16 geriausių filmų kūrėjų ir redaktorių mobiliųjų programų

Mes gyvename tokioje epochoje, kai išmanieji telefonai gali padaryti beveik kiekvieną dalyką, kuris kitu atveju būtų įmanomas tik kompiuteriuose.


Vaizdo įrašų kūrimas / redagavimas yra vienas iš jų. Naudodamiesi tik savo mobiliuoju telefonu, galite sukurti vaizdo įrašus, kurie gali tapti virusiški ir padaryti jums nemažą pajamų sumą iki pragyvenimo, jei ją pakankamai pastumiate.

Vaizdo įrašas yra vienas iš geriausių būdų (jei ne pats geriausias) būdas išreikšti ir perduoti savo žinią masėms, esančioms ten. Faktiškai, naujausi tyrimai parodykite, kad žmonės išsaugo 95 proc. pranešimo, kai jį žiūri vaizdo įraše, palyginti su 10 proc., kai jį skaito teksto forma. Tai didžiulis! ��

Kalbant apie vaizdo įrašų kūrimo galimybes, „TikTok“ žvaigždės, tokios kaip Charli D’Amelio, kuria 30–50 USD už įrašą. Manoma, kad ji yra aukščiausia „TikTok“ uždirbėtoja. Taip pat yra milijonai „YouTube“ vaizdo įrašų kūrėjų, kurie nesėkmingai kuria vaizdo įrašus platformoje.

Nors visa tai gali atrodyti labai nepasiekiama, iš tikrųjų taip nėra. Tai tikrai sunku, tačiau naudodamiesi tinkamomis strategijomis ir programomis per keletą mėnesių / metų galbūt atsidursite tarp šių paveikėjų..

Šiame straipsnyje sužinosite apie geriausios programos mobiliesiems telefonams tai padės sukurti ir redaguoti vaizdo įrašus, kad būtų galima publikuoti internete. Nors galbūt jau esate susipažinęs su kai kuriais iš jų, labai rekomenduoju perskaityti visą sąrašą, kad rastumėte tai, ko nežinojote apie.

Pažvelkime į tai.

„Movie Maker Pro“

Visiškai nemokama ir patogi vartotojui, „Movie Maker Pro“ leidžia kurti fenomenalius Holivudo stiliaus vaizdo įrašus su daugybe redagavimo galimybių. Bet kurioje vaizdo įrašo trukmės vietoje galite vaizdo įrašą padalinti, iškirpti, apkarpyti, kopijuoti ir net atjungti nuo vaizdo įrašo.

Taip pat galite lengvai kurti vaizdo įrašus, pridėti tekstą, filtrus ir įvairius kitus elementus. Geriausia yra tai, kad galite suglaudinti ir konvertuoti savo vaizdo įrašus į skirtingas platformas. Šiuo metu „Film Maker Pro“ galite atsisiųsti tik „Android“ įrenginiuose.

Movavi

Jei turite „iPhone“ ar „iPad“, jums pasisekė naudoti Movavi vaizdo įrašų rengyklę jūsų įrenginyje. Tai yra visiškai nemokama ir leidžia kurti savo filmus naudojant daugybę puikių funkcijų, tokių kaip:

 • Iškirpti
 • Sujungti
 • Pašalinkite nepageidaujamus elementus
 • Pridėti perėjimus
 • Paspartinti arba sulėtinti greitį
 • Pridėkite muzikos

Taip pat galite pridėti tekstą, lipdukus ir eksportuoti jį į įvairius formatus ir matmenis.

„FilmoraGo“

Jei jau seniai įsitraukėte į vaizdo įrašus, žinote, koks „Filmora“ yra tinkamas redaguoti kompiuteryje. Nors negalite naudoti tos pačios programinės įrangos savo mobiliajame telefone, galite atsisiųsti jų versiją mobiliesiems, vadinamą „FilmoraGo“. Viskas priklauso nuo to, ar redaguoti, kol esate kelyje.

Tai lengva naudoti ir galite atlikti įvairius darbus, pvz., Pridėti muzikos, pridėti efektų, sureguliuoti greitį, pritaikyti perėjimus ir dar daug daugiau..

Jų pagrindiniame puslapyje sakoma, kad jį galima naudoti „Android“, tačiau yra ir „IOS“ versija, kurią galima atsisiųsti.

Vaizdo įrašų redaktorius – filmų kūrėjas

Su daugiau nei 80 filtrų ir daugybė efektų, Vaizdo įrašų rengyklė „IOS“ verta užimti šiek tiek vietos jūsų įrenginyje. Tai leidžia jums sujungti, apkarpyti ir redaguoti vaizdo įrašus, kad gautumėte pasakišką galutinį produktą. Taip pat galite pritaikyti lėto vaizdo ir atvirkštinius efektus ir, žinoma, kurti skaidrių demonstracijas.

