10 geriausių vaizdo įrašų kūrimo ir redagavimo priemonių, skirtų „MacOS“ ir „Windows“

Nesvarbu, ar kuriate trumpą klipą, ar ilgą visavertį vaizdo įrašą, pasirinkę tinkamą programinę įrangą galutinis rezultatas gali labai skirtis.


Nepriklausomai nuo jūsų reikalavimo, jums reikia to, kas yra greita, lengva ir galinga tuo pačiu metu. Nors yra daugybė vaizdo įrašų programinės įrangos, ne kiekviena iš jų yra įspūdinga. Jums nereikia to, kas atlieka tik pusę darbo, o priverčia atsisiųsti kitą programinę įrangą, kad padarytų kitą pusę.

Pvz., Kai kuri ten esanti vaizdo įrašų programinė įranga leidžia tik iškirpti, apkarpyti ir kompiliuoti klipus. Jūs nenorite to „tik“, nes to nepakanka norint sukurti gerai atrodančius vaizdo įrašus. Taip pat norėtumėte, kad galėtumėte pridėti filtrų, specialiųjų efektų, subtitrų, garso takelių, perėjimų ir pan.

Taip pat yra daugybė internetinių vaizdo įrašų kūrėjų, tačiau jie yra geri, kai keliate minimalius reikalavimus. Dėl tvirtų funkcijų, lengvesnio prieinamumo ir galimo laiko taupymo vaizdo įrašų programinė įranga be jokių abejonių paima pyragą.

Laimei, surasti tinkamą vaizdo įrašų kūrėją nėra taip sudėtinga, nes aš padariau visą sunkų darbą už jus. Prieš pereidami prie sąrašo, čia yra tik keletas priežasčių, kodėl jums reikia geros vaizdo redagavimo programinės įrangos.

Didžiulė galimybė

Kompiuteryje įdiegę gerą vaizdo įrašų programinę įrangą galite redaguoti vaizdo įrašus bet kokiu būdu. Galite pridėti specialiųjų efektų, perėjimų, garso įrašų ir daugybę kitų įdomių dalykų. Galite išspręsti garso problemas, apkarpyti scenas ir net redaguoti žaliojo ekrano filmuotą medžiagą.

Taip pat yra keletas vaizdo įrašų kūrėjų, kurie gali padėti jums bendradarbiauti ir dirbti prie viso vaizdo įrašo.

Tvarko aukščiausios klasės reikalavimus

Vaizdo įrašų redagavimo programinė įranga gali patenkinti aukščiausios klasės reikalavimus ta prasme, kad net jei norite redaguoti filmus, reklamą ar rinkodaros vaizdo įrašus, tai galite padaryti lengvai.

Nors yra šansų, galbūt norėsite tik paprastų „YouTube“ vaizdo įrašų, o ne viso filmo, vaizdo įrašų rengyklės, tačiau žinojimas, kad programinė įranga gali atlikti sunkų darbą, suteikia užtikrintumo, kad jums nereikia ieškoti kitų vaizdo įrašų redaktorių. jei išvis padidės jūsų reikalavimai.

Efektyvus laikas

Kadangi gera vaizdo įrašų redagavimo programinė įranga gali lengvai valdyti didelę apkrovą, jūsų kompiuteriui teks mažiau jaudintis ir jis neatsiliks.

Nėra nieko erzinančio nei dažni vėlavimai. Tai nutraukia darbo eigą ir eikvoja daug laiko, ir niekas to nenori. Taigi, tai tik dar viena priežastis, kodėl jums reikia geros vaizdo programinės įrangos.

Atsižvelgiant į tai, laikas pagaliau pasinerti į sąrašą.

Filmora

Su 100 terpės sluoksnių išimtimi, „Wondershare Filmora“ yra ne tik vaizdo įrašų redagavimo pagrindai. Tai gali padėti jums sukurti vaizdo įrašus, kuriuose jūsų pranešimas pateikiamas labai išsamiai ir patraukliai. Galite redaguoti vaizdo įrašus su žaliu ekranu, koreguoti raktų įrėmimą, pašalinti fono triukšmą ir mėgautis ryškia kokybe naudodami visišką 4K palaikymą.

Greitai ir greitai atsikrato veiksmo kameros problemų, tokių kaip žuvų akis ir fotoaparato drebėjimas. Jei jums patinka efektai, tokie kaip lėtas judesys ir atvirkštinis vaizdas, galite žaisti ir su tais.

„Filmora“ galima naudoti „Windows“ ir „Mac“.

Movavi

Profesionalių vaizdo įrašų kūrimas naudojant „Movavi“ vaizdo įrašų redaktorius yra taip paprasta, kaip elementų vilkimas ir kritimas. Galite pridėti filtrų, pavadinimų ir pritaikyti patrauklius perėjimus. Jei jūsų klipai yra niūrūs, galite tai lengvai ištaisyti. Jis turi įrankį kiekvienam poreikiui patenkinti. Čia yra keletas ryškiausių funkcijų:

 • Paveikslėlis paveikslėlyje
 • Perėjimas vienu spustelėjimu galioja visoms skiltims
 • Paslinkite ir padidinkite mastelį
 • Protingas stabilizavimas

Ši programinė įranga jau aprūpinta daugybe efektų ir integruotų elementų, tačiau jei norėtumėte daugiau, galite pereiti į jų parduotuvių skyrių ir patraukti naujus, kuriuos sukūrė specialistai. Tai veikia abiejose OS.

