Kaip „SaaS“ verslas gali naudoti žinių bazę, kad pradžiugintų klientus?

Bent jau taip manau, kad klientų pasitenkinimas „SaaS“ verslu yra 1,2 ir 3 prioritetai.


„SaaS“ versle išlaikymas yra toks pat būtinas kaip ir naujų klientų įgijimas. Dažniausiai geriausias būdas patenkinti yra patenkinti ir viršyti klientų lūkesčius. Tai ypač svarbu bendraujant ir palaikant. Jei klientas skyrė laiko susisiekti, tuomet galite lažintis, kad jiems tai yra svarbu, todėl šią problemą reikia spręsti ASAP.

Tikrai sekasi verslui, kuris supranta, kad reikia daugiau nei savo klientams.

Žinių bazė gali padėti įmonėms pasiekti šį užmojį, padidindama klientų pasitenkinimą ir kartu sumažindama resursus, reikalingus jų lūkesčiams patenkinti.

Skamba beveik per gerai, kad būtų tiesa, teisinga?

Džiugina klientus

Daugelis įmonių sunkiai naudoja savo informaciją efektyviai.

Jie turi atsakymą į klausimus, kuriuos užduoda jų klientai, tačiau nėra efektyvus būdas gauti reikiamą informaciją reikiamiems žmonėms. Čia žinių bazė padeda, suteikdami klientų aptarnavimo personalui prieigą prie išsamios informacijos bibliotekos, kad jie galėtų greitai rasti tai, ko jiems reikia, ir perduoti tai klientui. Tai reiškia, kad jie gali padėti klientams greičiau ir sutrumpinti laukimo laiką.

Be šių akivaizdžių efektyvumo patobulinimų, dar reikia pridėti nuoseklumo, nes visa informacija gaunama iš vienos vietos. Tai yra svarbiau nei bet kada, nes klientai bendrauja su kompanijomis keliais kanalais. Verslas turi mokėti pateikti nuoseklius atsakymus kiekviena proga.

Žinių bazė taip pat atveria nepaprastą galimybę klientams ir įmonėms … savitarnos.

Savitarna

Bėgant metams mačiau, kaip klientai keičiasi ir vystosi, nes platesnė visuomenė tapo labiau orientuota į technologijas, klientai vis labiau norėjo daugiau pasirinkimo ir galios įveikti savo problemas. Taigi siūlyti savitarnos žinių bazės variantą yra prasminga, o žinių bazė įmonėms padeda tą padaryti.

Iš esmės savitarna suteikia klientui viską, ko jam reikia ir dar daugiau.

Bet kas yra savitarna?

Na, iš esmės tai, kas sakoma skardoje, teikia savitarnos klientų aptarnavimo paslaugas, leidžiančias klientams prisijungti prie sistemos, kurioje informacija saugoma tiesiogiai. Daugeliu atvejų tai yra duomenų bazė, katalogas arba žinių bazė.

Klientai gali greitai ir lengvai rasti reikiamą informaciją. Viskas, pradedant paprasta UI ir prekės ženklu, baigiant visapusiškomis paieškos galimybėmis, interaktyviai. Kalbant apie savitarnos paslaugas, jūs negalite sau leisti nieko kito, kaip tik sklandžią patirtį. Tiesą sakant, aš norėčiau pasakyti, kad jei informacijos paieškos procesas nėra paprastas, lengvas ir be streso, savitarnos paslaugos neturėtų būti išeitis..

Realiai turėtų būti tik dviejų rūšių savitarnos paslaugos; gera savitarna ir visai nėra savitarnos. Štai kodėl svarbu pasirinkti tokią platformą, kuri turėtų kritinių galimybių, kad patenkintų ir viršytų klientų lūkesčius.

Daugelis kompanijų naudoja žinių bazės programinę įrangą, pvz Dokumentas360 klientų aptarnavimo žinių bazę, ir tai leido jiems ne tik įvairinti savo klientų aptarnavimo pasiūlymus, bet ir sumažinti reikiamus išteklius. Suteikdami klientams galią rasti atsakymus savo laiku, reikia mažiau žmogiškųjų išteklių ir tai padeda palaikymo komandoms greičiau atsakyti į klientų klausimus ir investuoti į sudėtingesnių problemų sprendimą..

Apskritai savitarna padeda verslui pagerinti jų paramą, sumažinti investicijas, reikalingas patenkinti ir viršyti klientų lūkesčius, ir suteikia klientams pasirinkimo galią; visi yra nugalėtojai.

Padėkite klientams nuveikti daugiau.

Žymėjimas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį, žinių bazė su lengvai naudojamomis žymėjimo ir filtravimo galimybėmis pagerins klientų patirtį. Turėdami žymėjimo funkcijas, turinį nesunku suskirstyti į kategorijas, tada tinkami žmonės jį gali rasti tinkamu metu. Nežyminant visko, viskas priklauso nuo raktinių žodžių turinyje, ir tai gali sukelti iššūkių surandamumui.

Be abejo, vienas iš žinių bazės trūkumų yra tas, kad įmonei reikia žinoti, kokios yra jų klientų problemos, prieš jas išsprendžiant savitarnos priemonėmis. Laimei, tai nėra dažnai aktuali problema; žinių bazė turėtų būti laikoma gyvu kvėpavimo turtu. Jis gyvena, auga ir laikui bėgant tobulėja. Norint vadovautis šiuo patobulinimu, reikalingos duomenų ir naudojimo analizės galimybės.

Verslas turi sugebėti pamatyti tai, ko ieško jų klientai (per paiešką), ir bendrąsias problemas, kurias jie patiria su produktu. Turėdamos prieigą prie šios informacijos, įmonės gali vadovautis savo žinių bazės raida, todėl ji pritaikyta klientų poreikiams tenkinti. Šis į klientą orientuotas požiūris užtikrina, kad žinių bazės teikiama vertė visada auga.

✔️ Kodėl SaaS reikia žinių bazės?

Remdamasis mano patirtimi, „SaaS“ įmonės, kurios, teikdamos palaikymo pagrindą, naudoja žinių bazės programinę įrangą, dažnai mato didelius privalumus, kurie padidina klientų pasitenkinimą ir skatina verslo augimą. Šios įmonės, pasinaudodamos visomis siūlomomis funkcijomis, kovoja su klientų skaičiumi ir nuolat teikia aukštos kokybės klientų aptarnavimo patirtį.

Įmonės, kurios naudojasi visomis žinių bazėmis, siūlo vidinę ir išorinę prieigą, leidžiančią klientams ir darbuotojams naudotis jos teikiamais pranašumais. Tai maksimaliai padidina įmonės klientų pasitenkinimą ir padeda darbuotojams nuveikti daugiau, naudojant mažiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map