17 geriausių vietų ieškantiems ir samdantiems laisvai samdomus vertėjus

Vykdant sėkmingą verslą kyla rimtas poreikis pasamdyti laisvai samdomus darbuotojus, kurie pasidalintų darbo krūviu.


Kadangi jūs skaitote šį straipsnį, esu tikras, kad galite su tuo susieti. Bandymas padaryti viską patiems, ypač vykdant sėkmingą verslą, yra ne kas kita, kaip kvailystė.

Laisvai samdomų specialistų daugėja, vis daugiau ir daugiau bendrovių pasirenka juos samdyti vietoje įprastų biuro darbuotojų. Faktiškai, iki 2020 m. mažiausiai 43% JAV darbuotojų bus laisvai samdomi darbuotojai.

Turint tai omenyje, šiame straipsnyje jūs surasite geriausią svetainę / rinką, kurioje galite pasamdyti laisvai samdomus vertėjus pagal pareikalavimą. Nesvarbu, ar ieškote kūrėjų, dizainerių, turinio autorių, „WordPress“ ar SEO ekspertų, galėsite juos visus pasamdyti.

Bet pirmiausia praneškite mums apie daugelį laisvai samdomų vertėjų samdymo pranašumų.

Lankstumas

Nors mes žinome faktą, kad laisvai samdomi darbuotojai mėgsta dirbti iš namų, bet tai gali būti naudinga ir jums, kaip klientui. Lankstus darbo laikas reikštų, kad laisvai samdomas darbuotojas reaguoja ir bendrauja su jumis net prabėgus įprastoms darbo valandoms.

Penktadienio vakarą paskirta užduotis gali būti atlikta iki pirmadienio ryto, pašalinant „savaitgalio“ vėlavimą.

Patirtis

Kadangi laisvai samdomų vertėjų darbas yra dirbti kartu su keliais klientais, tai reiškia, kad jie įgyja daug patirties šiame procese, o ne įprastų darbo specialistų, kuriems leidžiama dirbti tik vienoje įmonėje.

Sumažina sąnaudas

Norint samdyti darbo specialistą, reikia nustatyti fiksuotą mėnesinį atlyginimą, neatsižvelgiant į tai, ar darbuotojas įdeda darbą ir pastangas. Kita vertus, jūs galite mokėti laisvai samdomiems darbuotojams už projektą. Nieko daugiau, nieko mažiau.

Jei norėtumėte pasamdyti „WordPress“ programuotoją, tada siūlyčiau pasižiūrėti šį pranešimą, kuriame pateikiami keli patarimai, į kuriuos reikia atsižvelgti samdant WP kūrėją..

Upwork

Rankas žemyn mano mėgstamiausių sąrašą, Upwork jau seniai veikia, ir tai yra puiki vieta susirasti tobulą laisvai samdomą darbuotoją. Nuo tada, kai „oDesk“ ir „Elance“ susijungė į „Upwork“, tiesiogine prasme ji tapo nuomos svetaine..

Ši svetainė baigta 12 milijonų laisvai samdomų darbuotojų laukia, kol bus padarytas jūsų darbas. Kaip ir dauguma kitų šio sąrašo svetainių, jūs pradedate skelbdami išsamią informaciją apie savo projektą ir laukiate, kol laisvai samdomi darbuotojai pasiūlys projektą, iš kurio galėsite pasirinkti tinkamą (-us).

Kūrėjai, dizaineriai, rašytojai, animatoriai ir inžinieriai yra keletas profesionalų, kurie sudaro didelį „Upwork“ baseiną.

Labai geras dalykas šioje svetainėje yra tai, kad galite būti tikri, kad dauguma laisvai samdomų specialistų yra pakankamai kvalifikuoti, kad galėtų būti platformoje, nes jiems atliekamas griežtas patvirtinimo procesas..

Laisvai samdomas darbuotojas

Labai panašus į „Upwork“, Laisvai samdomas darbuotojas veikia kainų siūlymo sistemoje, kuri padės jums išsirinkti tik labiausiai jūsų užduotis vertinančius kandidatus. Galite tiesiog gauti pasiūlymą, kai tik jūsų projekto informacija bus paskelbta.

Tai didžiulė rinka, ir greičiausiai pirmąsias išbandysite savo varžybas. Kartais laisvai samdomas vertėjas gali šiek tiek išsipūsti su šlamšto siuntėjais, tačiau tai neatima iš jo gerumo. Tai vis dar puiki vieta talentų paieškai.

Fiverr

Į Fiverr, Užuot paskelbę išsamią informaciją apie savo projektą ir laukę laisvai samdomų vertėjų pasiūlymo, ieškokite kiekvienos kategorijos turimų koncertų ir iš ten pasirenkate savo laisvai samdomą vertėją..

Čia yra keli koncertų pavyzdžiai, kai aš ieškau vizitinių kortelių:

Paprastai tariant, laisvai samdomi darbuotojai tiesiogiai paskelbia savo pasiūlymą, o jūs tik pasirenkate, kurį pasiūlymą norėtumėte įsigyti. Kaip rodo pavadinimas, pradinė kiekvieno koncerto kaina paprastai yra 5 USD, tačiau, atsižvelgiant į užduoties sudėtingumą, ji taip pat gali išaugti iki didžiulio skaičiaus..

