18 geriausių jūsų verslo el. Pašto parašų generatorių

Turėdami elektroninį parašą, galite antspauduoti savo prekės ženklo identitetą ir atrodyti profesionaliau.


Esu tikras, kad turėjote pamatyti daug jų ir susimąstyti, ar galėtumėte pasidaryti patys, ypač popsiniai su puikia profilio nuotrauka. Šiuo metu galite pamanyti, kad tai padaryti yra raketų mokslas, bet taip nėra. Tai gali padaryti visi, neturintys kodavimo žinių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti bet kurį iš šiame sąraše paminėtų įrankių ir sukurti jį sau.

Tai TAI paprasta!

Tačiau prieš pradėdamas išvardyti tuos, turėčiau žinoti apie kai kuriuos el. Pašto parašo pranašumus.

El. Pašto parašo pranašumai

Nesunku pagalvoti, kad parašai el. Paštu yra ne tik išgalvotas dizainas, į kurį įdėtas jūsų vardas ir nuotrauka. Tai daug daugiau. Tai naudinga rinkodaros taktika, kuri gali būti naudinga jūsų verslui.

Štai kodėl:

Prekės ženklo žinomumas

El. Pašto parašo turėjimas yra puikus būdas pranešti gavėjams, kas esate kaip prekės ženklas ir ką darote. Tai sukuria būdą, kaip galite antspauduoti savo prekės ženklą net nesistengdami.

Atsižvelgiant į tai, kad jūs turite visą įmonės informaciją, tokią kaip vardas, logotipas, kontaktas ir spalvos, įterptos parašu, gavėjams tampa lengva atpažinti jūsų prekės ženklą..

Asmeninis prisilietimas

Kaip jau aukščiau kalbėjau apie tas iššokančias profilio nuotraukas el. Pašto parašu, tai iš tiesų yra puikus būdas užmegzti asmeniškesnį ryšį su savo gavėjais.

Dirbtinio intelekto epochoje savęs paveikslėlio užrašymas el. Pašto parašu suteikia skaitytojams signalą, kad jūs esate tikras asmuo už darbo stalo, o ne robotas.

Pasiekti

Manau, kad sužinoti įmonės kontaktinę informaciją nėra taip sunku. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ieškoti jų interneto svetainėje, eiti į kontaktų puslapį ir „BOOM“; ten jūs turite kontaktinę informaciją.

O kas, jei palengvinsite užduotį 70%, į savo el. Pašto parašą įtraukdami savo kontaktinę informaciją? Tokiu būdu gavėjams nereikia pereiti tų papildomų puslapių vien tam, kad pastebėtumėte jūsų telefono numerį.

Tai ims stebėtis, nes suteikiate savo gavėjams galimybę.

Pagaliau priėjome prie svarbaus šio straipsnio fragmento. Žemiau išvardijau keletą geriausių el. Pašto parašų generatorių, kurie leis jums sukurti savo profesionaliai atrodantį parašą šluotelėje..

Gimmio

Gimmio (anksčiau žinomas kaip „ZippySig“) turi daug pažangių tinkinimo ir stiliaus parinkčių, tinkančių įmonėms ir dizaino agentūroms, norinčioms išpjaustyti nuostabius pasirinktinius dizainus..

Jei nesate dizaineris, jie turi daugiau nei 40 profesionalių šablonų, kuriuos galite naudoti nemokamai. Vienoje jų svetainėje daugiau nei 63 000 profesionalų naudojasi savo įrankiu, įskaitant daugybę interneto svetainių kūrimo agentūrų, teikiančių savo elektroninio pašto parašo paslaugas savo klientams (baltu ženklu)..

Tokie prekių ženklai kaip „Freelancer.com“, „Template.net“, „Wondershare.com“ ir daugelis kitų juos įvertino Nr. 1 el. Pašto parašų generatoriumi.

parašas.paštas

signature.email yra lankstus el. pašto parašo projektavimo įrankis. Dizaineriai ir agentūros gali lengvai sukurti gražius, pasirinktinius parašus savo klientams. Pradėkite nuo šablono, pakeiskite spalvas, šriftus ir tarpus, pertvarkykite informacijos tvarką ir pridėkite bet kokį kiekį papildomų laukų ar skyrių..

Laukams, kuriuos galite pridėti, ar kokia jų konfigūracija, nėra jokių apribojimų. Galite susikurti el. Laišką su savimi ar savo klientais tokiu pavadinimu, koks jums reikalingas.

Su mokamu planu įmonės ir organizacijos gali sukurti paprastą parašo dalijimosi nuorodą. Tada bet kuris darbuotojas gali per kelias sekundes užpildyti savo firminį el. Pašto parašą ir nukopijuoti jį į pasirinktą el. Pašto klientą. Pasirašymo elektroniniu paštu planai yra pagrįsti, palyginti su kitomis išlaidomis, susijusiomis su parašu, kurios gali greitai susidėti, atsižvelgiant į jūsų organizacijos dydį.

Asmenys gali nemokamai susikurti ir išsaugoti asmeninį parašą.

