15 geriausių „Google Chrome“ plėtinių, skirtų tinklaraštininkui ir svetainės savininkui

Tvarkyti svetainę ar tinklaraštį reikia daug sunkaus darbo. Tikimasi, kad kiekvieną dieną svetainių savininkai įdės daug laiko ir pastangų tvarkydami turinį, nuorodas ir srautą, kad užtikrintų savo svetainių sėkmę..


Vienintelis būdas įsitikinti, kad atsižvelgiama į visus pagrindus, yra maksimaliai išnaudoti visus savo išteklius.

Vienas šaltinis, kuris yra svetainės pagrindas, yra interneto naršyklė. Nors skirtingi vartotojai turi savo pasirinkimus, sunku rasti naršyklę, artimą „Google Chrome“.

Dėl savo greičio, švaraus dizaino ir efektyvaus skirtukų valdymo „Chrome“ tapo visuotiniu mėgstamiausiu. Kita priežastis, kodėl „Chrome“ yra visų naršyklių lyderė, yra jos išplėtimas.

Vartotojai gali tinkinti ir patobulinti naršymą naudodamiesi daugybe plėtinių ir programų, pasiekiamų „Chrome“ internetinėje parduotuvėje. Atidarę „Chrome“ internetinę parduotuvę, rasite tūkstančius plėtinių ir programų, kurias galima atsisiųsti.

Daugelis jų yra nemokami!

Kai atsisiųsite šiuos plėtinius ar programas, jie bus įtraukti į „Chrome“ naršyklę. Šias programas galite pasiekti spustelėję mygtuką.

Vien tik „Chrome“ internetinėje parduotuvėje esančių programų ir plėtinių skaičius gali būti didžiulis, todėl čia pateikiamas keletas naudingų tinklaraštininkams skirtų plėtinių sąrašo..

Gramatika

Padarę gramatinę klaidą savo žiniatinklio turinyje galite padaryti pasmerktą savo patikimumui. Daugeliui klientų kalbos ir gramatinės klaidos yra neatleistinos, todėl jums reikia gramatikos.

Kad ir kokia gera būtų jūsų kalba, visi linkę kartkartėmis paslysti.

Gramatika padeda jums to išvengti, prižiūrėdami savo gramatiką ir rašybą. Jis nuskaito tekstą ir parodo jums galimybę patobulinti geresnę anglų kalbos rašymo patirtį.

Tai veikia daugelyje svetainių ir turi puikų redaktorių, kad galėtų parašyti istoriją, straipsnį ar knygą. Tai puikiai tinka norint išvengti gėdingų gramatinių klaidų jūsų tinklaraščio įraše ar socialinės žiniasklaidos įraše.

„AdBlock“

Niekam šioje planetoje nepatinka tos baisios iššokančios reklamos. Įsivaizduokite, kad atidarote svetainę ir laukiate, kol turinys bus įkeltas, tačiau pasirodo didelis skelbimų skydelis, blokuojantis didžiąją dalį puslapio.

Kelias sekundes praleidžiate ieškodami sunkiai uždaromo mygtuko, o kai tik pagaliau surandate ir spustelite, būsite nukreipti į visiškai naują puslapį apie tai, ko niekada nesidomėjote..

Na, „Google“ išklausė jūsų maldas, todėl jūs turite „AdBlock“ plėtinį „Chrome“ naršyklei. Su „AdBlock“, galite atsisveikinti su visokiomis erzinančiomis reklamomis.

Milijonai vartotojų įdiegė „AdBlock“ plėtinį ir jūs galite pasakyti jiems, kaip tai žymiai pagerino jų naršymo patirtį.

Kišenė

Jei ieškote plėtinio, kuriame išsaugomi vaizdo įrašai ir straipsniai vėlesniam peržiūrai, turėtumėte atsisiųsti Kišenė.

Turėdamas daugiau nei 15 milijonų vartotojų, „Pocket“ iš tikrųjų yra mėgstamiausias tarp „Chrome“ vartotojų. Tai išsaugo žiniatinklio turinį vienoje vietoje, kurią galite pasiekti bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje ir bet kuriame įrenginyje. Puiku yra tai, kad jūs galite pasiekti šį turinį net neturėdami interneto ryšio.

