5 dalykai, kuriuos kiekvienas verslininkas turi žinoti apie SEO

Kaip verslininkui reikia įkišti koją į kelis batus. Nuo produkto kūrimo iki rinkodaros veiklos ir klientų palaikymo turite pamatyti kiekvienas verslo aspektas.


Gana griežtai, ar ne? Taip, bet kaip verslininkas, tam reikia pasiruošti.

Dabar, perėjus į skaitmeninimo erą, SEO tapo viena iš svarbiausi rinkodaros aspektai. Norėdami pradėti savo veiklą, turite būti tikri, kad naudojate atitinkamą techniką ir tuo pačiu venkite nuo nelegalių.

Pastangos, kurias įdėjote paieškos sistemų optimizavimą, padeda nuspręsti dėl jūsų svetainės reitingo ir srauto, kurį pritraukiate į savo svetainę.

„SEO yra ilgalaikis procesas tam reikia kantrybės, atkaklumo ir akies nuolat atnaujinti paieškos sistemų politiką “, – sako Rahulas Agarwalis, „Designhill“ įkūrėjas.

Tai yra esminiai dalykai, kurie, jo manymu, turėtų būti žinomi kiekvienam verslininkui. Jūs taip pat turėtumėte pasitikrinti SEMrushas, „viskas viename“ rinkodaros priemonių rinkinys.

Mėgautis 14 dienų specialus SEMrush tyrimas.

Optimizavimas vietoje

Dabar svetainės optimizavimo dalis. Pirmasis yra optimizavimas vietoje, o kitas – optimizavimas ne svetainėje. Optimizuojant svetainę, puslapio kokybė ir turinys vaidina didelę reikšmę nustatant puslapį paieškos sistemoje.

Čia yra keletas patarimų, kaip patikrinti, ar svetainėje nėra optimizavimo.

 • Visada įtraukite raktinius žodžius į turinio antraštę. Tai padės paieškos varikliui sužinoti, koks turinys yra.
 • Jūsų pavadinimo raktinių žodžių tankis turėtų būti 1–2 žodžiai, o jūsų puslapio turinio raktinių žodžių tankis turėtų būti mažesnis nei 3% viso turinio..
 • Užuot naudoję vieną raktinį žodį, naudokite raktinių žodžių frazes. Visada geriau kreiptis pagalbos „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė.
 • Įsitikinkite, kad jūsų turinys yra vienodai tinkamas jūsų auditorijai, kaip ir paieškos varikliams.
 • Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – pabandykite įterpti raktinius žodžius, nes „Google“ griežtai nerekomenduoja raktinių žodžių įdaro ir nubaustų jūsų svetainę, kai aptinkama įdaro.

Mūsų patarimas būtų aiškiai pasakyti, ką norite patalpinti į savo svetainę, ir sudaryti tokį turinį tinka tiek žiūrintiesiems, tiek paieškos sistemoms.

Optimizavimas ne svetainėje

Nors svetainės optimizavimas atliekamas vienoje svetainėje, ne objekto optimizavimas yra nuorodų kūrimo procesas ten, kur kita aukšto domeno autoritetas svetainės nurodo jūsų svetainę.

Optimizavimas ne svetainėje atsirado tada, kai svetainės į savo puslapį įdėjo per daug raktinių žodžių, kad paieškos variklyje užimtų aukštą vietą. Taigi, „Google“ pradėjo ne svetainės optimizavimą, kai aukšto domeno valdžios institucijos nukreipė į jūsų svetainę, tada jūsų svetainė „Google“ paieškoje buvo įvertinta aukščiau.

Čia yra keli trumpi patarimai, kaip optimizuoti savo svetainę ne svetainėje-

 • Darykite svečių tinklaraščius, pateikite atsiliepimų apie atitinkamą tinklaraštį ir forumus. Vienintelis dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad visada turėtumėte rašyti aukšto autoriteto svetainėse ir dažniausiai tose svetainėse, kurios yra svarbūs jūsų verslui.
 • Būk socialinėje žiniasklaidoje. Sužinokite, kurios socialinės žiniasklaidos svetainės yra jūsų vartotojai, tada sukurkite paskyrą šiose svetainėse, kad galėtumėte nukreipti savo vartotojus.
 • Galite pateikti savo naujausią tinklaraštį ir puslapius žymėjimo svetainėse, tokiose kaip „StumbleUpon“, „Digg“, „Reddit“ ir kt.
 • Verslo apžvalga gali būti dar vienas svarbus būdas padidinti jų reitingą.

