Geriausios komunikacijos priemonės nuotolinėms komandoms

Kas būtų pamanęs, kad „nuotolinis darbas“ taps toks didelis, koks jis tapo šiais laikais?


„Darbas namuose“ buvo skirtas tik darbuotojams, kurie turėjo išeiti vaiko priežiūros atostogų ar negalėjo kitaip lankyti darbo asmeniškai. Šiomis dienomis nuotolinis ryšys yra vienas iš dažniausiai sutinkamų terminų, kai ieškoma naujų darbo vietų tokiose pramonės šakose kaip technologijos, rinkodara, inžinerija ir kt..

Taip pat daug naujų įmonių, kurios ateina, yra kuriamos vien tik nuotolinio darbo aplinkos pagrindu. Tai yra daug dėl viso pasaulio talentų fondo. Nelengva rūšiuoti tokius dalykus kaip vizos ar darbo leidimai žmonėms, kuriuos tikrai norėtumėte turėti savo komandoje. Taigi darbas nuotoliniu būdu yra geras kompromisas situacijose, kai siekiate geriausios savo komandos talentų.

Jei pažvelgtume į nuotolinio darbo statistiką, tarp 2005 ir 2017 m – Buvo pastebimas nuotolinių darbuotojų ir (arba) darbo pasiūlymų padidėjimas 160% rinkoje.

nuotolinis darbo augimas pastaraisiais metais

Jei dažnai ieškote su technologijomis susijusių darbų vis populiariose „Hacker News“Kas samdo?„Mėnesio temoje“, vis daugiau ir daugiau įmonių nurodo savo galimybes įsidarbinti nuotoliniu būdu. Nuo keliolikos aukcionų prieš kelerius metus iki daugiau nei 100 kompanijų, ieškančių talentų, norinčių dirbti iš savo namų ar biuro komforto.

Taigi apibendrinant, yra puikus laikas tapti nuotoliniu darbuotoju. Dirbkite paplūdimyje atogrąžų saloje (skaitmeninis klajoklis), dirbkite namuose stebėdami savo vaikus arba dirbkite automobiliu, kol jūsų pagrindiniame plane išliks Grand Canyon žvilgsniai.

Bendravimas ir jo vaidmuo darbe

Nors malonumas dirbant nuotoliniu būdu gali būti didžiulis, nežiūrėkime į tai, kad vis dar dirbate kaip didesnės komandos dalis. Tai reiškia, kad bendravimas vis dar yra esminė jūsų kasdienio (ar bent du kartus per dieną) darbo proceso dalis.

Grafikos dizaineriai, laisvai samdomi rašytojai ar kitokie nuotoliniai darbininkai, dirbantys su koncertais, dažnai gali atsikratyti tik el. Pašto / silpno ryšio. Bet taip nebus, jei įstosite į įmonę kaip inžinierius, santykių su žmonėmis atstovas ar bet koks kitas darbo tipas, kuriame bendravimas yra svarbi darbo aprašymo dalis..

Taigi vien dėl šios priežasties įmonės ir pradedančios įmonės paprastai turi nuspręsti dėl konkretaus nuotolinio ryšio įrankio, kurį ketina naudoti ilgą laiką. Kartais, pasirenkant konkretų įrankio užsidegimą, ir viską reikia perkelti į alternatyvą. Taip pat turite atsižvelgti į mokymosi kreivę ir konkrečios nuotolinio ryšio priemonės naudojimą jūsų įmonės tipui.

Ryšio su tolima komanda įrankiai

Viena „Google“ paieška pagal „nuotolinio ryšio priemones“ duos milijardą rezultatų. Tai pelninga tema, į kurią reikia atkreipti dėmesį, nes nuotolinis darbas auga (kaip mes sužinojome) ir tai, kad pradėti savo tokio tipo verslą taip pat gali būti pelninga.

Lėtai yra bene populiariausias tokio tipo įrankis rinkoje. Slackas ne tik perėjo keli įsigijimai, bet ir patraukė milžiniškos investicijos iš individualių investuotojų ir angelų kompanijų. Tada kulminacija tapo „Slack going public“ (IPO) nepaprasta – 38,50 USD vienos akcijos kaina, įvertinus 23 milijardus USD.

Lėtai

Pati panaudojusi „Slack“ kaip nuotolinį darbuotoją, turiu apie tai pasakyti tik gerų dalykų. Tai tikrai palengvina bendravimą su jūsų komandos nariais, ir aš galiu pridurti, kad įvairiais būdais.

Nors iš pradžių „Slack“ buvo sukurtas kaip pokalbių pagrindu sukurto ryšio įrankis, jis taip pat išplėtė garso ir vaizdo skambučius. Tai leidžia lengvai įsitraukti į konferencinį pokalbį, konsultuoti naujus darbuotojus ar organizuoti visuotinius susirinkimus.

