12 geriausių žiniasklaidos stebėjimo priemonių prekės ženklo valdymui

Kadangi klientai yra bet kurio verslo pagrindas, svarbu jų išklausyti.


Ar tai būtų socialinėje žiniasklaidoje, ar visame žiniatinklyje; auditorija gali būti bet kur, o augimas yra būtinas norint nustatyti, ko jiems iš tikrųjų reikia. Geriausias būdas to pasiekti – išlikti nuoširdžiam, stebėti jų nuomonę ir būti dėmesingiems.

Jūsų klientų konstruktyvus atsiliepimas yra būtinas, kad jūsų verslas būtų geresnis.

Pradėję bendrauti su klientais ir jų klausydamiesi, atveriate galimybes gerai ir teigiamai suvokti savo verslą. Tai, savo ruožtu, potencialiai padės būti laikytam vartotoju orientuotu prekės ženklu.

Turėdamas tai omenyje, aš sudariau šį prekės ženklo stebėjimo įrankių sąrašą, kad augimas būtų dar didesnis. Jei tai skamba įdomiai, pereikime tiesiai į jį. ��

„BrandMentions“

Kaip rodo pavadinimas, „BrandMentions“ leidžia jums apsilankyti visame žiniatinklyje ir rasti tinkamų paminėjimų. Tai puikus rodiklis ieškant klientų ir reklamuojant produktus tinkamose vietose. Ne tik tai, bet taip pat galite užmegzti ryšius proceso metu ir mėgautis didesniu prekės ženklo parodymu.

Galite sužinoti apie jūsų prekės ženklo ar produktų pokalbius ir net akimirksniu nustatyti toną, kuriuo jie kalbasi. Tai labai svarbu norint suprasti emocijas, kurios yra minėjimo priežastis.

Kadangi konkurentų analizė yra toks svarbus rinkodaros aspektas, „BrandMentions“ leidžia šnipinėti konkurentus ir analizuoti geriausius savo nišos žaidėjus. Taip pat galite pasirinkti tyrinėti ir gauti įžvalgų bet kuria tema.

Galiausiai gausite pranešimus realiuoju laiku apie naujausias nuorodas ir paminėjimus tiesiai į gautuosius.

„PeakMetrics“

Pasinaudojant daugiakanalės žiniasklaidos žvalgyba, „PeakMetrics“ gali padėti analizuoti ir pastebėti tendencijas visame žiniatinklyje. Jis turi galią įsigilinti į mažesnius leidinius ir sužinoti svarbią informaciją, kuri padės suprasti, kas žmonėms rūpi.

Trumpai tariant, jis gali ieškoti daugiau nei penkiose socialinėse platformose, per 50 naujienų šaltinių ir televizijoje / radijuje visose 210 „Nielsen“ rinkose. Kadangi rezultatų apimtis gali būti didžiulė, galite lengvai tinkinti ir filtruoti paiešką.

Naudodamiesi jų informavimo funkcija galite ieškoti žmonių, esančių už tų parduotuvių / leidinių, ir užmegzti kontaktus, kad ateityje galėtumėte rasti geresnių būdų..

Kita puiki savybė yra tai, kad galite peržiūrėti analizę ir atskirti, kas duoda rezultatų, o kas ne.

Minėjimai

Skirta socialinės žiniasklaidos platformoms, Minėjimai leidžia pasiekti minėjimo įžvalgas, ieškoti influencerių ir įsigyti potencialių klientų. Tai taip pat padeda užkirsti kelią reputacijos krizei įsigilinant į klientų problemas ir jas išsprendžiant ankstyvoje stadijoje.

Galite pasirinkti stebėti savo konkurentus tiesiog įvesdami jų prekės ženklo raktinį žodį, ir jums bus pateikti visi jų paminėjimai platformose. Funkcija, kuri mane labiausiai žavi, yra sentimentų analizė. Jis gali peržvelgti visus paminėjimus ir pasakyti, ar rašant pokalbis buvo teigiamas, ar ne.