Flexjobs

Kaip darbdavys galite nemokamai užsiregistruoti Flexjobs ir pradėkite skelbti savo reikalavimus. Netrukus į jus pasieks daugybė kvalifikuotų laisvai samdomų specialistų, pasiruošusių atlikti jūsų darbą. Galite ne tik skelbti savo reikalavimus, bet ir tiesiogiai susisiekti su laisvai samdomais specialistais.

Jei norite atrakinti keletą puikių papildomų privalumų, tokių kaip jūsų poreikių reklama socialinėje žiniasklaidoje, įžvalgos apie atsakymus į darbą ir dar daugiau, galite atnaujinti savo mokamą planą, kuris kainuoja 399 USD / mėn..

„ProBlogger“ darbo taryba

Pristatė Darrenas Rowse’as, „ProBlogger“ darbo taryba yra viena geriausių vietų rasti autorių, turinčių prieinamą kainą, teikiančių nepriekaištingą kokybę. Rasite įvairaus lygio rašytojų, pradedantiesiems ir patyrusiems, ir tai suteikia jums šiek tiek daugiau pasirinkimo galimybių..

Skelbti darbą šiame portale kainuoja 70 USD, o skelbimas bus aktyvus 30 dienų. Per šį laikotarpį greičiausiai rasite tai, ko ieškote.

Guru

Su daugiau nei 800 000 darbdavių visame pasaulyje, Guru tapo gerai žinoma kvalifikuotų laisvai samdomų specialistų rinka. Kiekvienoje kategorijoje yra daug ekspertų, pradedant dizainu ir baigiant rašymu, plėtojant ir plėšiant.

„Guru“ patikrina kiekvieną laisvai samdomą darbuotoją tik atlikdamas griežtą procesą, kuris garantuoja, kad negausi nieko gero. Galite pasirinkti samdyti laisvai samdomus darbuotojus valandomis, pagal projektą, periodiškai arba pagal fiksuotą kainą.

Toptalis

Toptalis turi keletą talentingiausių specialistų, pasirengusių dirbti su jūsų projektais. Ir aš ne tik tai darau. Jose dirba laisvai samdomi darbuotojai, anksčiau dirbę tokiose kompanijose kaip „Apple“, „SpaceX“ ir „IBM“.

Ši svetainė skirta daug didesnėms užduotims, tokioms kaip programinės įrangos kūrimas ar projekto vadovo samdymas. Jūs netgi galite pasirinkti sukurti savo laisvai samdomų specialistų komandą, kuri dirbtų prie jūsų projekto.

„Toptal“ pasitiki tokie prekių ženklai kaip „Motorola“, „Microsoft“, „Salesforce“ ir daug daugiau.

ŽmonėsPerHour

ŽmonėsPerHour yra puikus ieškant įvairių kategorijų laisvai samdomų vertėjų, tačiau daugiau dėmesio skiriant SEO ekspertams, kūrėjams ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistams. Kaip rodo pavadinimas, ši svetainė veikia daugiausia „per valandą“ ir puikiai tinka mažesnio masto užduotims.

Jie turi nerizikingą sąlyginio deponavimo sistemą ir apsaugą nuo sukčiavimo, kurie padės susitvarkyti su pasitikėjimu. Be to, jūs taip pat gausite kokybišką palaikymą bet kokioms užklausoms.

Galite nemokamai prisijungti prie „PeoplePerHour“ ir akimirksniu pradėti skelbti savo reikalavimus.

99Dizainas

Jei jums sunku rasti gerų savo projektų dizainerių, tai tikriausiai yra svetainė, kurią turite naudoti. 99Dizainas leidžia tiesiogiai susisiekti su geriausiais jūsų projektui tinkamais dizaineriais ir netgi leidžia surengti konkursą, kuriame jūsų užduotį užpildys ir pateiks 100 dizainerių.

Iš daugelio variantų galite pasirinkti geriausią ir judėti į priekį mokėdami. Kaip paprasta!

„CloudPeeps“

Dar viena nuostabi svetainė, leidžianti suburti visą profesionalų komandą, „CloudPeeps“ namų ekspertai, dirbę tokiose kompanijose kaip „Airbnb“, „Lyft“, „Indiegogo“ ir „L’Oréal“.

Pradėti yra labai paprasta – jūs pradedate paskelbdami savo reikalavimus, laukiate, kol suduos pasiūlymus, tada išsirinkite geriausius kandidatus ir prireikus netgi suformuokite komandą. „CloudPeeps“ yra įrengta fantastiška „viskas viename“ laisvai samdomų verslo valdymo sistema, užtikrinanti sklandų įdarbinimo ir darbo su laisvai samdomais darbuotojais srautą..

