9 AI platforma padės jums sukurti „Facebook Chatbot“

Kelyje vyksta daugybė pokyčių žmonės bendrauja su įvairiomis komercinėmis organizacijomis.


Svetainės keičiamos programomis, ir dabar atrodo, kad „Chatbots“ pamažu perima programų bangą.

Kas yra „Chatbot“?

„chatbot“ yra dirbtinė pokalbių programa, padedanti automatizuoti pokalbių atsakymus. Įsivaizduokite, kad įsigijote elementą internetu ir norėjote sužinoti apie tai pristatymo ETA. Ką tu darytum?

Paprastai jūs arba atsisakote el. Laiško, paskambinate į parduotuvę arba prisijungiate prie jų svetainės, kad patikrintumėte užsakymo būseną. Sutinku?

O kas, jei galėtum eiti į parduotuvės svetainė arba „Facebook“ puslapyje, kad įvestumėte savo užsakymo numerį, ir „chatbot“ suteiks jums pristatymo ETA.

Daug geriau, ar ne??

Taupote laiką skambindami ar atsisakydami el. Laiško, o parduotuvė yra sumažinti veiklos sąnaudas neturėdami pagalbos tarnybos atsakyti į klausimus, kuriuos galima lengvai automatizuoti.

Kodėl „Chatbot“ yra svarbu?

 • Tai taupo verslo palaikymo išlaidas – pokalbis tarp vieno ir kito kliento ir verslo organizacijos be įtraukiantis žmogų. Asmuo gali užduoti klausimus ir gauti į juos atsakymus naudodamas AI palaikomą pokalbių programą.
 • Tai taupo kliento laiką – klientui nereikia gaišti laiko skambinant ar el. Paštu. Daugelis iš mūsų yra pokalbių platformose, tokiose kaip „Facebook“, „WhatsApp“ ir kt., Todėl bendrauti lengva naudojant pokalbius.

Savo verslo ar asmeniniam pokalbių mainą galite sukurti bet kurioje platformoje, įskaitant „Facebook Messenger“, „WhatsApp“, svetainę, „Slack“, „Twitter“ ir kt..

Sekantis AI maitinamas sprendimas padės sukurti daugiaplatformos pokalbių vietą, įskaitant „Facebook Messenger“.

„Chatfuel“

Puikiai tinka automatizuoti palaikymą „Facebook“, „Chatfuel“ valdo 46% visų pokalbių svetainių, naudojamų „Messenger“. Tai yra didžiulis skaičius ir tai visiškai pateisina, nes tai padeda masiškai padidinti pardavimus ir konversijas. Tokios kompanijos kaip „LEGO“ ir „HelloFresh“ pastebėjo puikius rezultatus su jomis, todėl rekomenduoju išbandyti ir naudodamiesi nemokama demonstracine versija.

Jums nereikia jokio kodavimo ar ankstesnės patirties norint nustatyti savo „chatbot“. Tiesą sakant, jums net nereikia dabar registruotis. Tiesiog paspauskite „pradėti“ ir būsite nukreipti automatizuoti daugybę užduočių. ��

„ChatBot“

Galite prisijungti „ChatBot“ su savo „Facebook“ puslapiu ir pradėkite tvarkyti klientų užklausas autopilotu. Dėl AI technologijos jis gali aptarnauti daugybę klientų. Tai savo ruožtu padeda paskatinti įsitraukimą, padidinti pardavimus ir užmegzti gerbiamą verslą su laimingais klientais.

Galite suasmeninti kiekvieno asmens pranešimus, redaguoti pasveikinimo tekstą ir automatiškai leisti jam pridėti atvaizdų, kai to reikia. Be to, galite leisti įterpti korteles, atsakyti į pasiūlymus ir įmanomus CTA mygtukus.

Jame yra daugybė iš anksto paruoštų šablonų, iš kurių galite pasirinkti, ir jūs galite nemokamai pradėti naudotis, naudodami jų 14 dienų bandomąją versiją.

„SendPulse“

Labai intelektuali ir vizualiai patraukli, „SendPulse“ leidžia konfigūruoti įvairias funkcijas ir jas pritaikyti pagal savo poreikius. Pvz., Galite sukurti pranešimų srautus, kad nukreiptumėte klientus į tiesioginį atstovą, kai to reikalauja pokalbis. Ryšio logiką taip pat galite suskirstyti pagal raktinius žodžius, tokius kaip „kaina“, „pristatymas“ ir „pirkimas“.

Be to, jūs galite:

 • Peržiūrėkite išsamią analizę
 • Pridėkite prenumeratos valdiklius būsimiems atnaujinimams.
 • Bendra žinutė jūsų klientams pokalbių programoje
 • Pridėkite pokalbių valdiklį prie savo svetainės.
 • Įdėkite failus, korteles ir kitas laikmenas, kai to reikia

Tai yra daug daugiau, ką norėsite ištirti. Būtinai užsiregistruokite nemokamai.

„Botsify“

Su asmeniniais pranešimais ir greitu reagavimo greičiu, „Botsify“ naudodami automatizuotą klientų palaikymą, galite bet kuriuo metu padėti pasiekti 5x IG. Jūs renkate pokalbio formas, pereinate nuo „bot“ prie žmogaus atstovo ir netgi pasirenkate iš daugybės skirtingų kalbų, kad patenkintumėte platesnę auditoriją..

„Botsify“ leidžia kurti pokalbių programas „Whatsapp“, „Facebook“, SMS ir jūsų svetainei. Puiku yra tai, kad jūs galite sukurti kelis pokalbių serverius tai pačiai platformai, kad galėtumėte atlikti skirtingus tikslus ir užduotis.

Jei visa tai jus domina, tada eik į priekį ir pasinaudok jų nemokamu 14 dienų bandomuoju periodu.

