikinkite, kad jūsų platformos valdoma platforma nėra tokia sudėtinga. Vietoj to, ji turi būti lengvai valdoma, nepakenkiant efektyvumui.

Saugumas

Kalbant apie elektroninius nusikaltimus, daugėja. Ir jūs žinote, koks svarbus jūsų internetinės parduotuvės saugumas. Tai ne tik kelia rimtą grėsmę jūsų reputacijai ir verslui, bet ir kelia grėsmę jūsų kliento duomenims.

Taigi, pasirinkite platformą, kuri jums gali pasiūlyti aukščiausio lygio saugumą, kad ilgainiui būtų sumažintas bet koks saugumo pažeidimas.

Klientų aptarnavimas

Daugelis verslininkų linkę ignoruoti šį aspektą. Kaip verslas, jūs žinote, koks svarbus klientų aptarnavimas yra jūsų verslo labui. Jūs visada turite būti pasirengęs atsakyti į savo klientų klausimus ir jiems padėti.

Panašiai įsitikinkite, kad pasirinkote tą, kuris gali pasiūlyti greitą klientų aptarnavimą, jei jums gali prireikti pagalbos.

Tada sužinokime apie geriausius sprendimus jūsų verslui.

Magento

Atvirojo kodo e-komercijos platforma, Magento siūlo daugybę naudingų ir įdomių funkcijų. Nuo mažų iki įmonių lygio įmonių, daugybė kompanijų pasinaudoja savo internetinėmis parduotuvėmis dėl „Magento“ lankstumo ir galios.

Tai efektyviai sukuria jūsų parduotuvę, kad galėtumėte gerai vykdyti savo verslą. Tai siūlo begalines pritaikymo galimybes formuojant jūsų verslą taip, apie kokį svajojote. Gaunate daug šablonų, valdiklių, priedų ir dar daugiau, kuriuos nuolat atnaujinate.

Siekdamas padidinti jūsų matomumą internete, „Magento“ puikiai veikia SEO srityje. Puikiai veikianti platforma taip pat greitai pašalina klaidas, jei tokių yra. Be to, internetinės parduotuvės, naudojančios šią platformą, sklandžiai veikia skirtinguose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius telefonus.

Be to, „Magento Commerce“ platforma taip pat palaiko tokius pardavimo kanalus kaip „Amazon“. „Magento“ yra idealus dalykas teikiant aukščiausią pardavimo patirtį, be to, kad nemokamai atsisiunčiate programinę įrangą. Jei ieškote atvirojo kodo sprendimo, galite arba patys įdiegti, ir nustatyti, arba ieškoti patikimos prieglobos platformos.

Weebly

Mažos ir vidutinės įmonės, norinčios sukurti biudžetą tausojančią svetainę, Weebly yra puikus pasirinkimas.

Norėdami pradėti nuo to, nereikia būti išmintingas, užteks tik pagrindų. Jis taip pat siūlo internetinius dienoraščius, norėdamas reklamuoti ir parduoti savo produktus, pridedant susijusius straipsnius. Be to, gausite daugybę įdomių ir profesionalių temų.

Net kurdami mobilųjį įrenginį galite lengvai sukurti, tvarkyti ir redaguoti savo svetainę. Jis siūlo pilną pritaikymą ir platų profesionaliai sukurtų šablonų pasirinkimą. Galite sukurti savo verslui tinkamas galerijas, pasirinktinį foną ir skaidrių demonstracijas. Tai taip pat suteikia galimybę trečiosioms šalims integruoti jūsų parduotuvę kartu su SEO įrankiais, kurie padės jus pastebėti.

Kvadratinės galios „Weebly“ sandoriai; todėl galite pasitikėti platforma atlikdami visus mokėjimus. Paprasta naudoti platforma siūlo nemokamas paslaugas pagrindiniam naudojimui, tačiau jūs galite atnaujinti ją į „Pro“ versiją su 12 USD / mėn. Ir gauti 100 USD „Google“ skelbimų kreditus kartu su nemokamu domenu..

„Opencart“

Pasirinkę galite visiškai valdyti savo internetinės parduotuvės dizainą „Opencart“.

