3 esminiai dalykai, kuriuos reikia atsiminti prieš įgyvendinant savo epinio turinio strategiją

Yra įvairių būdų, kuriais perduodama tendencinga žinia, tačiau visi jie skirti tam pačiam tikslui pasiekti.


Jie apima Brianas Deanas „Dangoraižio turinys“ Randas Fishkinas „10x turinys“.

Tuo atveju, kai norite atkreipti daug dėmesio ir būti laikomas galininku, jūsų turinys turėtų būti unikalus ir teisingas, o ne įprastas, kurį siūlo jūsų tautiečiai..

Dėl šios priežasties daugelis verslo patalpų pradeda skirti lėšų ir daug pastangų kurdamos didžiulį turinį. Didele dalimi tai yra labai naudinga ir naudinga verslui.

Tačiau tai taip pat lemia naują galimas pavojus.

Kas atsitiks tuo atveju, kai jūs sugaišite daug laiko ir išteklių, kad sugalvotumėte epinį turinį, skirtą tik jūsų tikslinei auditorijai, kad jis parodytų nesuinteresuotumą?

Tiesiog atlikite šiuos pagrindinius dalykus, ir jums nebereikės jaudintis dėl šios problemos.

Raskite daug žadančių turinio idėjų

Tuo atveju, anksčiau esate paskelbę nemažą kiekį turinio; turėtumėte peržiūrėti savo įrašus ir išsiaiškinti, kuris turinio tipas jūsų auditoriją labiau domina.

Apsilankykite „Google Analytics“ ir sužinokite, kurie tam tikri tinklaraščių įrašai, produktų apžvalgos ar bet koks konkretus turinys, parašytas siekiant geriau išlaikyti klientus, sulaukė daugiausiai peržiūrų ir prailgino puslapio laiką.

Kita vertus, jei esate įgyvendinant savo turinio strategiją, tokios priemonės kaip SEMrushas, „Ahrefs Content Explorer“ arba „Buzzsumo“ yra padėti jums rasti populiarų turinį savo nišoje.

Pats aiškiausias, bet labiausiai įrodytas būdas, kuriuo turinio idėjas galima pasisemti iš pačių klientų, yra paklausti jų: „Ar tu nori šito?

Jei nusprendėte išryškinti kokią nors temą, kurios paieškos apimtis yra didelė, pavyzdžiui:Geriausi nešiojamieji kompiuteriai, kuriuos galima nusipirkti 2018 m“, Bet jūs tiesiog negalite įsivaizduoti, kaip iš to gauti kuo daugiau konversijų, tada klientų įtraukimas gali būti jums gera strategija..

Semantiškai unikalus, parašytas SEO tikslais, atsižvelgiant į laiką ir poreikį sukurtas turinys, yra tik pusė sandorio. Mes kalbame apie konkrečią idėjos idėją, kuri bus naudinga ir jums, ir jūsų klientams.

Tai beviltiškai paprasta, tačiau dauguma verslo įmonių gali greitai gauti daug atsiliepimų, greitai užduodamos savo auditorijai.

Pateikiami trys galimi šio tikslo pasiekimo variantai:

1) Tyrimai

Siųskite el. Laiškus, kuriuos sudaro apklausa arba „Atsakyti“ užklausa. Taip pat galėtumėte naudoti savo žodžius, tokius kaip „Mes planuojame sukurti___.

Tuo atveju, kai norite pasiekti tai nemokamai, spustelėkite šią nuorodą ir mes jums atsiųsime prieigą, kai ji bus rodoma “.

2) socialiniai kanalai

Paprasčiausias būdas pasiekti auditoriją yra „Instagram“ ar „Twitter“.

Pateikite keletą trumpų, įdomių pranešimų ar klausimų, pagrįstų skirtingomis turinio idėjomis, kurias svarstote, tada patikrinkite, kuri labiausiai įtraukia.

Tie, kurie neseka jokių socialinių ryšių, gali įsigilinti į kišenę ir pasidalyti keliomis monetomis mokamos reklamos, kad žinutė būtų peržiūrėta jų auditorijos.

3) Lentos

Kitas puikus pasirinkimas būtų apklausti tokias svetaines kaip Quora arba populiarūs internetiniai dienoraščiai ir forumai, priklausantys jūsų kompetencijai, pvz., „GetResponse“ dėl el. pašto rinkodara arba „Moz“ SEO. Pažiūrėkite, kurie klausimai kyla labiausiai.