„Designhill“

Tai turi būti populiariausias iš šio sąrašo. „Designhill“ elektroninio pašto parašą įvertino daugelis didelių prekių ženklų, tokių kaip „Forbes“, „HuffPost“, „Entrepreneur“ ir kt.

Norėdami sukurti savo el. Pašto parašą „DesignHill“, turėsite užpildyti savo įmonės informaciją, pasirinkti stilius, CTA ir pateikti socialinės žiniasklaidos nuorodas. Kai viskas bus padaryta, turite paspausti mygtuką „sukurti parašą“, kad gražiai atrodantį parašą būtų galima įdėti į savo el. Pašto adresus..

Parašo sudarytojas

Kaip rodo pavadinimas, Parašo sudarytojas yra dar viena puiki galimybė sukurti tinkintus parašus el. laiškams. Svetainės išdėstymas yra labai aiškus, todėl užduotis tampa dar patogesnė. Viskas, ko ji reikalauja –

 • vardas
 • Darbo pavadinimas
 • Elektroninio pašto adresas
 • Įmonės pavadinimas
 • Telefono numeris
 • Svetainės URL
 • Adresas
 • Avataras URL
 • Socialinės žiniasklaidos nuorodos

Įvesdami šią informaciją galite pamatyti mini realiojo laiko apžvalgą, kuri parodo, kaip atrodo jūsų parašas. Gana tvarkingas!

„Mailcastr“

Šis įrankis yra šiek tiek kitoks nei pirmiau minėti du, ir gerai. Tai daro šiek tiek daugiau, nei mes reikalaujame. Šis įrankis ne tik bus el. Pašto parašo generatorius, bet ir stebės visus el. Laiškus, kuriuose yra jūsų sukurtas parašas, ir praneš jums, kai jūsų gavėjas juos skaitys. Tokiu būdu jūs žinote, kas skaito jūsų el. Laiškus, o kas ne.

Jei jau naudojate el. Pašto rinkodaros programinę įrangą, jums šios papildomos funkcijos nereikia. Bet tai naudinga žmonėms, kurie jų neturi.

„Mailcastr“ turi nemokamą planą, leidžiantį sekti iki 3 el. laiškų per dieną. Jų apmokamas planas kainuoja tik 5 USD ir leidžia gauti maksimalią naudą.

„Newoldstamp“

„Newoldstamp“ siūlo daug daugiau pritaikymo galimybių ir įdomių funkcijų, kurių vargu ar rasite kituose. Tai leidžia integruoti programas ir socialinės medijos ženklelius į savo el. Pašto parašą. Ne tik tai, bet ir el. Laiškų pabaigoje kartu su raginimu veikti galite įtraukti reklaminę juostą. Argi tai ne šaunu?

„Hubspot“

„Hubspot“ po jų diržu turi daugybę įrankių ir šablonų, o vienas iš jų yra el. pašto parašų generatorius. Neretai aklai pasitikime įrankiu, tačiau kai kalbame apie „Hubspot“, mes žinome, kad jis yra fantastiškas. Ar tai būtų turinys, ar priemonės; jie turi unikalų pavadinimą savo kokybiškiems daiktams.

Jie turi vieną iš gražiai suprojektuotų parašų generatorių ir su tuo nesunku susitaikyti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti šabloną, įvesti įmonės informaciją, stilių ir baigti įkeliant savo rodomą nuotrauką.

„WiseStamp“

Su galimybe pridėti socialinės medijos piktogramas, Wisestamp yra dar vienas puikus el. pašto parašų generatorius, kuris jūsų nenuvils. Jų savybės yra padalintos pagal planus, vienas iš jų yra 100% nemokamas. Šiuose įrankiuose yra daugiau nei 50 šablonų, iš kurių galite pasirinkti, todėl galite būti tikri, kad kiekvienam yra kažkas.

Pastaruoju metu jie pridėjo šias savybes.

 • Skambučių planavimo valdiklis
 • Mastelio keitimo integracija
 • Pasirinktinis CTA mygtukas
 • Parašytas parašas

Mano parašas

Šis įrankis leidžia jums sukurti ir pritaikyti savo el. Pašto parašą iki labai nuodugnaus lygio. Aš net nejuokauju! Jie turi penkis skirtingus skirtukus, skirtus suteikti jums įvairiausių parašo kūrimo galimybių. Nuo įmonės informacijos iki logotipų, reklaminių antraščių iki stiliaus, Mano parašas yra fantastiška priemonė įveikti.

Pašto parašai

Paprastai laikoma viena paprasčiausių parašo generatorių įrankių, Pašto parašai yra puikus varžovas šiame sąraše. Galite sukurti parašą nuo nulio arba pasirinkti iš daugybės jų šablonų ir pasiimti jį iš ten.

Si.gnat.re

Šio įrankio internetinis dizainas yra toks pat niūrus kaip ir pavadinimas. Bet kai reikia sukurti nuostabius elektroninius parašus el. Paštu, jis yra paprastas ir profesionalus. Si.gnat.re generatoriaus puslapyje yra keturi skirtukai kartu su peržiūra realiuoju laiku. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įveskite savo įmonės informaciją, pridėkite paveikslėlius, stilizuokite ją ir pagaliau įtraukite savo socialinius ryšius.

