10 turinio rūšių, leidžiančių padidinti internetinių dienoraščių turinio kalendorių

Ką veiksi šį mėnesį?


Dienoraščiai, taip, aš žinau, kad jūs ketinate pridėti daugiau visiškai naujų žudikų įrašų į savo tinklaraštį. Bet ar turite užduočių, kurias baigsite šį mėnesį, planą, ar turite kai kuriuos būtinus dalykus??

Kodėl turėčiau planuoti savo internetinių dienoraščių turinio kalendorių, jūs klausiate?

Pagalvokite apie savo idealų tinklaraštininką ir esu tikras, kad jis sukuria savo tinklaraštininko turinio kalendorių, kad gautų daugiau iš vieno mėnesio.

Turinio kalendorius turi daugybę pranašumų, todėl turite stengtis sukurti savo tinklaraščių turinio kalendorių. Turėdami puikų planą, visas užduotis galite atlikti gerai suplanuotai ir organizuotai.

Turinio kalendorius verčia jus pasiruošti laiko grafikams. Taigi jūs tam tikru laiku galėsite atlikti savo užduotis. Sukūrę internetinių dienoraščių turinio kalendorių, jūs galite tai padaryti profesionalesnis.

Viena iš geriausių internetinių dienoraščių turinio kalendoriaus dalių yra tai, kad jūs galite suskaidyti didesnes užduotis į mažus gabalus ir tokiu būdu ją pasidaryti lengva ir valdoma..

Jei norite būti sėkmingas tinklaraštininkas, turite būti puikus planuotojas ir suplanuoti savo internetinius dienoraščius, kad pasiektumėte daugiau.

1. Sąrašai

Sąrašai yra puikūs ir visada padidina srautą į jūsų svetainę.

Auditorija visada pasirengusi pažvelgti į jūsų 10 geriausių arba 20 geriausių tinklaraščių patarimai ar tokie kiti sąrašai.

Kiekvienas populiariausias tinklaraštininkas, interneto rinkodaros specialistas, verslininkas ar įtakingas asmuo turi daugiau savo tinklaraščių turinio sąrašų, kad pritrauktų daugiau srauto.

Beveik kiekvienas tinklaraštininkas turi savo nišą, įtraukdamas sąrašus į savo tinklaraščio įrašus. Pamatysite sveikatos, technologijų, tinklaraščių ir beveik visų tipų tinklaraščių sąrašus.

Nors šis įrašas, kuriame dabar dirbu, taip pat yra tinklaraščių sąrašas, kurį sudaro dešimties rūšių turinys, skirtas pagerinti jūsų tinklaraščių turinio kalendorių.

Taigi, jei ketinate kurti savo internetinių dienoraščių turinio kalendorių, būtinai įtraukite sąrašus, o jei jau sukūrėte dienoraščių kalendorių, tada pridėkite sąrašus prie jo.

2. Interviu

Interviu yra vienas iš puikiausių būdų užmegzti ryšį su bendraminčiais internetinių dienoraščių pramonėje. Į savo dienoraštį įtraukdami interviu, padidėja tikimybė, kad auditorija daugiau bendraus ir reaguos.

Savo dienoraštyje turėtumėte įtraukti bent vieną interviu per mėnesį.

Patikėk manimi, rezultatai bus puikūs.

Pakvieskite profesionalus pasidalinti savo idėjomis jūsų tinklaraštyje ir, jei gavote kvietimus pokalbiui iš kitų tinklaraštininkų, pasistenkite dalyvauti.

Tai padės užmegzti sveikus santykius su specialistais. Žmonės kass jūsų dienoraštį norėdami klausytis tų tinklaraštininkų, kurie jums davė interviu.

Galite tęsti šią idėją ir sukurti raundupo įrašus, pagrįstus pramonės lyderių nuomonėmis bendra tema, pavyzdžiui, mados tinklaraštininkė pasidalino savo Nr. 1 mados patarimai šiame apvalume.

Žmonės visada pasirengę klausytis iš aukščiausių savo pramonės profesionalų, ir kai jūs tai leidžiate per savo interviu, jie nekantriai laukia jūsų kito interviu tinklaraščio įrašo, todėl padidėja bendravimas ir srautas..

