12 įrankių, kurie padės vykdyti partnerių programą

Žodis apie savo produktą yra neabejotinai pats svarbiausias ir sunkiausias skaitmeninės rinkodaros aspektas. Nepaisant to, kad yra daug puikių būdų reklamuoti savo produktą internete, gali atrodyti, kad jūsų ritmas yra bauginantis.


Ko gero, vienas iš labiausiai nepastebimų rinkodaros būdų yra dukterinė rinkodara. Ne tik galite užsidirbti nuolatinių pajamų iš savo partnerių partnerių programos, bet ir generuoti daug džiaugsmo apie siūlomus produktus..

Štai kodėl:

 • Naudingų produktų visada reikia. Nesvarbu, ar dirbate internetinių dienoraščių versle, ar valdote pradedantįjį verslą, žmonės ketina naudoti jūsų produktus, jei tai jiems padeda. Tik prasminga, kad tie patys žmonės norėtų uždirbti pasyvios pajamos iš partnerių programos.
 • Daugelis žmonių, dalyvaujančių partnerių programose, dažnai rašo tinklaraščio įrašus apie jūsų produktą, kad sugeneruotų daugiau filialų. Tai reiškia nemokamą jūsų produkto rinkodarą, įskaitant aukštos kokybės nuorodų kūrimą.

Partnerių programos ypač gerai veikia su skaitmeniniais naujais verslais. Taip yra todėl, kad klientas neprivalo užsakyti fizinio produkto, kad juo galėtų naudotis. Panašiai ir kitiems tampa paprasčiau reklamuoti jūsų produktą, nes jis lengvai prieinamas skaitmenine forma.

Partnerių programų pagrindai

Jei nesate tikri, ar tai reikalinga norint paleisti partnerių programą, pateikiame sutrumpintą pagrindą, kad galėtume jus nuraminti. Partnerių programa leidžia pakviesti trečiųjų šalių bendradarbius (tinklaraštininkus, leidėjus ir kt.), Kad padėtų reklamuoti savo produktus mainais į komisinius..

Nors dauguma partnerių programų turi skirtumų, dauguma naudojasi pagrindinėmis sąvokomis:

 • Pardavimų skatinami komisiniai. Partnerių marketingas leidžia jums būti lanksčiam, kai mokate kitiems už jų pastangas reklamuoti jūsų produktą. Jei neparduodama, jums nereikia mokėti komisinio mokesčio. Iš esmės dukterinės programos palaikymas yra labai ekonomiškas. Be to, tai skatina trečiųjų šalių filialus investuoti į savo pastangas uždirbti komisinius.
 • Nuolatinės komisijos. Galite pasirinkti mokėti griežtą vienkartinį mokestį už kiekvieną naują klientą arba leisti filialams nuolat uždirbti komisinius. Pvz., Išmokėkite komisinį atlyginimą, kai klientas išleidžia tam tikrą sumą jūsų gaminiams. Prekės ženklai patinka „DigitalOcean“ garsėja tuo, kad naudoja šį požiūrį.

Visa kita priklauso nuo jūsų pačių. Kitų funkcijų, kurias galite pasiūlyti, rūšis taip pat priklausys nuo jūsų naudojamos partnerių programos platformos. Dėl ko taip pat yra šis vadovas.

Norėdami padėti jums pradėti savo dukterinę programą, mes sudarėme geriausių filialų programos priemonių sąrašą rinkoje. Šie įrankiai prireikus padės išplėsti partnerių programą nuo pradedančiojo lygio iki įmonės lygio. Be to, mes pridedame daugybę įvairių, įskaitant konkrečius partnerių programos įrankius, skirtus „WordPress“ ir verslo svetainių vartotojams.

Negaiškime laiko ir eikime į gerąsias dalis.

Atlygintinas

Atlygintinas

Ar jūs vadovaujate „SaaS“ įmonei?

„Rewardful“ siūlo keletą lengviausių įrankių, skirtų įmonėms sukurti savo dukterinę programą, naudojant „Stripe“ mokėjimo šliuzą.

Platforma automatizuoja viską nuo komisinių valdymo iki išmokų ir pinigų grąžinimų. Be to, „Rewardful“ turi vieną iš lengviausių sąrankos procesų iš bet kurios partnerių programos platformos.

