4 geriausi „WordPress“ saugos papildiniai ir paslaugos

Kalbant apie saugumą, nepakanka vien gero. Štai kodėl visada turėtumėte kreiptis į „WordPress“ saugos papildinį / paslaugą.


Neatmetama galimybė, kad „premium“ „WordPress“ papildiniai siūlo daug daugiau naudos nei nemokami. Tačiau net tarp aukščiausios klasės įskiepių yra keletas, kurie yra maisto grandinės viršuje. Jie gali būti brangūs, tačiau jie daro išskirtinį poveikį jūsų verslui, o jokia „WordPress“ svetainė, verta jos druskos, negali išsiversti be jų.

Šis įrašas yra apie keturis tokius nuostabius papildinius ir paslaugas. Bet pirmiausia pažiūrėkime šiek tiek atgal ir pakalbėkime apie šį tamsią meną, žinomą kaip interneto sauga.

Kodėl man turėtų rūpėti interneto sauga??

Hmmm, geras klausimas.

Sunku susijaudinti dėl saugumo, kai auga jūsų verslas, o jūsų svetainė sėkmingai veikia mėnesį po mėnesio. Dabar jūs žinote, kad jūsų verslas yra 100% skaitmeninis – tie keli failai, esantys kažkur viešame kompiuteryje, yra tai, kas daro jūsų verslą tuo, kuo jis yra.

Patikėkite ar ne, tai labai negilus pamatas bankuoti visą savo ateitį. Kiekvieną savaitę išleidžiamos naujos bibliotekos, programinė įranga ir funkcijos, tačiau saugumo būklė yra tokia, kokia buvo prieš dešimt metų (vis dar yra keletas nemalonių būdų, kaip sumažinti internetinę programą)..

Tai ypač pasakytina apie „WordPress“, kurios saugumo požiūriu nėra pasitikėjimo įkvepiančios architektūros.

Jums, verslo savininkui, rizika yra didžiulė – per kelias sekundes galite prarasti viską, ką pastatėte per daugelį metų. Pagalvokite apie tai – verslas sustingsta (ar tyliai), klientų skundai ir pyktis išaugs eksponentiškai, ir nebus ką veikti.

Net jei turite daug ir dažnai visko atsarginių kopijų ir galite atkurti svetainę, jūsų reputacijai padaryta žala bus negrįžtama.

Kitaip tariant, prašau, prašau, dėl savo verslo ir reputacijos, dar nevėlu. Naudodamiesi vienu ar keliais šiame įraše pateiktais pasiūlymais galėsite pasirūpinti 99% silpnųjų savo gynybos grandies grandžių (kaip ir likusiais 1%). visi juos turi). Imkitės savo „WordPress“ svetainės saugumo.

veik dabar!

Gerai, pakankamai pasiutusios motyvacijos; Leiskite susipažinti su pasiūlymais. ��

SUKURI

SUCURI yra debesies ugniasienė, CDN, stebėjimas ir DDoS apsauga; visi susukti į vieną.

Tai atsieta platforma, neutrali paslauga, veikianti su bet kuria ten esančia CMS ar žiniatinklio sąranka, ypač „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir „Magento“..

Peržiūrėkite jų kainų planus ir rasite gerų pasiūlymų. Kas pritraukė mano dėmesį, buvo 199,99 USD per metus planas, kuriame yra viskas, ko galite paprašyti (įsilaužimų skenavimas, juodojo sąrašo stebėjimas, DDoS apsauga, CDN, SSL, ugniasienė), kartu su dvylikos valandų reagavimo laiku ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. ! : -O

Brangus?

Svetainėje, kuri uždirba kelis tūkstančius dolerių per mėnesį (arba per metus) ir gali bet kada prarasti visa tai kvailai, automatizuotai atakai? Visai ne!

„Wordfence“

„Wordfence“ yra savotiškas buitinis vardas, kuris yra vienas geriausių „Freemium“ papildinių. Net po daugiau nei 2 milijonų aktyvių diegimų jis išlaiko beveik tobulą įvertinimą ir yra vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia įdiegti patyrusiems „WordPress“ administratoriams..

Tačiau tikras šio papildinio džiaugsmas yra premija versija, kur gausite labai naudingą užkardą ir akį patraukiančias geras savybes (IP filtravimas, šalies blokavimas, galinių durų nuskaitymas, jei norite paminėti kelis).

Apledėjimas ant torto yra ataskaitų teikimo informacijos suvestinė, kurią galima rasti tiesiai iš jūsų „WordPress“ administratoriaus meniu.

