14 nuostabių dizaino įrankių, leidžiančių eksportuoti kodą

Dizainas paverčiamas kodu, taip pat žinomu kaip dalijimasis, kai dizainas pasiekia stadiją, kai kūrėjai turi įgyvendinti dizainą.


Yra įrankių, kurie lengvai įkrauna tų konstrukcijų pertvarkymo procesą į plėtrą be jokių ilgų darbo eigų.

Šiame straipsnyje sužinosite apie šiuos įrankių rinkinius, kuriuos galite naudoti konvertuodami savo dizainą į kito projekto gamybai parengtą kodą.

Figma & Framer X

„Figma“ integracija su „Framer Web“ leidžia importuoti „Figma“ dizaino projektą į „Framer“, kuris suteikia galimybę pakeisti statinius elementus interaktyviais elementais, pridėti besiūlius animacinius paveikslėlius naudojant „Framer Magic Motion“ ir eksportuoti paruoštą produkciją iš dizaino.

Anima

„Anima“ programa leidžia sukurti patikimumo prototipus mėgstamiausiuose projektavimo įrankiuose, tokiuose kaip „Sketch“, „Adobe XD“, „Figma“, naudojant „Anima“ papildinį, ir eksportuoti visiškai reaguojančias ir interaktyvias svetaines iš savo ištikimybės prototipų.

Tai taip pat leidžia į savo prototipus pridėti tikrus įvesties laukus, vaizdo įrašus, užvedimo būsenos efektus, nuorodas ir pasirinktinį kodą.

Visly

Visly yra puikus įrankis, sukurtas kūrėjams / dizaineriams, norint vizualiai sukurti „React“ komponentus, kuriuos galima sklandžiai integruoti į jūsų kodą. Tai lengva nustatyti su bet kokiu „React“ / „NextJS“ projektu, pridėti sąveikų, taip pat leidžia perduoti duomenis kaip rekvizitus be jokių sudėtingumų..

https://visly.app/static/landing/hero-animation.mp4

Perdavimas

Perdavimas leidžia kurti kaip bet kurį vektorinį projektavimo įrankį, tačiau suteikia jums galimybę sukurti daugkartinius komponentus, valdyti projektavimo sistemos išteklius ir eksportuoti švarų, gamybai parengtą kodą vieno mygtuko paspaudimu.

Susieti

Susieti yra vaizdo kūrimo aplinka, skirta skaitmeniniams gaminiams kurti vizualiai. Tai išduoda gražų semantinį kodą ir pateikia vieną tiesos šaltinį tiek projektavimo, tiek kūrimo komandoms.

Ryšys taip pat leidžia apibrėžti sąsajos dizaino logiką ir valdyti viską vizualiai, nuosekliai ir sistemingai, palaikant HTML, CSS, JS ir „React“ kodą..

Modulzas

Modulzas yra vaizdinio kodo redaktorius, kurį galima naudoti kuriant, kuriant, dokumentuojant ir diegiant jūsų projektavimo sistemą nerašant kodo. Jis skirtas jūsų projektui sukurti prieinamą, aukštą atlikimą ir gamybai parengtą dizainą.

„Zeplin“

„Zeplin“ leidžia dalintis, tvarkyti ir bendradarbiauti kuriant projektavimo projektus. Tai leidžia jums sukurti stiliaus vadovus, komponentų bibliotekas ir eksportuoti kodų komponentus.

„Zeplin“ integruota su mėgstamais projektavimo įrankiais, tokiais kaip „Spectrum“, „Figma“, „Adobe XD“, „Photoshop“, ir bendradarbiavimo programomis, tokiomis kaip „Slack“, „Trello“ ir „Jira“, kad jūsų komanda dirbtų greičiau ir lengviau..

Sankaba

Sankaba leidžia dizaineriams ir technikos inžinieriams dirbti kartu realiu laiku, kad vizualiai sukurtų „React“ programas su tiesioginiais duomenimis, animacija, logika ir būsena. Tai taip pat palengvina daugkartinio naudojimo komponentų kūrimą, kai sklandžiai egzemplioriai panaikina stiliaus variantus ir turinio redagavimą programoje.