Camtasia

Palaiko ekrano įrašymą ir vaizdo įrašų redagavimą, Camtasia yra lengvai naudojamas ir vienas populiariausių šiame sąraše. Nors ji gali būti naudojama bet kokiems tikslams, turiu pasakyti, jei kuriate mokymo ar mokymo vaizdo įrašus, tada ši programinė įranga gali būti ta, kurios ieškote.

Galite pridėti garso įrašų, pavadinimų, komentarų, išnašų ir net įvairių perėjimų. Išskyrus tai, jis taip pat leidžia priartinti ir nutolinti bei pridėti panoramų animacijas.

Labiausiai jaudinantis šios programinės įrangos bruožas yra tai, kad ji leidžia vaizdo įraše kurti viktorinas. Tai puikiai tinka norint maksimaliai padidinti vartotojo įsitraukimą ir interaktyvumą. Nepamirškite naudotis nemokama bandomąja versija, kad galėtumėte naudotis visomis funkcijomis.

„Adobe Premiere Pro“

Viskas, kas ateina iš „Adobe“, be abejo, bus puiku, ir „Premiere Pro“ nesiskiria. Jis turi savybių, kurios gali patenkinti išplėstinius reikalavimus. Tiesą sakant, jūs galite redaguoti savo filmą, TV turinį ir interneto vaizdo įrašus nepatirdami karščio.

Jų kūrybingi įrankiai ir galimybė integruotis su įvairiomis kitomis programomis daro jį vienu lanksčiausių įrankių šiame sąraše. Jis turi AI įrankį, vadinamą „Adobe Sensei“, kuris gali padėti jums žymiai sutaupyti laiko, automatizuojant daugybę užduočių.

Ne tik tai, bet taip pat galite redaguoti filmuotą medžiagą bet kokiu formatu, nesvarbu, ar tai 8K, ar virtuali realybė. Puiku yra tai, kad jame yra lengvi tarpinių serverių darbo srautai ir spartesni „ProRes HDR“, kurie padės dirbti taip, kaip norite.

Galiausiai verta paminėti, kad „Premiere Pro“ ateina su „Premiere Rush“, kuri yra dar viena viskas viename programa, veikianti visuose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius.

Davinčis

Labai pažangi vaizdo įrašų programinė įranga su lengva sąsaja, „DaVinci Resolve 16“ apjungia 8K redagavimą, spalvų taisymą, garso įrašų kūrimą ir vaizdinius efektus – tai yra vienas įrankis. Įdomus dalykas yra tai, kad tai vienintelė programinė įranga pasaulyje.

Vienu metu galite lengvai pereiti nuo redagavimo, spalvų, garso ir efektų, netrukdydami darbo eigai. Tai labai patinka žmonėms, tokiems kaip aš, kurie mėgsta įvairius darbus.

Be to, šis sprendimas leidžia bendradarbiauti su komandos nariais ir dirbti tais pačiais projektais tuo pačiu metu. Nesvarbu, ar esate privatus asmuo, ar įmonė, kurioje yra gausybė narių, „DaVinci Resolve 16“ tinka visam tam, net ir aukščiausios klasės reikalavimams, pavyzdžiui, vaidybiniams filmams, reklamai ir pan..

Jis turi keletą tikrai mąstančių funkcijų, kurias tikrai norėtumėte patikrinti. Galite nemokamai atsisiųsti programinę įrangą, skirtą „Mac“, „Windows“ ir „Linux“.

„PowerDirector“

„PowerDirector 365“ yra dar viena puiki vaizdo redagavimo programinė įranga, joje yra 200 galingų redagavimo įrankių. Kai sakau „galingas“, galite pamanyti, kad tai bus sunki užduotis išmokti visa tai panaudoti. Laimei, taip nėra. Ši programinė įranga leidžia kurti profesionalius vaizdo įrašus tikrai neprarandant minties. Tai leidžia jums lengvai naudoti bet ką ir visa, kas jame yra.

Kalbėdami apie funkcijas, galite:

 • Pridėti pasirinktinės formos objektus.
 • Pridėti kūrybinius perėjimus
 • Panaudokite judesio grafiką ir animacinius pavadinimus
 • Naudokite pavadinimo atskleidimo kaukę
 • 1: 1 santykio vaizdo įrašas tokioms socialinėms platformoms kaip „Instagram“ ir „Facebook“
 • Redaguoti žaliojo ekrano filmuotą medžiagą
 • Pasiekite įvairius šablonus
 • Kurti vaizdo koliažus

Ir sąrašas tęsiasi. Šią programinę įrangą galite naudoti „Windows“, „Android“ ir „IOS“.