 • Pasirūpinkite „Stripe“ paskyra
 • Sukurti paskyrą
 • Prijunkite „Stripe“ paskyrą su „Rewardful“
 • Nukopijuokite ir įklijuokite paprastą „JavaScript“ fragmentą
 • Kurkite kampanijas naudodami prietaisų skydelį

Atlikę aukščiau nurodytus veiksmus, fragmentas, kurį pridėjote prie savo svetainės, įgalins jūsų produkto filialų valdymą. „Rewardful“ suteikia specialų informacijos suvestinę visiems filialams, kurie prisiregistruoja prie jūsų programos.

Nuostabus pavyzdys

Šioje informacijos suvestinėje yra tokie dalykai kaip nuorodų tvarkymas, reklamjuostės skelbimai, išmokėjimai ir dar daugiau. Visi mokėjimai yra stebimi ir valdomi automatiškai, nes jie integruojami su „Stripe“ vidutiniškai.

Kainos prasideda nuo 19 USD per mėnesį už patį pagrindinį planą, su galimybe eiti maždaug iki 299 USD per mėnesį.

Tapfiliate

Tapfiliate

Tapfiliate taip pat fragmentų pagrindu sukurta partnerių programos platforma. Nepaisant to, jų dėmesys krypsta į visų sandorių požiūrį. Kitaip tariant, „Tapfiliate“ konkrečiai taiko įvairiausias turinio ir svetainių sistemas. Jų partnerių programos programinė įranga gali būti integruota su „Shopify“, „WordPress“, Weebly, „Wix“ ir kitose gerai žinomose platformose.

„Tapfiliate“ funkcijos

Čia yra pagrindinės savybės:

 • Automatizuota integracija su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis.
 • Pritaikomas prietaisų skydas su iš anksto sukurtais darbo srautais, paleidikliais ir filialų valdymo funkcijomis.
 • Filialai gali ženklinti savo prietaisų skydelį.
 • Individualizuotos komisinių taisyklės, įskaitant išorinius žaidėjus, pavyzdžiui, premijas ir apdovanojimus.
 • Veikia su visais pagrindiniais mokėjimo šliuzais.

Planai prasideda nuo 69 USD per mėnesį, ir yra 0% sandorių mokesčiai.

Skelbti „Affiliate Pro“

Skelbti „Affiliate Pro“

Skelbti „Affiliate Pro“ yra tinkintas filialų stebėjimo įrankis, skirtas pardavimams, išmokoms ir partnerių vartotojams valdyti. Jame yra „viskas viename“ prietaisų skydelis, skirtas asmeninės partnerių programos palaikymui. Be to, jums nebūtina turėti išankstinės techninės patirties norint naudotis šia platforma. Beveik visi diegimo veiksmai yra visiškai nekoduojami ir išsamiai paaiškinti.

Pati platforma apima tokias sritis kaip pardavimų stebėjimas, individualaus produkto palaikymas, kuponai ir komisinių valdymas. Be to, „Post Affiliate Pro“ padeda užkirsti kelią nepatenkintiems klientams, stebėdamas galimai klaidingas operacijas; apsauga nuo sukčiavimo.

Kiekvienas partneris, užsiregistravęs reklamuoti jūsų produktus, turės savo individualų prietaisų skydelį. Šioje informacijos suvestinėje yra visi reikalingi įrankiai, skirti sukurti dukterinių įmonių nuorodas, tvarkyti mokėjimus ir sekti visus naujus potencialius klientus.

Kiflo

Kiflo

Kiflo specializuojasi padėti tokiems prekės ženklams kaip jūsų partnerių santykių valdymo strategija. Pagrindinis tikslas – augančios įmonės, norinčios žengti kitą žingsnį reklamuodamos savo produktą.

Kai pajusite, kad jūsų pardavimai eina tiesine kreive, galite naudoti išsamius „Kiflo“ PRM įrankius, kad padidintumėte savo ilgalaikį poveikį. Viskas, priklausomai nuo filialo informacijos suvestinės ir pasirinktinių nuorodų tvarkymo, yra jūsų žinioje.

Be to, galite naudoti vieningą „Kiflo“ prietaisų skydelį norėdami susisiekti su savo partneriais ir užmegzti ilgalaikius ryšius. Dienos pabaigoje jūsų partneriai greičiausiai patys bus jūsų produkto vartotojai.

WP filialo vadovas

„WordPress“ filialų valdytojas

„WordPress“ yra turinio valdymo sistemos stiprintuvas. Iš pradžių liūdnai pagarsėjo dėl geriausių internetinių dienoraščių funkcijų – „WordPress“ dabar matoma kaip žiniasklaidos svetainių, „SaaS“ startuolių, verslo platformų ir el. Prekybos parduotuvių maitinimo vieta. Jei vykdote savo verslą ar pradedančiąsias įmones iš „WordPress“, tada „WP Affiliate Manager“ bus jūsų padėtis.

