Nebūkite auka – raskite paslėptą fotoaparatą viešbučiuose, tualetuose ir kt

Mes niekada negalime imtis pakankamai atsargumo priemonių, kad būtume saugūs bet kurioje situacijoje.


Dabartiniame pasaulyje visada reikia būti budriems ir įžvalgiems, ir tai padidins supratimą ir asmeninį saugumą. Deja, buvo daugybė incidentų, kai paslėpta kamera aptinkama tualetuose, viešbučiuose ir tai vyksta dažniau nei bet kada.

Šie dalykai daro įtaką įvairiais būdais.

Pažeidžia privatumą

Geras viešbutis visada nuvažiuos papildomą mylią, kad apsaugotų savo svečių privatumą, nesvarbu. Tiesą sakant, kaip numatyta įstatyme, tai daryti yra privaloma. Paslėpta kamera kambaryje visiškai netenka galios ir tampa ne mažiau kaip sunkus nusikaltimas.

Įtakoja asmeninę erdvę

Nėra nieko blogiau, nei įeiti į viešbučio kambarį ar tualetą ir būti šnipinėtam. Natūralu, kad nesaugoma tokiose vietose kaip viešbučiai ir vonios kambariai, o radus fotoaparatą, tai daro įtaką mūsų asmeninei erdvei.

Vaizdo įrašai be sutikimo

Paslėpta kamera viešbučio kambariuose ar vietose, kur jos neturėtų būti, tikriausiai ketina įrašyti vaizdo įrašus apie jūsų elgesį. Kad ir kas būtų, užfiksuoti savo gyvenimo vaizdo įrašus be sutikimo yra lygu grėsmė.

Pagal šiuos scenarijus mes galime iš tikrųjų padėti sau budriau žiūrėdami į savo aplinką. Kad padėčiau jums, aš sudariau šį išmaniųjų produktų sąrašą, kuris padės jums nustatyti, ar šalia jūsų yra paslėpta kamera.

skautas

Puikiai tinka „AirBNB“, viešbučiams ir tualetams, Skautų paslėptų kamerų ieškiklis yra vienas mažas įrenginys, galintis aptikti paslėptą kamerą šalia jūsų. Nesvarbu, ar tai yra vaizdo stebėjimo sistema, ar įprasta kamera, „Scout“ gali lengvai rasti jį dėl savo šviesos diodais varomos technologijos.

Tai taip pat paprasta naudoti. Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kai norite aptikti paslėptą kamerą šiuo įrenginiu:

 • Atsistokite priešais daiktą, kurį įtariate kaip fotoaparatą
 • Laikykite skautą priešais akis, kad galėtumėte įveikti savo sugebėjimus
 • Įjunkite „Scout“ LED mygtuką
 • Susikaupkite per diafragmą link įtariamo daikto
 • Jei matote, kad priešais jus šviečia raudona lemputė, tai yra fotoaparatas

Dėžutėje yra visos jums reikalingos instrukcijos, todėl nesijaudinkite dėl to.

Fingas

Kaip šaunus vardas, Fingas yra viena įdomi programa, galinti nuskaityti netoliese esančius tinklus ir įrenginius. Tai galima tiek „Android“, tiek „IOS“. Norėdami rasti netoliese esančią paslėptą kamerą, galite pasirinkti bet kurį iš šių dviejų būdų:

 • Nuskaitykite galimą prijungtų prietaisų „WiFi“ tinklą
 • Trumpai nuskaitydami raskite įprastus IP kamerų pavadinimus

Abu šie būdai galbūt padės atpažinti paslėptą kamerą. Ši programa yra visiškai nemokama ir, žinoma, labai nešiojama. Nereikia jaudintis, jei su savimi nešiojate papildomą įrenginį.

Eilimy

Su galimybe greitai aptikti įvairius aplinkinius įrenginius, „Eilimy“ detektorių rinkinys yra dar viena puiki galimybė apsvarstyti. Jame yra platus aptikimo diapazonas, o tai reiškia, kad net jei esate toli nuo paslėpto fotoaparato, vis tiek galėsite jį atpažinti.

