13 Učebné zdroje a príručky pre afinitného návrhára

Affinity Designer rýchlo rozvíja komunitu grafických dizajnérov búrkou. Nedávnym vydaním Affinity Designer pre iPad sa materská spoločnosť Serif snaží v dohľadnej budúcnosti vytvoriť významný podiel na trhu..


Už vás nebaví cenový modul spoločnosti Adobe?

Považujete aplikáciu Sketch za príliš hyperaktívnu pre vaše potreby?

Nerobte si starosti, pretože stále existuje robustný softvér pre grafický dizajn a my vám s tým záleží atraktívna cenová štruktúra tiež!

Affinity Designer pre iPad

Dizajnér spoločnosti Affinity je veľmi chválený a veľa konvertov sa pripojilo k značke ako sa neustále rozširuje o moderné funkcie a bezproblémové užívateľské rozhranie pre vektorové úpravy.

Spoločnosť je teraz aktívne sa zapájajú do trhu iPad taktiež prináša zážitok so stelárnymi úpravami vektorov pre všetkých používateľov tabletov Apple.

Softvér si môžete vyskúšať sami v 10-dňovej skúšobnej verzii. Týchto desať dní by malo byť viac ako dosť na experimentovanie s mnohými tutoriálmi a učebnými zdrojmi, ktoré nájdete nižšie.

Výuky o afinite pre stolné počítače

Získajte plnú vybavenosť s mnohými funkciami a funkciami produktu Affinity Designer. Nasledujúce zdroje vám poskytnú dostatočné informácie o tejto úžasnej aplikácii, ktorú budete môcť v priebehu niekoľkých dní obnoviť na priemyselnej úrovni..

Oficiálny kanál: afinitný dizajnér na Vimeo

Videá v službe Affinity Designer na zariadení Vimeo

S učením priamo zo zdroja sa nikdy nemôžete pokaziť! Tím Affinity zverejnil všetky svoje videá Dizajnéra na Vimeo – čo je neuveriteľných 94 z nich. Každé video má dĺžku nanajvýš len 10 minút, vďaka čomu máte veľa domácich úloh.

Jedna vec, ktorú si treba všimnúť pri učení sa videa, je to, že videá vás naučia základom konkrétnych akcií. Kreativitu je ťažké naučiť, ale tieto videá vám môžu poskytnúť solídny základ na pochopenie toho, ako softvér funguje.

Tu je niekoľko dobrých, na začiatku:

 • Discover. Tento tutoriál vám poskytne úvodnú prehliadku programu Affinity Designer, programu, ktorý ponúka skutočne profesionálny grafický dizajn na vašom počítači Mac! Naučte sa základy pracovného priestoru, aby ste mohli začať v čo najkratšom čase.
 • Filmový film noir v štýle. Nat vám ukáže, ako môžete použiť fotografiu, úpravu, nástroj pero a globálne farby na vytvorenie ilustrácie štýlu Film Noir.
 • Artboardy: Základy. Naučte sa, ako pridávať, vyberať, mazať, presúvať, meniť veľkosť a premenovať kresby (a zobraziť pri transfokácii na výber).

Pracovný zošit afinitného návrhára

Pracovný zošit spoločnosti Affinity Designer Oficiálny sprievodca tvorcom afinity

Videá sú skvelé a mali by ste ich sledovať, ale knihy sa môžu ukázať ako ešte lepšie! Knihu si môžete vyzdvihnúť bez toho, aby ste potrebovali pripojenie na internet, čo znamená, že na dlhej jazde vlakom môžete vylepšiť svoje zručnosti. Oficiálny zošit Affinity Designer Workbook je navrhnutý tak, aby vám pomohol vyťažiť maximum z tohto krásneho vektorového softvéru.

Kniha vás prevedie cestou navrhovania deviatich jedinečných projektov, pričom každý projekt predkladá niektorý z najlepších talentov v biznise. V knihe nájdete obe informácie o tom, ako navrhnúť moderného profesionála, ale zároveň máte privilégium naučiť sa tie najlepšie techniky vektorového dizajnu od skutočných profesionálov.!

