5 populiariausi „Google Data Studio“ trečiųjų šalių duomenų jungtys

Kaip informacijos suvestinė ir ataskaitų rengimo priemonė masėms, „Google“ duomenų studija nuolat populiarėja. Viena iš to priežasčių yra auganti trečiųjų šalių duomenų jungčių ekosistema, praplečianti jos funkcionalumą rinkti duomenis iš beveik visur..


Sužinokite apie tinkamiausias iš šių jungčių ir dešine koja įeikite į duomenų teikimo pasaulį.

Jei jus domina vizualizuota verslo žvalgybos dalis ir nenorite dirbti su sudėtingais ar brangiais įrankiais, turėtumėte suteikti galimybę „Google“ duomenų studija. Tai nemokama, draugiška, ja lengva naudotis ir yra. Jei turite „Google“ paskyrą, duris galite atidaryti kurdami profesionalius prietaisų skydus iškart ir be vargo..

Kai kurie žmonės gali pasakyti, kad „Google Data Studio“ nėra tokia galinga kaip kiti BI įrankiai, pvz., „Tableau“. Ir jie bus teisūs. Tačiau naudojant „Data Studio“ yra labai lengva dalytis ir bendradarbiauti su kitais: galite dalintis savo ataskaitomis su bet kuo, ir daugelis žmonių galėtų dirbti kartu prie tos pačios ataskaitos, net tuo pačiu metu. Kai ateina laikas pasirinkti duomenų šaltinį, „Data Studio“ turi daug ryšių.

Duomenų ryšiai

„Google“ teikia įmontuotų duomenų jungčių asortimentą, suteikiantį prieigą prie savo šaltinių, tokių kaip „Google Analytics“, „Google Ads“, „Sheets“, „YouTube“, „Search Console“ ir kt. Taip pat teikia standartinius debesų MySQL ir PostgreSQL duomenų bazių jungtis ir įkeltiems CSV failams. Tačiau įrankio tikrąją galią suteikia ilgas sąrašas trečiųjų šalių jungčių, suteikiančių prieigą prie beveik visko.

Iki šio straipsnio rašymo „Data Studio“ partnerių jungčių sąrašas sudarė 191 iš jų. Į šį sąrašą įtraukta daugybė duomenų rinkimo iš visų socialinės žiniasklaidos platformų („Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Snapchat“ ir kt.), Rinkodaros duomenų šaltinių, skelbimų tinklų, pasirinktinių JSON ar XML šaltinių, visų žinomų duomenų bazių, CRM, statistikos programų ir daugelio variantų. kiti.

Įdomus trečiųjų šalių jungčių aspektas yra tas, kad kai kurios iš jų teikia duomenų tvarkymo funkcijas, kurių trūksta „Data Studio“, pavyzdžiui, pažangias ETL (ekstrahavimo, transformavimo ir įkėlimo) funkcijas ar duomenų maišymo funkcijas. Siekdami sukurti naudingą „Google Data Studio“ trečiųjų šalių jungčių sąrašą, mes sutelksime dėmesį į tuos, kurie yra plačiausi, suteikdami prieigą ne tik prie vieno tipo duomenų, bet ir prie daugybės informacijos šaltinių..

Supermetrika

Kai kuriate naują ataskaitą „Google Data Studio“ ir spustelite mygtuką, kad prie jos pridėtumėte duomenų šaltinį, Supermetrika logotipas pradedamas iššokant visur partnerių ryšių srityje. Taip yra todėl, kad ši įmonė siūlo daug jungčių iš daugelio skirtingų šaltinių.

Paminėsiu keletą: „Facebook“ įžvalgos, „Instagram“ įžvalgos, „HubSpot“ rinkodaros duomenis, „LinkedIn Ads“, „MailChimp“, „Bing Search Console“, „Microsoft Advertising“ ir sąrašas tęsiasi.

Supermetrikos tikslas yra išgelbėti rinkodaros specialistus nuo laiko reikalaujančių duomenų perkėlimo iš vienos vietos į kitą užduočių, suteikiant jiems daug galimybių sujungti informaciją iš visų savo rinkodaros platformų į „Data Studio“. Tai apima socialinę, analizę, el. Pašto rinkodarą, PPC, SEO ir mokėjimo platformas. Jei jums reikia kokios nors integracijos, kurios neapima nė viena jungtis, jiems bus malonu apie tai išgirsti ir sukurti jungtį, ypač jums.

Tai ne tik jungia ataskaitas su savo duomenimis, bet ir padeda kurti geresnes ataskaitas. Čia pateikiamos įvairių platformų ataskaitos, leidžiančios palyginti duomenis iš skirtingų šaltinių tose pačiose diagramose; pavyzdžiui, galite palyginti kampanijų rezultatus „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „LinkedIn“. Nereikia importuoti CSV failų ar kopijuoti / įklijuoti.

Supermetrika automatizuoja duomenų rinkimo ir ataskaitų teikimo užduotis, todėl jums nereikia jomis rūpintis. Jei susiduriate su tuščia ataskaita ir nesate tikri, koks yra geriausias būdas ją suprojektuoti, „Supermetrics“ siūlo paruoštų šablonų, kuriuos sukūrė geriausi specialistai, asortimentą, kuris padės jums pradėti..

