Kaip ekrano įrašymo įrenginys gali padėti jūsų verslui?

Ar turite B2B modelį ir norite sulaukti daugiau klientų?


Jei norite daugiau nuveikti su savo verslu, turite suprasti kliento nuostatas ir poreikius. Nors viskas svarbu nuo jūsų naudojamų verslo analizės priemonių iki rinkodaros strategijų, ar žinojote, kad ekrano įrašymo priemonė taip pat gali padėti?

Verslas ir sutarčių išlaikymas tampa lengvesni

Ne visada galite susitikti tiesiogiai su klientu? Jei jūsų klientas yra užsienyje, turėsite atlikti vaizdo skambučio konferenciją.

Tačiau ar galite atsiminti viską, ką pasakė jūsų klientas? Sutramdytas žmogaus protas yra linkęs pamiršti kelis dalykus. Nors jūs kalbėjotės su savo klientu ir pastebėjote esminius dalykus, vis tiek galbūt norėsite grįžti į šį susitikimą ir nurodyti tam tikrus svarbius aspektus.

Štai kur a ekrano įrašymo įrenginys kaip Movavi patenka į paveikslą.

Kaip gali padėti ekrano įrašymo įrenginys?

Ekrano įrašymo įrenginys yra programinė įranga, kuri padeda įrašyti garso ir vaizdo įrašus iš dabartinio ekrano. Pavyzdžiui, „Movavi“ ekrano įrašymo studija padeda fiksuoti internetinius vaizdo įrašus, įrašyti programos veiklą ir kurti vaizdo įrašus. Ši programinė įranga gali būti naudinga ir keliems turinio kūrėjams.

Štai ką jums tai patiks.

Dalykitės informacija plačiajai auditorijai

Reikalaujama, kad įmonės keistųsi informacija su įvairiais suinteresuotaisiais subjektais, tokiais kaip darbuotojai, klientai ir akcininkai. Tai padaryti būtų sunku, kai jie įsikūrę skirtingose ​​pasaulio vietose.

Ekrano įrašymo įrenginys gali būti naudojamas pristatymams ir tiesioginiams susitikimams įrašyti. Tai padeda dalytis informacija tarp tų, kuriems jos reikia.

Naudinga pedagogams

Pedagogai arba švietimo institutai gali naudoti vaizdo registratorių, norėdami įrašyti vaizdo įrašus ir informaciją, kuri, jų manymu, yra aktuali mokymo srityje..

Tada ši informacija gali būti suklaidinta jų mokiniams, todėl klasė tuo pačiu metu bus įtraukianti ir interaktyvi.

Valdymo klaidos sistemoje

Kartais gali nutikti taip, kad dėl konkrečių kompiuterio ar programinės įrangos klaidų jūsų sistema gali neveikti iki žymės. Šiuo atveju bus naudinga ekrano įrašymo programa. Problema gali būti tokia plati, kad gali būti sudėtinga nustatyti priežastį.

Įrašę klaidą, technikai gali aiškiai suprasti problemą. Taigi problemą lengva išspręsti.

Naudinga programų kūrėjams

Programų kūrėjai gali naudoti ekrano įrašymo programinę įrangą, kad galėtų sekti klaidas. Tai labai vertinga kūrimo / kūrimo ir paskutiniams etapams.

Sukūręs programą kūrėjas gali įrašyti, kaip ji veikia ekrane, ir bendrinti ją su potencialiais klientais. Tai padeda klientams suprasti programos veikimą, naudodama nuoseklią mokymo programą.

Suprasti klientų poreikius

Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl įmonės pasirenka ekrano įrašymo programinę įrangą. Tai jiems padeda nustatyti, ko nori klientas. Reikšmingas šios programinės įrangos pranašumas yra tas, kad visada galite grįžti prie įrašų ir patikrinti, ar nepraleidote jokios minutės informacijos.

Tai taip pat padės aukštesnei vadovybei sekti savo agentus, jei jie praleido bet kokią svarbią informaciją ar paklausimus. Taigi, tai naudinga visiems.

Padeda įrašyti garsą

Nepavyksta suprasti, ko klientas nori per pirmąjį bandymą? Nesijaudink! Jums padės ekrano grotuvas.

Tai užtikrina, kad nepraleisite svarbios informacijos. Žinoma, svarbų vaidmenį vaidina ir garso kokybė. Tačiau būdami tikri, kad naudodami „Movavi“ ekrano įrašymo studiją, gausite geriausią garsą naudodami aukštos kokybės ekrano filmuotą medžiagą.

Padeda apdovanoti gerai dirbančius darbuotojus

Naudodami ekrano įrašymo programinę įrangą galite sekti tuos agentus, kurie dirba gerai. Gali būti, kad keletas neprieštarauja idėjai nuolat stebėti savo darbą. Tačiau tiems, kurie gerai pasirodo, nėra ko slėpti.

Aukščiausioji vadovybė siekia nuoseklumo, o tiems, kurie tai daro, nėra ko jaudintis.

Jei vis dar abejojate, visada galite patys naudotis ekrano įrašymo programine įranga. Nors rinkoje yra kelios mokamos ir neapmokamos programinės įrangos, jei rimtai žiūrite į savo verslo augimą, verta įsigyti mokamą versiją..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map