Augimo paštas

Jei pastebėjote, dauguma minėtų įrankių turi daug bendrų funkcijų. Išskyrus keletą, kurie siūlo keletą novatoriškų funkcijų, ir šis įrankis vadinamas Augimo paštas yra vienas iš jų. Jis turi visas monotoniškas funkcijas, kurias rasite kiekviename įrankyje, ir keletą papildomų funkcijų, apie kurias verta kalbėti.

Vienas iš jų yra galimybė paversti jūsų parašą visaverčiu verslo skelbimu, kuris padės nukreipti srautą į jūsų svetainę net nemėginant..

Rocketseed

Rocketseed leidžia jums sukurti elektroninio pašto parašus, kurie visiškai reaguoja ir atrodo nuostabiai kiekviename įrenginyje. Jis turi keletą puikių funkcijų, tokių kaip:

 • Galimybė pridėti reklamjuostes el. Laiške
 • Galimybė sekti rezultatus per jų analizę
 • Galimybė patikrinti PR
 • Labai lengva nustatyti

Be to, jais naudojasi ir jais pasitiki vieni didžiausių prekės ženklų pasaulyje, įskaitant „Chelsea“ futbolo klubą, „Dell EMC“ ir „Konica Minolta“. Aš labai rekomenduoju tai patikrinti.

Medaus knyga

Medaus knyga yra pilnavertis klientų valdymo rinkinys, tačiau jų svetainėje yra 100% nemokamas el. pašto parašų generatorius, kuriuo galite naudotis. Galite sukurti jį nuo nulio arba pasirinkti šabloną iš jų kolekcijos.

Sukurti el. Laišką iš šios svetainės yra labai paprasta. Viskas, ką jūs darote, yra pasirinkti šabloną, įvesti įmonės informaciją, pridėti socialinių nuorodų ir viskas. Nors šis neturi daugybės tinkinimo parinkčių; tai vis dar yra puikus išbandymo įrankis.

El. Pašto parašo gelbėjimas

Nė vienas kitas įrankis neturi tikslesnio pavadinimo nei šis. El. Pašto parašo gelbėjimas tikrai padės jums su jų lengvai naudojama sąsaja. Jie turi tokias savybes kaip:

 • Virš 20 šablonų
 • Stebima integracija su „Google Analytics“
 • Galimybė pridėti animacinius GIF ir reklamjuostes
 • Tūkstančiai skirtingų socialinės medijos piktogramų
 • Ir dar daugiau

Tai yra mokama priemonė, o jų planai prasideda nuo 48 USD per metus ir siekia iki 192 USD per metus. Atsižvelgiant į daugybę unikalių šio įrankio funkcijų, verta ją patikrinti.

„Crossware“ pašto parašas

Tai yra efektyvus įrankis, leidžiantis sukurti gražiai atrodančius elektroninio pašto parašus, įskaitant reklamines antraštes ir viską sekti. „Crossware“ pašto parašas gerai integruojasi su „Office 365“, „Exchange“ ir „Domino“.

Jų planai prasideda nuo 10 USD per mėnesį dešimčiai vartotojų ir leidžia pasirinkti daugiau nei 500 vartotojų už padidintą kainą. Jie taip pat turi 30 dienų nemokamą bandymą, kad galėtumėte tai išbandyti.

Xink

Xink yra dar vienas puikus įrankis kuriant ir tvarkant parašus el. paštu. Jis visiškai integruotas su „G-suite“, „Office 365“, „Outlook“ ir „Mail“. Geriausia dalis? Tai atitinka GDPR. Paraiška garantuojama, kad ji gerai atrodys visuose įrenginiuose, be to, joje yra reklaminių antraščių kampanijų, kurias galite įtraukti į savo el. Pašto adresus..

Jų planai prasideda nuo 11 USD per mėnesį dešimčiai darbuotojų ir siekia iki 500 už 273 USD per mėnesį. Taip pat galite išbandyti nemokamą jų bandomąją versiją.

Atsisakymas

Paskutinis, bet ne prasčiausias, Atsisakymas pašto parašo programinė įranga yra įspūdinga galimybė apsvarstyti. Tai gerai veikia su „G-suite“, „Office 365“, „Exchange“ ir „Outlook“. Su jų HTML parašo kūrėju galite pateikti puikų parašą su nuotraukomis ir būtiną teisinės atitikties atsisakymą. Galite nemokamai tai išbandyti naudodamiesi jų nemokama bandomąja versija.

Išvada

Tiesa pasakius, elektroninių parašų naudojimas yra nepakankamai įvertintas, ir ne visos įmonės juo naudojasi. Labai rekomenduoju tai vertinti kaip rinkodaros taktiką ir ja pasinaudoti, įtraukdami vieną į savo el. Laiškus šiandien. Aš tikiu, kad aukščiau išvardyti generatoriai padarys apgaulę jums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map