10 korektūros priemonių, leidžiančių pasidalyti savo tinklaraščio įrašu

Bendri įrašai yra vertingi bet kurioje socialinės žiniasklaidos kampanijoje. Jei jūsų turinys bus dar labiau bendrinamas, kampanija bus efektyvesnė.


Jūsų žinutė paskleis greičiau, o jūs išleisite mažiau. Viskas apie greitai pasiekia didesnę auditoriją be papildomų išlaidų!

Dėl šios priežasties buvo sukurtos kelios strategijos ir metodai. Vis daugiau ir daugiau tinklaraštininkų kasdien naudoja juos tinklaraščių įrašams kurti labiau dalijamasi.

Tinklaraštininkai dažniausiai vykdo įvairias užduotis, kad užtikrintų aukštos kokybės jų turinį. Tai apima planavimą, rašymą, korektūrą, redagavimą ir leidybą. Jie gali būti varginantys žongliruoti vienu metu..

Jūsų turinio kokybė dažniausiai lems kaip dalijamasi jūsų tinklaraščio įrašais yra.

Aukštos kokybės turinys patiks elito auditorijai; kuris nustato, kaip ir kur bus skelbiami ir dalijami jūsų įrašai. Norėdami pagerinti savo turinio kokybę, naudokite įvairius turinį gerinančius įrankius.

Naudodamiesi profesionalia korektūros paslauga internete, jūs galite atlaisvinti šiek tiek laiko sutelkti dėmesį į sudėtingesnes užduotis savo lėkštėje. Tokiu būdu jūsų internetiniai dienoraščiai bus rodomi tokiose socialinės žiniasklaidos platformose, kaip „Bush Fire“.

Bus gana apmaudu, jei jūsų įrašai nebus prasmingi dėl nedidelių klaidų, kurių buvo galima visiškai išvengti. Jūsų įrašai turi būti srautai ir prasmingi. Korektūros paslaugos yra skirtos jums padėti.

1. Fiverr

Fiverr suteikia galimybę naudotis tarptautine profesionalių korektorių ir redaktorių grupe. Kai susitelksite į savo rašymą, turėsite koreguoti ir taisyti kitus jūsų pranešimus.

Galėsite daugiau dėmesio skirti kuriant kokybišką turinį nes jūs turėsite daugiau laiko ant rankų išlaisvinę savo tvarkaraštį.

Turėsite savo žinutes nušlifuoti talentingų korektorių už puikų kišeniui draugišką mokestį. Yra gera apsaugos sistema, užtikrinanti, kad jūsų investicija būtų apsaugota, kad ir kokia ji būtų maža.

Tai padarė „Fiverr“ vienu patikimiausių laisvai samdomų vertėjų svetainės internete.

Naujųjų internetinių tinklaraštininkų dėka vertinkite šią svetainę ir kuo dažniau naudokite išpardavimus. Net patyrę tinklaraštininkai bus sužavėti, kokią vertę jie gali pridėti prie savo svetainių naudodamiesi paslaugomis iš Fiverr.

2. Ulysses

Ulisas yra puiki priemonė, skirta tinklaraštininkams, turinti galimybę padidinti jų produktyvumą keliaujant. Internetiniai dienoraščiai apima daugybę išėjimų iš biuro, kad būtų galima rinkti informaciją savo tinklaraščio įrašams.

Iššūkis kyla, kai negalite atlikti rašymo lauke. Negalėsite užfiksuoti tam tikros smulkesnės informacijos, kurią norite įtraukti į savo darbą.

Rašykite lauke naudodamiesi šia programa, nurodydami visą informaciją, kol jie dar švieži ar dar geriau prieš jus. Tokiu būdu jūsų turinys bus patraukliau publikai, ir tavo istorija bus ryški ir išraiškingesnė.

kryžminė platforma Šios programos galimybės užtikrins, kad jūs neapsiribosite turimu įrenginio tipu. Taip pat galite eksportuoti savo darbą į keletą formatų, tokių kaip PDF, arba eksportuoti tiesiai į „WordPress“.

3. Lengvas žodžių skaičiavimas

Kai rašote, svarbu įsidėmėti žodžių skaičių. Profesionalus rašytojas jums pasakys, kad jie negali rašyti nepamiršę žodžių skaičiaus.