Tai yra atvirojo kodo platforma, padedanti kurti, valdyti ir išplėsti savo verslą taip, kaip įsivaizdavote. Paprasta naudoti ir lengvai paleista platforma padeda neskausmingai pradėti naudotis savo skaitmenine parduotuve. Mėgaukitės skaidrumu, nemokamais atnaujinimais ir atsisiuntimais, kuriuos platforma siūlo be nulio mėnesinių mokesčių.

Galingas valdymas leidžia rūpintis savo produktais, užsakymais, klientais, kuponų kodais, mokesčių taisyklėmis ir dar daugiau, kartu su įmontuotu SEO. Išplėskite savo parduotuvės funkcionalumą pasirinkdami iš daugiau nei 13 000 temų ir modulių. Specialus „Opencart“ klientų aptarnavimas visada yra paruoštas jūsų dispozicijoje iškilus sunkumams.

„Opencart“ integravo garsiausius mokėjimų šliuzus pasaulyje, įskaitant „PayPal“, „Amazon Payments“, „FedEx“, „Skrill“ ir dar daugiau, kad būtų užtikrintos saugios operacijos. Patikrinkite savo internetinės parduotuvės patikimą „Opencart“ prieglobą.

„WooCommerce“

Meilė „WordPress“?

Naudokite „WooCommerce“ pirkinių krepšelio įdėjimui į esamą „WordPress“ svetainę. Galite naudoti šį WP papildinį, o ne kurti kitą platformą.

Tai siūlo konfigūruojamas jūsų produktų siuntimo parinktis ir 140 konkrečių regionų saugaus mokėjimo parinkčių naudojant „PayPal“, „Stripe“, „Google Pay“, „Apple Pay“ ir kt. Visiškai pritaikoma platforma leidžia išplėsti savo parduotuvės funkcionalumą naudojant oficialius „WooCommerce“ plėtinius, įskaitant rinkodaros integracijas, parduotuvę. patobulinimas, daugiakanalis, prekybos punktas ir dar daugiau.

Sukurtą naudojant REST API, platformą galima praktiškai integruoti su bet kuria paslauga ir ji yra keičiama atsižvelgiant į jūsų prekės ženklo augimą. Galite lengvai išvardyti savo produktus „Google Shopping“, reklamuoti parduotuvę socialinėje žiniasklaidoje, pavyzdžiui, „Facebook“, ir siųsti el. Laiškus klientams per „MailChimp“. Be to, praneškite ir stebėkite rinkodaros pastangas naudodami „Google Analytics“.

„WoCommerce“ svetainei reikia daugiau serverio išteklių nei įprastiems tinklaraščiams, todėl rinkitės prieglobos platformą atsargiai.

„BigCommerce“

Sukurkite diferencijuotą ir tvirtą skaitmeninę parduotuvę, nepakenkdami masteliui, stabilumui ir saugumui „BigCommerce“. Tai įgalina jūsų verslą pakilti virš sudėtingumo, siūlydami plačias ir specializuotas paslaugas, orientuotas į jūsų prekės ženklo optimizavimą augimui.

Sukurkite tinkintą parduotuvės vitrinos dizainą naudodami tinkintas temas su įmontuotu HTML, „Javascript“ ir CSS. Jūs netgi galite tinkinti patikros patirtį naudodamiesi serverio-serverio patikros SDK ir API. Padarykite savo parduotuvę reaguojančią į mobilųjį telefoną, peržiūrėkite prieš paskelbdami ir sukurkite parduotuvę „WordPress“. Praturtinkite savo svetainę daugiau srauto naudodami SEO tinkamus URL ir metaduomenis.

„BigCommerce“ suteikia jūsų svetainei greitą spartą naudodama „Google Cloud“ infrastruktūrą, „Akamai Image Manager“ ir „Google AMP“. Tinkinkite savo produktus naudodamiesi nuvilkimo funkcija ir sukurkite daugiau nei 70 vietinių akcijų ir nuolaidų. Jame yra krūva skaitmeninių piniginių, tokių kaip.,.