Šis papildinys skirtas integruoti su esama produktų valdymo programine įranga, o tada leisti kviesti filialus tapti jūsų programos dalimi. Esamas palaikomas platformas sudaro „WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“, „WP eStore“, „S2Member“ ir daugelis kitų..

Kadangi tai yra „WordPress“ pagrindu sukurta tradicinė lengvai sekama darbo eigos aplinka. Šis įrankis naudoja jūsų turimą „WordPress“ informaciją, kad sugeneruotų vartotojo informacijos suvestines ir pateiktų patogias filialų valdymo funkcijas.

CJ filialas

CJ filialas

2000-ųjų pradžioje, Komisijos sankryža buvo žinomas dėl savo garsios reputacijos filialų rinkodaros srityje. Beveik visi skaitmeniniai rinkodaros specialistai tuo metu naudojosi „Commission Junction“, nes ji turėjo didžiausią turimą produktų sąrašą reklamai. Šiomis dienomis „CJ Affiliate“ daugiausia dėmesio skiria abiems Reklamuotojai taip pat leidėjai.

Priešingai nei atskira partnerių programinė įranga, CJ teikia keletą įdomių privalumų, leidžiančių savo partnerių programą pradėti nuo žemės paviršiaus. Pirmiausia, naudodamiesi reklamuotojo funkcija, visus savo produktus galite surašyti į vieną informacijos suvestinę. Dabar galėsite nurodyti net ir mažiausią informaciją apie savo produktą ar paslaugą, kurią bandote parduoti.

Antra, CJ yra ir leidėjų platforma. Tai suteikia jums patogų būdą iš karto pritraukti naujų partnerių. CJ leidėjų taryba pateikia visų galimų reklamuoti produktų sąrašą. O auditorija yra pakankamai įvairi, kad visada yra kažkas, kuris ieško produkto tam tikroje kategorijoje.

„ShareASale“

„ShareASale“

„ShareASale“ taip pat grįžta į 2000-ųjų pradžią. Platforma išgyveno daugybę skirtingų pokyčių rinkodaros srityje, tačiau išlieka tvirtas pasirinkimas visiems, norintiems reklamuoti savo produktą naudojant filialų sistemą..

Pagrindinis „ShareASale“ pranašumas yra tai, kad ji yra ypač gerai žinoma platforma. Net tokie populiarūs prekės ženklai kaip Nuostabus motyvas naudojate „ShareASale“ savo dukterinių įmonių poreikiams valdyti.

Iš dalies tai susiję su tuo, kad „ShareASale“ leidėjams tai palengvina. Kiekvienas gali reklamuoti produktą ir uždirbti komisinių filialų labai efektyviai. Jų mokėjimų istorija yra tvirta, o tai dar labiau palengvina asocijuotų partnerių pasirinkimą.

Poveikis

Poveikis

Filialo rinkodara nėra vien tik esmė. Tai taip pat susiję su partnerystėmis – žmonėmis, leidžiančiais jums uždirbti daugiau pajamų ilgalaikiu laikotarpiu. Impact Engage yra platforma, skirta padėti išlaikyti atvirą ryšį su visais savo partneriais.

Turėdami prieigą prie išsamių ataskaitų pamatysite, kurie partneriai dirba išskirtinai gerai. Ir jei esate pakankamai patenkinti, galite jiems pasiūlyti specialių pasiūlymų ir geresnių komisinių tarifų už jų sunkų darbą.

Paprastai tai būtų daroma dėl žarnyno jausmo ar iš geros širdies. Vietoj to, „Impact“ padeda jums priimti sprendimus remiantis duomenimis. Jūs netgi galite venkite partnerių, kuriems sekasi geriau, nei tikėjotės.

Voluum

Voluum

Voluum yra „viskas viename“ reklamos stebėjimo priemonė jūsų verslui. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite padaryti ne tik valdysite savo partnerių programas, bet ir dar daugiau.

Pavyzdžiui:

 • Savo reklamos kampanijas galite stebėti tokiose svetainėse kaip „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir kitose.
 • Išbandykite duomenis analizuodami juos pagal modelius ir kitas įžvalgas.
 • Gaukite patarimų, kaip imtis veiksmų, kad pagerintumėte bendrą kitos kampanijos našumą.
 • Stebėkite savo dukterinių įmonių pirkinius ir jų kilmę. Sužinokite, kas daro didžiausią įtaką jūsų pardavimams, ir pasinaudokite tuo.