Naudodamiesi „Pocket“ nebereikia rinkti skirtukų naršyklėje ar siųsti el. Laiškų sau. Jūsų naršyklė yra labiau organizuota, o atlikti tyrimus tampa daug lengviau.

Jame yra integravimo įrankiai, tokie kaip „Twitter“, „Buffer“, „Feedly“ ir IFTTT, kad galėtumėte patogiai suplanuoti įrašus įvairiose socialinės žiniasklaidos paskyrose..

KasFont

Jei norite patobulinti savo tinklalapio estetiką, viena pirmųjų sričių, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį, yra teksto spalva ir šriftas. Lankytojams patinka skaityti dienoraštį su skaitomu tekstu.

Taigi, kaip atpažinti dienoraščiuose ar tinklalapiuose naudojamus šriftus?

KasFont nurodo išsamią informaciją apie šriftą, kurį matote tinklalapyje.

Tai lengva naudoti!

SEO drebėjimas

Norėdami išlaikyti savo tinklaraštį į priekį šiandienos interneto pasaulyje, reikia daug pastangų.

SEO yra būtinas bet kuriai svetainei, tačiau neatsilikti nuo nuolat kintančių reikalavimų gali būti gana sudėtinga. SEO drebėjimas gali padėti palengvinti su SEO susijusias užduotis.

Tai veikia kaip SEO analizės rinkinys ir padeda efektyviai valdyti SEO. Geras pasirinkimas, jei norite optimizuoti savo tinklalapį, kad galėtumėte patobulinti SEO.

Nuostabus ekrano vaizdas: Ekrano vaizdo įrašymo įrenginys

Nuostabus ekrano vaizdas leidžia fotografuoti viso puslapio ar tinklalapio dalies ekrano kopijas.

Užfiksavę ekrano kopiją, galite redaguoti paveikslėlį, paryškinti, apkarpyti, piešti formas, išpūsti nereikalingą ar neskelbtiną informaciją ir pridėti komentarus..

Kitas neįtikėtinas „Awesome Screenshot“ bruožas yra tas, kad jis leidžia įrašyti veiklą naršyklėse vaizdo įrašo pavidalu. Taip pat galite redaguoti vaizdo įrašą, pridėti komentarus, apkarpyti jį ir atlikti pakeitimus.

Baigę šiuos vaizdus ir vaizdo įrašus galite išsaugoti vietiniame diske arba įkelti į debesį.

„ColorZilla“

Tapęs vienu iš labiausiai atsisiųstų „Mozilla Firefox“ plėtinių, „ColorZilla“ buvo pristatyta „Chrome“ internetinėje parduotuvėje žmonėms, naudojantiems „Google“ naršyklę.

Šis madingas plėtinys susideda iš daugybės spalvų parinkimo ir spalvų suderinimo įrankių, kurie puikiai tinka pritaikyti jūsų naršyklę. Plėtinyje yra akių lapo piktograma, kuri suteikia prieigą prie kelių parinkčių, tokių kaip pasirinktinių spalvų paletių kūrimas, mastelio keitimas ir spalvų kodų nustatymas pasirinktuose tinklalapiuose..

Tai taip pat suteikia spalvos „Hex“ reikšmę, kai spustelite bet kurią ekrano vietą.

„MailTrack“

El. Paštas vis dar yra viena veiksmingiausių skaitmeninės rinkodaros formų.

Jei naudojate „Gmail“, turėtumėte pabandyti „MailTrack“. Tai leidžia jums nustatyti gaunamus pranešimus ir sužinoti, ar jūsų išsiųsti el. Laiškai buvo perskaityti ar ne.

Tai puikus įrankis vartotojams, kurie kiekvieną dieną gauna daug el. Laiškų. „MailTrack“ siūlo kasdienes stebėjimo ataskaitas, eilučių stebėjimą, priminimus ir daugybę kitų puikių funkcijų.

Kas veikia

Jei kada nors susimąstėte, kas paverčia sėkmingą svetainę, turėtumėte įdiegti nemokamą „Chrome“ plėtinį, vadinamą Kas veikia. Tai leidžia jums atrasti bet kurioje svetainėje naudojamas technologijas.

Tai taip pat praneša jums, kai svetainė pašalina ar prideda naujas technologijas. „WhatRuns“ leidžia jums žengti į priekį prieš žaidimą neatsiliekant nuo to, kokie jūsų potencialūs partneriai ar konkurentai.