„Amazon MTurk“

Jei jūsų reikalavimas nėra nieko naujoviškas ir jums reikia tik pagalbos atliekant mikro užduotis, tada „Amazon MTurk“ tam puikiai tinka. Tai jungia laisvai samdomus darbuotojus su klientais, kad būtų galima sudurti galą su galu ir atlikti tokias užduotis kaip transkribavimas, apklausų pildymas, duomenų įvedimas ir dar daugiau.

Kadangi šioje svetainėje teikiamo darbo pobūdis yra gana paprastas, galite tikėtis samdyti laisvai samdomus darbuotojus už puikų pirkinį ir gauti kokybišką darbą mainais.

„CodeControl“

Nesvarbu, ar norite sukurti programinę įrangą, ar išspręsti svetainės problemas, „CodeControl“ yra pirmoji vieta, į kurią jums reikia atkreipti dėmesį, norint rasti kvalifikuotus kūrėjus. Galite ieškoti jų 500 ir daugiau išvardytų laisvai samdomų vertėjų, kad geriausiai atitiktumėte, arba suburti visą komandą, specialiai surinktą jūsų projektui.

Labai įspūdingas „CodeControl“ dalykas yra tai, kad net atlikę įdarbinimo procesą jie ir toliau stebi laisvai samdomo darbuotojo veiklą, kad būtumėte visiškai patenkinti.

Gigsteras

Gigsteras yra dar viena puiki vieta samdyti su technologijomis susijusius laisvai samdomus vertėjus, nesvarbu, ar jie susiję su svetaine, programine įranga ar programomis. Jie turi griežtą laisvai samdomų vertėjų patvirtinimo procesą, leidžiantį tik tiems, kurie geriausiai jaučiasi.

Ši svetainė yra ideali vieta talentingai komandai, kuri gali dirbti kartu įgyvendinant projektą, pasiekti nuostabių rezultatų. Pirmiausia aprašote savo tikslius reikalavimus, ir jie susisieks su jumis su geriausia komanda, suburta jums.

Craigslist

Veteranas jungiantis laisvai samdomus darbuotojus su darbdaviais, Craigslist yra turbūt seniausias, bet ir vienas geriausių šaltinių ieškant laisvai samdomų vertėjų. Kadangi tai įslaptinta svetainė, galite pradėti skelbdami savo reikalavimus skirtinguose miestuose / šalyse ir laukti, kol pareiškėjai pradės lankytis.

Atsakymus gausite el. Paštu, iš kurių galėsite tiesiogiai bendrauti ir koordinuoti reikalus. Visas procesas yra visiškai nemokamas.

„EnvatoStudio“

Gamtoje labai panašus į Fiverrą, „EnvatoStudio“ leidžia samdyti įvairių sričių laisvai samdomus darbuotojus, pavyzdžiui, projektavimo, kūrimo, rinkodaros, rašymo ir dar daugiau. Vidutinis kiekvienos užduoties įvykdymas yra ne daugiau kaip dvi dienos, tai yra gana greitai.

Prieš pateikdami užsakymą, galite susisiekti su laisvai samdomais vertintojais, o kol užduotis nebus atlikta, mokėjimas bus laikomas jų patikimoje depozitoriumo sistemoje. Jei jums nepatinka baigtas darbas, galite paprašyti ir jo pakeitimų.

Šioje svetainėje yra viskas, ką turi įprastos darbo rinkos, tačiau greičiau pristatymo laikas.

„Behance“

„Behance“ yra viena didžiausių portfelių dizainerių prekyviečių, kurie taip pat leidžia skelbti savo reikalavimus. Viskas, kas susiję su dizainu, ir ši svetainė jus įtraukė. Be to, taip pat galite rankiniu būdu patikrinti laisvai samdomų vertėjų portfelius ir susisiekti su jais 1: 1 diskusijai.

Daugelyje profilių bus rodomi jiems pažįstami įrankiai, tokie kaip „Adobe Photoshop“, „Adobe Illustrator“, „Adobe InDesign“ ir kt. Tai suteikia geresnį supratimą apie idealų kandidatą..

Koduojama

Vienintelė vieta, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį, norint rasti „WordPress“ ekspertus, Koduojama leidžia samdyti geriausius kūrėjus. Galite pradėti savo projektą, gauti nemokamą sąmatą ir samdyti tik tada, kai esate patenkinti.

Čia yra keletas su „WordPress“ susijusių užduočių, kurias galite priskirti šioje svetainėje:

 • Tema / Įskiepio kūrimas ir pritaikymas
 • Individualizuotos „WordPress“ svetainės kūrimas
 • „WooCommerce“ integracija
 • Padidinkite greitį, saugumą ir bendrą našumą
 • Geresnis svetainės dizainas
 • Įgalinkite tinkintas API ir integracijas
 • Ištaisykite klaidas ir klaidas

Jie turi daugiau nei 500 profesionalių „WordPress“ kūrėjų, išrinktų po griežto proceso, ir juos rekomenduoja tokie prekių ženklai kaip „SiteGround“, „WP Engine“, „Gravity“ ir „LearnDash“..

Išvada

Tikiuosi naudodamas aukščiau išvardytas svetaines; galite samdyti aukštos kokybės laisvai samdomus darbuotojus savo darbui ir gauti naudos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map