Kitos savybės:

 • ISO / IEC 27001: 2013 sertifikavimas
 • PCI DSS 3.1 1 lygio sertifikavimas
 • 99% veikimo laikas
 • Palaiko daugiau nei 250 valiutų 129 ir daugiau šalių

Prestashop

Turėkite omenyje įvairius skirtingų įmonių reikalavimus, Prestashop padeda sukurti visiškai pritaikytą jūsų svajonių parduotuvę! Čia pateikiamos funkcijos, funkcijos ir našumas, reikalingi kuriant ir auginant jūsų prekės ženklą. Greitai pridėkite savo produktus, sukonfigūruokite jo funkcijas ir lengvai juos pritaikykite.

Galite sukurti kainų taisykles, konfigūruoti kuponus, pasirinkti nuolaidų režimus ir tinkinti gabenimą. „Prestashop“ taip pat siūlo SEO draugiškas parduotuves, kuriose galite patikrinti savo SEO balus, ir tai leidžia jums prijungti savo skaitmeninę parduotuvę prie socialinės žiniasklaidos tinklų, kad būtų geriau įtraukiami ir srautai. Taip pat galite įvertinti savo rinkodaros pastangas teikdami periodines ataskaitas ir lankytojų įžvalgas.

Šiuo metu „Prestashop“ galima įsigyti daugiau nei 75 kalbomis, kad būtų lengviau išplėsti savo vartotojų bazę. Vykdykite kelias skaitmenines parduotuves naudodamiesi viena pagrindine įstaiga, kad sumažintumėte savo išlaidas ir padidintumėte patogumą. Prisijunkite prie daugiau nei 300 000 prekybininkų grupės ir parduokite savo gaminius ne tik už jos ribų.

Shopify

Tikėjotės, ar ne?

Ieškote sprendimo, kuriame galėtumėte rasti visas pardavimo vietos ypatybes, kaip pradėti, valdyti ir auginti savo prekės ženklą po vienu skėčiu?

Shopify uždengė tave. Pradėkite nuo savo verslo kelionės ir parduokite savo produktus bet kurioje vietoje, įskaitant socialinę žiniasklaidą, internetines prekyvietes ir dar daugiau.

„Shopify“ siūlo įmontuotus įrankius, kurie padės rinkodaros srityje kuriant, vykdant ir analizuojant kampanijas „Google“ ir „Facebook“. Tvarkykite visus savo užsakymus, mokėjimus ir pristatymą naudodamiesi tuo pačiu prietaisų skydeliu. Lengvai tinkinkite savo svetainę, naudodamiesi CSS ir HTML kodais.

Savo svetainėje galite pridėti įspūdingų funkcijų ir funkcijų, naudodami daugiau nei 3200 programų, kurias galima tiesiogiai integruoti su „Shopify“. Jis siūlo daugiau nei 70 profesionalių temų, sukurtų garsių dizainų, tokių kaip „Pixel Union“, „Happy Cog“ ir kt., „Shopify“ siūlo internetinių dienoraščių platformą, kurioje galite informuoti ir šviesti savo auditoriją skelbdami aukštos kokybės straipsnius..

„Shopify“ suteikia jums 256 bitų nemokamą SSL sertifikatą, kad būtų apsaugota visa jūsų svetainės informacija. Tai taip pat siūlo saugius mokėjimo šliuzus ir galimybę atlikti mokėjimus kredito kortelėmis iš „Visa“, „AmEx“, „Mastercard“ ir kt. Prisijunkite prie 1M verslo, įsikūrusio 175 šalyse, bendruomenėje, kuri jau pardavė daugiau nei 155 milijardus dolerių naudodama „Shopify“..

Drupalis

Sukurkite plataus užmojo skaitmeninę parduotuvę su Drupalis integruodami puikius rinkodaros, įvykdymo ir mokėjimo įrankius, kad pritrauktumėte platesnę klientų bazę. Galite valdyti savo turinį kartu su produktų duomenų modeliais, įskaitant produktų puslapius ir paieškos sąsajas.

Daugiau nei 1 milijonas kūrėjų visame pasaulyje prisideda prie „Drupal“ pastangų, taigi, ji tampa stabilia ir saugia platforma. Tai apsaugo jūsų parduotuvę per duomenų bazių šifravimą, prieigos kontrolę, saugos ataskaitas, automatinius atnaujinimus ir apsaugo nuo kenkėjiškos veiklos bei DoS atakų..