Jei jums patinka groti su įvairių rūšių muzika vaizdo įrašuose, galite tai padaryti ir pridėdami juos iš savo bibliotekos. Yra daug daugiau galimybių, tokių kaip:

 • Vaizdo įrašų koregavimai
 • Balso perjungimai
 • Perėjimai

Nors programą galima paleisti nemokamai, yra ir mokamų planų, kurie jus gali labai sudominti.

Tik tak

Tik tak šiuo metu yra pats karščiausias dalykas socialinėje žiniasklaidoje, ir jūs tikrai turėtumėte būti to dalimi. Nuo juokingų trumpų klipų iki monologų, stebuklingų triukų iki dabar, galite sukurti bet kokį vaizdo įrašą ir vis tiek turėti galimybę gauti neįtikėtiną sekimą.

Daugelis įžymybių, taip pat ir paprasti žmonės, perėjo į šią programą, ir nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte. Aš sakyčiau, pirmyn ir įdiekite jį dabar „IOS“ arba „Android“ įrenginyje.

„InShot“

aš prisimenu „InShot“ buvo pirmoji vaizdo įrašų redagavimo programa, kurią prieš keletą metų buvau įdiegusi į savo telefoną, ir buvau sužavėta jos funkcijomis. Tai leidžia jums labai padailinti, padalyti, sujungti ir sureguliuoti vaizdo įrašus. Tiesą sakant, naudodamiesi šia programa galite sukurti nuostabius vlogus ir įkelti juos tokiose platformose kaip „YouTube“.

Jis turi puikius filtrus, garso efektus, lipdukus ir puikią muziką. Taip pat prie jo galite pridėti savo balso perklausą. „InShot“ galima ir „IOS“, ir „Android“.

Gyvas

Nuo įvairių garso efektų ir filtrų iki teksto ir muzikos, Gyvas Visiškai stengiasi, kad jūsų vaizdo įrašai būtų gyvi. Žmonės sukūrė trumpus ir malonius vaizdo įrašus, taip pat vlogus naudodami šią programą. Pažiūrėk:

https://view.alive-story.com/oregon-1/article/service/2019/05/19/01/p03/7400473.mp4

Puiku yra tai, kad programoje galite sukurti savo mažą bendruomenę ir patikrinti, ką kiti žmonės kuria, kad šiek tiek pagyvintų jūsų kūrybą. „Alive“ galima atsisiųsti iš „IOS“ ir „Android“ įrenginių.

Magisto

Buvo apdovanotas „Apple“ „Metų programų tendencija“ 2019 m. Ir laimėjo keletą Google Play apdovanojimus, „Magisto“ yra dar vienas įspūdingas vaizdo įrašų redaktorius. Galite tyrinėti jų biblioteką ir naudoti daugybę vaizdo įrašų bei vaizdų, norėdami sukurti ką nors savo. Programa yra ypač greita, lengvai naudojama ir padeda kurti efektyvius vaizdo įrašus jūsų verslui.

Įdomi šios programos idėja yra ta, kad ji prašo jūsų pasirinkti redagavimo stilių prieš kuriant bet kokį vaizdo įrašą. Tokiu būdu, nesvarbu, ar kuriate skaidrių demonstraciją, ar vaizdo koliažus, „Magisto“ žinos, ko ieškote, ir pasiūlys geriausius įmanomus įrankius sąsajoje..

Quik

Galite maišyti ir suderinti savo daugialypės terpės failus naudodami Quik ir sugalvokite puikiai atrodantį vaizdo įrašą, kurį galėsite naudoti bet kur. Jis turi AI technologiją, kuri nustato skirtingus jūsų galerijos vaizdus ir prideda juos prie vaizdo įrašo, kad išlaikytų nuolatinį vibe.

Pvz., Jis gali aptikti ir pridėti nuotraukų, kuriose šypsotės, arba galite pasirinkti ir kitus kriterijus. Apskritai, vos keliais bakstelėjimais galite lengvai tinkinti, pridėti garso takelį, pridėti efektų ir bendrinti jį su pasauliu. „Quik“ galite atsisiųsti iš „IOS“ ir „Android“ įrenginių.

„Adobe Premiere Rush“

„Adobe Premiere Rush“ yra dar viena puiki programa, skirta vaizdo įrašams redaguoti, ir kodėl gi tai nebūtų puiku iš „Adobe“ įrankių. Jie žinomi kaip dėl puikių funkcijų, ir tai nėra išimtis.

Keletas pagrindinių šios programos savybių yra:

 • Garso surinkimas
 • Redaguoti judesio grafiką
 • Iš anksto paruošti šablonai
 • Tinkinkite tekstą, spalvą, dydį, šriftą ir dar daugiau
 • Paspartinti arba sulėtinti greitį

Be to, galite sinchronizuoti savo duomenis „IOS“, „Android“, „Mac“ ir „Windows“ įrenginiuose.