Net jei neprieštaraujate, kiek ilgai rašote, jums visada bus suteiktas ribotas žodžių skaičius kiekviename tinklaraščio įraše.

Todėl svarbu žinoti, kaip išlaikyti pusiausvyrą. Galėsite žinoti, kiek žodžių reikia naudoti vienoje pastraipoje ir eilutėje. Lengvas „Word Count“ bus tiksliai informuos jus, kiek žodžių įvedėte.

Įklijuokite savo tekstą programoje ir iškart gausite žodžių skaičių ir kitus parametrus. Jį ilgą laiką pasitikėjo daugybė tinklaraštininkų, todėl nauji tinklaraštininkai gali juo naudotis be jokio rūpesčio.

4. Plagiato tikrintojas

Plagiato tikrintojas mažais SEO įrankiais yra korektūros ir redagavimo įrankių, kurie yra labai naudingi atliekant darbus, rinkinys, kuris gali nemokamai teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Pažymėtina, kad plagiato tikrintojas labai efektyviai patikrina, ar jūsų Wok internete nėra plagiatas. Tai užtikrins, kad atliksite autentišką darbą, net jei ir jūs skolintis informaciją iš straipsnių internete.

Venkite gėdos jausmo, kad jūsų darbas buvo atmestas dėl plagiato. Dėl piratavimo sunku pašalinti jūsų, kaip profesionalių tinklaraštininkų, reputaciją. Norėdami išvengti profesionalios kokybės turinio, pasinaudokite šiuo nemokamu įrankiu.

Čia įklijuojate savo tekstą ir jis pabrėžia, kur jūsų darbas atrodo panašus į kai kuriuos internetinius dokumentus. Galite redaguoti savo darbą internete, nes jis pakartojamas. Turėdami originalų turinį, tai tampa dažniau bus dalijamasi tarp elito skaitytojų ir kurie nenorėtų šios auditorijos?

5. „WriteRack“

Ar turite ilgą įrašą, kurio norite Bendrinkite „Twitter“, kad greitai sužinotumėte jūsų internetinis tinklas? Tada ši priemonė bus naudinga. Tai daro tai, kad jis atima monotoniškų įrašų naštą, kuri gali būti gana erzinanti.

Viskas, ką jūs darote, tai atiduokite savo darbą ir jis padalins jį į maksimalų leistiną simbolių dydį ir paskelbs jį vieną po kito be jūsų įsikišimo. „Twitter“ puikiai tinka dalytis idėjomis, tačiau tai neleidžia dalintis ilgomis žinutėmis.

Savo teiginį turite tik 140 simbolių.

Naudokite „WriteRack“ kai turite daug ką pasakyti „Twitter“. Pasinaudokite šiuo įrankiu norėdami „grafikasSavo įrašus, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į daugiau pranešimų – jūsų tinklaraščių kūrimas tapo paprastesnis!

6. Kalbos įrankis

Labiausiai dalijamas postas turi atitikti daugybę gramatinių taisyklių. Jūs arba turite samdyti profesionalius korektorius, arba išmokti šias taisykles. Šis įrankis išsprendžia šį iššūkį jums, patikrindamas jūsų darbą daugiau nei 20 kalbų.

Nesijaudinkite tiems, kurie nerašo angliškai, jūsų darbas bus tikrinamas ir anglų, ir kitomis kalbomis. Jūs tiesiog įklijuokite savo darbą „LanguageTool“, ir jis nedelsdamas patikrins jūsų darbą ir gaus akimirksniu grįžtamąjį ryšį.

7. „Hemingway“ redaktorius

„Hemingway“ redaktorius yra puikus būdas pagerinti jūsų spausdinimo įgūdžius. Tai leidžia jums nustatyti rašymo trūkumus. Jūsų darbas analizuojamas, o tada klaidos išryškinamos skirtingomis spalvomis ir parodomos dešinėje pusėje su empirinėmis detalėmis.

Atlikdami šią išsamią analizę, jūs suprasite, ką ir kaip atitinkamai pakoreguoti. įvairiaspalvis klaidų pateikimas yra naudinga išryškinant įvairių tipų klaidas, leidžiančias jums išsiaiškinti, kokio tipo klaidos jus labiausiai užklumpa.

