7 geriausi „SaaS“ HRMS pradedantiesiems ir įmonėms

HR yra žmonių profesija. Žmonės, geriau sakyti, darbuotojai vairuoja verslą.


Taigi labai svarbu išlaikyti juos motyvuotus ir protingai valdyti. Dėl technologinių proveržių, tokių kaip HRMS programinė įranga, apimanti dirbtinį intelektą ir automatizavimą, HR procesai tapo mažiau iššūkiai.

Augant jūsų verslui, kyla įvairių problemų, susijusių su mastelio keitimas, procesų ir duomenų tvarkymu, darbo jėgos optimizavimu ir dar daugiau. Didėjant darbuotojų skaičiui, žmogiškųjų išteklių valdymas taip pat tampa sudėtingas – pradedant atranka, įdarbinimu, mokymu ir darbo užmokesčio valdymu, baigiant normų laikymusi. Be to, jūsų neskelbtini duomenys yra išsibarstę daugelyje vietų ir aplankų.

Dėl to sumažėja bendras efektyvumas, nes sumažėja HR.

Bet kai konkurencija vyksta nuo kaklo iki kaklo, kur laikas yra pinigai, jūs negalite sau leisti neveiksmingumo, ypač augimo etape.

Taigi, jei jūsų HR procesas vis dar manevruoja skaičiuokles ir popierinius dokumentus, esančius jūsų dokumentų spintoje, kažko trūksta!

Koks sprendimas?

HR valdymo programinė įranga arba HRMS!

Kas yra HRMS?

Paprasčiau tariant, HRMS yra programinė įranga, kuri pasitelkia technologijos galią valdyti HR procesus. Ja siekiama padidinti jūsų verslo efektyvumą ir produktyvumą, automatizuojant rankinius ir pasikartojančius darbus. Todėl jūsų personalo komanda gali gerai valdyti procesus ir rasti daugiau laiko panaudoti kitoje svarbioje verslo augimo veikloje.

Programinė įranga apima įvairius žmogiškųjų išteklių valdymo aspektus, įskaitant:

 • Darbo jėgos planavimas
 • Įdarbinimas
 • Laive
 • Darbo patvirtinimo procesas po probacijos laikotarpio
 • Informacija darbuotojams
 • Sandorių ir atostogų politikos valdymas
 • Stebimas lankomumas ir laikas
 • Darbo užmokesčio tvarkymas
 • Atlyginimo skaičiavimas
 • Atsistatydinimo procesas
 • Bendravimas ir taisyklių bei reguliavimo valdymas
 • Darbuotojo įsipareigojimas
 • Teisės aktų laikymasis
 • MIS ataskaitos
 • Treniravimasis ir vystymasis
 • Veiklos rezultatų vertinimas
 • Paveldėjimo planavimas

Kodėl įmonėms reikia HRMS?

Rašiklio ir popieriaus rėžimas gali padėti pradinėse fazėse, tačiau nėra naudingas jūsų verslui auginant. MVĮ svarbu tinkamai naudoti HRMS, nes tai gali pagreitinti augimo procesą, automatizuodama sudėtingas užduotis, pašalindama galimas klaidas, nes net ir nedidelės klaidos gali lemti jūsų produktyvumą..

HRMS, susieta su naujomis technologijomis, tokiomis kaip duomenų analizė ir automatika, naudinga ne tik darbdaviams, bet ir darbuotojams bei klientams, nes tinkama informacija gali pasiekti reikiamą vietą ir reikiamu laiku.

A ataskaita prognozuojama, kad iki 2030 m. pasaulinėje HR programinės įrangos rinkoje bus 30 milijardų JAV dolerių. Ji taip pat prognozuoja, kad 2017–2025 m. ji augs 9,4 proc..

Patikrinkime kai kuriuos jos pranašumus šiuolaikiniam verslui.

Efektyvus darbuotojų valdymas

Jūsų HR komanda gali stebėti darbuotojų lankomumą ir darbo valandas, kad būtų užtikrintas maksimalus produktyvumas ir kompensacija už viršvalandžius. Taip pat galite valdyti mokymą, darbo užmokestį, rezultatus ir geresnį darbuotojų įsitraukimą, kad jie jaustųsi prisirišę prie jūsų organizacijos.

KPI stebėjimas

HRMS gali tiksliai automatizuoti pagrindinio veiklos rodiklio (KPI) stebėjimo procesą, kad parodytų darbuotojų efektyvumą siekiant užsibrėžtų tikslų. Tam jis gali stebėti, kiek laiko darbuotojas išlieka vaidindamas, pravaikštos laiką, laiką reikia tikslams pasiekti ir pan..

