14 Pakartotinio rinkodaros įrankiai geresniam prekės ženklo žinomumui ir konversijai sukurti

Verslo vykdymas be reklamos yra tarsi lemputė, bet nėra elektros.


Be perpardavimo verslas nesugeba sukurti prekės ženklo žinomumo. Pakartotinis žymėjimas yra prekės ženklo žinomumo ir konversijos karalius.

Technologijai tobulėjant, ji atneša skaitmeninę transformaciją kiekvienoje srityje. Taigi verslo savininkams būtina neatsilikti nuo naujausių rinkodaros metodų. Viena iš tokių technologijų yra žymėjimo priemonių naudojimas, siekiant pagerinti prekės ženklo žinomumą ir konversiją.

Verslo savininkai neturėtų praleisti galimybės reklamuoti taktiką, kuri padidina konversiją. Būtina pagerinti bet kokio verslo prekės ženklo žinomumą, kad padidintumėte savo produktų konversiją.

Pakartotinis rinkodara ar pakartotinė rinkodara daro tai, kad grąžina klientą pas jus, kurį anksčiau buvote praradęs. Yra daugybė pakartotinės rinkodaros įrankių, kurie padeda kampanijų valdytojams ir verslo savininkams konvertuoti prarastą klientą. Jei jums įdomu, kaip pakartotinė rinkodara paskatins prarastą klientą, nesijaudinkite, mes visi ten buvome. Pažvelkime į žemiau pateiktą pavyzdį:

Jūs lankotės el. Prekybos svetainėje ir ieškote naujos piniginės. Spustelėkite norimą produktą norėdami sužinoti daugiau informacijos arba įtraukti į krepšelį. Bet jūs neperkate. Taigi dabar klientas pas juos prarastas.

Po kurio laiko galite apsilankyti kitoje svetainėje, kur ieškote informacijos, čia pamatysite tą pačią piniginę. Tai yra pakartotinės rinkodaros priemonės galia ir būtent taip prarastas klientas paverčiamas grįžtančiais klientais.

Dabar, kai supratome pakartotinės rinkodaros įrankio galią, pažiūrėkime apie keletą populiariausių galimų sprendimų.

Adroll

„Adroll“ prarastus klientus paverčia verslo savininkais daugiau nei 12 metų. Šiandien jie tapo viena patikimiausių pakartotinės rinkodaros platformų.

Adroll gali būti naudojamas norint sujungti tokias elektroninės prekybos svetaines kaip „Shopify“ ir „Magento“. Jis taip pat gali prisijungti prie rinkodaros įrankių, tokių kaip „MailChimp“ ir „Marketo“. „Adroll“ pritraukia prarastą klientą iš rekomenduojamų produktų ar apleistų pirkinių krepšelių, rodydami juose nukreiptus skelbimus.

Tai siūlo išsamų sprendimą, kuriam pritaikyti prie jo gali prireikti šiek tiek laiko. Tačiau jie siūlo didelius išteklius, kaip naudoti ir nustatyti „Adroll“.

SimplyBook.me yra internetinis planavimo sprendimas įvairaus dydžio įmonėms. Pasinaudojęs „Adroll“, jų generalinis direktorius Ingvaras Gudmundssonas sako, kad jų srautas išaugo iki 20–30 proc., o jų konversijų rodikliai yra stabilūs ir nemažėja. Tai yra vienas iš būdų sukurti stabilų verslą iš nuolatinių pajamų. Be to, jie pasiekė 60% mažesnį nei numatyta MUK ir 0,54 USD kainą už kiekvieną naują lankytoją.

Kitas prekės ženklas Johnells reikėjo pertvarkymo sprendimo, o Adroll buvo tas, kuris suteikė jiems našumą ir valdymą. Adroll jiems teikė aukštos kokybės paslaugas. „Adroll“ suteikė jiems vidutinį PR – 1,76%, MUP – 0,49 USD, o įsigijimo kaina – 9,02 USD..

„Facebook“ tinkintos auditorijos

Kaip „Google Ads“ retargeting tool, „Facebook“ skelbimai taip pat pakuoja savo dalyvavimo įrankį pasirinktinių auditorijų pavidalu. Kurdami ir įterpdami „Facebook“ vaizdo elementą į savo produkto nukreipimo puslapius, galite naudoti pasirinktines auditorijas, kad atitolintumėte „Facebook“ vartotojus.