Najprv budete potrebovať pripojenie na internet, pretože si musíte stiahnuť potrebné súbory pre každý projekt, aby ste mohli na svojom počítači pracovať neprerušene..

Frankentoon

Výuky pre návrhárov afinity Frankentoon

Frankentoon je malá ilustračná agentúra, ktorá publikuje dosť svojej práce zadarmo. Publikujú tiež zaujímavé videá s tutoriálmi na YouTube, pozrite si ich kanál Frankentoon Video, a konkrétne „Efekt kreslenia značky pomocou vektorových štetcov“, Pretože zdôrazňuje úroveň tvorivosti, s ktorou títo návrhári pracujú.

Ak pôjdete na Toon Lab V tejto sekcii nájdete najzaujímavejšie výukové programy spoločnosti Affinity Designer. V súčasnej dobe Frankentoon pokrýva veľa základov v oblasti dizajnu postáv, procesu skicovania, využívania textúr a vytvárania vektorovej scenérie..

Je to presne taký návod, aký by ste očakávali od úplného začiatočníka. A pomáha to, že výrobná hodnota každého tutoriálu je tiež prvotriedna!

Affinicasts

affinicasts

Affinicasts sa začal ako nezávislý projekt na publikovanie hĺbkových príručiek o mnohých produktoch Affinity; Foto, dizajnér a vydavateľ. Bohužiaľ, kvôli časovým obmedzeniam musel byť projekt zastavený.

Pre komunitu je to veľká strata, stále však nájdete obsah obsahu Affinicast hostený na YouTube. Celkovo existuje približne 70 videí, z ktorých väčšina bola odoslaná v priebehu celého roka 2018. Informácie vo videách sú preto aktuálne a čerstvé pre nadchádzajúce roky..

Afinitná revolúcia

afinitný dizajnér pre začiatočníkov

Ak ste už predtým študovali študijné materiály spoločnosti Affinity Designer, možno ste už o nich počuli Kanál YouTube s revolúciou podľa záujmov – má viac ako 70 000 účastníkov!

Platformu väčšinou prevádzkuje Ezra Anderson, ktorý používa svoj premyslený a presný štýl, aby ľudí naučila, ako sa stať lepším vektorovým grafickým dizajnérom. Odkaz použitý nad odporúčanou fotografiou vás dovedie na stránku Kurzy afinity revolúcie.

Aj keď sú všetky videá YouTube bezplatné, kurzy si vyžadujú minimálne finančné investície, ale vzdelávacie materiály za to stoja.

Kompletný kurz dizajnu afinity

kurz afinitného dizajnéra

Hľadáte grafického dizajnéra, aby ste sa vyhli Photoshopu? Ste aktívnym používateľom Affinity Photo a chceli by ste lepšie porozumieť grafickému dizajnu? A možno ste len niekto, kto potrebuje cenovo dostupný, ale výkonný nástroj na vykonávanie úloh moderného dizajnu?

Ak ste na niektorú z vyššie uvedených otázok odpovedali áno, potom je tento kurz Udemy tou pravou vecou pre vás! Ako študent tohto kurzu sa dozviete podrobnosti a informácie o tom, čo to znamená stať sa spoľahlivým používateľom produktu Affinity Designer..

Tu je učebný plán kurzu:

 • Naučte sa používateľské rozhranie dizajnu afinity a ako zlepšiť váš pracovný postup.
 • Ako vytvárať dokumenty pre potreby webu, tlače a ďalších médií.
 • Vytvárajte a upravujte tvary tak, aby zodpovedali vašej kreativite.
 • Naučte sa techniky navrhovania pokročilých tvarov pomocou operácií, výrazov a odrazov.
 • Získajte jasné pochopenie farby a jej vplyvov na dizajn.
 • Pochopte, ako používať nástroje pero a kefa.
 • Získajte konkrétne skúsenosti vytvorením profesionálneho loga.
 • Preskúmajte, ako používať maskovanie, ale aj tieňovanie na vytváranie skutočne hĺbkových vektorov.