Naudodamiesi „Clutch“, jūs bendradarbiaujate realiuoju laiku, galėsite kurti daugkartinio naudojimo komponentus, prieiti prie nemokamų „NPM“ bibliotekų ir pagal numatytuosius nustatymus galėsite naudotis „Seo“..

Avokadas

Avokadas leidžia bendrinti projektavimo failus, atlikti pakeitimus, kurie bus atnaujinami automatiškai, ir sugeneruoti visus išteklius ir kodo stilius savo projektavimo projektams.

„Avocado“ padeda kurti žiniatinklio, „iOS“ ir „Android“ programas tiksliai taip, kaip jos yra sukurtos, nepalikdamas jokių smulkmenų. Tai taip pat leidžia sugeneruoti gamybai parengtą kodą, pradedant CSS, SCSS, CSS JS, Sass, Stylus, stiliaus elementais, Swift, Android ir reaguojant vietiniu kodu..

„TeleportHQ“

Teleportuoti yra platforma, leidžianti vizualiai kurti didelio tikslumo prototipus, generuoti kodą realiuoju laiku, remiantis jūsų pasirinktomis tikslinėmis platformomis, ir vienu mygtuko paspaudimu įdiegti vartotojo sąsają.

https://presentation-website-assets.teleporthq.io/teleport-video.mp4

Hadronas

Hadronas yra įrankis, kurio pagalba dizainas naudojant kodą tampa greitas ir lengvas, apimant žiniatinklio platformą. Tai suteikia jums „flexbox“, kad būtų galima geriau derinti, „CSS Grid“, kad būtų galima lengvai sukurti tinklelių išdėstymus ir sukurti reaguojančius dizainus, veikiančius bet kuriuose įrenginiuose..

https://hadron.app/0.14.6/images/homepage/design-profile.mp4

Uraganas

Uraganas yra greitas prototipų kūrimo įrankis, naudojamas automatiškai paverčiant jūsų vielos rėmus į prototipus, sukuriant pasirinktinio stiliaus vadovą, eksportuojant kaip eskizo failą, atsisiunčiant frontend kodą ir kuo greičiau pasikartojant..

Tai paverčia jūsų rankomis nubrėžtus vielos rėmus į eskizų failą, sukuria priekinių elementų kodą iš vielų rėmų, kurie pateikiami su trimis tikslinėmis platformomis, tokiomis kaip HTML & CSS, „React“ ir „Android“.

Patikrinkite „InVision“

Apžiūrėkite supaprastina dizaino pavertimo kodu procesą. Tai leidžia jūsų komandai pasiekti prieigą prie stalinių ir mobiliųjų prototipų dizaino matavimų, spalvų ir išteklių.

„Apžiūra“ taip pat leidžia gauti komponentus, turinčius tobulą taškų skaičių, eksportuoti išteklius, generuoti tikrąjį failų dizaino elementų kodą ir dirbti su eskizu, „Photoshop“ dizaino failais per „Craft Sync“ papildinį ir taip pat su „InVision Studio“ projektavimo failais, kurie sinchronizuoti su „InVision“ debesis.

„Supernovos“ studija

Supernova yra dizainerių, kūrėjų ir komandų platforma, teikianti jiems įrankių rinkinį, kurio paskirtis – palengvinti gyvenimą nuo prototipų kūrimo iki pokalbio iki gamybai paruošto kodo. Jis paima dizainus iš projektavimo įrankių, tokių kaip „Sketch“ ar „AdobeXD“ failai, ir paverčia juos į „Flutter“, „iOS“, „Android“ ir „React Native“ pagrindinį „Frontend“ kodą..

Išvada

Tikiuosi, kad sužinojote apie įrankius, kurie palengvins dizainų pavertimą kodu, kad jūsų komandos darbas būtų lengvesnis ir greitesnis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map