Penkios pagrindinės dominuojančios interneto plėtros ir dizaino tendencijos

Kuriant interneto svetaines ir kuriant jas, visada reikia ko nors naujo išmokti.


Štai kodėl mes skyrėme laiko aptarti svarbiausias interneto dizaino tendencijas. Ryškiausias poslinkis, kurį matėme per pastaruosius metus, remiantis „StatCounter Global Stats“ apklausa, yra tas, kad mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių srautas viršijo interneto naudojimą naudojant stalinius kompiuterius.

Vėliau tai reikšmingai pakeitė geriausią patirtį interneto svetainių kūrimo ir plėtros pramonėje. Visos tendencijos, kurias išryškinome žemiau, atsirado vienaip ar kitaip dėl šio pokyčio.

Pažvelkite žemiau, norėdami sužinoti penkias populiariausias tendencijas, kurios, mūsų manymu, turės įtakos interneto plėtrai 2018 m.

Iš tikrųjų pirmasis mobilusis interneto dizainas

Projektavimas atsižvelgiant į mobiliuosius įrenginius nėra nieko naujo; Tiesą sakant, tai jau daugelį metų yra interneto dizainerių radaruose.

Tačiau daugelis specialistų nuo mažų ekranų gerai atrodančių darbalaukių svetainių projektavimo perėjo prie mobiliųjų telefonų pirmosios, o antrasis – stalinių kompiuterių. Dabar geriausia praktika sukurti pirmąjį mobiliesiems ir antrąjį staliniu kompiuteriu.

Negalvojimas apie mobiliuosius įrenginius gali turėti kritinių padarinių jūsų verslui. Jei jūsų svetainė nėra optimizuota mobiliesiems, tada pamatysite sparčiai didėjantį atmetimo rodiklį kai vartotojai per kelias sekundes palieka jūsų svetainę.

Taip pat apribosite savo produktų ir paslaugų pardavimą, pašalindami didelę rinkos dalį.

Projektuodami savo svetainę naudodami pirmą mobiliųjų įrenginių apžvalgą, turite daug privalumų – svarbiausias pranašumas yra tai, kad savo lankytojams suteikiate puikią vartotojo patirtį..

Žmonės galės lengvai rasti tai, ko ieško, įsigydami el. Prekybos parduotuvę ar greitai atsiųsdami el. Laišką.

Progresyvios žiniatinklio programos, skirtos dideliam vartotojų įsitraukimui

Pažangios žiniatinklio programos pasirodė interneto plėtros scenoje 2015 m. Ir nuo to laiko jos pamažu populiarėja.

Pažangiosios žiniatinklio programos arba PWA yra įtraukiamos į „Android“ ekosistemą, tačiau „Apple“ šią funkciją į savo operacinę sistemą įtraukė tik neseniai. Naujausias „iOS 11.3“ naujinimas leidžia PWA veikti „Apple“ įrenginiuose.

Bet kas yra progresyvi žiniatinklio programa, girdžiu jūsų klausiant? PWA yra programa, teikiama per internetą; Naudojantis šiuolaikinėmis interneto technologijomis lankytojams suteikiama panaši į programą. PWA yra greiti, saugūs ir yra tikrai pirmoji mobilioji technologija.

Natūralių ir PWA programų skirtumai yra tai, kad žiniatinklio programos veikia tiesiai naršyklėje, jos gali veikti neprisijungę ir jas taip pat galima įdiegti kaip įprastą programą.

Naudodami PWA savo versle, turite daug privalumų. Visų pirma, jie nėra išvardyti programų parduotuvėse, todėl jums nereikia peršokti per obuolių ar „Android“ nustatytus lankus, kad vartotojai galėtų pasiekti jūsų žiniatinklio programą.

Neįtikėtina progresyvių žiniatinklio programų naudojimo patirtis žymiai pagerina vartotojų įsitraukimą ir konversijas. Yra daug aukšto lygio įmonių, naudojančių PWA, tokių kaip „Twitter“, „Tinder“, „Flipkart“ ir „The Washington Post“.

Sektorių verslas įrodo PWA technologijos efektyvumą – „Flipkart“ padvigubino laiką savo svetainėje su savo progresyvia žiniatinklio programa, ir „The Washington Post“ pastebėjo, kad vartotojų įsitraukimas padidėjo penkis kartus po to, kai buvo paleista jų interneto versija PWA.

Manome, kad PWA bus didžiulė tendencija 2018 m. Ir vėliau.

Paprasta interneto plėtra naudojant puslapių kūrėjus

Yra naujas internetinių svetainių kūrimo įrankis, palengvinantis verslininkų, neturinčių žiniatinklio kūrimo įgūdžių ar techninių žinių, gyvenimą – „Puslapių kūrėjai“.