Skatina darbuotojų savitarną

Viena iš geriausių HRMS savybių yra darbuotojų savitarna, kur jie gali pasiekti savo profilius ir portalą. Joje yra išsami informacija apie įmonės darbo sąlygas, išeitinė politika, darbo užmokestis, atsistatydinimo procesas ir kt., Todėl jiems nereikia užduoti visų klausimų personalo skyriui. Taigi tai taupo laiką abiem pusėms.

Ieškodami atostogų darbuotojams nebereikia rašyti prašymo. Jie gali tai pritaikyti per pačią sistemą ir patikrinti likusį atostogų likutį, atostogų sąrašą, artėjančius renginius ir kitas funkcijas.

Pašalina žmonių klaidas

Automatizavimas pašalina žmonių klaidas, kurios gali kainuoti verslą atsižvelgiant į normų laikymąsi, kainą ir laiką. Tai sumažina klaidų ir pasikartojančių įrašų galimybę, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas užduoties vykdymas.

Duomenų saugumas ir privatumas

Užtikrina atitikimą

Federalinės ir valstijos įstatymų laikymasis yra labai svarbus jūsų įmonės gerovei. Jei nebus tinkamai elgiamasi, tai gali kelti rimtą grėsmę jūsų verslui reputacijos ir baudų srityje. HRMS reguliariai atnaujina visus įstatymų pakeitimus, kad užtikrintų atitiktį.

Kodėl „Cloud“ pagrindu sukurta arba „SaaS HRMS“ programinė įranga?

Užuot naudoję tradicinę vietoje esančią programinę įrangą, kur jūs turite nusipirkti visą ją, galite pasirinkti programinę įrangą kaip paslaugą (SaaS), esančią debesyje. Tai priklauso nuo prenumeratos, tai reiškia, kad jums nereikia mokėti už visą programinę įrangą. Paslaugų teikėjas suteikia jums įgaliojimus tam tikrą laiką ja naudotis, atsižvelgiant į planą.

Skambinti varpelį?

Taip, kaip „Netflix“!

Kitaip nei vietinėje programinėje įrangoje, „SaaS“ modeliui nereikia diegti ir nereikia konfigūruoti. Viskas yra paruošta iš anksto, ir jūs galite pradėti naudoti po valandos ar dviejų. Taigi galite sutaupyti išlaidų ir laiko, nesijaudindami dėl priežiūros.

Gyvendama debesų aplinkoje, „SaaS“ programinė įranga suteikia geresnį mastelį, nes galite pasirinkti programinę įrangą pagal savo organizacinius gebėjimus.

Taigi, jei norite įtraukti HRMS į savo organizaciją, apsvarstykite galimybę pasirinkti „SaaS“ programinę įrangą. Norėdami padėti jums tai padaryti, čia yra keletas geriausių prieinamų programinės įrangos.

Freshteam

Prijunkite vieną žingsnį arčiau darbuotojų, naudodami Freshteam intelektualiai valdyti visus žmogiškųjų išteklių procesus ir priimti veiksmingus sprendimus. Naudodamiesi jos taikymo stebėjimo sistema galite rasti kandidatus, planuoti interviu ir samdyti tinkamus kandidatus. Gaukite juos iš darbo portalų, karjeros svetainių, darbuotojų kreipimųsi, pardavėjų, socialinės žiniasklaidos svetainių ir dar daugiau.

Sukurkite interviu rezultatų korteles, pridėkite samdomų komandų, darbo eigos etapus ir pritaikytas kiekvieno darbo formas. Taip pat vienoje vietoje su „Candidate 360“ galite saugoti visą informaciją apie kandidatus, įskaitant el. Laiškus, gyvenimo aprašymus, balus, sąveikos istoriją, atsiliepimus ir kt. Dalyvaudami pokalbiuose, galite pakviesti savo grupės narius ir palikti atsiliepimus. Programinė įranga taip pat leidžia valdyti darbo pasiūlymus ir konfigūruoti jų laukus, įrašyti sprendimus ir paruošti pasiūlymų raides.

Naudodamiesi „Freshteam“ galite sklandžiai įlipti į lėktuvą, prieš tai pradėję procesą, kad užpildytumėte dokumentus ir užpildytumėte formas. Tai sutaupo pirmąją stalių dieną, kad jie galėtų suprasti savo bendraamžius ir organizaciją. Pasirašę dokumentą, galite įkelti juos į savo profilį, sukurti jiems užduotis, sekti jų veiklą ir siųsti priminimus, kad baigtumėte įlipimo procesą..

