4 geriausios „Trustpilot“ funkcijos, skirtos nepriekaištingų klientų apžvalgų valdymui

Ko reikėtų tikėtis iš geresnės klientų apžvalgų valdymo platformos?


Jei jums rūpi prekės ženklo valdymas arba pasitikėjimo klientais ugdymas (koks turėtumėte būti), tuomet tikrai žinote, kaip svarbu valdyti vartotojų atsiliepimus..

Atsižvelgiant į tai 85% pirkėjų pasitikėkite internetinėmis apžvalgomis tiek pat, kiek draugo ar kolegos rekomendacija, ir 73% vartotojų tiki, kad šie atsiliepimai daro įtaką jų pirkimo įpročiams, klientų apžvalgos yra viena iš kritiškiausi sprendimai priimant sprendimus internete.

Naudojant įrankį, kuris padidina jūsų gaunamų autentiškų atsiliepimų skaičių, nuoseklumas daro įtaką jūsų SEO ir teikia ataskaitas, dėl kurių galima imtis veiksmų, ir tai turėtų kelti didžiausią susirūpinimą dabartiniame verslo kontekste..

Jei ieškote tokio tipo sistemos, yra keturios pagrindinės savybės, į kurias reikia atkreipti dėmesį.

Sukčiavimo aptikimas

Netikros ar neautentiškos apžvalgos gali būti tokios pat kenksmingos kaip ir neigiamos.

Kai ieškote klientų apžvalgų valdymo sistemos, joje turi būti hermetiška sistema, skirta aptikti telefonus.

„Trustpilot“ yra gerai žinomas dėl savo išmaniųjų sukčiavimo aptikimo programinė įranga. Jis naudoja mašininio mokymosi kalbų technologiją ir algoritmus, kad išanalizuotų kiekvieną apžvalgą ir nustatytų modelius, kurie galėtų signalizuoti apie sukčiavimą.

Ji taip pat lygina kiekvieną apžvalgą su daugybe elgesio struktūrų, tokių kaip jos IP adresas ir kalbiniai rodikliai, siekiant nustatyti, ar atsiliepimai yra netikri, ar ne.

Be to, jei įmonė mano, kad peržiūra gali būti apgaulinga ar netinkama, ji gali būti išsiųsta Atitikimo komanda tyrimui.

Yra 13 galimų priežasčių kodėl įmonė gali pranešti apie apžvalgą „Trustpilot Compliance“.

 1. Joje yra įžeidžianti kalba.
 2. Joje yra asmeninė informacija (telefono numeris, el. Paštas, kreditinės kortelės informacija ir kt.)
 3. Tai apima reklaminį turinį, nesusijusį su recenzento pirkimo ar paslaugų teikimo patirtimi.
 4. Tai pažeidžia kito asmens privatumą, konfidencialumą, intelektinę nuosavybę ar teises.
 5. Tai susiję tik su mokesčiu ar bauda.
 6. Tai yra rinkodaros šlamštas.
 7. Čia aprašomas tik produktas ir nekalbama apie pirkimo ar paslaugų teikimo patirtį.
 8. Tai neteisingas įmonės profilis.
 9. Tai nebuvo parašyta per metus nuo patirties.
 10. Jis parašytas grynai dėl etinių ar politinių priežasčių.
 11. Recenzentas yra konkurentas.
 12. Recenzentas kelis kartus peržiūrėjo įmonę su skirtingais profiliais.
 13. Recenzentas neturėjo tikros patirties.

Jūsų gali būti paprašyta paaiškinti, kodėl tai pažeidžia vartotojo gaires.

Iš čia gausite suvestinę, kurioje nurodomos priežastys, kodėl pranešėte apie apžvalgą. Įsitikinkite, kad jie teisingi.

Pateikę tyrimo procesą, paprastai trunka maždaug septynias dienas.

Paieškos sistemos suderinamumas

Klientų apžvalgos vaidina didžiulį vaidmenį, kai žmonės žiūri į verslą, o paieškos sistemos tai puikiai supranta.

Faktiškai, pagal MOZ, Manoma, kad klientų apžvalgos sudaro apie 10% to, kaip „Google“ ir kiti varikliai reitinguoja svetaines. Dėl šios priežasties jums reikia klientų apžvalgos valdymo įrankio, suderinamo su pagrindinėmis paieškos sistemomis.

Šaltinis

Atminkite, kad kai kurie apžvalgų tvarkymo įrankiai gali teigti, kad jie padeda jūsų SEO, tačiau paieškos varikliai gali nemanyti, kad faktinės apžvalgos yra „patikimos“..

„Google“ tai vadinama „TrustRank“. Nors yra daugybė veiksnių, kuriais ši funkcija naudojama nustatant svetainės autentiškumą, patikrintos apžvalgos turi didelę reikšmę.

„Trustpilot“ yra „Google“ partneris. Kadangi tai yra atvira platforma, kurioje visi gali palikti apžvalgą, o įmonėms neleidžiama ištrinti, redaguoti ar slėpti prastų atsiliepimų, „Google“ mato šį turinį kaip patikimą. Savo ruožtu šioje platformoje palikti klientų atsiliepimai daro didelę įtaką tam, kaip „Google“ reitinguoja svetaines.

