14 „Debesis“ pagrįstas apskaitos sprendimas smulkiam ir dideliam verslui

Apskaita yra neatsiejama verslo valdymo dalis.


Tai padeda sudaryti ir kontroliuoti biudžetą, priimti svarbiausius pirkimo sprendimus, taip pat sekti išlaidas. Neturėdami apskaitos, jūsų verslas visada liks šiek tiek deficitinis, kai bus siekiama augimo.

Tačiau apskaita gali būti sudėtinga ir atima daug laiko. Kartais verslo savininkams atrodo pakankamai sudėtinga atlikti tokias minimalias užduotis kaip sąskaitų apmokėjimas ir pajamų stebėjimas, todėl atsakant į tokius svarbius klausimus kaip „Ar mano verslas yra pelningas?“ ir „Ar galime sumokėti reikalaujamus mokesčių mokėjimus?“ tikrai yra už kelio.

Apskaitą geriausia atlikti tada, kai ją tvarko programinė įranga, o ne žmogus. Tikrai, kad turėti tikrą buhalterį yra budėjimo režimu, yra puiku ir būtina, tačiau pagrindinę darbo vietą turi atlikti programinė įranga.

Naudodami programinę įrangą galite sutaupyti daug laiko ir pinigų, tuo metu, kai teisėtai skirsite į finansines sritis. Tai taip pat padeda susidaryti geresnį supratimą apie jūsų verslo padėtį kuriant ataskaitas pagal pareikalavimą.

Yra tiek daug dalykų, kurių nebūtumėte galėję padaryti rankiniu būdu, kaip pavyzdį pasirinkdami „klaidų tikimybę“. Apskaitos sprendimas turi mažai klaidų arba neturi jų tikimybės.

Pažvelkime į įvairius buhalterijos tvarkymo būdus, kad galėtumėte geriau suprasti, ką naudoti. Yra keletas gerų būdų tai padaryti, o 3 iš jų aptariami toliau.

Tradicinė programinė įranga

Yra daugybė tradicinės programinės įrangos, leidžiančios atlikti sunkius apskaitos darbus. Galite atsisiųsti juos į savo kompiuterį / nešiojamąjį kompiuterį ir atlikti skaičiavimus. Puikiai tinka šios rūšies apskaita, jei norite naudoti programinę įrangą ir pasiekti savo duomenis, jums nebūtinai reikia aktyvaus interneto ryšio. Viską galima padaryti neprisijungus.

Tačiau tai nėra geriausias pasirinkimas. Tai turi savų trūkumų. Tiesą sakant, viskas turi trūkumų, todėl norėtumėte panagrinėti ir toliau pateiktas parinktis.

Samdo buhalterį

Kaip minėta pirmiau, turėti budintį buhalterį yra gana būtina. Bet ar jūs turėtumėte visiškai priklausyti nuo jų? Tai nebūtų idealu, nes buhalteris gali padaryti labai mažai, palyginti su visavertiu sprendimu.

Buhalteris gali būti naudojamas tik:

 • Turėti asmeninių finansinių patarimų
 • Turite saugumo, kai nežinote, ką daryti
 • Sunkių apskaitos užsakomųjų paslaugų užsakymas

Jei prižiūrėsite buhalterį tik dėl šių dalykų, tai bus visiškai gerai. Arba, jei norite daugiau, turėtumėte pasirinkti sprendimą, pagrįstą debesimis.

Debesis pagrįstas sprendimas

Tikriausiai geriausias pasirinkimas tvarkyti apskaitą. Debesis paremtas sprendimas gali masiškai palengvinti naštą nuo jūsų pečių. Be to, jis turi daug privalumų ir funkcijų, kurie privers jus nuoširdžiai apsvarstyti. Naudodami debesimis pagrįstą apskaitos sprendimą galite:

 • Sutaupykite iš anksto dėl išlaidų ir ilgalaikėje perspektyvoje
 • Sutaupykite didžiulį pralaidumą įvairiuose frontuose
 • Pasiekite sprendimą iš bet kurio įrenginio, nes jis prisijungęs
 • Mėgaukitės didesniu saugumu

Nepamirškite tokių funkcijų kaip gebėjimas bendradarbiauti ir darbo eigos automatizavimas. Jei visa tai skamba taip, kaip jūs galėtumėte naudoti, tada jums patiks šis debesų apskaitos sprendimo, kurį sudariau žemiau, sąrašas.

„FreshBooks“

Vienas populiariausių šiame sąraše, „FreshBooks“ yra dar vienas nuostabus „viskas viename“ sąskaitų faktūrų išrašymo ir apskaitos sprendimas, plačiai naudojamas. Norėdami automatiškai sutaupyti laiko ir sutelkti dėmesį į sritis, kurioms reikia jūsų dėmesio, galite automatizuoti daugybę užduočių, tokių kaip priminimai apie sąskaitas faktūras ir mokėjimų rinkimas..

