Kaip aptarnauti klientus socialinio nutolimo pasaulyje?

Viena pagrindinių „Covid-19“ pandemijos temų yra ta, kad pasaulis niekada nebus toks.


Tai, kaip mes dirbame ir vykdysime verslą, iš esmės pasikeis per keletą mėnesių, o vėliau liks su mumis. Iš dalies taip yra todėl, kad virusas niekur nedings; ji bus tiesiog valdoma. Pagrindinis viruso valdymo komponentas bus Socialinis atsiribojimas.

Žmonės yra socialūs padarai; mums patinka kitų kompanija ir naudojame fizinius patarimus, kad patvirtintume vienas kitą. Tai yra tai, ką mes žinome; to ir siekiame. Štai kodėl daugeliui žmonių sunku įgyvendinti naująją normą. Dėl rekomenduojamų protokolų sunkiau įgyvendinti socialinius dalykus, įtrauktus į verslo santykius.

Kaip išreiškiate savo įsipareigojimą be tiesioginių susitikimų? Kaip jūs teikiate empatišką paslaugą per skaitmeninę sąsają?

Socialinis atsiribojimas darbo vietoje

Apskritai, verslo ekonomika daro prielaidą, kad galite išspausti daugiau pelno, pakuodami kuo daugiau darbuotojų vienoje erdvėje. Tai nebeįmanoma. Savo ir kliento sveikatos labui darbuotojai privalo būti budrūs. Tai reikš, kad mažiau darbuotojų vienam kvadratiniam metrui. Tai lems;

 • Mažiau atviro plano biurų ir gamyklų. Šioms darbo vietoms reikės aiškių demarkacijų, pavyzdžiui, ant grindų nubrėžta ribinė linija arba aukštesnės pertvaros ir pleksiklas, kad fiziškai atstotų ir apsaugotų darbuotojus nuo infekcinių lašelių dėl čiaudulio ar kosulio..
 • Investicijos į sveikesnės darbo aplinkos kūrimą. Pvz., Oro filtrų ar interneto daiktų, tokių kaip jutikliai, diegimas ar tobulinimas, siekiant pateikti duomenis apie aplinkos sąlygas.
 • Valymo įgula ar aptarnavimo įmonės taps svarbesnės atliekant operacijas.
 • Kaukės, dezinfekavimo priemonės ir asmeninės apsaugos priemonės (AAP) tampa neatsiejama uniformos ir darbo įrangos dalimi.
 • Sukimosi pamainų ir lanksčių darbo valandų naudojimas. Jie bus naudojami siekiant sumažinti darbuotojų skaičių vienoje vietoje.
 • Jei yra keli vaidmenys, kuriems reikia atlikti panašią užduotį laiku, tada tas užduotis galima sujungti taip, kad jas atliktų vienas ar keli darbuotojai, o likusieji darbuotojai dirbtų nuotoliniu būdu. Atsakomybė už sujungtas užduotis gali būti vykdoma rotacijos tvarka.

Keisis ir aptarnaujantys klientai. Tai, kiek energingi yra organizacijos sveikatos protokolai, lems klientų norą juos globoti. Taigi verslai;

 • Jie turės parodyti savo sveikatos protokolus, kad įgautų pasitikėjimą lankomais klientais.
 • Norėdami valdyti klientų srautus ir jų riziką, atlikite prieigos kontrolę
 • Perkelkite kuo daugiau jų paslaugų internetu, kad galėtumėte aptarnauti klientus nuotoliniu būdu.

Užlipk ant debesies

klientų aptarnavimo darbuotojai dirba iš namų

Organizacijos stengiasi pertvarkyti, kaip jos vykdo operacijas. Dėl uždarymo mandato, socialinio atitolimo taisyklių ir socialinio nerimo aplink pandemiją sunku atvykti į biurą. Tiek darbdaviai, tiek darbuotojai supranta, kad norint išgyventi reikia dirbti.

Tačiau kaip organizacijos gali išlikti produktyvios, būti saugios darbuotojams ir efektyviai aptarnauti klientus?

Atsakymas yra debesyje.

Darbuotojams, dirbantiems namuose, užsienyje ar keliaujantiems, reikia turėti prieigą prie organizacijos išteklių. Failų siuntimas el. Paštu ir atgal nėra efektyvus, nes darbuotojai turi nuolat prieiti prie duomenų, tvarkyti informaciją ir nuolat analizuoti. Vienintelis sprendimas, leidžiantis darbuotojams dirbti iš bet kur ir vis dar turint visus verslo išteklius, yra debesis.

Stebėkite, kaip kirpykla gali turėti personalą vietoje, mobilųjį ryšį ir nuotoliniu būdu bendrauti ir bendradarbiauti naudodama „Slack“.

Daugeliui darbuotojų, atliekančių administracinius ar su darbo prie stalo susijusius darbus, nereikia būti biure, kad galėtų dirbti. Verslo funkcijas, tokias kaip ERP, CRM, apskaita ir panašiai, galima paleisti iš debesies neprarandant efektyvumo. Tiesą sakant, darbas nuotoliniu būdu turi didžiulę naudą darbuotojai, darbdaviai ir klientai.