Nors jis vis dar yra nešiojamas, jis aprūpintas būtiniausių daiktų rinkiniu, pavyzdžiui, akumuliatoriumi, USB kabeliu, maitinimo adapteriu, antenomis ir viso diapazono jutikliais. Šį prietaisą galite naudoti viešbutyje, automobilyje, tualete ar bet kurioje kitoje vietoje. Tai veikia tol, kol nepažeistos baterijos.

Paslėptos kameros detektoriaus programa

Kaip rodo pavadinimas, Paslėptas kameros detektorius yra patogi programa. Jis turi įdomių funkcijų, tokių kaip:

 • Paslėpto fotoaparato objektyvo aptikimas
 • Galimybė rasti paslėptas kameras per „WiFi“, „Bluetooth“ ir vietinį tinklą
 • Nuskaito netoliese esančius įrenginius
 • Veikia bet kur

Nors ši programa daro puikų darbą, vis dėlto ją galima įsigyti tik naudojant „iOS“. Tai reiškia, kad jei esate „Android“ vartotojas, negalėsite naudoti šios programos. Tokiu atveju galite pasirinkti aukščiau paminėtą „Fing“ programą arba palaukti, kol ši programa taps prieinama „Android“.

„Anti Spy“ paslėpto fotoaparato detektorius

Šis prietaisas yra ekonomiškas ir efektyvus tiekiant, kiek reikia. Jis gali aptikti neteisėtus šnipinėjimo įrenginius plačiu judesio diapazonu, nesvarbu, ar tai būtų kamera, „Bluetooth“, garso įrašymo įrenginys ar laidų patarimai.

Ne tik tai, bet ir „Anti Spy“ paslėpto fotoaparato detektorius taip pat gali greitai nustatyti, ar jūsų automobilyje yra įmontuotas magnetinis klausytojas ar paslėpta kamera. Tai užtikrins, kad esate visur saugūs. Sakyčiau, kad šio prietaiso dydis yra 117 * 56 * 20 mm, jis yra gana mažas, todėl yra labai nešiojamas.

Šnipų paslėptų kamerų detektorius

Šnipų paslėptų kamerų detektorius yra „iOS“ programa aptikti rankiniu būdu arba automatiniu režimu. Taip pat galite nuskaityti netoliese esančius elektroninius įrenginius, kad sužinotumėte, ar tai slepia ką nors įtartino.

Be to, jis taip pat gali aptikti šnipinėjimo įrenginius naudodamas „Bluetooth“ ir EMF skaitytuvo funkciją. Gana kietas skirtas programai!

Šios programos atsisiuntimas kainuoja 3,99 USD, tačiau ji yra verta kainos. Tiesą sakant, manau, kad pajusite, kad kaina yra daug mažesnė už tai, kokia ji verta būti.

Išvada

Nors mes negalime valdyti proto dėl šių garsiai žinomų poelgių, mes galime sau padėti, būdami budrūs ir budrūs tokiose situacijose. Štai keli veiksmai, kuriuos galite atlikti radę paslėptą kamerą:

 • Atjunkite fotoaparato laidą (jei yra)
 • Jei jis niekur neprijungtas, būtinai uždenkite jį antklode
 • Pabandykite užfiksuoti situaciją įrodymui
 • Būtinai informuokite valdžios institucijas ir pateikite joms nuotraukas / vaizdo įrašus, kuriuos paėmėte įrodymui
 • Jei vadovybė atrodo įtartina, palikite vietą iškart

Atlikdami aukščiau nurodytus veiksmus, bent jau žengsite žingsnį į priekį sprendžiant reikalą.

Pastaruoju metu buvo daugybė atvejų, kai žmonės savo viešbučio kambariuose rado paslėptas kameras, kurios taip pat nukreiptos tiesiai į lovą. Tikiuosi, kad tai, kas išdėstyta pirmiau, padės jums būti budresniems ir spręsti tokias situacijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map