Kodėl atsarginės kopijos yra tokios svarbios „WordPress“ saugumui?

Svetainių atsarginės kopijos – kodėl jos tokios svarbios?


Ką jūs darote, kad jūsų „WordPress“ sukurta svetainė būtų saugi ir veiktų visą laiką?

Tarkime, kad reguliariai atnaujinate „WordPress“ branduolį ir papildinius / temas, diegiate tik patikimus papildinius ir temas. Tai neabejotinai gerai, tačiau kyla klausimas, ar to pakanka?

Galbūt įdiegėte saugos praktiką, kad apsaugotumėte savo svetainę, tačiau jūsų svetainės duomenys vis tiek gali būti pažeidžiami. Visada bus siaučianti rizika, kad piratai pavogs verslo duomenis arba nekaltos kodavimo klaidos, sukeliančios jūsų svetainę.

Čia reikia gelbėti atsarginę atsarginę kopiją. Geras atsarginės kopijos sprendimas sukuria jūsų naujausių duomenų kopijas ir saugiai jas saugo, kad jas būtų galima greitai atkurti nenumatytų įvykių atveju..

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kodėl jums reikia svetainių atsarginių kopijų, galimų atsarginių kopijų tipus ir funkcijas, kurias turi turėti kiekvienas atsarginių kopijų kūrimo įrankis..

Kodėl jūsų verslui reikalinga svetainės atsarginė kopija?

Kaip verslas, jūs negalite sau leisti prarasti savo svetainės duomenų net vienai dienai. Didelis duomenų praradimas gali įvykti dėl įvairių priežasčių, įskaitant:

Žmogiška klaida

Net iš pažiūros nekalta žmogaus klaida gali sukelti jūsų svetainės avariją ir prarasti duomenis. Įprastos jūsų svetainės atsarginės kopijos gali padėti jūsų verslui greitai atsigauti po tokio duomenų praradimo ir sugrąžinti operacijas į savo vėžes.

Svetainių nulaužimas

Pastaraisiais metais elektroniniai nusikaltėliai sėkmingai įvykdė duomenų pažeidimus, dėl kurių buvo prarasti svarbūs verslo duomenys, įskaitant klientų įrašus, mokėjimo operacijas ir duomenų bazių įrašus. Sėkmingo įsilaužimo atveju jūsų prioritetas būtų atkurti šiuos svarbius duomenis ir atkurti svetainę neprarandant jokio laiko. Nors kenkėjiškų programų šalinimui naudojama daugybė paslaugų, patikima atsarginių kopijų kūrimo strategija gali būti gelbėjimo priemonė.

Stichinės nelaimės

Atsižvelgiant į geografinę jūsų verslo infrastruktūros vietą, stichinės nelaimės, tokios kaip potvyniai ar net ciklonai, gali rimtai pakenkti jūsų prieglobos sistemoms ir prarasti verslo duomenis. Tokiu atveju atsarginę kopiją, saugomą saugojimo sistemose, esančiose kitoje šalyje ar geografinėje vietoje, galima lengvai panaudoti jūsų svetainei atkurti.

Serverio gedimas ar gedimas

Duomenys gali būti prarasti ir dėl tinklalapių gedimų ar jūsų serverių gedimo. Atsarginės sistemos gali saugoti jūsų atsarginius duomenis nepriklausomose arba debesies sistemose, kurioms nepaveikti jokie serverio gedimai ar gedimai.

Nesėkmingi atnaujinimai

„WordPress“ naujiniai reguliariai išleidžiami siekiant pagerinti saugumą ir naudotis naujomis funkcijomis. Paprastai tai yra pagrindinės „WordPress“ versijos arba kiekvieno jos įdiegto papildinio / temos atnaujinimas. Tačiau kai kuriais atvejais atnaujinimo procesas gali baigtis jūsų verslo svetainės sugadinimu ar sudužimu.

„WordPress“ atsarginių kopijų tipai

Rinkoje yra kelių tipų „WordPress“ atsarginės kopijos. Įvertinkime kiekvieną tipą:

Atsarginės kopijos iš jūsų žiniatinklio prieglobos teikėjo

Daugelis „WordPress“ žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų įtraukia atsargines kopijas į savo prieglobos paketus. Patikimas atsarginis jūsų kompiuterio teikėjo atsarginių kopijų sprendimas užtikrina, kad jums, kaip svetainės savininkui, nereikės patiems kurti atsarginių kopijų ir nesijaudinti dėl duomenų praradimo. Pasitarkite su dabartiniu žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėju dėl atsarginių kopijų paslaugų, kurias jie siūlo kartu su jūsų prieglobos planu.

Tačiau šiuo atveju jūs mažai kontroliuojate, kada ir kaip yra kuriamos atsarginės kopijos, ir kur jos saugomos.