Ploché vektorové ilustrácie v afinitný dizajnér

Ako vytvoriť ploché vektorové ilustrácie v afinitný dizajnér - Smashing Magazine

Existuje niekoľko dôvodov, prečo odporúčame tento tutoriál preskúmať, okrem jeho dlhodobej povahy (30+ minút) a jasného formátovania. V prvom rade ide o sponzorovaný tutoriál spoločnosti Serif (výrobca produktov Affinity) a po druhé, je to napísané skúseným dizajnérom ktorý je v priemysle už niekoľko desaťročí.

A aj napriek tomu, že tutoriál je sponzorovaný, nie je napísaný spôsobom propagácie alebo propagácie produktu. Toto všetko robí z tohto jedného z najlepších návodov pre nováčikov Affinity Designer.

Dozviete sa, ako vytvoriť ploché vektorové ilustrácie, ako je to na obrázku vyššie. Ak chcete vytvoriť niečo, čo je tento pixel dokonalý, musíte si počas cesty vyzdvihnúť nejaké nové zručnosti. A presne tak je tento výukový program štruktúrovaný, od jednej techniky k druhej – a ukazuje, ako to urobiť.

Affinity Designer pre návody pre iPad

Pixelmator, Procreate, to sú bežné názvy, keď hovoríme o aplikáciách pre návrh iPadu. Ale nikto sa neodvážil prekonať vzdialenosť, ktorú má Serif s vydaním Affinity Designer pre iPad. Toto nie je len aplikácia, ale plnohodnotný zážitok z úpravy vektorov na tablete!

Teraz môžete pracovať na svojich profesionálnych projektoch, aj keď sú ďaleko od svojho stolného zariadenia! Táto časť vám predstaví niektoré z najlepších návodov, aby ste mohli začať uvoľňovať svoju kreatívnu iskru. Ak ste už predtým používali softvér pre osobné počítače, bude to rýchle a ľahké.

Oficiálne zdroje: Príručky iPad pre návrhárov afinity

Affinity Designer pre návody pre iPad

Rovnako ako vo verzii pre stolné počítače, aj Affinity poskytla dostatočnú knižnicu vzdelávacích videí pre iPad Affinity. Táto zbierka videonávodov sa ponorí hlboko do všetkého, čo je o aplikácii potrebné vedieť.

Po zabalení videí do tohto zdroja by ste mali byť na dobrej ceste k navrhovaniu vecí sami. Návrhári, ktorí použili aplikáciu, zanechali nadšené recenzie o jej jednoduchosti a o tom, aké ľahké je dosiahnuť dokonalú štruktúru dizajnu..

Základný kurz afinitného dizajnu s iPadom

Kompletný návrhár afinity pre kurz iPad

Ste nováčikom v oblasti digitálneho dizajnu, ale máte radi jeho predstavu? Hľadáte alternatívny softvér k počítačovým nástrojom? Možno ste nadšení, že vytvoríte umenie, grafiku a ďalšie dizajnové prvky na ich propagáciu? Vďaka tak širokej škále dostupných nástrojov nebolo nikdy lepšie obdobie na grafický dizajn.

Affinity Designer pre iPad je skutočným meničom hier pre všetkých vektorových dizajnérov. A tento kurz vám ukáže, aký veľký je skutočne menič hier.

Celkovo tento kurz poskytuje viac ako 9 hodín obsahu a viac ako 80 lekcií je k dispozícii na okamžitý prístup. A vždy môžete poslať autorovi ping, aby získal podporu alebo pečať schválenia konkrétnej veci, na ktorej pracujete.