Vilkite ir upuokite formos laukus, kad sukurtumėte informaciją apie darbuotojus, prižiūrėtumėte organizacijos diagramas, norėdami parodyti visus įmonės struktūros subjektus su jų vardais, skyriais ir pareigomis. Sukurkite ir vykdykite kalendorinių metų laisvalaikio politiką, lengvai susiekite jas su konkrečiomis komandomis, vietomis, pamainomis ar departamentais visoje organizacijoje. Taip pat galite sekti atostogas, generuoti ataskaitas apie laisvą laiką, pastebėti pravaikštas ir palikti tendencijas.

Naudodamiesi mobiliąja programėle, kurią galite rasti „iOS“ ir „Android“, galite lengvai samdyti darbuotojus, siųsdami el. Laiškus, teikdami atsiliepimus ir priimdami sprendimus. Kreipkitės dėl atostogų arba patvirtinkite / atmeskite kito asmens prašymą tik palietę ir pasiekite darbuotojų įrašus iš bet kurios vietos.

Šalavijų HRMS

Užkariaukite visus savo HR iššūkius ir priimkite protingus sprendimus Šalavijų HRMS padidinti jūsų organizacijos efektyvumą. Tai yra dinamiškas sprendimas, leidžiantis valdyti visą jūsų darbuotojų gyvenimo ciklą nuo nuomos iki pensijos. Programinė įranga yra keičiamo dydžio, kad palaikytų jus vis didėjančiais poreikiais.

Įdarbinkite talentingus žmones, išlaikykite geriausius ir lengvai nustatykite vidinius darbuotojus į vadovaujančias pareigas. Tai taip pat padeda sumažinti darbuotojų kaitą padidindama įsitraukimą. Patobulinkite kiekvieno darbuotojo laiko valdymą ir padenkite atostogas bei lankymąsi, išskyrus darbo užmokesčio apskaitą, veiklos apžvalgas, išmokas, savitarną ir kt..

Pašalinkite brangias registracijos ir duomenų įvedimo klaidas vengdami skausmingų dokumentų, susijusių su nauda. Rizikos analizė leidžia įvertinti darbuotojus pagal jų informaciją, statistiką, įgūdžius, veiklos rezultatus, draudimą, demografinius rodiklius ir dar daugiau.

Tai teikia išsamius instruktorių užsiėmimus ir mokymąsi pagal pareikalavimą, kad programinė įranga būtų naudojama geriausiu būdu per Sage universitetą. „Sage“ žinių bazė, „Sage City“ ir „Sage“ ištekliai yra skirti išplėsti palaikymą visą parą ir visą parą, padėti išspręsti jūsų užklausas ir pasiūlyti naujausius programinės įrangos atnaujinimus, kai tik jie išleidžiami..

Gusto

Grąžinkite malonumą savo darbščiai komandai palaikydami juos išsamia HRMS, Gusto. Visi procesai nuo nuomos, įlaipinimo ir apmokėjimo iki atlikimo ir paaukštinimo; naudojant programinę įrangą viskas yra nepriekaištinga.

Kurkite profesionalius pasiūlymų laiškus, pastatykite naujus stalius, vengdami popieriaus, ir leiskite jiems užpildyti savo profilį. Norėdami išsaugoti tvarką, programinėje įrangoje visus dokumentus galite saugoti skaitmeniniu būdu. Skausmingų ir rizikingų darbo užmokesčio procesų dienos baigėsi; lengvai naudokite supaprastintą programinės įrangos darbo užmokestį ir susimokėkite mokesčius.

Jis automatiškai sinchronizuoja visus duomenis, susijusius su laiko stebėjimu, naudos planais, naujais nuomais ir kita. Laikykite savo darbuotojus laimingus, sveikus ir apdraustus naudodami tą pačią programinę įrangą, kuri gali pateikti jūsų planus darbo užmokesčio plane. Suteikite savo komandai išteklių ir įrankių naudodami „Gusto“, kad užtikrintumėte savo finansinę ateitį naudodamiesi Gusto Cashout, priemiestiniais važiavimais priemokomis, kompensacijomis darbuotojams ir 401 (k) pensija bei 529 kolegijos santaupomis..