3. Turinio kūrimas

Turinys yra karalius, ir aš manau, kad kokybiško turinio svarba ir būtinybė išliks tokia pati ir ateityje. Tai bus beveik neįmanoma pasiekti sėkmės be kokybiško turinio.

Jūs esate niekas be kokybiško turinio, jei dirbate turinio rinkodaros darbe. Ir jei norite sulaukti daugiau sėkmės, patikėkite manimi, turite daug padirbėti dėl turinio kokybės.

Turinio kūrimas yra vienas iš paprasčiausių būdų padidinti našumą. Kai stengiatės į savo tinklaraštį įtraukti originalų ir kokybišką turinį, sustiprinsite savo žodyną.

Rašymas yra naudingas jūsų tinklaraščiui ir, jei šiandien nespausdinsite tinklaraščio, dar nereiškia, kad neturėtumėte rašyti. Parašykite bent 1000 žodžių per dieną ir pamatykite rezultatus, be abejo, jūsų produktyvumas ir kokybė padidės.

4. Pramonės naujienos

Jūsų auditorijai ir skaitytojams patiks išgirsti naujausias pramonės naujienas. Internetinių dienoraščių pramonė yra pakankamai didelė, todėl naujienų taip pat yra daug.

Atnaujinkite savo socialinį kanalą su naujausiomis naujienomis, kad jie galėtų pasistengti, kad atitiktų srautą. Bent mėnesį galite atvykti su puikiomis dokumentuotomis ir gerai ištirtomis pramonės naujienomis.

Jei dirbate tam tikrą internetinės rinkodaros darbą, turite stengtis išanalizuoti savo klientų interesus ir pateikti jiems aktualias pramonės naujienas..

5. SEO

Kiek tik galite, dirbkite su savo tinklaraščio SEO, taip pat pateikite kokybišką turinį, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų.

Tinklaraštininkai visada ieško tikslinių raktinių žodžių, ir jei jūs jiems padėsite suprasti tuos raktinius žodžius, jie vėl ir vėl ateis į jūsų tinklaraštį.

Kartą per mėnesį sukurkite kokybišką turinį, pagrįstą SEO, ir pasidalykite juo su savo skaitytojais. Darbas su SEO padės jūsų skaitytojams pasiekti iš paieškos sistemų, taip pat galėsite pritaikyti šias strategijas savo tinklaraštyje, kad padidintumėte srautą..

SEO yra viena iš karščiausių temų, kurią skaitytojai visada nori klausyti, o jei pateiksite gerai ištirtą turinį SEO, susilauksite daugiau skaitytojų dėmesio..

6. Apklausos

Bus lengva pasiekti daugiau klientų ir padidinti pardavimus, jei žinosite savo klientų susidomėjimą. Visada stenkitės suprasti savo kliento elgesį ir poreikius.

Apklausos ir apklausos yra geriausias būdas rinkti jūsų kliento duomenis. Nesvarbu, ar užsiimate internetine rinkodara, pardavimais ar tiesiog tinklaraščių kūrimu, žinodami jų pomėgius ir poreikius, galite teikti geresnes paslaugas ar turinį savo klientams..

Apklausoms galite naudoti įvairius įrankius, tokius kaip Polldaddy.com. Naudodamiesi šiais apklausos įrankiais galite išsiaiškinti, kodėl jūsų klientai ar skaitytojai atšaukė jūsų tinklaraščio prenumeratą ir sritis, kuriose turite dirbti siekdami laukiamų rezultatų.

7. Svečių žinutės

Gali būti, kad esate tam tikras žmogus, turintis didžiulę auditorijos bendruomenę ar dedantis pastangas, kad labiau sudomintų tikslinę auditoriją.

Ar ieškote būdų, kaip padidinti sąveiką?

Bent kartą per savaitę darykite svečių pranešimus. Neišvengiamai svečių įrašai nepadidins srauto į jūsų tinklaraštį, tačiau yra didesnė tikimybė, kad atkreipkite daugiau akių į kokybišką svečio įrašą..