Tento úžasný kurz iPad Designer pre iPad vás naučí:

 • Základy používania Designera na vašom iPade.
 • Techniky navrhovania tvarov, textu, čiar a farieb.
 • Dizajn textúry a ako vytvoriť krásne textúry.
 • Moderné a štýlové techniky na vytváranie neónových žiarivých efektov.
 • Príručky na vytvorenie sady ikon Emoji.
 • Pripínanie pomocou vektorového umenia.
 • … a tony viac!

Ako vytvoriť jednoduchú tapetu

Ako vytvoriť farebné tapety v Affinity Designer pre iPad

Tento tutoriál vám ukáže, ako vytvoriť krásnu tapetu na použitie v zariadení iPad. Celý tutoriál je založený na procese navrhovania v iPade pomocou Affinity Designer. Urobíte to ako vytváranie vektorov a kombinovanie uvedených vektorov s rastrovými obrázkami a ďalšími.

Nepomýliť sa; Toto je pomerne podrobný návod, ktorý vás pripraví na mnoho základných / stredných funkcií aplikácie iPad. V neposlednom rade sa uistite, že ste preskúmali ďalšie návody TutsPlus, pretože majú tendenciu ich pravidelne aktualizovať.

Extra: Inšpirácia pre váš ďalší projekt

Ak nenájdete motiváciu a inšpiráciu pre nový nápad, možno budete chcieť uložiť medzi záložky nasledujúce platformy. Poskytnú vám veľa nápadov a pohľadov na to, čo ostatní návrhári vytvárajú pomocou softvéru Affinity Designer, ale aj iného softvéru na vektorový dizajn.

UI Pattern Hub

vzory vzorov uipatternhub

UI Pattern Hub je platforma vytvorená s cieľom pomôcť návrhárom zdieľať a nájsť novú inšpiráciu pre ich ďalší projekt. Aj keď názov napovedá o používateľskom rozhraní dosť silne, UI Pattern Hub je obľúbený u dizajnérov z mnohých rôznych oblastí. Napríklad návrhári, ktorí pracujú s typografiou, dizajnom loga, grafickým dizajnom, UX atď.

Designspiration

Hľadať vektor na Designspiration

Designspiration vyťahuje fotografie, grafiku a ďalšie vizuálne médiá zo všetkých kútov a častí webu. Stránka funguje ako digitálne portfólio pre najlepšie návrhy, ktoré ľudia vytvorili.

Používateľské rozhranie je udržiavané v čistote so silným dôrazom na zvýraznenie iba fotografickej časti každého dizajnu. Pri každej fotografii je tiež malý popis a pridaný odkaz, ktorý ukazuje, odkiaľ pôvodná fotografia pochádza.

Funkcia vyhľadávania je veľmi schopná a môžete ľahko vyhľadať návrhy konkrétnych kľúčových slov, napríklad „vektorový“ a „grafický dizajn“. Toto je neoceniteľný prínos, ktorý môžete využiť kedykoľvek, keď máte pocit, že vaše kreatívne šťavy bežia nízky.

Dribbble

Vyhľadajte vzory na Dribbble

A nakoniec máte Dribbble. Toto nie je jednoduché premýšľať o pridávaní vašich záložiek. Dribbble, ktorý je známy svojou profesionálnou a robustnou komunitou, má čo ponúknuť novým a skúseným grafickým dizajnérom.

Stránka pulzuje živou energiou, konkurenčným duchom, napriek tomu srdečným privítaním od všetkých členov komunity.

Tu nájdete nielen inšpiráciu, ale aj nové priateľstvá, stanovte si svoje ciele v oblasti dizajnu a kto vie – možno jedného dňa dostanete fantastickú pracovnú príležitosť.!

záver

Tento softvér sa prekvapivo ľahko používa! Uistite sa, že ste sa prihlásili na odber iných dizajnérov na YouTube, pretože sa zdá, že je to jeden z najviac konzistentných zdrojov nových návodov a zdrojov.

Môžete sa tiež pozrieť na kompletný sprievodca afinitným dizajnérom na Udemy.

Iné ako to, prosím, si túto kolekciu a veľa šťastia pri vytváraní veľkosti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map