Tai neapsiriboja vien įsitraukimu į „Facebook“, nes pikselį galite įterpti į bet kurią jūsų valdomą svetainę. Kai vartotojas prisijungia prie savo „Facebook“ paskyros, jam gali būti pritaikyti nukreipimo skelbimai. Tai yra vienas iš būdų panaudoti socialinę žiniasklaidą siekiant maksimaliai padidinti konversiją.

Nauji ir seni prekės ženklai pastebėjo didelę įtaką jų pardavimams, naudodami „Facebook“ skelbimus. „StyleShare“ naudojo „Facebook“, kad pritrauktų pirkėjų, ir padidino pardavimus tikslinėmis nuotraukų reklamomis. Apskritai jie pasiekė 15x jų skelbimų išlaidų grąža, 60% padidėja programų diegimų PR ir 25% padidėja mėnesinis aktyvus jų programos vartotojų skaičius.

Daugiau sėkmės istorijos „Facebook“ skelbimų galite rasti čia.

Criteo

Tai yra populiari priemonė didžiuliam konversijai generuoti ir naudojama čia nuo 2005 m. „Criteo“ Žiniatinklio pakartotinės rinkodaros paslaugos siūlo daugiau nei 16000 leidėjų su aukštos kokybės atsargomis. Be to, jų tinklus sudaro „Instagram“, „Facebook“ ir „Google“.

Tai yra mėgstamas pakartotinės rinkodaros įrankis dideliems prekių ženklams, tokiems kaip „Sony“ ir BMW. Jų palaikymas yra vienas žinomiausių ir suteikia žinių bazę, kad padėtų pradedančiajam verslui.

„Criteo“ siūlo visišką rinkinio paketo pakeitimo sprendimą, pradedant kampanijos sukūrimu ir baigiant kainų siūlymo, kūrybiškumo ir pakartotinio nukreipimo automatizavimu..

„Polytrans“ yra internetinė naminių gyvūnėlių parduotuvė. Jie naudojo „Criteo“, kad sumažintų sąnaudas ir padidintų konversijų skaičių. Politranai sutelkė dėmesį į interneto lankytoją, kuris domėjosi ir pirko ketinimus, naudodamas AI technologiją, norėdamas parodyti suasmenintus skelbimus tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku – tokiu būdu sugrąžindamas klientus padidinti konversijų skaičių ir sumažinti įsigijimo sąnaudas.

„Philips“ matė, kad skelbimų išlaidų grąža (SIG) padidėjo 848% naudojant „Criteo Sponsored Products“ sprendimą, o 400% ROAS – naudojant „Criteo“ bendros rinkodaros sprendimą.

„Instagram“ reklaminių skelbimų mažinimas

Kadangi „Facebook“ priklauso „Instagram“, jie taip pat siūlo gana nuostabų būdą pertvarkyti skelbimus. „Instagram“ yra daugiau nei milijardas aktyvių paskyrų, ir ten yra neišnaudota rinkodaros galimybė.

„Instagram“ turi panašią platformą, kurioje retransliuojami skelbimai „Instagram“. Ji veikia taip pat, kaip „Facebook“ skelbimai, kad atitrauktų prarastą auditoriją. Naudojant socialinę terpę yra puiku pagerinti prekės ženklo žinomumą ir padidinti konversiją. Be jokios abejonės, „Facebook“ ir „Instagram“ supakuoja galingą pakartotinio taikymo įrankį.

JOOP! yra geriausiai žinomas Vokietijos mados ženklas, o jos tikslas buvo padidinti prekės ženklo žinomumą, kad būtų pasiekta didesnė auditorija. JOOP! bendradarbiaudama su socialinės žiniasklaidos agentūra „dreifive“ ir sukūrė nuostabius vaizdo įrašų skelbimus su vokiečių menininkais ir kartu su influenceriu Toni Mahfudu „Instagram“ ir „Facebook“. Jie buvo skirti vyrams ir moterims, kurių amžius nuo 20 iki 39 metų.

Jų gautas rezultatas buvo stulbinantis, 2018 m. Nuo balandžio 7 d. Iki gegužės 20 d. Kampanija pritraukė skelbimą 60 proc. Ir sumažino 27 proc. Mažesnes išlaidas vienam asmeniui..