„iMovie“

„Apple“ vartotojai žino, kaip gerai „iMovie“ yra.

Jei turite „Mac“ ar bet kurį „IOS“ įrenginį, galėsite džiaugtis naudodami šią nuostabią programinę įrangą ir lengvai redaguoti vaizdo įrašus. Galite sukurti Holivudo stiliaus priekabas ir šaunius filmus, taip pat ir 4K raiška.

Tiesiog pasirinkite savo įrašus, pridėkite pavadinimus, garso įrašus ir efektus, kad sukurtumėte profesionalų vaizdo įrašą. „iMovie“ nėra pažangiausių funkcijų, tačiau ji žinoma dėl patogumo naudotis ir manau, kad tai yra didžiulis veiksnys.

Galite pridėti filtrų, redaguoti žaliojo ekrano įrašus ir netgi sinchronizuoti juos visuose „IOS“ įrenginiuose. Pvz., Galite iškirpti kelias „iPhone“ dalis, pridėti efektų „iPad“ ir baigti taisyti naudodami „Mac“. Nors aš nesu įsitikinęs, kas tai daro, vis dėlto tai yra puiki galimybė, kurią įmanoma įgyvendinti. ��

„HitFilm Pro“

Puikiai tinka tiek redagavimui, tiek VFX, „HitFilm Pro“ Tai tampa patogu, kai abu dalykai yra po vieną sprendimą. Jis aprūpintas galingu chromatiniu klavišu, dalelėmis, teksto įrankiais ir didžiausiu pasaulyje „VFX“ priemonių rinkiniu.

Kad viskas būtų dar geriau, „HitFilm Pro“ bendradarbiauja su žinomais ekspertais, kad pateiktų jums Foundry 3D kameros stebėjimą, „BorisFX“ pro titravimo įrankius ir palaikytų „VideoCopilot“ papildinius. Naudodamiesi visomis šiomis įdomiomis savybėmis, jūs gausite sklandžią darbo eigą, naudodami viską, ko reikia, kad galėtumėte pamatyti savo projektą iki galo.

Galite išbandyti funkcijas naudodamiesi jų nemokama demonstracine versija. Aš labai rekomenduoju tai patikrinti, jei to reikalauja jūsų reikalavimas.

Magix

Darbas su INFUSION varikliu, „Video Pro X“ yra greitas ir efektyvus, kai reikia redaguoti vaizdo įrašus. Šią programinę įrangą galite naudoti ir nedideliems projektams, ir sudėtingiems projektams. Tiesą sakant, ji turi intuityvius įrankius, leidžiančius tikslinti redagavimą, pasirinkti kelių formatų laiko juostą ir naudoti kelių kamerų redagavimą, kad būtų užtikrinta geriausia darbo eiga..

Taip pat gausite realiojo laiko garso maišytuvą ir valiklį, kuris yra gana įspūdingas. Be to, tai yra keletas puikių savybių:

 • Lankstus vikšrų valdymas
 • Spalvų klasifikavimas
 • Apžvalgos lentelės
 • Specialieji efektai
 • Chromos raktas
 • HDR & 4K palaikymas
 • VEGAS vaizdo stabilizavimas
 • Įdėkite kelionių žemėlapius naudodamiesi MAGIX
 • Daugiau nei 1500 šablonų

Šiuo metu „Video Pro X“ galite naudoti tik „Windows“.

AVS vaizdo įrašų rengyklė

Kitas skirtas tik „Windows“, AVS vaizdo įrašų rengyklė, yra daugybė funkcijų, kurios gali padaryti bet ką, ką įsivaizduojate vaizdo įraše. Tai palaiko daugybę skirtingų formatų ir skiriamųjų gerybių, o vaizdo įrašų talpyklos technologijos pagalba galite daug greičiau redaguoti vaizdo įrašus.

Trumpai tariant, čia yra keletas pagrindinių galimybių:

 • Apipjaustykite, supjaustykite, padalinkite, sujungkite ir pasukite.
 • Pridėkite daugiau nei 300 efektų.
 • Naudokite kūrybinius perėjimus ir perdangas.
 • Integruokite garso, tekstą ir subtitrus
 • Redaguoti 2K ir 4K vaizdo įrašus
 • Panaudokite VHS juostas ir DV / HDV turinį
 • Pagerinkite drebančią medžiagą
 • Spalvotas vaizdo klipas
 • Norėdami pakeisti foną, naudokite chroma key efektą.

Nepaisant viso to, „AVS Video Editor“ yra gana lengva naudoti, nepaisant to, kad jame yra galingų funkcijų.

Išvada

Dabar, kai žinote geros vaizdo redagavimo programinės įrangos svarbą, belieka tik pasirinkti tinkamą iš aukščiau pateikto sąrašo. Manau, kad jie visi yra draugiški pradedantiesiems ir kad ir kiek turėtumėte žinių apie vaizdo įrašų redagavimą, lengvai rasite kelią aplink šiuos sprendimus.

ŽENKLAI:

 • „MacOS“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map