8 įmonės steigimo tarnyba, padėsianti pradėti verslą JAV

Jei norėjote patekti į geriausiai integruotą nacionalinę rinką su mažiausiu mokesčių tarifu, tuomet turite įsteigti savo verslą JAV.


Tai didžiausia pasaulyje nacionalinė rinka, o pasinerti į ją reikštų atverti didžiules sėkmės galimybes. Tiesą sakant, tai labai palengvina jūsų pragyvenimą ir apima daugybę privalumų, tokių kaip:

 • Jūsų įmonės reputacijos stiprinimas
 • Galima sumažinti jūsų iš JAV gaunamų pajamų mokestį
 • Padaryti gana lengva parduoti JAV rinkoje, žiūrint iš muitų ir mokesčių aspektų
 • Įgalina jus naudoti JAV kapitalo rinkas įvairiais verslo tikslais

Šiuo metu jums taip pat gali kilti klausimas, ar yra galimybė naudotis asmeniniais duomenimis, o ne registruoti įmonę. Kol yra, aš to nerekomenduoju. Štai kodėl.

Mažina riziką

Verslo registravimas reikštų, kad jūs nesate laisvas nuo asmeninių įsipareigojimų ir rizikos. Kadangi jūsų registruota įmonė tampa atskiru juridiniu asmeniu, jūs „asmeniškai“ neatsakysite už skolas. Taip pat nebus areštuotas jūsų asmeninis turtas.

Padeda jūsų verslui įgyti didžiulį prestižą

Vietoj asmeninio vardo atsiradimas kaip registruotas verslas automatiškai pakelia jūsų reputaciją ir profesionalumą priešais pažodžiui visus. Tai rodo, kad jūsų verslas yra įsipareigojęs veiksmingai ir atsakingai valdyti.

Paprastesnės galimybės gauti finansavimą

Kaip registruotas verslas, daug lengviau skolintis pinigus iš komercinių bankų ar skolintojų yra todėl, kad jie nenorėtų skolinti pinigų tam, kas „naktį naktį“. Teisėta registracija suteikia patikimumą ir suteikia pasitikėjimo žymę.

Įvairios galimybės registruoti verslą JAV

JAV yra du populiarūs verslo subjektų tipai.

 1. Verslo korporacija
 2. Ribotos atsakomybės įmonė (LLC)

Verslo korporacijose akcininkais laikomi savininkai. Jie gali išrinkti direktorius, kurie gali nusistatyti politiką ir tikslus ir netgi išanalizuoti pažangą bei veiklą. Direktoriai taip pat gali rinkti pareigūnus, kurie kasdien gali vadovauti įmonei.

Kita vertus, ribotos atsakomybės įmonėje (LLC) savininkai yra vadinami nariais ir yra atsakingi už visko valdymą. Esant per dideliam krūviui, nariai gali paskirti vadovus nuolat dalintis darbo krūviu.

Tarp šių dviejų skirtumų yra daug daugiau, tačiau pagrindinis rūpestis yra jūsų verslo registravimas rankiniu būdu. Dalyvauja daugybė žingsnių, o kai kuriems tai gali būti juokinga.

Jūsų gelbėjimui aš išvardijau šiuos sprendimus, kurie supaprastins jūsų verslo kūrimo procesą. Jie prižiūri visus dokumentus ir atsiųs jums užpildytą padavimo bylą, kai ji bus padaryta per labai trumpą laiką.

„ZenBusiness“

Puiki smulkaus verslo paslaugų platforma, „ZenBusiness“ gali padėti suformuoti jūsų įmonę, apimančią vardo paiešką, įstatų paruošimą, visko tikrumą, tikslumą ir formavimo dokumentų pateikimą valstybei.

Jie taip pat teikia kitas svarbiausias paslaugas, padedančias valdyti ir plėsti jūsų verslą, tokias kaip valstybės reikalaujamos atitikties paslaugos, tokios kaip registruotasis agentas ir nesirūpinimas garantija, taip pat buhalterija, verslo draudimas ir domenų vardai, be kita ko.

Aš sakyčiau, kad jie yra greiti ir labai paprasti, palyginti su kitais, esančiais ten. Be to, jų kainų planai taip pat nėra tokie brangūs. Pradinis planas kainuoja vos 49 USD, kai mokama kasmet.

Filenow

Su nemokamu EIN ir registruotais agentais, Filenow turi nuostabią profesionalų komandą, kuri gali padėti jums pradėti savo verslą JAV, nesvarbu, ar tai yra LLC, ar „Business Corporation“. Jūs gaunate prieigą prie jų specialistų palaikymo tarnybos ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Čia yra keletas „Filenow“ pasiūlymų:

 • Reikalingi minimalūs dokumentai
 • Neribotas prioritetinis telefono ir el. Pašto palaikymas
 • 24 valandų užsakymo apdorojimas
 • Greitas pristatymas + dokumentų pristatymas

Geriausias iš visų? Tai kainuoja tik dalelę. Galite pradėti dirbti taip greitai kaip dabar ir net pasirinkti pinigų grąžinimo garantiją, jei jums nepatinka jų paslaugos.