Nepatikėsite, bet svečių pranešimai yra puikus privalumas pritraukiant daugiau prenumeratorių. Daugelis geriausių tinklaraštininkų ir influencerių naudojasi svečio žinute kaip reikšminga priemone, kad būtų geriau matomi.

8. Infografika

Vaizdai sulaukia daugiau dėmesio, todėl mūsų smegenys, palyginti su tekstais, buvo naudojamos daugiau infografikos. Stenkitės įtraukti puikius infografinius duomenis, į kuriuos įdėta vertingų duomenų.

Kiekvienas geriausias jūsų pramonės srities tinklaraštininkas yra įpratęs įtraukti puikią infografiką, įdėtą į gerai ištirtą vertingą turinį.

Žemę nukreipkite į SproutSocial.com arba Copyblogger.com ir jų tinklaraščiuose rasite daug vertingų infografijų.

Vaizdai patraukia daugiau dėmesio, o savo tinklaraščių turinio kalendoriuje, jei dar nepridėjote, turite įtraukti infografiką. Jei infografikos yra jūsų tinklaraščių turinio kalendoriuje, sveikiname, kad esate geras.

9. Sėkmės istorijos

Jei turite pasakojimo talentą, tai bus labai naudinga jūsų tinklaraščiui, mano draugei. Tinklaraščiams reikia atsidavimo, o sėkmės istorijos padeda jums atsiduoti.

Tinkamai užfiksuota sėkmės istorija yra apie tuos, su kuriais kažkas susiduria savo dienoraščių kelionės metu. Žmonės gali norėti išgirsti apie įspūdingas jūsų produkto savybes, ir jūs turėtumėte jiems tai pasakyti.

Visi gyvena sunkų gyvenimą ir jiems reikalinga tam tikra motyvacija judėti į priekį. Jūsų sėkmės istorijų dienoraščio įrašai bus geras motyvacijos šaltinis kitiems tinklaraštininkams ir jūsų skaitytojams.

Jie pateiks jūsų tinklaraštyje įkvepiančių sėkmės istorijų ir taip pat lauks kitų jūsų istorijų.

Savo skaitytojams galite pateikti atvejų analizę, o tokio tipo turinys taip pat skatina didžiulį srautą.

Atvejų analizę galima sukurti įvairiais formatais, tačiau būtinai suprojektuokite ją pasakojimo būdu.

10. Socialinė žiniasklaida

Socialinės žiniasklaidos įtaka ir mastas didėja kiekvieną dieną be jokių nuosmukio požymių. Mačiau, kaip daugybė tinklaraštininkų stengiasi išaiškinti savo tapatybę šioje tinklaraštyje, tačiau jie nenaudoja socialinės žiniasklaidos savo tinklaraščiams..

SEO yra puikus, tačiau gali prireikti laiko, jei turite daug jungčių socialinėje žiniasklaidoje, galite pritraukti daugiau srauto į savo tinklaraštį naudodami veiksmingas ir žudikiškas reklamos strategijas..

Galite naudoti įvairius įrankius, norėdami suplanuoti savo socialinės žiniasklaidos įrašus, tačiau tai, kas daro jus populiaresnius socialinės žiniasklaidos platformose, yra jūsų gerai patvirtinti originalūs socialinės žiniasklaidos įrašai..

Baigiamoji pastaba

Jei norite sulaukti daugiau sėkmės, pasistenkite žengti toliau įgyvendindami savo planus. Tinklaraščių kūrimas reikalauja sunkaus darbo, o jei tai padarysite parengę projektą, galėsite tai padaryti greitai.

Nedirbk sunkaus darbo, daryk protingą darbą,„Turbūt daug girdėjote šiuos žodžius, o jei esate puikus planuotojas, einate protingu darbuotoju.

Šis įrašas yra apie turinį, kurį turite įtraukti į savo internetinių dienoraščių kalendorių, o jūsų pasiūlymai čia bus įvertinti.

Esu tikras, kad be šio sąrašo yra daugiau turinio, ir dar yra daug.

ŽENKLAI:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map