Bet tai dar ne viskas. „Slack“ taip pat specializuojasi padedant išspręsti konkrečias pramonės problemas. Ir tos pramonės šakos yra:

 • Rinkodara
 • Inžinerija
 • IT
 • Pagalba klientams
 • Žmogiškieji ištekliai
 • Projektų valdymas
 • Žiniasklaida
 • …ir dar!

Nesvarbu, kurioje pramonės srityje dirbate, „Slack“ užtikrina, kad bendravimas vyktų kuo sklandžiau. Pavyzdžiui, jei vadovaujate rinkodaros agentūrai ir norėtumėte naudoti „Slack“ bendraudami su savo komanda ir klientais, yra keletas reikšmingų pranašumų, kuriuos galite naudoti.

Pirmasis iš jų yra integracija su mėgstamomis rinkodaros priemonėmis.

Rinkodaros integracija

„Slack“ palaiko visus mėgstamus rinkodaros įrankius (jų rašymo metu jų yra daugiau nei 100), kuriuos galite tiesiogiai integruoti į savo komunikacijos procesą. Taigi tokius dalykus kaip sąskaitos faktūros, socialinės medijos turinys, apžvalgos ir pan. Galite valdyti tiesiogiai iš „Slack“ prietaisų skydelio.

Tai taikoma visoms kitoms pramonės šakoms, kurias „Slack“ aptarnauja. Ar tai visų sandorių lizdas? Tam tikru mastu tikrai. Bet aš manau, kad konkrečioms situacijoms reikalingos skirtingos komunikacijos problemų sprendimo priemonės ir požiūriai.

Taigi, pažvelkime į kitas rinkoje esančias nuotolinio ryšio priemones. Ir galbūt rasite ką nors tinkamesnio jūsų verslo tipui ar projektui, kuriame dirbate.

„ProofHub“: Projektų bendradarbiavimas komandoms

„ProofHub“

Jei ieškote patikimo būdo valdyti projektus mastu, ieškokite toliau „ProofHub“. Šie vaikinai daug investavo į tai, kad „ProofHub“ būtų kuo paprastesnis ir efektyvesnis. Tai gali pasigirti švaria vartotojo sąsaja, kuriai pritaikyti reikia mažiau nei minutės. Be to, vienu mygtuko paspaudimu galite lengvai suskirstyti į visus užduočių sąrašus.

Bet kuriai sėkmingai veikiančiai nuotolinei komandai reikalingas įrankis ne tik lengvai bendrauti, bet ir stebėti projektus realiuoju laiku. Niekam nepatinka praleisti terminai arba, dar blogiau, neišspręstos problemos, kurios tiesiogiai veikia klientus (išpardavimus!). O „ProofHub“ šią dėlionę nagrinėja su savo įmontuotu projekto stebėjimo įrankiu.

„ProofHub“ projekto valdymas

Susikurkite planą, surašykite atskiras užduotis ir paprasčiausiai paskirkite kiekvienai užduočiai tinkamus komandos narius. Tai taip paprasta. Ir jūs galite pakartoti šį procesą tiesiogiai iš „ProofHub“ prietaisų skydelio tiek kartų, kiek norite.

Kiekvieno projekto istorija yra saugoma, galima komentuoti atskiras užduotis ir netgi galite eksportuoti visą savo planą kaip CSV failą arba diagramą, skirtą naudoti pristatymuose ar kitur..

„ProofHub“ parašė išsamų vadovą, kaip jis naudoja Ganto diagramas pasiekti visa tai, bet taip pat parodo, kiek daug gerumo galite išspausti iš šios technologijos.

Kitos svarbios „ProofHub“ savybės yra:

 • Kanban lentos. Jei esate susipažinę su „Trello“, jau žinosite, kaip jie veikia. Jūs sukuriate lentas su atskirais užduočių reikalavimais ir tada sugrupuojate užduotis nuo pradinio jų etapo iki visiško pabaigos. Palaikoma viskas nuo komentarų iki failų pridėjimo.
 • Įrodymas. Tai išskirtinė savybė bet kuriai nuotoliniu būdu dirbančiai projektavimo komandai. Galite aptarti nustatytos spalvos, šrifto ar dizaino elemento specifikacijas ir įrodyti tai realiuoju laiku naudodami „ProofHub“ funkciją „Proofing“. Pvz., Galite įkelti tiesioginę savo projekto nuotrauką, o tada komandos nariai gali pakomentuoti konkrečius reikalingus pakeitimus.
 • Projektų valdymas. „ProofHub“ galite pasirinkti, kas valdo kurį projektą. Projekto vadovas gaus visus būtinus pranešimus apie praleistus terminus ir praleistas užduotis bei bus atsakingas.