Baltųjų skrybėlių SEO

Baltoji skrybėlė yra teisėta SEO technika, kurią SEO ekspertai naudoja aukštai reitinguodami savo puslapį paieškos sistemos reitingo puslapyje (SERP). Balta skrybėlė apima taisyklių ir gairių, kurias išleido paieškos variklis, vykdymą, siekiant padėti puslapiui gauti geresnį reitingą.

Čia yra keletas „white hat“ metodų.

 • Visada sutelkite dėmesį į kokybišką turinį. Įsitikinkite, kad neturite turinio, kuris buvo nukopijuotas iš bet kurio tinklo, per daug naudojate raktinius žodžius ir turinį, sukurtą turinio verpimo įrankiais.
 • Naudokite atitinkamą pavadinimą ir meta aprašą.
 • Raktinius žodžius naudokite tik atlikę išsamius raktinių žodžių tyrimus.
 • Įsitikinkite, kad turite tinkamų į svetainę nukreipiančių nuorodų.
 • Jūsų svetainėje turėtų būti lengva naršyti.

Dabar baltųjų skrybėlių technikai reikia laiko, tačiau tai yra vienintelis būdas padėti jūsų svetainei pasiekti paieškos reitingą ir ilgą laiką joje išlikti..

„Juodosios skrybėlės“ SEO

Nelegalūs metodai, naudojami per trumpą laiką pritraukti jūsų svetainę į aukštą reitingą paieškos sistemose, yra vadinami juodosios skrybėlės SEO. Taikant juodosios skrybėlės techniką, asmuo mažai atsižvelgia į paieškos variklio gaires arba jos visai nesureikšmina, o srautui gauti naudoja tokius metodus kaip raktinių žodžių pildymas, nesusijusių nuorodų kūrimas ir pan..

Kai kurie juodosios skrybėlės metodai yra-

 • Paslėptas turinys buvo viena iš dažniausiai naudojamų juodųjų skrybėlių technikų. Tokie žmonės paprastai slepia turinį savo svetainės kode arba norėdami, kad teksto spalva būtų tokia pati kaip fono.
 • Meta raktinių žodžių įklijavimas buvo dar viena dažnai naudojama juodosios skrybėlės technika. Žmonės bando sakinyje per daug kartų naudoti raktinį žodį, todėl sakinys tampa nereikšmingas.
 • „Vartų“ arba „Vartų“ ištraukų kūrimas, skirtas tik paieškos varikliui, o ne vartotojams. Vartotojai niekada nemato šių puslapių, nes visada nukreipiami į kitą puslapį.

Bet kokiu atveju reikia vengti naudoti juodųjų skrybėlių techniką. Tai gali padėti jums gauti gerą reitingą per kelias dienas, tačiau aptikus jūsų svetainė gali būti pažymėta kaip šlamštas ir nepateks į reitingo puslapį.

Puslapio greitis

„Kissmetric“ sako, kad 40% žmonių palieka svetainę, jei ji neįsikrauna per 3 sekundes. Dabar „Google“ algoritmas taip pat reitinguoja svetainę aukščiau, kuri greitai įkeliama. Todėl privalu patikrinkite puslapio greitį pagerinti vartotojo patirtį.

Toliau pateikiami keli patarimai, kaip pagerinti puslapio įkėlimo greitį.

 • Nenaudokite daugybės papildinių savo svetainėje
 • Įsitikinkite, kad savo svetainėje naudojate suglaudintą vaizdą.
 • Įgalinti naršyklės talpyklą
 • Pabandykite sumažinti peradresavimų skaičių savo svetainėje.
 • Pagerinkite serverio reakcijos laiką.

Svetainės greitesnis įkėlimas yra svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį norint padidinti savo vartotojų bazę ir išlaikyti vartotojus.

Tai buvo penki svarbūs dalykai SEO srityje, kuriuos privalu žinoti kaip verslininkas. Kokia buvo jūsų naudojimo patirtis SEO jūsų paleidimui?

ŽENKLAI:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map