Kaina? 99 USD už svetainę per metus. C’mon, tu privalai iš manęs juokauti?!

„iThemes“ sauga

„iThemes“ yra žinomas vardas valdomoje „WordPress“ priegloboje, tačiau jie taip pat turi nuostabų aukščiausios kokybės saugos papildinį, vadinamą „iThemes“ sauga. Tai dar vienas akumuliatorių turintis pasiūlymas, kuriame yra keletas unikalių ir naudingų funkcijų. Jaučiuosi priversta padaryti pertrauką ir greitai aptarti porą jų.

Failo pakeitimo aptikimas: „WordPress“ yra beveik viskas apie failus ir tai, kas juose yra. Kai pridedamas papildinys, jis prideda savo failus; atnaujinus šerdį, keli failai pakeičiami; ir taip toliau. Tai reiškia, kad jei kas nors gavo prieigą prie jūsų svetainės ir įdiegia kenkėjišką kodą, failo pakeitimai yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurių reikia ieškoti.

404 aptikimas: Didžiausia grėsmė daugumai svetainių kyla ne dėl ryžtingų įsilaužėlių, o nuo robotų, kurie tebesitęsia be proto, bet kruopščiai. Pavyzdžiui, „WordPress“ robotas, skirtas nulaužti, būtų pradėtas ieškant pagrindinių URL sąrankoje, kuri gali būti pažeista..

Pvz., Ji gali ieškoti / admin, / csak nariai, / privati ​​ir pan., Tikėdamasi rasti puslapį, suteikiantį prieigą prie svetainės po to, kai slaptažodis yra sulaužytas. Bet kadangi šis robotas gali tik atspėti ir sujungti parinktis po vieną, jis sugeneruos daug 404 (nerastų) užklausų serveryje.

Kitaip tariant, jis prašo būti užblokuotas, o tai „iThemes Security“ daro gerai.

Jei nuoširdžiai, funkcijų yra per daug, kad jas būtų galima čia aptarti, todėl raginu apsilankyti svetainėje ir pasižvalgyti.

Jei esate laisvai samdomas „WordPress“ kūrėjas, galite apsaugoti iki 10 svetainių už 127 USD per metus. Tai yra 12,7 USD per metus vienai svetainei. Neįmanoma patikėti!

Debesuota

Neabejojama, kad anksčiau esate girdėję apie „Cloudflare“; jis yra vienas iš geriausių (ar populiariausių?) vardų, kai kalbama apie didelio našumo CDN. Turiu omenyje, nebent patys tyrėte CDN, „Cloudflare“ yra turbūt pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, arba pirmasis vardas, kurį kažkas rekomenduoja, kai kalbama apie CDN.

Tačiau to, ko galbūt nežinote, yra tai, kad pro planą yra pramonės lygio saugos pasiūlymas, kuriuo naudojasi „Discord“, „Crunchbase“, „Udacity“, „ZenDesk“, „Cisco“. . . Gerai, aš sustosiu, kol mano smegenys sprogs!

„Cloudflare“ nėra susijęs tik su „WordPress“, bet veikia su visais. Tai yra labai rimtas, labai našus pasiūlymas įmonėms, kurių reikalai juda nepriekaištingai ir niekaip negali sau leisti jokių silpnybių, nesvarbu, kokia minutė.

pro planus yra brangūs, o pagrindinis yra 20 USD per mėnesį, tačiau joje yra tokių gerų funkcijų kaip vaizdo optimizavimas ir mobiliųjų įrenginių optimizavimas. Taigi, jei esate masteliu, kuriame nebepažeidžiami (kompiuterinės) fizikos įstatymai ir darote ne ką mažiau kaip haubicas, „Cloudflare“ yra atsakymas.

Išvada

Baigdamas norėčiau pasakyti, kad čia negalima suklysti dėl visų šių papildinių / paslaugų. Vieniems „Wordfence“ ir „Cloudflare“ derinys veikia geriausiai, o kitiems mielai suaktyvina SUCURI ir nereikia jaudintis dėl per dieną užblokuotų išpuolių..

Mano patarimas?

Tas pats nuobodus dalykas, kurį visada sakau: neskubėk ir visada daryk apžvalgas su žiupsneliu druskos. Net mano. First Pirmiausia ieškokite nemokamos / pigiausios versijos, kurį laiką aktyviai išbandykite, naudodami skirtingus naudojimo atvejus, ir tik tada atlikite pakeitimus..

Tegul gali saugiai ir klestėti „WordPress“ diegimas! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map