Medus

Kiekvieną dieną mažmeninės prekybos parduotuvių konkurencingumas tampa vis sudėtingesnis.

Norėdami gauti geriausius nuolaidų ir promo pasiūlymus, viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti Medus plėtinį „Chrome“. Tai palaima, nes automatiškai ieškant ir pritaikant geriausias nuolaidas, kai jūs perkate internete.

Tai veikia įvairiose internetinėse parduotuvėse, įskaitant „Amazon“, „eBay“, „Nike“, „Sephora“, „Euro Car Parts“, „Groupon“ ir kt..

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti mėgstamiausioje internetinėje parduotuvėje, pridėti daiktų į savo krepšelį ir apsilankymo metu spustelėkite medaus piktogramą. Nuolaidų kuponai automatiškai pritaikomi krepšelyje esančioms prekėms.

Sutaupykite pinigų ir laiko naudodami Honey.

„StayFocusd“

Ar kada nors gaudote laiką švaistydamas virusines svetaines, kai turėtumėte dirbti?

Žvilgtelėjimas į „Facebook“ įrašus ir naršymas per „Reddit“ temas yra puikus laiko praleidimo būdas, bet ne tada, kai pažadėjai šiek tiek padirbėti.

Atsisveikink su atidėliojimu ir padidink savo produktyvumą „StayFocusd“. Tai padeda jums sutelkti dėmesį į savo darbą, ribojant laiką, kurį praleidžiate svetainėse, kurios gali atitraukti dėmesį.

Galite nustatyti tam tikrą laiko tarpą sau naršyti šiose svetainėse kiekvieną dieną. Pasibaigus šiam laikui, nebegalite pasiekti šių svetainių likusią dienos dalį.

Panda

Kiekvieną dieną vis sunkiau išsilaikyti prieš varžybas, todėl reikia sekti savo pramonės naujienas ir ieškoti įkvėpimo visur, kur galite.

Panda, išmanusis plėtinys, veikiantis kaip žinių skaitytojas. Tai suteikia jums geriausią turinį, susijusį su jūsų interesų sritimis, kad būtumėte informuotas ir įkvėptas.

Įdiegę pasirinkite pramonės sritis ir sritis, kurios jus domina, ir jums gera eiti. „Panda“ leidžia vienu metu patekti į kelias svetaines, suasmeninti skirtukus, žymėjimo parinktis, puikius paieškos įrankius ir siūlo turinį, netrukdantį atitraukti dėmesio..

Nuorodos nukreipimo pėdsakas

Ar žinojai, kad naršyklė gali efektyviai veikti stebint antraštes ir peradresavimus? Na, dabar jūs darote.

Tai viskas viename įrankis, analizuojantis nukreiptus kelius, HTTP antraštes, robots.txt, Rel = Canonicals, nuorodų galią ir kt..

Nuorodos nukreipimo pėdsakas yra būtinas svetainių savininkams, nes jos galinga ir išsami peradresavimo ir nuorodų analizė.

Tai taip pat padeda atpažinti peradresavimus, puslapių blokus ir įvairias technines problemas.

Medžiotojas

Padarykite skaitmeninės rinkodaros įspūdį naudodami Medžiotojas.

Tai yra el. Pašto ieškos įrankis, suteikiantis žmonėms, kurių yra bet kurioje svetainėje, el. Pašto adresus, nurodant jų vardus, telefono numerius, pareigų pavadinimus ir net socialinius tinklus. Visus šiuos duomenis remia viešieji šaltiniai, kurie matomi paieškos rezultatuose.

Betternetas

Didelį susirūpinimą kelia privatumas. Daugybė tinklalapių įsilaužimų ir duomenų nutekėjimo yra natūralu, kad nerimaujate dėl visų asmens duomenų, plintančių internete.

Vienas iš būdų apsaugoti savo informaciją yra naudoti VPN.

Betternetas veikia be registracijos. Vienu mygtuko paspaudimu galite suaktyvinti tarpinį serverį ir paslėpti savo IP adresą. Suaktyvinę galite be vargo pasiekti visas užblokuotas svetaines.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateikti plėtiniai padės atlikti daugybę dalykų neišeinant iš mėgstamos naršyklės. Daugelis jų yra nemokami, todėl pabandykite tai patirti jau šiandien.

ŽENKLAI:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map