Neautomatinės atsarginės kopijos

Jei turite techninių žinių ar žinių, galite savarankiškai kurti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją. Galite neautomatiškai kurti „WordPress“ failų ir duomenų bazės įrašų atsargines kopijas naudodami FTP įrankį, pvz., „FileZilla“ arba „phpMyAdmin“ įrankį..

Palyginti su kitų tipų atsarginėmis kopijomis, rankinis atsarginis kopijavimas yra ilgas ir daug laiko reikalaujantis procesas; Gali prireikti net pašalinti triktis ir išspręsti visas problemas, kurios gali kilti atliekant atsarginės kopijos kūrimo procesą.

Automatizuotos atsarginės kopijos naudojant papildinius

Automatizuotos atsarginių kopijų darymo atsarginės kopijos yra greičiausias ir patogiausias būdas pasidaryti svetainių atsargines kopijas. Tai ypač naudinga tuo atveju, jei nenorite priklausyti nuo savo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo arba neturite techninių įgūdžių daryti atsargines atsargines kopijas. „WordPress“ atsarginius papildinius lengva įdiegti ir juos gali vykdyti kiekvienas naujas ar pradedantysis „WordPress“ vartotojas.

Geriausias galimas pasirinkimas yra „WordPress“ papildinio naudojimas automatinėms atsarginėms kopijoms kurti. Įvertinkime funkcijas, kurias turi pasiūlyti atsarginiai papildiniai:

Funkcijos, kurias privalo turėti kiekvienas „WordPress“ atsarginis papildinys

Bet koks jūsų pasirinktas atsarginės kopijos sprendimas turi būti išsamus, tai reiškia, kad tam reikia atsarginių kopijų tiek iš jūsų svetainės failų, tiek iš duomenų bazės įrašų. Tai užtikrins, kad turėsite visą atsarginį paketą, jei kada nors reikės atkurti nepavykusį tinklalapį.

Be to, čia yra sąrašas funkcijų, kurias turi turėti kiekvienas atsarginis papildinys:

Savarankiškas ir išorinis saugojimas

Tai niekuo dėtas žmogus.

Atsarginės kopijos turi būti išsaugotos nepriklausomoje ir kitoje vietoje, kad jūsų svetainė jų nepaveiktų. Įskiepiai, kurie saugo atsargines kopijas kliento žiniatinklio serveryje, sumažina turimą saugyklos vietą ir taip pat sukuria atsargines kopijas išorinėms grėsmėms..

Papildomos atsarginės kopijos

Kasdien kopijuodami visus savo svetainės duomenis, naudodamiesi jo ištekliais ir pralaidumu, jūsų interneto serveriui gali prireikti daug apkrovos. Kadangi atsarginės kopijos yra daug serverio reikalaujantis procesas, įprastos atsarginės kopijos gali paveikti jūsų serverio našumą ir laisvą vietą atsarginėms kopijoms laikyti.

Papildomos atsarginės kopijos optimizuoja atsarginių kopijų kūrimo procesą suskaidydamos savo duomenis į mažesnius ir tvarkomus duomenų fragmentus, kurie tada sinchronizuojami į esamą atsarginę kopiją. Visa svetainė nėra sinchronizuojama kiekvieną kartą. Vietoj to, po pirmosios atsarginės kopijos sinchronizuojami tik pavieniai pakeitimai. Šis procesas neleidžia perkrauti žiniatinklio serverio ir gali būti veiksmingai naudojamas net didelėms svetainėms.

Keli atsarginės kopijos

Atsarginės priemonės, ne tik naudodamos išorines laikymo vietas, turi pateikti ir kelias atsargines versijas, kurias galima laikyti keliose vietose, kad būtų užtikrintas didžiausias saugumas. Atsarginių kopijų kūrimo įrankiai gali tiekti jiems skirtus serverius arba išorinę saugyklą debesyje (pvz., „Google“ diską ar „Dropbox“), iš kur bet kurią atsarginę versiją galima lengvai atsisiųsti ir atkurti..

Be to, atsargines kopijas taip pat reikia užšifruoti, kad įsilaužėliai negalėtų jų panaudoti įsilaužimui į jūsų svetainę.

Lengvas atkūrimas arba atkūrimas

Atsarginių kopijų papildiniai taip pat turi pasiūlyti patikimą ir patogų „WordPress“ svetainių atsarginių kopijų atkūrimo režimą. Negalima greitai atkurti atsarginių kopijų, visų pirma, nesėkmingų.

Atsarginis testavimas

Kaip ir svetainės failai, atsarginės kopijos failas gali būti sugadintas. Taip pat gali trūkti svarbios informacijos. Atkurdami sugadintą atsarginę kopiją savo „WordPress“ svetainėje, galite sukelti papildomų komplikacijų ir nesuderinamumo problemų. Taigi, kaip saugos priemonė, pirmiausia verta išbandyti esamą atsarginę kopiją, kad būtų galima atkurti saugu..

