Su šiomis priemonėmis sukurkite atsakomybės atsisakymą, EULA, grąžinimo ir grąžinimo politiką savo verslui

Jei jūsų svetainė atrodo geriausiai pasaulyje, tačiau joje nėra reikiamų legalių puslapių, tuomet norėtumėte šiek tiek pataisyti reikalus..


Kurdami svetainę, daugelis žmonių nepaiso „teisinės“ dalykų pusės ir koncentruojasi tik į įdomias užduotis. Aš sutinku, kad teisinės informacijos nustatymas yra vienas nuobodžiausių uždavinių, tačiau atminkite, kad tai yra svarbiau už viską.

Galėtumėte turėti geriausiai suprojektuotą svetainę, tačiau vis tiek turėsite problemų, jei nenustatysite teisėtų puslapių. Jūsų patogumui išvardijau geriausias paslaugas, leidžiančias lengvai sugeneruoti atsakomybės atsisakymą, EULA ir grąžinimo bei grąžinimo politiką..

Taip pat galbūt norėsite sužinoti mano ankstesnį pranešimą apie privatumo politikos, sąlygų ir slapukų sutikimo generavimą.

Bet pirmiausia, ką reikia žinoti apie šią politikos naudą.

Sumažina jūsų atsakomybę tuo atveju, jei kažkas nutinka ne taip

Jei jūsų verslas užsiima trečiųjų šalių reklama, sveikatos produktais ar patarimais, kurie žada tam tikrą naudą, labai svarbu turėti tinkamą atsakomybės atsisakymą. Tai apsaugo jus nuo bet kokių būsimų įtarimų dėl patarimo / produkto / reklamos rezultato.

Atsakomybės atsisakymas informuoja klientą, kad nebūsi atsakingas, jei kas nors nutiks ne taip.

Apriboja netinkamą programos / programinės įrangos naudojimą

Turėdami EULA jūsų programai ar programinei įrangai, vartotojas gali laisvai naudoti bet kokį neteisėtą ar netinkamą produktą. Pvz., Atsižvelgiant į tai, kad jūsų programinė įranga skirta tinkamam naudojimui, galite apriboti vartotojus:

 • Šlamštas
 • Įsilaužimas
 • Atvirkštinės inžinerijos
 • Ir kiti

Užtikrina savo klientus

Kalbant apie grąžinimo ir grąžinimo politiką, užtikrinant klientų pasitikėjimą savimi. Jūsų klientai sužino, kad viskas, ką jie perka, vaizduojama tokia, kokia yra, ir jie gali grąžinti / grąžinti pinigus, jei tai nepatenkinamai..

Panagrinėkime šiuos įrankius ir paslaugas.

SąlygosFeed

Teisinius susitarimus galite sudaryti visiškai nemokamai su SąlygosFeed. Vienintelis laikas, kurį turite sumokėti, yra tada, kai turite pridėti keletą papildomų verslui tinkamų sąlygų, ir tai yra vienkartinis mokestis. Tuos puslapius galite kurti įvairiais tikslais, įskaitant:

 • Svetainės
 • Programos mobiliesiems
 • „Facebook“ programos
 • „SaaS“

Jame yra visi trys dokumentai, apie kuriuos mes kalbame šiame straipsnyje, tai reiškia, kad jūs viską galite gauti nemokamai po vienu stogu.

Terminuotai

Padėsite išlikti šiuolaikiškiems ir teisėtiems, Terminuotai yra viena paslauga, kuria galite pasikliauti susidorodami su nuolat besikeičiančiais privatumo įstatymais. Tai leidžia sugeneruoti keletą puslapių, įskaitant:

 • Atsisakymas
 • Gražinimo politika
 • Naudojimo sąlygos

Pradėti galite tiesiog atsakę į kelis pagrindinius klausimus, pasirinkę norimą išdėstymą ir įdėję jį į bet kur norimą.

Terminuotai kainuoja vos 10 USD / mėn., Tačiau taip pat galite naudoti nemokamą jų versiją su ribota išmoka.

Svetainės politika

Profesionali grąžinimo ir grąžinimo politika gali nulemti jūsų verslą ilgą kelią ir Svetainės politika suteikia jums tik tai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti platformą ir politikos tikslą, pritaikyti ją pagal savo poreikius ir galiausiai paskelbti. Kaip paprasta!

Kiekviena jų sukurta politika yra unikali ir pritaikyta jūsų verslui tik pasitelkiant jūsų pateiktą informaciją. Galite pradėti ir išbandyti nemokamai.

EULAtemplate

EULAtemplate yra fantastiška EULA šablonų kolekcija, kurią galite pritaikyti ir pritaikyti pagal savo poreikius. Kiekvienas šablonas yra profesionaliai parašytas, ir prieš atsisiųsdami galite pamatyti žodžių skaičių.

Kaip įprasta, kiekviename šablone turite įvesti išsamią informaciją apie savo programinę įrangą / programą ir tada pritaikyti ją naudoti jūsų projektuose..

Fiverro koncertas

Nedaug žmonių žino apie šią nuostabią svetainę, leidžiančią pasamdyti laisvai samdomus vertėjus tiesioginėms bet kokioms užduotims atlikti. Nors nebūsiu atsakęs į kiekvieną užduotį, galiu pasakyti, kad radau gražią įspūdingas koncertas tai parašys jums pasirinktinį atsisakymą ir grąžinimo / grąžinimo politiką tik už 10 USD.

Jis turi puikių apžvalgų ir įvertinimų, todėl jį tikriausiai verta patikrinti.

Shopify

Shopify yra žinomas dėl savo puikios el. prekybos programinės įrangos, tačiau šone jie net turi mažai naudingų įrankių, kurie gali padaryti jūsų dieną daug lengvesnę. Vienas iš jų yra nemokamas grąžinimo politikos generatorius. Vos keliais paspaudimais ir tinkinimais galite sukurti visavertę grąžinimo politiką, kurią jūsų verslas galės naudoti nedelsdamas..

Be to, jūs taip pat gausite nemokamą 14 dienų „Shopify“ bandomąją versiją, kuri leis jums išnaudoti e-com erdvę galimam būsimam verslui.

Atsakomybės atsisakymo generatorius

Puiki ir nemokama priemonė atsisakyti atsakomybės, Atsakomybės atsisakymo generatorius yra gana nesudėtingas pasirinkimas šiame sąraše. Jie nieko nekainuoja, nes žino, kad atsisakymas yra būtinas kiekvienai įmonei.

Prieš net užpildydami formą, pamatysite tokio atsisakymo, kurį gausite, apžvalgą. Tai padeda nuspręsti, ar norite kažko panašaus. Jei jums viskas gerai, galite tęsti ir užpildyti klausimyną. Atsisakymą iškart gausite el. Paštu.

LegalTemplates

Kitas nemokamas ir profesionalus EULA šablonas, LegalTemplates, vykdo Dievo darbą su šia tarnyba. Jie siūlo šiek tiek per daug nemokamai, o tai yra puikus dalykas. Jūs gaunate advokato lygio EULA, kuris apsaugos jus, uždraudžiant perparduoti ir neteisėtai naudoti jūsų programinę įrangą.

Galite iš karto atsisiųsti EULA šabloną „MS Word“ forma ir redaguoti jį pagal savo skonį. Pagrindiniame puslapyje jie taip pat turi naudingų žinių skyrių, kuriuose išsamiau paaiškinama apie EULA. Labai rekomenduoju perskaityti ir perskaityti tuos skyrius, kad būtų galima geriau suprasti.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateiktos paslaugos padės jums sugeneruoti tuos teisinius puslapius ir atitikti įstatymus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map