Išskyrus tai, galite:

 • Peržiūrėkite išsamias ataskaitas
 • Įgalinkite įvairias mokėjimo internetu galimybes
 • Bendradarbiaukite su savo komanda, kad pagerintumėte darbo eigą
 • Naudokite sprendimą ir mobiliajame telefone

Jie turi apdovanojimus laimėjusią palaikymo komandą, kuri rengiasi išspręsti jūsų problemas ir abejones.

Šalavijas

Turinti daugiau nei 3 milijonus klientų, Šalavijas leidžia valdyti apskaitą, finansus, žmones, darbo užmokestį ir įvairius jūsų verslo aspektus. Galite pasiekti departamentus iš bet kurio įrenginio ir pasirūpinti daugybe sričių, esančių viename debesies tirpale.

Jei mėgstate laikyti viską vienoje vietoje, tikiu, kad jums patiks Sage. Per daugelį metų jie laimėjo keletą apdovanojimų už puikų aptarnavimą, todėl tikrai norėtumėte tai patikrinti.

„Zoho“ knygos

Sprendimas su kai kuriomis energiją turinčiomis funkcijomis, „Zoho“ knygos ilgą laiką buvo žinomas vardas pramonėje ir jie visada tobulino savo žaidimą. Naudodamiesi šia programine įranga galite tvarkyti savo finansus, automatizuoti verslo eigą, taip pat bendradarbiauti su savo komandos nariais, kad dirbtumėte kartu.

Tai gali atlikti įvairias užduotis, tokias kaip sąskaitų faktūrų išrašymas, derybų vedimas ir pardavimo užsakymų kėlimas. Be to, jei esate iš Indijos, taip pat galite būti suderinamas su GST.

Laikui bėgant poreikis didėja, todėl „Zoho Books“ leidžia integruoti daugiau nei 40 programų, kad būtų galima valdyti kiekvieną jūsų verslo aspektą.

„Waveapps“

Galite pasirūpinti apskaitos tvarkymu, sąskaitų faktūrų išrašymu ir kvitų sekimu „Waveapps“. Nereikalaudami duomenų įvesti, galite kurti finansines ataskaitas ir sekti finansinius skaičius. Galite automatizuoti beveik kiekvieną užduotį ir netgi integruoti su kitais „Wave“ produktais, tokiais kaip darbo užmokestis ir mokėjimai.

Jų sąskaitų faktūrų išrašymo funkcija leidžia jums sukurti ir nusiųsti profesionalias sąskaitas faktūras per kelias minutes. Įkrauti galite periodiškai arba net automatiškai. Geriausia dalis? Jokių pėdsakų jūsų sąskaitose faktūrose.

Greitosios knygos

Nors kiekvienas sprendimas šiame sąraše yra puikus ne apskaitos tipams, Greitosios knygos yra šiek tiek tinkamesnis kiekvienam ten esančiam asmeniui. Viskas yra labai gerai organizuota ir lengvai pasiekiama. Be to, gausite lengvai skaitomas ataskaitas ir prietaisų skydelius.

Galite lengvai sujungti savo banko sąskaitą ir korteles, kad galėtumėte lengvai importuoti ir suskirstyti išlaidas į tinkamas kategorijas. Sinchronizavimas su populiariomis programomis taip pat yra tik vienu paspaudimu.

Gaunate sąskaitą faktūrą ir visus reikalingus įrankius, kad galėtumėte geriau tvarkyti apskaitą. Jau neminint to, kad „Quickbooks“ klientai per metus sutaupo vidutiniškai 3 534 USD mokesčių.

Xero

Integruota su daugiau nei 800 programų, Xero gali padėti išlaikyti didelę finansinę jūsų verslo būklę. Galite naudoti šį sprendimą iš bet kurio įrenginio ir vykdyti darbus keliaudami. Tai gali padaryti daug dalykų – nuo nesudėtingo suderinimo, sąskaitų faktūrų ir išlaidų deklaracijų kūrimo.

Kalbėdamas apie „suderinimo“ funkciją, jis leidžia importuoti ir suskirstyti naujausias banko operacijas į „Xero“ ir lengvai jas suskaičiuoti. Jums nebereikia jų dėti rankiniu būdu į kiekvieną skyrių, kad nustatytumėte, kur jie priklauso ir ar juos apskaičiuoti, ar ne.

Galite pradėti nuo jų 30 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio.

„SlickPie“

„SlickPie“ yra puikus išlaidų valdymui ir dažniausiai yra paremtas tuo. Iš paprastų sąskaitų ir išsamių ataskaitų gausite viską, ko reikia. Jis turi puikią „MagicBot“ funkciją, kuri automatiškai renka informaciją iš jūsų kvitų ir paverčia juos į duomenis, taip padėdami geriau sekti jūsų išlaidas.

Be to, galite:

 • Suderinkite banko operacijas
 • Nustatykite pasikartojančias sąskaitas faktūras
 • Nustatykite mokėjimo priminimus
 • Gaukite tiesioginius banko kanalus

Apskritai, jis yra gana patogus vartotojui ir mažiau užimtas. Tai yra daug daugiau, nei ką tik minėjau, ir vienintelis būdas visa tai rasti yra išbandyti patiems.