„SmarterHQ“

„SmarterHQ“ naudoja patobulintą elgesio analizę, nukreipdama skelbimus į klientą, kad padidintų prekės ženklo žinomumą ir konversiją. Taigi jie yra stiprūs konkurentai elgesio segmentavime.

Šis įrankis analizuoja vartotojo elgesį su jūsų skelbimais ir suteikia jums tinkamus įrankius, skirtus domėtis kitomis platformomis. Tai užtikrins, kad vartotojai matys jūsų skelbimus tiksliai tinkamu metu, kad gautų jums konversiją.

„Finish Line“, pirmaujanti JAV mažmeninės prekybos atletais įmonė, naudojo pjūklą „SmarterHQ“ Suaktyvinto el. Pašto padidėjimas 50% pajamos nuo jo priėmimo. Finišo linija el. kampaniją sudaro krepšelio atsisakymas, serijos po pirkimo, kategorijų naršymas, mažos atsargos įspėjimai, naujų produktų įspėjimai, lojalumo registracijos atsisakymas ir kt..

Artudata

„ArtuData“ pasitelkia AI, kad padėtų rinkodaros specialistams atrasti ir nukreipti į aukščiausią vertę turinčią auditoriją, grupę. Jų naudojimo atvejų sąrašas įspūdingas paieškoje, rodyme ir socialiniame tinkle.

„ArtuData“ AI sukurtas pakartotinio taikymo įrankis yra skirtas padėti verslo savininkams ar vartotojams kurti veiksmingas ir efektyvias kampanijas. Naudodamiesi AI, klientai dažniausiai konvertuoja naudodami tinkamus perskirtus skelbimus.

Kabė yra pirmaujanti Londono taksi programa. Jis panaudojo „ArtuData“, kad pagerintų vartotojo elgesio supratimą ir padidintų IG. „ArtuData“ AI įrankis buvo naudojamas tiesioginiams duomenims klasifikuoti paspaudimus ir numatyti paspaudimo galimybę tapti tikru užsakymu.

„LiveCoach“ naudojo „ArtuData“ ir pamatė a 17% konversijos augimas nuo registruotų mokamų vartotojų. Daugiau nei 85% pasirinko vieną iš 10 rekomenduojamų trenerių, o daugiau kaip 30% pasirinko 3 geriausius trenerius. Po sėkmės „LiveCoach“ nusprendė ją naudoti būsimiems bendradarbiavimams.

Puiki auditorija

tobula auditorija yra galingas skelbimų tinklas, turintis daugiau nei 100 000 svetainių. Jie garsėja dėl plataus užmojo. Jie taip pat apima „Facebook“ ir „Twitter“, kad vėl nukreiptų skelbimus. Tai padeda reklamos agentūroms ir verslo savininkams palaikyti reklamų tikslinimą daugelyje kanalų.

99designs yra didžiausia pasaulyje grafinio dizaino rinka. Jie pasiekė nepriekaištingą auditoriją, perskaitę apie juos „TechCrunch“ ir su jais surengę kampaniją. Jie pasiekė fantastišką rezultatą perskaičiavę su 134% padidėjusios pajamos ir 24% mažesnis MUĮ nei „Google Ads“.

Taip pat, Amerikietiška apranga matė 20 kartų didesnę skelbimų išlaidų grąžą, viršydama vidutinį tipinį diapazoną 5–10 kartų. Turint šiuos skaičius, jų IG diagramos buvo labai geros. Jie pastebėjo, kad FB retargetinant IG padidėjo 400%.

„Twitter“ pritaikytos auditorijos

Kaip ir „Facebook“ vaizdo elementai, jūs gaunate „Twitter“ taškų ir įdėkite jį į savo svetainę. Tada pikselis surenka lankytojų slapukų ID ir suderina juos su „Twitter“ vartotojais.

„Twitter“ pritaikytą auditoriją sudaro „Twitter“ naudotojo vardas, el. Pašto adresas, svetainės lankytojai ir programų mobiliesiems vartotojai. Yra trys būdai, kaip naudoti pritaikytas auditorijas:

 • Žiniatinklis: nukreipkite į vartotojus, kurie neseniai lankėsi jūsų svetainėje.
 • Sąrašas: naudokite el. Pašto adresą arba „Twitter“ vartotojo vardą, kad vėl pritaikytumėte skelbimus.
 • Programos mobiliesiems: naudoja duomenis, surinktus iš „Twitter“ naudotojų veiklos.