Ir dar daugiau. Visą straipsnį būtų lengva skirti išskirtinėms galimybėms, kurias „ProofHub“ teikia nuotolinėms komandoms. Tačiau kalbant apie šį specifinį turinį, mes daugiausia dėmesio skiriame svarbiausių nuotolinio ryšio priemonių rinkai išryškinimui.

Tęskime toliau.

Bendras bendrinimas: tobulėjimas realiuoju laiku su savo komanda

Bendras bendrinimas

Vyresnysis inžinierius turės daug geresnių programavimo žinių nei jaunesnysis. Tačiau kaip įveikti atotrūkį tarp abiejų, dirbant nuotoliniu būdu?

Atsakymas yra Bendras bendrinimas. Naudodamiesi „Codeshare“, per kelias sekundes galite sukurti realiojo laiko plėtros aplinką su visa kūrėjų komanda. Ir tai naudinga dėl tūkstančio skirtingų priežasčių.

 • Galite supažindinti naujus darbuotojus su savo bendru dizaino stiliumi, tuo, kaip tvarkote įvairius projekto failus ir kodėl tai darote.
 • Organizuokite „vienas su vienu“ mentorystės užsiėmimus, kurių metu mokysite darbuotojus krypties, kurios norite imtis įgyvendindami projektą.
 • Taip pat galite naudoti „Codeshare“ konferencijos pokalbiui su visa komanda surengti, kad kartu dirbtumėte spręsdami konkrečias problemas. Daugiau žmonių, pasirinkę tirpalą, gali pasiekti žymiai greitesnę skiriamąją gebą.

Šios specifinės programinės įrangos paraiškų yra tikrai begalė, ypač jei atsižvelgiate į tokius dalykus kaip interviu, mentoriai, mokymasis ir dar daugiau.

Viskas, ko reikia norint įsitraukti į „Codeshare“, yra atidaryti naują seansą (kuris baigsis po 24 valandų) ir pasidalinti juo su visais, kuriuos planuojate užkoduoti kartu su.

Dabar suprantama, kad šis konkretus įrankis teikia ne ką daugiau, kaip realiojo laiko kodavimo aplinką su jūsų nuotoline komanda. „Codeshare“ turėtų būti naudojamas kaip priedas prie visų kitų jūsų jau naudojamų komunikacijos priemonių.

„Atlassian“: auksinis standartas kūrėjų komandoms

Atlassianas

Kadangi kalbame apie plėtros temą, ją verta paminėti Atlassianas. Nors dažniausiai žinomas kaip nuolatinio integravimo valdymo įrankis įmonėje, neseniai pridėtas Bambukas – „Atlassian“ taip pat žengia žingsnį link sprendimo dėl nuotolinio tobulinimo komandų.

„Bamboo“ idėja yra ta, kad jūs galite paskirti visą komandą nuo projekto pradžios iki pabaigos. Todėl viską, pradedant klaidų taisymu ir baigiant bilietų tvarkymu, galima atlikti pačiame „Bamboo“ prietaisų skydelyje.

Bambuko pavyzdys

Tai yra absoliuti nuolaidų nuotolinėms komandoms, nes priešingu atveju jums reikės pasikliauti pagalbos tarnybos programine įranga, kuri padidina nereikalingą produktyvumo sumažėjimo lygį..

Nereikia nė sakyti, kad „Atlassian“ yra dar vienas iš tų įrankių, kurie ypač gerai integruojasi su išorine programine įranga. Bet kuri nuotolinio ryšio priemonė, kurią mes paminėjome šiame susitikime, turės tam tikrą sąveiką su Atlassian. Ir, atvirkščiai, žinoma.

Uždarymo žodžiai

Akivaizdu, kad yra daugybė nuostabių įrankių, skirtų valdyti nuotolinę darbo aplinką. Manau, kad iš viso mes palietėme geriausius geriausius rinkoje šiuo metu. Galų gale jūs turite nuspręsti, kas tinka jūsų konkrečiam verslui, ir kokiai komandai vadovaujate.

Arba galite pasižvalgyti į „Geekflare“ kolekcijų puslapį, norėdami sužinoti apie keletą kitų nišinių įrankių, skirtų įvairioms progoms. Iš pradžių visuomet yra nepatogu susikurti savo projekto valdymo aplinką. Tačiau kai tik tai pradėsite įgyvendinti projektą, turėtų būti lengva.

Tikimės, kad čia eksponuojami įrankiai yra tinkami būtent jūsų specifiniams poreikiams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map