„Drupal“ siūlo rinkodaros automatizavimą per socialinę mediją, el. Laiškus, CRM, optimizavimą ir dar daugiau. Jis taip pat veikia kaip turinio saugykla, prieinama per API ir leidžia jums suasmeninti tokią informaciją kaip geografinė vieta, įrenginio tipas, naršyklės istorija, elgsenos taksonomija ir kt., Kad lankytojams būtų pateiktas atitinkamas turinys. Platforma yra daugiakalbė, siūlanti daugiau nei 100 kalbų.

Nuo atvirojo kodo turite valdyti diegimą ir konfigūraciją. Vietoj to galite ieškoti valdomo prieglobos, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą.

Sylius

Pristatykite savo parduotuvę unikalią išvaizdą ir lytėjimą pasinaudodami atvirojo kodo platforma Sylius. Tai visiškai pagrįsta PHP sistema pavadinimu Symfony. Tai apima aukštą kodo kokybę, tvirtus principus ir testavimo praktiką, kad kūrėjams būtų lengva ir patogu vartotojams.

Platformoje yra integruotos API, todėl be vargo galite kurti mobiliąsias programas, įskaitant „Android“ ir „iOS“, kartu su progresinėmis žiniatinklio programomis. Taigi, jūs galite parduoti savo produktus bet kuriame įrenginyje, kurį naudoja tiksliniai klientai. Integruokite savo svetainę su skirtingais jūsų verslo klestėjimo įrankiais, tokiais kaip CRM, ERP, inventorius, el. Laiškai ir pan..

„Sylius“ galima lengvai diegti įvairiose prieglobos platformose, įskaitant Debesys, Nereikia, ir tt.

Sellfy

Sellfy siūlo paprastą, bet galingą platformą, skirtą sukurti internetinę parduotuvę, kurioje prekiaujama fizinėmis prekėmis, prenumeratomis ar skaitmeniniais produktais. Jei esate kažkas, kuris nekenčia sudėtingumo ir vis dar nori efektyvių rezultatų, „Sellfy“ yra jums!

Savo produktus galite parduoti „YouTube“, „Instagram“ ar „Soundcloud“ savo svetainėje, paspausdami mygtuką „Pirkti dabar“ arba pasidalinę paprasta nuoroda.

Galite padidinti savo pardavimus naudodami el. Pašto rinkodarą, pardavimo funkcijas ir nuolaidų kodus be jokių papildomų integracijų. Tinkinkite savo parduotuvę taip, kaip norite, pridėdami savo logotipą, sukurdami maketus ir keisdami spalvas, kad galėtumėte pagyvinti savo prekės ženklą. Daugiakalbė platforma siūlo optimizavimą mobiliųjų įrenginių vartotojams, kad jie galėtų pasiekti jūsų parduotuvę naudodami mobiliuosius ir stalinius kompiuterius.

„Sellfy“ priima mokėjimus iš daugiau nei 200 šalių ir naudojasi saugiais mokėjimo šliuzais, tokiais kaip „PayPal“ ir „Stripe“. Gaukite galingų įžvalgų naudodami analizę, kad galėtumėte sekti geriausius produktus, žiūrėti srauto kanalus ir geriausias verslo vietas.

Saleor

Įdiekite savo internetinę parduotuvę lengvai naudodamiesi Saleor ir naudokitės aukščiausios klasės rezultatyvumu bei lankstumu valdydami ir vykdydami savo verslą. Tai leidžia sklandžiai integruoti jūsų parduotuvę su įvairiomis sistemomis, tokiomis kaip CRM, CMS, vykdymo API ir kt., Naudojant savo novatorišką „GraphQL“ API.

Tai suteikia visišką laisvę naudotis „PWA Storefront“ arba „JavaScript SDK“ kartu su galimybėmis pasirinkti naują platformą ar kalbą. Tvarkykite savo produktų paketus, grupes ir konfigūracijas taip, kaip norite. Tai teikia paramą kelioms valiutoms, kalboms ir vertimams.