Jei jau turite nusistovėjusį verslą vidutinėms įmonėms – „Voluum“ yra vienas iš tų įrankių, kuris suteiks jums statistinę pranašumą prieš jūsų konkurenciją.

TORTAS

CAKE Partnerių rinkodaros sprendimas

TORTAS yra rezultatais grįsta rinkodaros priemonė, skirta valdyti potencialius klientus, optimizuoti daugiakanalę strategiją ir puoselėti partnerių santykius. Tai geriausia naudoti esamai dukterinei sistemai įmonėje. Ir bus naudinga rinkti kiekybinius duomenis, siekiant optimizuoti jūsų dukterinės įmonės veiklą.

Nors iš pradžių tai gali atrodyti sudėtinga, išmokti CAKE yra lengva, nes dauguma jo funkcijų yra intuityvios. Galite generuoti ataskaitas, sekti konkrečius partnerius arba siųsti reklamas naudodami nieko, išskyrus prietaisų skydelyje pateiktus įrankius.

Persiuntimas

Persiuntimas

Persiuntimas yra „viskas įskaičiuota“ filialų rinkodaros platforma, kuri padeda sukurti partnerio sistemą jūsų produktui. Bet taip pat teikia ranką pritraukiant naujų partnerių. Visi „Referion“ klientai gali patekti į specialią prekyvietę, kurioje daugiau nei 5000 leidėjų ieško naujų produktų, kuriuos galima reklamuoti.

Be to, rasite daugybę informacinių vadovų ir vaizdo įrašų kaip parduoti savo produktą per filialų rinkodarą.

Šis filialų platformos įrankis ypač gerai veiks su el. Prekybos parduotuvių savininkais. Pvz., Jūs turite Shopify parduotuvėje, o jūs ketinate išplėsti savo verslą. „Referencija“ sklandžiai integruoja „Shopify“, bet taip pat ir „WooCommerce“ bei kitas populiarias el. Prekybos platformas.

„AffiliateWP“

„AffiliateWP“

„WordPress“, be jokios abejonės, yra viena lengviausių ten naudojamų svetainių valdymo platformų. Daugeliui idėja pereiti prie kito sprendimo yra neabejotina. Jei jums patinka „WordPress“ ir norite valdyti savo filialus iš pagrindinės informacijos suvestinės, turime gerų naujienų.

„AffiliateWP“ yra pirmasis „WordPress“ rinkodaros valdymo papildinys, skirtas padėti uždirbti daugiau. Kadangi jau skelbiate savo produktus naudodamiesi „WordPress“, naudoti „AffiliateWP“ bus labai paprasta.

„AffiliateWP“ pavyzdys

Pirmiausia atlikite pagrindinį diegimą ir nurodote tam tikras savo partnerių programos taisykles. Vėliau galėsite pridėti partnerių programos puslapį į savo svetainę. Šis puslapis bus priemonė jūsų naujiems partneriams prisiregistruoti ir gauti jų partnerių nuorodas.

Panašiai jūsų partneriai galės sekti jų pažangą ir pareikalauti išmokų išėmimo, kai peržengs tam tikrą ribą. Kaip savo dukterinės programos administratorius, galite pasirinkti pateikti pasirinktines antraštes ar kitas reklamos galimybes. Tada jūsų partneriai turės tiesioginę prieigą prie tų išteklių.

Jei jau žinote, koks lengvas yra „WordPress“, tada „AffiliateWP“ papildinys nėra tos pačios tendencijos išimtis. Tai lengva suprasti, labai lanksti ir leidžia atlikti kiek įmanoma daugiau tinkinimų.

Uždarymo žodžiai

Pradėti partnerių programą nėra sunku. Jei turite gerą produktą, kurį galite parduoti, gali būti, kad yra kažkas, kas norėtų padėti jums reklamuoti tą produktą. Ir to nauda yra neįkainojama.

Atsižvelgiant į jūsų produkto / verslo dydį, turėsite apsvarstyti ir pasverti savo galimybes, kaip sukurti geriausią filialų rinkodaros platformą.

Šis dukterinės rinkodaros priemonių vadovas turėtų būti pakankamai įvairus, kad atitiktų jūsų poreikius tiek mažose įmonėse, tiek įmonėse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map