Quicken

Labai giriamas „PCMag“, Quicken siūlo įvairias funkcijas, skirtas sklandžiai valdyti savo finansus. Jei norite sumokėti sąskaitas, likusią sumą galite likti ne tik prie savo išlaidų, bet ir pagal pasirinktinius biudžetus priimti tikslius sprendimus dėl pinigų..

Galite nustatyti perspėjimus apie terminus ir be vargo tvarkyti sąskaitas. Išskyrus tai, „Quicken“ puikiai tinka stebėti investicijas, nes padeda peržiūrėti savo portfelį, stebėti našumą ir pamatyti rinkos palyginimus..

Svarbiausia, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti naudojant 256 bitų šifravimą.

„Kashoo“

Galite suorganizuoti ištisus metus kainuojančias išlaidas „Kashoo“. Jis turi „intelektualiųjų gautųjų“ funkciją, kuri atskiria asmeninius ir verslo duomenis ir padeda pasiruošti mokesčiams. Įspūdingiausias dalykas yra tai, kad jų AI technologija išmoks jūsų verslą ir sudarys rankinę išlaidų stebėjimo istoriją, kad nereikėtų to daryti.

Jau neminint to, kad analizuoti savo ataskaitas ir kurti sąskaitas faktūras yra tik vėjas. Galite nemokamai prisiregistruoti ir mėgautis daugybe funkcijų, taip pat puikia palaikymo komanda.

MažiauApskaita

Jūs galite padaryti viską su MažiauApskaita ką darytumėte su kitais sprendimais, tačiau su šiek tiek mažiau pastangų. Tai programinė įranga, kuri sunkiai dirba jums, kad jums to nereikėtų. ��

Galite nedelsdami pradėti dirbti ir susieti savo banko sąskaitą, kad visos operacijos automatiškai atsirastų buhalterijoje, rankiniu būdu neįvedant kvitų..

Be to, galite sukurti periodinį atsiskaitymą, tvarkyti sąskaitas ir greičiau priimti mokėjimus. Visos apmokėtos sąskaitos bus automatiškai įtrauktos į jūsų apskaitos dokumentus. Pirmyn ir išbandykite savo pirmąjį mėnesį nemokamai.

„FreeAgent“

„TrustPilot“ įvertintas 4,5 / 5 žvaigždutėmis, „FreeAgent“ gali padėti jums ne tik mokėti mokesčius, tvarkyti išlaidas ir betarpiškai susikurti sąskaitas faktūras. Jis turi labai tvarkingą prietaisų skydelį, todėl tiksliai žinote, ką norite dirbti. Taip pat galite gauti automatines mokesčių prognozes ir priminimus.

Jie turi puikius JK paramos buhalterius, kurie padės jums, kai tik to prireiks. Pradėti nemokamai. Nereikia kreditinės kortelės.

Chargebee

Chargebee visada atitiks naujausias mokesčių taisykles, nesvarbu, ar tai atitikties reikalavimai, ar ES PVM problemos. Tiesą sakant, naudodamiesi šiuo sprendimu galite laikytis GAAP & TFAS palengvina „SaaS“ apskaitos derinimą su nuolat besikeičiančiu finansų skyriumi.

Be to, galite integruoti ir sinchronizuoti „Chargebee“ su daugybe kitų programų, kad dar labiau supaprastintumėte savo apskaitą. Tai leidžia nuolat stebėti ir prognozę, ir padeda geriau suprasti naujausią kreivę.

Laukiama, kol bus panaudota daug daugiau funkcijų, todėl būtinai patikrinkite jas ir pažiūrėkite, ar ji jums tinka.

„ZipBooks“

Paprasta, bet efektyvu, „ZipBooks“ yra sutrintas su funkcijomis, kurių jūs nežinojote, kad jums reikia. Pvz., Galite pakviesti klientus palikti apžvalgas, kai tik sumokėsite. Tai padeda kurti jūsų buvimą internete ir pritraukti daugiau klientų.

Galite susikurti sąskaitas faktūras su automatiniu atsiskaitymu ir netgi nustatyti priminimus. Buhalterija ir ataskaitos tampa pažangesnės naudojant „ZipBooks“, nes galite naudoti paprastą suderinimą, spalvų kodavimą, automatinį suskirstymą į kategorijas ir visą ataskaitų rinkinį..

„ProfitBooks“

Puikiai tinka žmonėms, turintiems mažai apskaitos žinių arba jų neturinčių, „ProfitBooks“ yra paprastas ir greitai auga rinkoje. Galite sukurti nuostabias sąskaitas faktūras, sekti išlaidas ir tvarkyti atsargas. Po to, jei reikia, galėsite lengvai dalytis duomenimis tarp savo komandos narių.

Šis sprendimas yra visiškai laisvas naudoti ir yra aprūpintas trimis skirtingomis kalbomis palaikančiu pokalbiu. Jokių apribojimų, jokių paslėptų mokesčių ir jokių stygų.

Išvada

Esu tikras, kad naudodamiesi šiais debesimi pagrįstais sprendimais jūsų apskaitai bus daug lengviau. Tiesą sakant, taip pat sutaupysite daug laiko, pinigų ir energijos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map