„iClothing“, Airijos el. prekybos svetainė, kurioje visoje Europoje parduodami moterų audiniai ir avalynė. Kurdami kampaniją, jie bendradarbiavo su skaitmenine agentūra „Wolfgang Digital“. Jie panaudojo „Twitter“ pritaikytą auditoriją, kad nukreiptų į Airijoje gyvenančias moteris, besidominčias mada. Dėl to didžiausias įsitraukimo procentas padidėjo 25%.

TJO Barselonoje, tarptautiniu mastu žinomu oftalmologijos centru. TJO sekėjų kampaniją panaudojo dviem tikslais; vienas iš jų yra didinti prekės ženklo žinomumą, o antra buvo pasidalyti naujausiomis naujienomis, informacija apie akių sveikatą su naujaisiais pasekėjais. Stebėtojų skaičius per 3 metus padidėjo 600%.

Sizmek

„Sizmek“ buvo įkurta prieš du dešimtmečius, 1999 m. Tai yra viena seniausių reklamos platformų, su kuria sukaupta ilgametė patirtis. Tai yra nepriklausoma reklamos platforma.

2017 metais, Sizmek įsigijo „Rocket Fuel“ ir integravo jo retargeracines funkcijas į savo AI varomą sprendimų priėmimo variklį. Tai pasiekęs „Sizmek“ suteiks puikių įžvalgų apie duomenis ir sujungs juos į vieną vietą. Tai leidžia vartotojams suprasti ir optimizuoti kampaniją vienoje vietoje.

Jų kampanijų ataskaitas labai paprasta suprasti net naujiems vartotojams.

Citibank bėgo a „Citibank“ platinos atlygis kampanija naudojant „Sizmek“. Naudodami „Dynamic Creative“, jie perpus sumažino gamybos laiką ir pasiekė 42% daugiau konversijų, susijusių su sudėtinga ir optimizuota pakartotinio taikymo kampanija. Ši kampanija buvo pirmoji tokio pobūdžio kampanija Malaizijoje.

„Dell“ kūrimui panaudojo „Sizmek“ Galia padaryti daugiau kampanija. Šią kampaniją žiūrėjo daugiau nei 27 milijonai unikalių vartotojų ir jos svetainėje apsilankė 162 000 apsilankymų.

„ReTargeter“

„ReTargeter“ siūlo kelis sprendimus, susijusius su prekės ženklo žinomumu ir konversijomis, tokius kaip žiniatinklis, „Facebook“, CRM, dinaminis pakartotinis taikymas, paieškos parinktys ir auditorija.

„ReTargeter“ daugiausia dėmesio skiria tinklalapiams, kurie kiekvieną mėnesį pritraukia daugiau nei 30 000 unikalių lankytojų, tai reiškia, kad retransliuokite savo skelbimus kokybės svetainėse. Jie suteikia jums tašką, kurį reikia įdėti į savo svetainę, kad galėtumėte sekti svetainės lankytojus, ir tada jie pateikia nukreiptus skelbimus kartu su jūsų prekės ženklu. Tai padidina jūsų verslo prekės ženklo žinomumą.

Anot „ReTargeter“, jie padeda prekės ženklams pasiekti 98% prarasto interneto srauto, paversdami juos klientais. Tai didžiulis pasiekimas.

„BattlBox“ yra aukščiausios kokybės gelbėjimo ir lauko įrankių pristatymas. Jie naudojo „ReTargeter“, kad pritrauktų daugiau nei 2900 lankytojų į savo svetainę, ir sulaukė daugiau nei 500 konversijų. Tai buvo tik trijų mėnesių kampanija, kurios rezultatai buvo puikūs.

Fixel

Fixel yra galingas segmentavimo įrankis, kuris pasitelkia dirbtinio intelekto technologijas. Jų įrankis patrauklumą paverčia veiksminga metrika, o tai leidžia rinkodaros specialistams nukreipti tik labiausiai patrauklius lankytojus. Tikėtina, kad kai vartotojas labiau įsitraukia, tai reiškia, kad jis gali būti suinteresuotas produktu. Tai lemia daugiau konversijų.