Be to, „Mentionlytics“ taip pat galite integruoti su „Trello“ ir „HootSuite“.

„Google Alerts“

Nėra taip, kad palikčiau senus ir patikimus „Google Alerts“ iš šio sąrašo. Ši įmonė yra žinoma dėl savo kokybiškų paslaugų, ir tai tikrai viena iš jų. Taip pat verta kalbėti apie šios priemonės paprastumą.

Nėra išgalvoto dizaino ar papildomų nepageidaujamų savybių; ji daro tai, ko iš tikrųjų reikia. Galite kurti perspėjimus visais tikslais, nesvarbu, ar tai būtų jūsų prekės ženklas, ar beveik bet ką. Po kelių savaičių buvau sukūręs įspėjimą apie savo svetainės domeną, norėdamas patikrinti, ar jis nėra susietas su kitomis svetainėmis, ir šis įrankis puikiai veikė, pranešdamas man el. Paštu apie kiekvieną atgalinę nuorodą..

Panašiai kaip jūs, galite naudoti „Google Alerts“ savo naudai ir būti informuoti apie viską, kas susiję su jūsų interesais.

Brand24

Brand24 turi daug platesnį pasiekiamumą, apimdamas socialines platformas, naujienų portalus, tinklaraščius, forumus ir dar daugiau. Tai tvirta ir 100% BVP atitinkanti. Jų paminėjimai iš „Facebook“ ir „Instagram“ yra renkami iš oficialios „Facebook“ API, ir tai kalba apie apimtis.

Galite tikėtis šių „Brand24“ stebėjimo duomenų:

 • Minėjimų skaičius
 • Minėjimų nuotaika
 • Sąveikų tipai ir skaičius
 • Aktyviausiai „Twitter“ paminimos sritys
 • Minėjimo kontekstas
 • Įtakos davėjai iš savo nišos

Puiku yra tai, kad šis sprendimas leidžia palyginti savo rezultatus su konkurentais ir sugalvoti geresnę taktiką.

Redaktorius

Jei jūsų pagrindinis dėmesys yra skirtas skelbimų lentoms ir forumams, tada Redaktorius gali būti tai, ko ieškote. Šis įrankis aptinka ir randa diskusijų skydelius, norėdamas parodyti, ką žmonės sako apie tave ir tavo prekės ženklą (arba tik apie bet kurį jūsų įvestą raktinį žodį)..

Tai labai paprasta, tačiau gana naudinga, nes dažniausiai žmonės tikrus pokalbius veda forumuose ir komentarų skiltyse. Bandymas rasti rankiniu būdu yra neįsivaizduojama užduotis, todėl tikrai norite naudoti šį įrankį.

Hootsuite

Geriausiai žinomas kaip socialinės žiniasklaidos valdymo įrankis, Hootsuite taip pat turi prekės ženklo stebėjimo funkciją, kuri veikia nepriekaištingai. Pokalbių galite ieškoti pagal raktinius žodžius, žymas ar vietas, kad ir keliomis kalbomis.

Suradę tinkamus pokalbius galite greitai į juos atsakyti patys arba paskirti juos komandos nariams. Taip pat galite pridėti tam tikrų programų, kad dar labiau patobulintumėte stebėjimą.

„Hootsuite“ yra vienas populiariausių sprendimų, todėl vargu ar galite suklysti su jais.

Prekės ženklo laikrodis

Prekės ženklo laikrodis gali surinkti duomenis iš 100 milijonų šaltinių ir daugiau nei 1,3 trilijono atskirų žinučių. Tai yra didžiulė masė ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl juo naudojasi tokios bendrovės kaip „Samsung“, BBC ir „Walmart“.

Jie turi pažangią AI technologiją, vadinamą „Iris“, kuri daro daugiausiai neįtikėtino darbo su šiuo įrankiu. Jūs žinote, kad paslauga yra puiki, kai techninius aspektus iš dalies kontroliuoja AI. Daugybė laiko viskas vyksta sklandžiai.