Be to, „Trustpilot“ „TrustBox“es galite būti sukonfigūruoti taip, kad būtų rodomi atsiliepimai tiesiogiai jūsų tinklalapiuose. Tai laikui bėgant gali suteikti jums „Rich Snippets“ žvaigždžių „Google“ paieškoje kvalifikaciją.

Nustatydami „TrustBox“ būtinai pažymėkite langelį Įgalinti turtingus SEO fragmentus.

Tada „Google Search Console“ paraginkite „Googlebot“ nuskaityti jūsų tinklalapį (-ius) naudodamiesi „TrustBox“. Atminkite, kad „Trustpilot“ negali garantuoti, kad gausite „Rich Snippet Stars“ žvaigždutes – „Google“ griežtų fragmentų žvaigždžių gairės yra griežtos.

Išsami klientų nuomonės analizė  

Išsami ataskaita turi būti pagrindinis jūsų pasirinktos klientų apžvalgos programinės įrangos komponentas. Šios įžvalgos turėtų sudaryti jūsų dabartinės ir būsimos krypties pagrindą.

Pirmasis žingsnis yra surinkti patikimą atsiliepimų iš patikrintų klientų kiekį, tačiau taip pat svarbu suprasti sentimentus ir esminius apžvalgų duomenų rinkinius. Šie atsiliepimai ne tik leidžia kitiems žmonėms žinoti, ko tikėtis ar koks produktas ar paslauga veikia.

Tai yra neapdorotos grįžtamojo ryšio formos, kurios suteikia įžvalgos apie tai, ką vartotojai galvoja apie jūsų įmonę, kokius patobulinimus reikėtų atlikti ir ar jūs tenkinate lūkesčius, ar ne.

„Trustpilot“ padaro tai paprastu, automatiškai konvertuodami turimus klientų apžvalgų duomenis į minutines analitines ataskaitas, kuriose registruojami reitingų ir „TrustScore“ pokyčiai.

Apžvalga puslapis pateikia apžvalgą, kiek apžvalgų turite iš viso, kiek vidutiniškai per dieną, kiek žmonių ieško jūsų profilio „Trustpilot“ pagrindiniame puslapyje ir kt..

Norėdami šiek tiek įsigilinti, į Analizė puslapyje galite pamatyti, kurie rinkimo metodai yra sėkmingiausi (ir mažiausiai). Taip pat galite pamatyti populiariausias žymas, raginančias žmones palikti apžvalgas, taip pat piko laiką, kai jie tai daro.

žymėjimo funkcija ant Įžvalgos puslapio segmentų grįžtamasis ryšys į įvairius demografinius rodiklius, pvz., vietovę ar produktą, kad galėtumėte filtruoti atsiliepimus, kad galėtumėte atlikti išsamesnę auditorijos analizę. Tai reiškia, kad galite sekti konkrečią informaciją ir pamatyti, kaip įvairūs pakeitimai veikia reitingus.

Žinoti tokią informaciją būtina verslui, kurio tikslas – įtikti klientams. Tai, kad matote bendrą reitingą pagal žvaigždutes, nebūtinai suteikia išsamų vaizdą, koks yra jūsų bendras klientų požiūris.

Svarbu kasti giliau ir pamatyti, ką žmonės sako, ir to prasmę.

Programų integracija

Žinoma, partnerių su klientų aptarnavimo programinės įrangos sistema, kuri nesugeba dirbti su jūsų verslo svetaine, iššvaistymas bus visas laikas ir pinigai..

Tai, kad apžvalgos būtų rodomos jūsų el. Prekybos svetainėje, yra svarbus veiksnys, skatinantis pardavimus, tačiau jei jūsų apžvalgos programinė įranga nėra tinkamai integruota, jūsų apžvalgos yra ne kas kita, kaip vidiniai duomenų rinkiniai..

Vėlgi, „Trustpilot“ čia yra labai patogu, nes jie turi ilgą sąrašą suderinamų el. Prekybos platformų, įskaitant tokias dideles kaip „Shopify“, „Magneto“ ir „WooCommerce“..

Be to, socialinė žiniasklaida greitai tampa mėgstamiausiu verslo tyrimų šaltiniu, pvz 45% interneto vartotojų kad jie naudojasi socialine žiniasklaida, kad padėtų apsispręsti dėl pirkimo.

Taip pat galite lengvai bendrinti „Trustpilot“ apžvalgas visose pagrindinėse socialinės žiniasklaidos svetainėse. Be to, „Pro“ ir „Enterprise“ planas jums automatiškai paskelbs atsiliepimus „Facebook“.

Išvada

 Nors kai kurios savybės gali būti svarbesnės vienai įmonei nei kitai, yra keli pagrindiniai dalykai, kuriais gali pasinaudoti kiekviena organizacija.

Įsitikinkite, kad atlikote savo tyrimus ieškodami klientų atsiliepimų valdymo įrankio, kuris jums bus geriausias.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map