Pavyzdžiui, „BlogVault“ teikia atsarginių kopijų testo atkūrimo funkciją, kurioje galite sukurti ir išbandyti tikslią atsarginės versijos kopiją jos bandymo serveriuose.

Suplanuotos ir pareikalaujamos atsarginės kopijos

Suplanuota atsarginė kopija yra automatizuotas atsarginės kopijos kūrimo procesas, kuriam nereikia jokio žmogaus įsikišimo. Jis gali būti suplanuotas nustatytais intervalais (kasdien, kas savaitę ar mėnesį), atsižvelgiant į jūsų svetainės poreikius. Be to, atsarginiuose papildiniuose turi būti atsarginių atsarginių kopijų, kurias galima atlikti bet kuriuo metu.

Svetainių kūrimas

Kartais gali būti rizikinga įdiegti naują papildinį ar temą arba pritaikyti naujinį. Tai gali sugadinti jūsų tiesioginę svetainę. Geriausias būdas to išvengti yra svetainių išdėstymas. Laikinoji aplinka leidžia jums sukurti tiesioginės svetainės kopiją ir išbandyti visus jos pakeitimus / atnaujinimus nepaveikdami aktyvios svetainės.

Kai kuriuose atsarginių papildinių elementuose yra įmontuota „svetainių išdėstymo“ funkcija, kurioje galite išbandyti pakeitimus prieš sujungdami pakeitimus į tiesioginę svetainę. Taip pat galite sukurti sustojimo svetainę naudodamiesi savo žiniatinklio priegloba arba rankiniu būdu susikurti sustojimo aplinką.

Svetainių perkėlimas

„WordPress“ svetainės perkėlimas į kitą žiniatinklio domeną ar kitą žiniatinklio prieglobą gali būti labai sudėtingas. Be to, prieš pradėdami perkėlimą, turite pasidaryti visų „WordPress“ failų atsarginę kopiją.

Atsarginiai papildiniai taip pat siūlo sklandų „WordPress“ svetainės perkėlimą į kitą žiniatinklio prieglobą. Pavyzdžiui, „BlogVault“ leidžia lengvai perkelkite savo svetainę į kitą pagrindinį kompiuterį.

„WooCommerce“ atsarginės kopijos realiuoju laiku

Reguliarios atsarginės kopijos yra labai svarbios „WooCommerce“ svetainėms. Tačiau, skirtingai nei bet kuri kita verslo svetainė, „WooCommerce“ svetainės negali sau leisti jokių prastovų ar net vieno kliento užsakymo praradimo. Taigi, „WooCommerce“ svetainėms, kurios vykdomos kiekvieną kartą, kai įvyksta internetinė operacija ar pasikeičiama, rekomenduojamos atsarginės kopijos realiuoju laiku..

Patogi vartotojui

Skirtingai nuo neautomatinių atsarginių kopijų, kurioms reikalinga techninė kompetencija, atsarginiai papildiniai turi būti patogūs vartotojui ir lengvai naudojami bet kuriam pradedančiajam. Tai iš esmės reiškia, kad turite sugebėti atlikti visą atsarginę kopiją arba atkurti atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Dauguma atsarginių įrankių turi nepriklausomą ir intuityvų prietaisų skydelį, kuriame vartotojai gali prisijungti ir savarankiškai atlikti didžiąją dalį atsarginių kopijų kūrimo darbų be jokios techninės pagalbos. Be to, nepriklausomas prietaisų skydelis leidžia lengvai pasiekti atsargines kopijas net tada, kai jūsų žiniatinklio serveris ar svetainė neveikia.

Išvada

Reguliarių atsarginių kopijų darymas yra labai svarbus jūsų „WordPress“ saugumui. Tinkamas atsarginio įskiepio pasirinkimas, galintis patenkinti visus su atsarginėmis kopijomis susijusius reikalavimus, yra ne mažiau svarbus jūsų verslui.

Šiame straipsnyje mes pabrėžėme esmines savybes, kurių privalo turėti kiekvienas „WordPress“ atsarginės kopijos įrankis. Tokios funkcijos kaip kelios atsarginės ir suplanuotos atsarginės kopijos užtikrina, kad niekada neprarasite jokių duomenų apie svetainę, o tokios funkcijos, kaip papildomos atsarginės kopijos ir išorinė saugykla, užtikrina, kad jūsų svetainės veikimui nebus daromas neigiamas poveikis..

Mes labai rekomenduojame atidžiai išnagrinėti savo svetainės poreikius ir šiandien investuoti į patikimą atsarginį papildinį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map