Dialogo srautas

Maitina tvirta AI technologija, Dialogo srautas leidžia kurti į natūralų kalbą orientuotus pokalbius, integruotus į balso programas ir tekstinę „chatbot“. Be to, tai „Google“ sprendimas, todėl yra labai mažai galimybių, kad jis nebus patenkintas. Jis sujungia mašininio mokymosi galią ir suteikia dar geresnę patirtį.

„Dialogflow“ palaiko daugiau nei 20 skirtingų kalbų ir nepriekaištingai dirba su klientais, naršančiais beveik bet kuriame įrenginyje, nesvarbu, ar tai nešiojamieji, telefonai, garsiakalbiai ir kt..

Tokios kompanijos kaip „Dominos“, „Mercedes“ ir „Giorgio Armani“ naudoja šį sprendimą norėdamos sušvelninti ikimokyklinio ir po pardavimo vykdomą paklausimą. Taip pat galite pradėti nuo jo nemokamai prisiregistruodami.

Jums reikia pagalbos norint pradėti? Patikrinkite tai Dialogo srauto kursas.

Converse.ai

Converse.ai yra San Fransiske įsikūrusi įmonė, leidžianti lengvai sukurti pokalbių taškus jūsų verslo organizacijai.

Converse.ai siūlo integraciją su „Google“, „Slack“, „Twitter“, „Twilio“, „Kik“, „Sluoksnis“, „Intercom“, „Airtable“, Skrydžių statistika, „MailChimp“, „Mailgun“, ir „Hubspot“.

Pabrėžia

 • Paprasta naudoti internetinę vartotojo sąsają.
 • Keli pokalbiai su roboto vartotojais yra tiksliai įvertinti ir į juos atsakoma tinkamai.
 • Jis siūlo integraciją vienu paspaudimu į daugelį platformų.

ManyChat

„FB Messenger“ palaikymo, pardavimo ir rinkodaros platforma.

ManyChat pasiūlykite „drag-n-drop“ robotų kūrimo įrankį, kuriame galite apibrėžti logiką, automatizuoti paskelbimą ir daug daugiau be kodavimo.

Ne tik iš „Facebook“ puslapio, bet ir savo svetainėje galite įdiegti pokalbio piktogramą, kad padidintumėte savo abonentų skaičių. Skamba puikiai kaip rinkodaros pokalbių platformos.

Smūgis

Su galinga API Smūgis, galite sukurti pokalbių svetaines kelioms platformoms kartu su „Facebook Messenger“. Tik su viena suvienyta API, gausite patikimą funkcijų rinkinį.

„Smooch“ integruotas su tokiomis populiariausiomis platformomis kaip „Messenger“, „Twitter“, „Slack“, „Zendesk“, „Android SDK“, ir „iOS“ SDK.

„MobileMonkey“

Prijunkite savo „Facebook“ puslapį, kad per kelias minutes jį pradėtumėte NEMOKAMAI. „MobileMonkey“ Gavote visas funkcijas, kurių reikia norint užmegzti savo “Messenger” kontaktus, kad galėtumėte parduoti savo produktą, turinį, paslaugas ir kt.

Kai kurios geriausios savybės yra

 • Auditorijos segmentacija
 • Sprogdinkite pokalbius reklamuoti, pranešti
 • Automatizuoti kasdienes operacines užduotis
 • Sukurkite konversijos kanalus
 • Suaktyvinkite veiksmą, pagrįstą raktiniais žodžiais ir sąveiką naudojant AI
 • Galinga analizė augimui stebėti

Padėdami jums „MobileMonkey“, savo svetainėje taip pat galite pridėti pokalbių valdiklį.

„Botkit“

„Botkit“ yra atvirojo kodo platformos pokalbių programoms kurti. Jį sukūrė „Howdy“ komanda, siūlanti semantinę sąsają pranešimams siųsti ir gauti, kad kūrėjai galėtų sutelkti dėmesį į nuostabių programų kūrimą, o ne į API galinius taškus.

Štai keli „Botkit“ siūlomi įrankiai:

Pabrėžia

 • Norėdami pagerinti funkcionalumą, prie API galite pridėti papildomą kodą.
 • Jis turi realaus laiko pranešimų valdymą stebint veiklą ir teikia išsamią naudojimo statistiką.
 • Galite įtraukti burbulus, kurie siunčia atgalinio pašto reikšmes, kai vartotojas juos spustelėja.
 • Galite tinkinti savo pranešimą, kad jam nebūtų siunčiama jokio pranešimo ar pranešimo apie garsą, kai siunčiate jį vartotojui.

Botsociety

Botsociety yra nesudėtingas įrankis kurti pokalbių failus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti vartotojo tekstą ir atsakymą į robotą.

Rezultatas bus nedelsiant rodomas ekrane su jūsų pasirinkta sąsaja. Tai daugiau nei AI pagrįstas pokalbių kambarys, tai yra pokalbių maketų programa.

Wit.ai

Wit.ai nuo 2015 m. sausio mėn. priklausė „Facebook“, kad padėtų jo kūrėjams atpažinti kalbą. „Wit.ai“ turi daugiau nei 200000 kūrėjų, sukūrusių API balsu suaktyvintų sąsajų kūrimui.

„Wit.ai“ integruojasi su „Python“, „Node.js“ ir „Ruby“. Tai visiškai atvirojo kodo; galite naudoti kito kūrėjo istoriją, kad pradėtumėte savo projektą.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateikta platforma padės jums sukurti savo verslą. Jei norėtumėte išmokti kurti „Chatbot“, tuomet siūlyčiau tai patikrinti Udemy kursas.

ŽENKLAI:

 • AI

 • „Chatbot“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map