Naudokite dirbtinį intelektą

Šiuo metu pasaulis veikia duomenimis. Tačiau nebereikia rinkti duomenų; ji turi būti tvarkoma, analizuojama ir imamasi veiksmų. Dirbtinis intelektas tai dar labiau nulemia, pritaikydamas kognityvines funkcijas duomenims, t. Y. Jis ne tik veikia duomenis, bet ir gali iš jo pasimokyti. AI apdorojimas ir sprendimų priėmimas gali įvykti per sekundę, suteikiant technologijai aiškų pranašumą prieš žmogaus reakcijos laiką.

Mašinų mokymasis, kalbos atpažinimas bus naudojami daugiau verslo procesų.

Pavyzdžiui, CRM naudos pokalbių programas, kurios gali atpažinti kalbą ir tvarkyti klientų užklausas, arba ERP prognozuoja paklausą ir parengia išteklių valdymo planą, kuris sumažina sąnaudas. Šios funkcijos nėra naujos; jie yra standartiniai debesyje.

Štai „Google“ debesimis paremtas kontaktų centro sprendimas; jis naudoja debesį, kad sujungtų nuotolinius agentus su klientais iš bet kurios komunikacijos platformos (įskaitant telefoną, el. paštą, socialinę mediją ir tiesioginius pokalbius). Sprendimas sujungia kalbos atpažinimą, natūralios kalbos apdorojimą ir AI, kad būtų galima tvarkyti paprastas raiškos užklausas arba rinkti informaciją prieš perduodant ją agentui..

Priimkite automatiką

Automatika dažniausiai buvo siejama su robotais, veikiančiais gamyklose. Jis išsiplės ir reiškia dar daugiau, o be vairuotojų transporto priemonės bus naudojamos kasyklose kartu su robotų kasybos įranga. Gamyklos veiks be žmogaus įsikišimo ir gali būti valdomos iš mylių.

Mažiau žinoma, bet netrukus tokia pat svarbi automatizavimo forma būtų robotų procesų automatizavimas (RPA). RPA programinė įranga užbaigia taisyklėmis pagrįstas, pasikartojančias užduotis. Jie jau yra visiškai naudojami bankuose, advokatų kontorose ir platinimo centruose.

Automatika, valdoma AI, bus naudojama siekiant sumažinti darbuotojų darbo krūvį. Automatizuota PG yra veiksminga atimant administracinį popierinį darbą. Nuotoliniai darbuotojai neturi prieigos prie formų, dokumentų, antspaudų, parašų ir kt., O automatizuota AI gali rinkti informaciją, sudominti klientus, tikrinti dokumentus, pasverti riziką, priimti sprendimą ir pranešti rezultatus per tam tikrą laiką..

Bendradarbiaukite protingai

Yra daugybė susitikimų, kurie gali būti virtualūs, o ne rengiami asmeniškai. Tam reikės šiek tiek priprasti, virtualių susitikimų etiketai ir struktūros skiriasi, tačiau jie gali būti tokie pat produktyvūs. Norint pereiti prie virtualių susitikimų, reikės investuoti į nešiojamuosius kompiuterius, patikimą internetą ir reikalingą programinę įrangą.

„Debesies“ bendradarbiavimo platformos yra priemonės, kurios suvienys komandas. Debesies bendradarbiavimo platformos turi standartines balso, vaizdo, el. Pašto ir pokalbių komunikacijos funkcijas, kurios yra dar patobulintos tokiomis papildomomis funkcijomis kaip failų bendrinimas, failų redagavimas, trečiųjų šalių programos, automatika ir AI..

Atvirai kalbant, debesyje galimybės yra neribotos. Norėdami pažvelgti į tai, kaip bendradarbiavimas, automatizavimas ir AI gali veikti kartu, pažvelkite į tai, kaip Naujojo Pietų Velso universitetas naudojo „Microsoft Teams“ paskaitas, klasės medžiagą, klasės bendradarbiavimą kartu su automatizuotu mokymo asistentu, kuris peraugo į mokymą. pagalba.

Aišku, prisitaikymas prie socialinių atsiribojimo normų nebūtinai sukels revoliuciją darbo vietoje; tai paspartins pokyčius, kurie jau vyko. Išskyrus keletą su sveikata susijusių įpročių ir praktikos išimčių, daug technologinių pokyčių jau įvyko. Taip yra todėl, kad naudojama technologija yra ekonomiškai perspektyvi ir efektyvi.

Prieš pandemiją, įmonės priėmė nuotolinį darbą nuotoliniu būdu. Pagal Nacionalinės statistikos biuras, Dėl pandemijos 48% JK darbuotojų dirbo nuotoliniu būdu. Tai yra reikšmingas pakilimas nuo maždaug 20 proc. 2018 m.

ŽENKLAI:

 • AI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map