Stebėkite savo verslo augimą, naudodamiesi duomenimis, ir analizuokite juos, kad galėtumėte ilgainiui formuoti savo verslą. Apsaugokite savo prekės ženklą ateityje, sukurdami patikimą ir saugią parduotuvę, kurioje naudojami modernūs įrankiai. Jis taip pat siūlo sklandų „Magento“ perkėlimą ir naudoja švarius kodus, kad pridėtų naujų ir įdomių funkcijų, kad jūsų parduotuvė būtų naudinga.

3dcart

Pasinaudokite patikima ir saugia elektroninės komercijos platforma 3dcart. Tai siūlo „viskas viename“ sprendimą sukurti patikimą parduotuvę su tinkamais įrankiais atsargų valdymui, projektavimui, pardavimų stebėjimui ir kita. Prijunkite savo parduotuvę su „Amazon“, „eBay“, „Facebook“ ir kt., Kad padidintumėte savo klientų skaičių ir gautumėte naudos.

Plėskite savo verslą naudodamiesi integruota el. Pašto rinkodara ir įvertinkite klientų įžvalgas naudodamiesi patikimomis analizės priemonėmis. Įdomu tai, kad joje siūlomos priemonės, skirtos atsisakyti krepšelio, kurios gali automatiškai sudominti jūsų lankytojus ir paskatinti juos sugrįžti. Platforma taip pat optimizuoja jūsų svetainę SEO, kad padidintų srautą ir būtų pastebima.

„3dcart“ turi „Visa PCI“ sertifikatą kartu su galingais saugumo atributais, kad užtikrintų visas operacijas. Tai palaiko daugiau nei 200 mokėjimo paslaugų teikėjų, įskaitant „PayPal“, „Stripe“ ir kt. Taip pat galite sklandžiai integruoti savo parduotuvę su „FedEx“, UPS, „Royal Mail“, USPS ir kt., Kad pasiūlytumėte saugų pristatymą..

„Wix“ parduotuvės

Sukurkite profesionaliai atrodančią ir efektyvią internetinę parduotuvę naudodamiesi Wix parduoti savo produktus skirtingais pardavimo kanalais, įskaitant „Instagram“ ir „Facebook“. Pasirinkite iš daugiau nei 500 šablonų ir pritaikykite savo parduotuvės dizainą efektyviais įrankiais, kad pasiektumėte plačią klientų bazę tiek mobiliajame, tiek staliniame kompiuteryje. Jis siūlo daugiau nei 100 dizaino funkcijų, efektų ir fantastiškų produktų galerijų, kad padidintų jūsų buvimą internete, kad augtumėte.

Remdamiesi savo verslu, nustatykite ir tvarkykite parduotuvę, pasirinkdami pageidavimų sąrašą, mini krepšelį, greitą papildymą krepšeliu ir dar daugiau. Kiekvieną savo svetainės puslapį galite tinkinti pagal savo verslo poreikius. Pasinaudokite „drop-ship“ platforma – „Modalyst“ siūlo tūkstančius aukštos kokybės produktų, kad galėtumėte išplėsti savo pasiūlą.

Jūs netgi galite nustatyti siuntimo taisykles ir pasirinkti pasaulinius vežėjus, tokius kaip „FedEx“, USPS ir kt., Kad klientams pateiktumėte realiojo laiko pristatymo įvertinimus kasos metu. „Wix“ rūpinasi mokėjimo saugumu leisdama jums pasirinkti iš pirmaujančių mokėjimo paslaugų teikėjų, tokių kaip „PayPal“, „Wix Payments“, kredito / debeto kortelės ir kt., Ir priima daugiau nei 40 valiutų. Produktų katalogą taip pat galite perkelti į „Wix“ naudodami CSV failus.

Išvada

Jei esate pasirengęs naršyti ne tik plytų ir skiedinių versle, pats laikas jums sukurti keičiamą mastelio skaitmeninę parduotuvę, naudojant patikimą ir daug funkcijų turinčią el. Prekybos platformą. Remdamiesi jūsų verslo poreikiais ir biudžetu, pasirinkite tinkamą paslaugų teikėją, kad gautumėte „tauriųjų“ taškų, kurie gali jus išgelbėti nuo būsimo vargo ir ilgainiui užtikrinti pelningą verslą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map