Be to, jame siūlomos kitos priemonės, tokios kaip smulkaus verslo finansinė lengvata, „Burn rate“ skaičiuoklė, „Darbdavio“ mokesčių skaičiuoklė, atlyginimų palyginimo įrankis ir naujas nuomos kontrolinis sąrašas. Programinė įranga atitinka HIPAA, ACA ir ERISA. Tai gali valdyti COBRA reikalavimus ir siųsti el. Laišką darbuotojams, kad jie baigtų dokumentus, išeidami iš jūsų organizacijos.

Cezanne HR

Nesvarbu, ar jūsų organizacija yra nedidelė, vidutinė ar didelė, Cezanne HR gavo jūsų užnugarį, kad būtų racionalizuotas kiekvienas jūsų personalo pastangų aspektas. Šis debesimis pagrįstas modernus HR rinkinys leidžia efektyviai valdyti ir palaikyti savo darbuotojus, pasitelkiant aukščiausios klasės technologijas, automatikos įrankius ir įspūdingas funkcijas..

Padedant verslui daugiau nei 100 šalių, „Cezanne HR“ siūlo vertimą į 10 skirtingų kalbų be jokių papildomų mokesčių. Tai taip pat palaiko finansinių duomenų įrašymą jūsų vietine valiuta ir palengvina daugelį biurų visame pasaulyje, naudodamiesi savo patvirtinimo srautais, išlaidų centrais, žmogiškųjų išteklių portalais ir administratoriaus leidimais. Sistema siūlo optimalų lankstumą įvairių užduočių vykdymui, pradedant darbuotojų įtraukimu ir pašalinimu, ir viskam, kas tarp jų.

Jis siūlo visą parą veikiantį internetinį portalą, kuriame yra ekspertų straipsnių, instrukcijų, sąrankos patarimų, mokymų, konsultacijų, išmaniųjų pranešimų, įmontuotų ataskaitų, konfigūruojamų formų, efektyvaus darbo eigos valdymo ir diegimo paslaugų. Gerai įsitraukite į savo darbo jėgą naudodamiesi jos mobiliąja programa kartu su internetiniais įrankiais, kad padidintumėte bendradarbiavimą ir efektyvų bendravimą.

Negaiškite laiko priežiūrai, nes „Cezanne“ tuo rūpinasi, išskyrus periodinius atnaujinimus. Visi jūsų duomenys yra saugūs, nes jie yra saugūs ir saugūs naudojant šifravimą, slaptažodžius ir laikydamiesi GDPR. Be to, jo atvira architektūra padeda pagerinti jūsų produktyvumą ir palengvina trečiųjų šalių programų ryšį.

Žmonės HR

Ar pavargote gaišti laiką monotoniškoms užduotims?

Naudokite Žmonės HR automatizuoti šiuos procesus ir sutelkti dėmesį į sritis, reikalaujančias daugiau dėmesio. Dabar pamirškite ligos stebėjimą, darbuotojų duomenų atnaujinimą, atostogų lapų tvirtinimą, apyvartos įžvalgų sudarymą ir pan. Naudodamiesi jos kandidatų sekimo sistema, galite pasamdyti ir išlaikyti talentus, atitinkančius jūsų organizacijos kultūrą. Dalykitės laisvomis darbo vietomis įvairiuose darbo portaluose, taip pat nustatykite ir susisiekite su žmonėmis, kurie gali padėti plėsti jūsų verslą.

Pateikite informaciją apie HR su išsamiomis grafinėmis ataskaitomis verslo lyderiams ir ieškokite rekomendacijų bei veiksmų planų. Mokykitės iš kitų žmogiškųjų išteklių specialistų per ŽSMS ir patobulinkite savo sprendimų priėmimą. Taip pat galite palyginti savo HR įžvalgas su kitomis savo pramonės įmonėmis, kad nustatytumėte sritis, kurias reikia tobulinti.

Geriau susisiekite su savo darbuotojais ir padėkite jiems optimizuoti savo galimybes naudodamiesi dinamiška veiklos valdymo sistema. Suraskite geriausius atlikėjus ir tuos, kuriems reikia šiek tiek padėti pagerinti jų pasirodymą. „People HR“ suteikia galimybę sklandžiai perkelti duomenis į naująją sistemą ir suteikti ekspertų mokymus, kaip pilnai panaudoti programinę įrangą.

Net ir neturėdami gerų techninių žinių, galite naudoti šią programinę įrangą dėl jos paprastumo ir patogumo vartotojui.