Naudodamiesi šiuo įrankiu galėsite tiksliai žinoti, kur sutelkti savo jėgas – funkcija, kurios nesiūlo paprasti teksto redaktoriai.

8. Varpelis

Kai naudojate Quill, jums pateikiami jų darbo pavyzdžiai. Tai bus jūsų praktinis korektūros pavyzdys. Kai atliksite kiekvieną užduotį, jums bus pateiktas jūsų atlikto darbo suskirstymas.

Kur jūs buvote teisus, suklydote ar jums reikia papildomos pagalbos, visa tai bus išanalizuota ir svetainė jums automatiškai parodys.

Pavyzdžių tekstai yra tik netikri tekstai, kuriuos galima naudoti kelis kartus, nes sistema juos nustato iš naujo po kiekvieno seanso. Galite tai daryti tol, kol jūsų įgūdžiai nebus tobuli ir galėsite atlikti užduotis, kurios jums tinka.

9. Imbierinė programinė įranga

Imbierinė programinė įranga įrankių kolekcija yra labai patraukli kiekvienam tinklaraštininkui. Tai suteikia jums lankstumo, jei visi korektūros įrankiai yra tame pačiame pakete su teksto rengykle, kad galėtumėte atlikti užduotis, kurios, jūsų manymu, nebuvo įmanomos raštu..

Čia esantis teksto rengyklė automatiškai ištaiso jūsų spausdinimo klaidas, kol jūs rašote. Be to, jis gali garsiai perskaityti jūsų straipsnį ir įspėti apie dažniausiai naudojamas frazes.

Tai leidžia jūsų kūriniui pasirodyti aktualiam, taigi, įdomiam jūsų skaitytojams. Tai yra neįkainojama priemonė ir ji žymiai padidins jūsų efektyvumą. Naudodamiesi šiuo įrankiu sukurkite patrauklų įrašą, ir jūs užfiksuosite savo skaitytojų vaizduotę.

10. 1Checker

Ar norite prabangos, jei tekstą galite patikrinti bet kurioje vietoje, neperkeldami jo iš vienos programos į kitą? 1Tikrinti turi galimybę patikrinti, ką rašote, nesvarbu, kur tai būtų – teksto rengyklėmis ar internetinėmis naršyklėmis.

Galimybė patikrinti savo darbą bet kurioje platformoje yra tarsi galimybė būti mobiliam. Tikrindami įrašus patirsite mažiausiai rūpesčių, o jų vertė padidės. Pagerindami savo turinio, net socialinės žiniasklaidos įrašų kokybę, naudodamiesi greitais ir visapusiškais įrankiais, galite žymiai pagerinti jūsų įrašų pasidalinimą.

Išvada

Šios priemonės yra efektyvus būdas pagerinti jūsų įrašų kokybę. Tai nėra išsamus sąrašas, nes yra daugybė kitų įrankių, kurie gali jums padėti. Ne garantuojama, kad ne visos priemonės veiks, tačiau svarbu, kaip jas naudosite.

Nėra dievo programos, kuri galėtų atlikti visas funkcijas. Efektyviausias būdas išnaudoti visas šių priemonių galimybes yra naudoti jas kartu. Viena programa sumažins kitos programos trūkumus, o kitos pridės aukščiausių taškų.

Ar čia nėra išvardytos kurios nors jums naudingos priemonės? Ar kuris nors iš čia išvardytųjų jus nuvylė ar nedarėte taip, kaip reikalaujama? Prisidėkite prie šios temos ir pasidalykite savo nuomone, kaip tai padaryti tinklaraščių įrašai labiau dalijami.

Parašyta Lory

Lori Wade yra laisvai samdoma turinio autorė Klestintis rašytojas kuris domisi įvairiausiomis sritimis: nuo švietimo ir internetinės rinkodaros iki verslumo. Ji taip pat yra entuziastinga auklėtoja, siekianti perkelti išsilavinimą į kitą lygį, kaip mes visi. Jei jus domina rašymas, galite ją rasti „Twitter“ arba „Google“+ arba suraskite ją kitoje socialinėje žiniasklaidoje. Perskaitykite ir perimkite naudingas „Lori“ įžvalgas!

ŽENKLAI:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map