„DelawareInc“

Veikia nuo 1981 m, „DelawareInc“ turi žemas formavimo kainas, kurios yra tik 179 USD. Galite pateikti savo informaciją dabar ir jie įsitikins, kad tą pačią dieną pateiks jūsų įmonę, o tai stebina. Jie iki šiol aptarnavo daugiau nei 175 000 klientų, todėl galite pasakyti, kad jie pakankamai išmano šį žaidimą.

Jų pagrindiniame puslapyje galite atlikti greitą vardo patikrinimą arba tiesiogiai pradėti savo verslo formavimo procesą.

„MyCompanyWorks“

Nuo 2001 m. Suformavo daugiau nei 60 000 kompanijų, „MyCompanyWorks“ yra dar viena įspūdinga paslauga, kuri padės sukurti jūsų verslą. Galite pradėti dirbti ir vykdyti, pasirinkdami įmonės tipą ir valstiją, užpildę internetinę formą ir būtent ją, gausite savo dokumentus.

Jie yra puikūs dėl šių priežasčių:

 • Itin paprastas prietaisų skydelis
 • Galimybė sekti savo užsakymus
 • Nemokamas dokumentų pristatymas el
 • Paraiška apdorojama tą pačią dieną
 • Lengvas sąrankos vedlys aiškiems patarimams

Bendras jų įvertinimas yra 4,9 / 5 žvaigždutės, o tai protu nesuvokia.

Incfile

Be jokių paslėptų mokesčių, Incfile leidžia įkurti savo verslą nuo 0 USD. Net nejuokauja. Norėdami pradėti, jums tereikia padengti valstybės rinkliavas, ir jums gera eiti. Visuose jų paketuose yra:

 • Vardo paieška
 • Paruošimas ir padavimas
 • Kitą dieną perdirbimas
 • Įmonės perspėjimai visą gyvenimą
 • Internetinis jūsų užsakymo stebėjimas
 • Verslo mokesčių konsultacijos nemokamai
 • Klientų aptarnavimas visą gyvenimą

Tai yra daug daugiau, ir jūs galite pradėti patirti juos visus.

„Swyftfilings“

Kaip ir kiti šiame sąraše, „Swyftfilings“, taip pat tvarko visus dokumentus ir taupo laiką bei pinigus. Kiekvienas iš jų palaikymo komandos narių yra verslo specialistas, ir jūs galite būti tikri, kad nepaliksite klajodami po vidurį..

Taip pat galite pasinaudoti jų įmonės pavadinimo paieškos parinktimi užpildę mažą formą pagrindiniame puslapyje. Jie per valandą grįš ir pasakys, ar ji pasiekiama, ar ne..

Aš siūlau tiesiogiai paskambinti telefonu ar pabendrauti su jais, kad būtų aiškiau apie procesą.

„USFormation“

„USFormation“ yra skirtas išimtinai ne JAV gyventojams, o paketai sukurti atsižvelgiant į tai, kad būtų galima pasiruošti ir vykdyti savo verslą vos per 24 valandas. Pasirinkę jų paslaugą, gausite tokius pranašumus:

 • Nemokamas EIN mokesčio ID
 • Nemokamas 2 mėnesių JAV virtualus adresas
 • Nemokama 15 minučių konsultacija mokesčių klausimais
 • Nemokamas JAV telefono numeris
 • Nemokamas registruotas atstovas metams
 • Bankininkystės sprendimas JAV gauti ir siųsti lėšas
 • Gyvenimo kokybės palaikymas

Tai labai naudinga, jei pritraukiate jus prie jų paslaugų. Jūs tiesiog negalite jų panaikinti. Jei kiltų klausimų prieš perkant, būtinai susisiekite su jais.

„ClevverCompany“

„ClevverCompany“ padeda įkurti savo verslą JAV, iš tikrųjų neturint didelio biudžeto. Procesas yra gana paprastas, greitas ir paprastas. Tai atrodo maždaug taip:

 1. Jūs užpildote jų formą
 2. Jų teisinė komanda peržiūri jūsų pateiktus dokumentus
 3. Jie parengia reikiamus dokumentus ir netgi suplanuoja susitikimą su notaru
 4. Visi dokumentai siunčiami valdžios institucijoms
 5. Ir viskas baigta!

Viskas, ko reikia naudojant „ClevverCompany“, atliekamas 5 žingsnių procesas.

Išvada

Čia pateiktas geriausių įmonių steigimo paslaugų, kuriomis galite naudotis kurdami savo verslą JAV, sąrašas. Visi šie dalykai yra puikūs. Jūs tiesiog turite pasirinkti vieną iš savo kainos ir funkcijų kriterijų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map