Zenefits

Žmogiškųjų išteklių procesų valdymas nebėra galvos skausmas, jei turite Zenefits kurios naudingos jūsų verslui daugybe būdų. Vienu paspaudimu galite išsiųsti pasiūlymo laiškus su visa pagrindine informacija kartu su nuoroda į internetinį pasiūlymo priėmimą. Tam pateikiami puikūs pasiūlymų laiškų šablonai arba galimybė įkelti atskirą.

Jos partneris „Checkr“ atlieka išsamius ir greitus programinės įrangos foninius patikrinimus. Tai leidžia naujiems staliams patiems pasistatyti automobilį naudojantis „Zenefits“ mobiliąja programa ar svetaine ir pirmą dieną sutaupyti vargo. Remiantis turima informacija, programinė įranga skaitmeniškai sukuria stalių mokesčių dokumentus.

Siūlydama skaitmeninio parašo funkciją, ji ragina jus nenaudoti popieriaus. Vykdydami sklandžią integraciją su „Slack“, „Salesforce“, „G Suite“ ir kt., Nauji darbuotojai gali automatiškai prisijungti prie savo sąskaitų. Čia pateikiamos dinamiškos organizacijos diagramos ir darbuotojų katalogas su būtina informacija, kad būtų patobulintas kryžminis funkcinis ryšys.

Automatizuoti darbuotojų renginius, tokius kaip paaukštinimai, komandos / skyriaus perkėlimas, darbo nutraukimas, atsistatydinimas ir dar daugiau. Programinė įranga aktyviai sinchronizuoja duomenis ir bet kokius pakeitimus, atliktus realiuoju laiku, kad ji galėtų atsispindėti visur. Tai ne tik palaiko jūsų darbuotojus, bet ir kitą darbo jėgą, įskaitant laisvai samdomus darbuotojus, nepriklausomus rangovus ir konsultantus. Laikykitės vyriausybės įstatymų, automatizuodami užduotis.

Sukurkite ir administruokite savo GTV politiką, palikite užklausas, nustatykite užtemimo datas ir naudokite automatinę JTV balanso skaičiuoklę, kad sutaupytumėte laiko. Tai palaiko verslo informaciją, teikdama kompensacijų suvestines, darbuotojų skaičių, lygių galimybių statistiką, apyvartos procentus ir suteiktas akcijų opcijas.

„BambooHR“

Jūsų darbuotojai yra jūsų įmonės turtas ir jiems svarbiausia. Valdykite juos atsargiai naudodamiesi „BambooHR“, kuri yra viskas viename programinė įranga, skirta rinkti, tvarkyti ir analizuoti darbuotojų duomenis. Patobulinkite bendrą įdarbinimo ir įdarbinimo procesą, protingai valdykite kompensacijas ir kurkite tvarią įmonės kultūrą.

„BambooHR“ leidžia kaupti visą informaciją vienoje, saugioje duomenų bazėje, kuriai naudojami dinaminio redagavimo ir ataskaitų teikimo įrankiai, kad būtų galima greičiau atlikti srautus. Valdo jį naudodamas svetainę ar programą mobiliesiems, kurią galite pasiekti bet kada ir bet kurioje vietoje.

Individualizuokite savo formalumus ir dokumentus, kad palengvintumėte įlaipinimo procesą mažiau streso patiriančią pirmą dieną. Jame yra elektroniniai parašai, kad galėtumėte tvarkyti įrašus skaitmeniniu būdu ir neleisti popieriui susikaupti ant savo stalo. Stebėjimo laikas, PTO, išmokos, darbo užmokesčio skaičiavimas ir kt. Džiugina „BambooHR“.

Tai leidžia įgyti gilesnių žinių apie veiklos valdymą, darbuotojų pasitenkinimą ir kitą svarbią statistiką, kad būtų galima formuoti savo kitą veiksmų planą. Šiuo metu ji turi daugiau nei 1,56 mln. Aktyvių vartotojų visame pasaulyje. Taip pat siūlo septynias dienas nemokamą bandomąją versiją, kad gautų praktinės programinės įrangos patirties.

Išvada

Žmogiškųjų išteklių procesai yra vienas kritiškiausių šiuolaikinio verslo aspektų, nesvarbu, ar tai būtų įdarbinimas, darbo užmokesčio nustatymas, atlikimas ar paaukštinimas. Tai reikalauja didelio tikslumo lygio, ir net nedidelė klaida gali pasirodyti brangi. Bet daugiau nesijaudink; į savo organizaciją įtraukite debesimis pagrįstą HRMS, kad automatizuotumėte visas užduotis be nulio klaidų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map