Svarbiausia būtų tiksliai išsiaiškinti, ko klausiama dėl to, ko žmonės aistringai jaučia, o ne tik spėlioti.

Patvirtinkite savo turinį

Idėja patvirtinti ir patikrinti turinį prieš investuojant į jį kilo pastarojo meto komentarų skiltyje Mozo paštas.

Danielius nusako scenarijų, kai jo komanda turėjo įspūdingą idėją, kuri, jų manymu, padarys stebuklus, tačiau kai jie ėmėsi proceso ir, kai guma atsitrenkė į kelią, tikslinė auditorija parodė visišką nesidomėjimą.

Pirmasis etapas buvo patvirtinimas, kuris yra žingsnis, kurio dauguma žmonių nekreipia rimtai į turinio kūrimo procesą, kaip savo atsakyme paaiškino Mozo guru Randas Fishkinas..

Turinio kūrimas negali būti prilyginamas produkto kūrimui, kai kalbama apie investicijas.

Akivaizdu, kad vienas yra pranašesnis už kitą, tačiau nėra prasmės šaudyti iš klubo, kai galima pasirinkti paprastesnius ir suprantamesnius būdus, kaip patvirtinti jūsų turinio idėją, prieš pradedant brangų laiką ir išteklius..

Suderinkite savo turinį su platinimu

Yra esminė turinio rinkodaros proceso dalis, į kurią labai daug prekybininkų neatsižvelgia planuodami savo turinį.

„Dėl turinio kūrėjo kaltė dėl to mane ne kartą kėlė. Dažniausiai galvoju, kad mano turinio vertė yra pagrįsta tik pačiu turiniu “, – sako Neilas Patelas.

Kai tik jūsų internetą triuškinantis įtikinamų nuorodų rinkinys bus pagaliau pateiktas gyvai, nieko neįvyks, jei negausite krovinių ar akių obuolių ir nepateiksite jų į puslapį.

Šis etapas yra turinio dėlionės platinimo menas, ir jis turėtų daryti didelę įtaką kuriamam turiniui.

Ši ideologija bus gerai suprantama naudojant šį pavyzdį.

Taikydami mažų įmonių savininkus naminių gyvūnėlių erdvėje, esate tikri, kad patogiausias kanalas pasiekti savininkus „LinkedIn“, ir jie aistringai domina augintinius, taip pat rūpinasi augintiniais, būtinai pakartokite procesą.

Paklauskite, ko jie aistringi.

 • Tyrimų bendruomenės augintinių erdvėje
 • „Ahref“ turinio naršyklėje ieškokite populiaraus augintinių turinio
 • Tyrinėkite dažniausiai užduodamus klausimus apie augintinius „Quora“

Jūs manote, kad radote geriausią variantą, įskaitant tai, kad pateikėte epinį vadovą apie baldų komplektavimo eglutes naminiams gyvūnėliams, kad visas puodas susprogdintų..

Neįtikėtina!

15 000 „Facebook“ akcijų!

Beveik 3000 „Pinterest“ akcijų

O „LinkedIn“, kur jūsų tikslinė auditorija yra… viena akcija?

Beprasmiška gauti beveik 20 000 akcijų, tačiau ji vos nepasieks tikslinės auditorijos. Neįmanoma patekti į virusą su netinkama auditorija ir iš savo turinio gauti praktiškai jokios naudos verslui.

Kai planuojate, pirmiausia pagalvokite apie savo tikslinę auditoriją ir tai, ką jie geriausiai reaguoja. Turite daugiau galimybių rezonuoti su ta auditorija per tą terpę.

Išvada

Turinys vis tiek yra turinys. Protingas metodas yra išbandyti rinką prieš apsisprendžiant, kad ką nors pagaminsite, nes šiame etape jums nereikės tiek atsargumo, palyginti su produkto pristatymu..

Tuo pačiu metu, jei planuojate investuoti laiką ir pinigus į didelę turinio dalį, būkite atsargūs atlikdami tam tikrus patvirtinimus, kad auditorija rezonuotų su.

Pažvelkite į išanalizuotą statistiką, paklauskite dabartinės auditorijos ir atsiminkite kanalų paskirstymą, kad suteiktumėte kuo geresnę turinio sėkmės galimybę..

ŽENKLAI:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map