„PixArt“

Galite atlikti įvairialypes vaizdo įrašų redagavimo užduotis naudodami „PixArt“. Pradėję nuo paruošto šablono, galite tęsti „TikTok“ foninės muzikos, perėjimų, subtitrų ir įvairių kitų elementų pridėjimą. Tai taip pat leidžia labai sureguliuoti vaizdo įrašą pagal jūsų reikalavimus.

Šią programą galima nemokamai atsisiųsti iš „Android“, o geriausia tai, kad nėra vandens ženklų. Tai yra didžiulis sandorių sudarytojas bet kam, jei jūsų paprašysite. Nedaugelis programų leidžia nemokamai pašalinti vandenženklį.

Splitas

Paprasta, bet galinga, Splitas leidžia mėgautis darbalaukio funkcijomis mobiliojoje programoje. Jame yra daugybė redagavimo parinkčių, pavyzdžiui, teksto pridėjimas, efektai, perėjimai ir daug daugiau. Taip pat galite maišyti įvairius garso takelius ir įtraukti juos į savo vaizdo įrašą.

Jis turi įvairias orientacijos parinktis ir galimybę pridėti balso pakeitimus. Jie nuolat prideda naujų funkcijų prie programos, todėl galite būti tikri, kad visada domitės naujausiu madingu vaizdo stiliumi. Ši programa dabar prieinama tik „IOS“ vartotojams.

„VivaVideo“

Pagyrė kai kurios didžiausios kompanijos, tokios kaip „Google Play“ ir „Quora“, „VivaVideo“ leidžia lengvai kurti profesionalius vaizdo įrašus. Jis yra paprastas, tačiau siūlo daug. Be visų jau turimų tradicinių funkcijų, „VivaVideo“ leidžia pridėti lipdukų, temų ir pritaikyti įvairius efektus.

Jei jums reikia greito vaizdo įrašo, kurį norite bendrinti socialinėje žiniasklaidoje, greičiausiai ši programa gana lengvai atliks šį darbą. Atsisiųsti galite „IOS“ ir „Android“ įrenginiuose.

„Apple“ klipai

Viena įdomiausių programų šiame sąraše, „Apple“ klipai kuriant virusinio stiliaus vaizdo įrašus, tikrai pralenks laikas. Esu tikras, kad esate matęs vaizdo įrašų, kuriuose žmonės virsta tikroviškomis emocijomis ir daro linksmus dalykus. Tai yra savotiškas, ir jūs galėsite jį naudoti tik „IOS“ įrenginiuose.

Trumpai tariant, jūs galite:

 • Sukurkite „Memoji“
 • Sukurti Animoji
 • Pridėti animacinius pavadinimus
 • Pridėti lipdukus
 • Pridėti antraštes
 • Sinchronizuokite garso įrašą realiuoju laiku
 • Taikykite įvairius filtrus

Taip pat galite išbandyti „selfie“ scenas, kurios gali paversti jūsų foną norima tema, pavyzdžiui, „Disney Pixar“ „Incredibles 2“. Apskritai tai yra gana smagu ir jaudinantis dalykas. Galite dalintis savo vaizdo įrašu vos keliais bakstelėjimais..

Dubsmash

Dubsmash yra kaip kita „TikTok“ versija, tačiau su mažiau funkcijų. Anksčiau, kai „TikTok“ nebuvo šalia, bet greitai nuėjo pas konkurentą, jis buvo pranašesnis. Tačiau tai jokiu būdu nepadaro šios programos siaubinga. Jis turi gana nuostabių funkcijų, leidžiančių kurti šokių / linksmus vaizdo įrašus socialinei medijai.

Pridėkite muzikos, efektų, teksto ir daugybę perėjimų, kad sugalvotumėte savo socialinės medijos vaizdo įrašą. Baigę kurti, galėsite iškart pasidalyti ja savo norimoje socialinėje platformoje. Šią programą galite gauti naudodami „IOS“ ir „Android“.

„PowerDirector“

Kaip nuostabu būtų kurti kino filmus tiesiai iš savo išmaniojo telefono? „PowerDirector“ padeda tai padaryti tik turėdami galingas funkcijas ir turinio paketus. Naudodamiesi perėjimais, maišymo efektais, kaukėmis, garso takeliais ir profesionaliai atrodančiais pavadinimais, galite tapti kuo kūrybingesni.

Jums taip pat leidžiama pridėti keletą garso takelių laiko juostoje ir sumaišyti viską, kad gautumėte nuostabų galutinį rezultatą. „PowerDirector“ galima naudoti tiek „IOS“, tiek „Android“.

Išvada

Nesvarbu, ar turite „iOS“ ar „Android“ įrenginį, kuriant profesionalius vaizdo įrašus dar niekada nebuvo taip lengva. Šios programos padės pasiekti tikslų jūsų įsivaizduojamą stilių ir sukurs puikios išvaizdos vaizdo įrašus, kuriuos bus galima bendrinti visame internete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map