Skirtingai nuo kitų įrankių, nereikia mokytis dirbti su „Fixel“. Jie yra integruoti į esamus darbo srautus, kad įtraukimo metriką būtų galima pateikti skelbimų platformoje. Jį galima naudoti su „Google“, „Bing“, „Yahoo“, „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Quora“ ir kt.

Už 299 USD galite gauti tris mėnesius trunkančią „Fixel“ paslaugą ir iki 100 000 seansų per mėnesį.

Retargeting.biz

Šis įrankis skirtas pateikti elektroninės komercijos sprendimą. Retargeting.biz produktai apima personalizavimą, el. pašto rinkodaros sprendimą ir skelbimų tvarkymą „Google“ ir „Facebook“ skelbimų platformose. Taigi jie teikia visas būtinas elektroninės komercijos veikimo priemones.

Geriausias jų unikalus įrankis yra nuspėjamasis pasiūlymų variklis. Tam naudojama AI galia, kuri pateiks pasiūlymus, kad būtų priimtas optimalus sprendimas, pavyzdžiui, kada pasiūlyti nuolaidą ir užmegzti kontaktą. Retargeting.biz nuolat auga ir traukiasi dėl savo unikalių savybių.

internetinė parduotuvė „bobomoda.ro“, prekiaujanti drabužiais ir aksesuarais moterims. Veikdami labai konkurencingoje įmonėje, jie norėjo išsiskirti. Jie naudojo ir „Facebook Dynamic Products“ skelbimus, ir „Retargeting.biz“. Jie pasiekė savo tikslą didindami 53,45% srauto augimas, Vidutinė 2,66% užsakymo vertė, 130,82% susigrąžintų vežimėlių ir 12 kartų didesnė reklamos išlaidų grąža (SIG).

Meteora

Meteora didžiuojasi savo laimėjimu gerinant įtraukimą į skelbimus ir didinant prekės ženklo žinomumą. Tai buvo pasiekta įtraukus į savo platformą daugybę automatinių funkcijų.

Jie automatizavo taikymą pagal raktinius žodžius ir taip pat padeda rasti svetaines, kuriose gali būti daug tikslinės auditorijos. Tai naudinga siekiant susidaryti atitinkamus pirmuosius įspūdžius. „Meteora“ yra puiku, jei orientuojatės į savo prekės ženklo žinomumo didinimą vietinėje rinkoje arba nukreipiate klientus į tam tikras sritis.

„Google Ads“

Šiame sąraše tikėjotės „Google“. Nebuvai tu?

Jei naudojate „Google Ads“ savarankiškai ar per agentūrą, tada turėtumėte žinoti, kad „Google“ savo skelbimų platformoje turi integruotą įrankį, kuris padės nukreipti kitus produktus. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite retarčiuoti skelbimus prarastam klientui internete, naudodami „Google Ads“.

Gerai, jei reklamuodami naudojate „Google“ skelbimus, ir puiku, kai pradėsite naudoti jų įmontuotą pakartotinės rinkodaros įrankį..

Daugelis mažų ir didelių prekių ženklų naudoja „Google“ skelbimus savo produktų reklamai ir sėkmingai padidina IG. „Colgate“ naudojo „Google“ skelbimus norėdami padidinti supratimą apie savo naują produktą – „Colgate Optic White Express White“ dantų pastas. Jie pamatė a 13% padidėjo prekės ženklo žinomumas ir 1116% padidėjo prekės ženklo susidomėjimas.

„Schmidt’s Naturals“ pasiekė 48% prekės ženklo žinomumo padidėjimą, tai yra 12,75% geriau nei vidutinės kampanijos. Iš viso 2,2 milijonai naujų vartotojų domėjosi „Schmidt“ skelbimais. Puiku yra tai, kad jų MUT buvo efektyvus – 5,64 USD.

Jei esate naujokas „Google Ads“ ir norėtumėte išmokti, siūlyčiau tai patikrinti Udemy kursas.

Išvada

Šis išsamus prekės ženklo žinomumo pakartotinės rinkodaros priemonių sąrašas turėtų padėti bet kurio lygio verslo savininkams. Bet kuri dydžio organizacija gali pradėti reklamuotis ir naudoti pakartotinės rinkodaros įrankius, kad pagerintų savo konversiją.

Atminkite, kad negalite atlikti pakartotinio taikymo skelbimų, jei niekas pirmiausia nesilanko jūsų svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map