Puslapių kūrėjai sukūrė revoliuciją interneto kūrimo erdvėje. Tai yra papildiniai ar platformos, leidžiančios žmonėms, turintiems labai mažai techninių žinių, kurti ir kurti tinklalapius. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuvilkti elementus į vietą, o voila, jūs turite gražią svetainę.

Keli puikūs produktai rinkoje padės sukurti patrauklius svetainių puslapius. Rinkoje rasite keletą nemokamų, „freemium“ ir „premium“ variantų, įskaitant „Beaver Builder“, Elementorius ir  Klesti architektas.

Yra ir tokių puslapių kūrimo platformų kaip Kvadratas, „Formatas“ ir „Wix“, kurie pirmauja naudodamiesi paprastais, patogiais interneto plėtros įrankiais.

„WordPress CMS“ gresia atsilikimas, net jei yra „WordPress“ pasiekiamų puslapių kūrėjų, jie nėra tiesiogiai susiję su „WordPress“. Nauji žiniatinklio savininkai nežino apie šiuos papildinius, todėl renkasi kurti kitas platformas, pvz., „Squarespace“.

Norėdami kovoti su šiais „WordPress“ kūrėjais dirbo jų puslapio kūrėjas, vadinamas Gutenbergu. Jūs netgi galite tai išbandyti patys tiesioginė demonstracinė svetainė.

Greičiausiai „WordPress“ greitai integruos „Gutenberg“ į savo CMS redaktorių, o tai reiškia, kad žiniatinklio kūrimas taps lengvesnis nei bet kada. Mes prognozuojame, kad kitos CMS platformos laikysis pavyzdžių.

Plokščias žiniatinklio dizainas greitai įkeliančiai svetainei

Siekdami optimizuoti mobiliųjų telefonų naudojimą, tinklalapių dizaineriai ir kūrėjai dabar kuria švarias ir paprastas svetaines kartu su reaktyviu dizainu.

Ši tendencija vadinama „plokščiu dizainu“ ir suteikia svetainėms pranašumų dėl geresnio našumo mobiliesiems.

Interneto svetainių kūrimas keičiasi atsižvelgiant į interneto vartotojų poreikius, o internetinės svetainės, kurios nuostabiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose, yra svarbiausias prioritetas.

Tradicinės įvaizdį turinčios svetainės lėtai įkeliamos per 4G ryšį ir gali nuvilti mobiliųjų įrenginių vartotojus. Priešingai, svetainės, kuriose naudojamas plokščias dizainas, greitai įkeliamos, nes jų švarus ir minimalistinis stilius reikalauja mažiau duomenų.

Taip pat džiugina mobiliojo interneto vartotojus, greitas įkėlimo laikas taip pat padeda jūsų svetainei užimti aukštą vietą „Google“ paieškos rezultatuose. Paprastoje, tinkamoje naudoti svetainėje vartotojams taip pat bus lengva naršyti, todėl jie ilgiau laikysis jūsų svetainės.

Plokščias dizainas – tai tai, kad blaškymasis būtų kuo mažesnis ir lankytojai būtų skatinami sutelkti dėmesį į kritiškiausias jūsų svetainės dalis.

Naudodamiesi ryškiomis spalvomis, švariomis linijomis ir daugybe laisvos erdvės, nesinaudokite interneto plėtros tendencijomis 2018 m. – sukurkite plokščią dizainą, kuris yra lengvas, greitai įkraunamas ir traukia dėmesį..

Vieno puslapio svetainės paprastumui

Paskutinė mūsų sąrašo interneto dizaino ir plėtros tendencija yra vieno puslapio svetainės. Jie yra būtent tokie, kaip atrodo, svetainė, kurioje yra tik vienas puslapis.

Vieno puslapio dizainas ypač gerai tinka žiūrėti mobiliuosiuose įrenginiuose, nes vartotojams nereikia naršyti nuo pagrindinio puslapio, jiems reikia tik slinkti informacijai gauti. Tai daro juos puikia galimybe tinklaraščiams, elektroninei prekybai ir mažiems projektams kurti.

Tačiau jei esate didelėje organizacijoje, kuriai reikia pateikti daugiau informacijos savo svetainėje, dar reikia išmokti vieno puslapio interneto dizaino pamokų..

Vieno gaviklio galia yra paprastumas. Turėdami tik vieną puslapį, kuriame būtų galima perduoti visą informaciją, labai svarbu, kad įmonės, naudojančios vieno puslapio dizainą, pagerintų savo žinią. Aiški ir glausta kopija ir dizainas yra išbandytas ir patikrintas būdas sudominti lankytojus.

Šis patogus svetainės stilius ir puikus dizainas gali padidinti konversiją. Dar geriau, kad projektavimo, kūrimo ir netgi prieglobos išlaidos yra mažesnės, palyginti su kelių puslapių dizainu.

Ten tu tai turi! Mūsų penkios populiariausios internetinių svetainių kūrimo tendencijos, kurias įgyvendinsime šiais metais, ir jūsų svetainė gali būti naudojama ateityje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map