Galite greitai ir lengvai pridėti naujus duomenų šaltinius, kad gautumėte informaciją iš sričių, kurių kitaip padaryti neįmanoma. Ji turi lanksčią vartotojo sąsają ir sumanią palaikymo komandą, kuria gali bet kada grįžti.

Galite pradėti užpildę formą puslapyje.

Sentione

Kai naudojatės, neatsilikti nuo auditorijos poreikių Sentione. Jis gali iškasti duomenis iš daugiau nei 5 milijonų šaltinių, įskaitant socialinės žiniasklaidos platformas, tinklaraščius, naujienų portalus ir apžvalgų svetaines. Taip pat turite galimybę filtruoti pagal ketinimo frazę, pramonės šaką ir raktinius žodžius.

Kadangi būtina žinoti savo auditorijos puses ir trūkumus, „Sentione“ suteikia galimybę peržiūrėti demografinius rodiklius, lytį, aktyviausias valandas ir dar daugiau. Taip pat yra konkurentų analizės funkcija ir galimybė iškart gauti pranešimą, kai AI nustato svarbius raktinius žodžius.

Minimas

„G2 Crowd“ įvertintas 4,5 / 5 žvaigždutėmis, Minimas gali padėti jums stebėti, analizuoti ir naudoti daugiau nei 1 milijardą šaltinių internete. Galite sužinoti svarbių įžvalgų ir pasidalyti jomis su savo komandos nariais, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kitus savo verslo aspektus.

Be to, paminėjimas leidžia jums:

 • Išanalizuokite savo konkurenciją
 • Peržiūrėkite prekės ženklo suvokimą, paremtą pokalbiais
 • Lengvai supraskite ir klausykite savo auditorijos
 • Tvarkykite ir suplanuokite socialinį turinį

Pradėdami naudotis nemokama bandomąja versija, nemokamai galite išbandyti visą jų komplektą.

„SproutSocial“

Kitas puikus įrankis socialiniam klausymui; „SproutSocial“ padeda suprasti savo auditoriją iki giliausių šaknų. Galite sužinoti apie pramonės, prekės ženklo ir konkurencines įžvalgas, kad išsiaiškintumėte aktualias temas ir geriau suprastumėte vartotojų požiūrį.

Galite rinkti įžvalgas ir jomis naudotis ne tik socialinėje žiniasklaidoje, bet ir kitose plėtros srityse, tokiose kaip klientų aptarnavimas, nauji produktai ir bendra rinkodara. Joje yra daug daugiau funkcijų, ir jūs galite jas išbandyti naudodami nemokamą bandomąją versiją.

Falcon

Galite sekti tendencijas ir geriau suprasti savo prekės ženklo suvokimą Falcon. Tai leidžia jums peržiūrėti 2,7 milijono šaltinių ir netgi susiaurinti juos su kintamaisiais, tokiais kaip raktiniai žodžiai, išskyrimai ir žodžių junginiai.

Apskritai, šis įrankis leidžia jums:

 • Taškinės tendencijos
 • Stebėkite savo prekės ženklą
 • Stebėkite pasirinktines užklausas
 • Rūšiuokite, filtruokite ir peržiūrėkite surinktus duomenis
 • Nurodykite įtakinguosius, kurie užsiima jūsų prekės ženklo temomis
 • Analizuokite jausmus
 • Sukurkite pasirinktines auditorijas

„Falcon“ yra keliomis kalbomis, įskaitant ispanų, vokiečių ir mandarinų.

Išvada

Svarbu žinoti, ko siekia jūsų auditorija, kad galėtumėte geriau aptarnauti ją. Neturint prekės ženklo stebėjimo, tai prilygsta strėlių mėtymui užrištomis akimis. Tikiuosi, kad aukščiau išvardytos priemonės padės jums šiuo atžvilgiu ir potencialiai išplėsti jūsų verslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map