„Data Studio“ supermetrijos kainų planai prasideda nuo 39 USD per mėnesį. Už tuos pinigus jūs gaunate vieną jungtį, kurią galite pasirinkti iš ilgo sąrašo. Kainų planuose pridedama daugiau jungčių ir daugiau pasirinkimo galimybių, taip pat kartu su kitomis profesionaliomis funkcijomis, tokiomis kaip palaikymas keliems komandos nariams, įvairių platformų duomenų derinimas ir pan..

Baisumas

„Datatap“ yra ne tik krūva duomenų jungčių.

Tai pilnavertis ETL įrankis, galintis absorbuoti duomenis iš įvairių šaltinių, įskaitant socialinę mediją ir skelbimų tinklus, filialų tinklus ir interneto stebėjimo įrankius, TV auditorijos matavimo sistemas, neprisijungus naudojamus failus ir dar daugiau. Iš šių šaltinių „Datatap“ automatizuotas duomenų integravimo modulis kaupia ir harmonizuoja visą reikiamą informaciją ir sukuria integruotą sprendimą, kuris bus pateiktas „Data Studio“ ar kituose BI įrankiuose..

Galite sujungti „Datatap“ su „Data Studio“ atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Pirmiausia turite nustatyti duomenų srautą „Datatap“ ir pasirinkti „Google“ duomenų studiją kaip pasyvią jos paskirtį. Duomenų srautas apibūdina ryšį su duomenų šaltiniu ir leidžia gauti iš jo duomenis. Naudodami ETL įrankį galite sujungti ir suplanuoti duomenų srautus, kad duomenų rinkimo sprendimas būtų pritaikytas jūsų poreikiams. Kai „Datatap“ šaltinis bus prijungtas prie „Data Studio“, duomenų srautų schemos informacija pasirodys lauko pasirinkimo srityje, todėl galite pasirinkti elementus, kuriuos norite įtraukti į savo ataskaitas. Duomenys bus atnaujinami pagal tvarkaraščius, kuriuos nustatėte duomenų srautams.

„Adverity“, siekdama suteikti tikrai į įmones orientuotą įrankį, pagrindinį savo klientų duomenų saugumą. Bendrovė visiškai atitinka tarptautinius duomenų apsaugos standartus, tokius kaip GDPR, ir naudojasi ISO / IEC 27001 sertifikatu, labai svarbiu informacijos saugumo standartu..

Rinkodaros agentūroms, kuriančioms prietaisų skydelius savo klientams, „Adverity“ teikia daugybę „baltų etikečių“ ataskaitų teikimo parinkčių – ne tik pritaikyti prietaisų skydelių išvaizdą ir pojūtį pagal kiekvieno kliento skonį, bet ir leisti klientams patiems leisti prieigą prie duomenų. Tai yra svarbi savybė, atleidžianti agentūras nuo bet kokios atsakomybės už savo klientų duomenis.

Megalytis

Jei jums reikia greitų, paprastų ir nebrangių GDS jungčių, Megalytis galėtų būti atsakymas. Jie suteikia prieigą prie „Facebook“ skelbimų, „Facebook“ puslapių, „LinkedIn Ads“, „AdRoll“, „Microsoft“ („Bing“) skelbimų, „CallRail“, „Twilio“ ir „CallTrackingMetrics“. Taip, tai yra mažiau galimybių nei kitų jungčių, bet jei jums tiesiog reikia vienos iš jų, sąnaudų ir naudos santykis gali būti patogus.

Galite pradėti naudotis „Megalytic for GDS“ spustelėję „Free Trial“ mygtuką, esantį po jūsų naudojama jungtimi – dar nereikia įvesti savo kreditinės kortelės. Tuomet pateko į GDS ir atlikdamas kelis paprastus veiksmus nustatė „Megalytic“ jungtį. Po to galite pradėti bandomąją versiją ir, jei jums patinka rezultatai, bet kuriuo metu galite įsigyti prenumeratą. Pavyzdžiui, „Facebook Insights“ jungties, turinčios iki 20 paskyrų ir iki 3 vartotojų, prenumerata kainuoja 29,99 USD per mėnesį..

„Megalytic“ jungtys yra orientuotos į pardavėjus, sukurtos taip, kad jūsų agentūra atrodytų gerai – jei vykdote geras kampanijas – sujungdami visus duomenis, kurių jūsų klientai nori: srautą, konversijas, pajamas, parodymus, MUP, CPA ir šimtus kitų statistinių duomenų. Visi šie duomenys galėtų papasakoti istoriją apie tai, kaip vyksta jūsų rinkodara. Nesvarbu, kokie dideli yra duomenys, kuriuos reikia gauti; „Megalytic“ palaiko klientus, kurie kiekvieną mėnesį skelbia tūkstančius ataskaitų.

Jei rimtai žiūrite į rinkodaros paslaugas, galite pratęsti savo prenumeratą, kad pasiektumėte kitus „Metalytic“ sprendimus, įskaitant daugybę iš anksto apibrėžtų ataskaitų, skirtų specialiems tikslams..

„Power My Analytics“

Visi „Power My Analytics“ (PMA) jungtys pateikiamos su tinkinama „Google Data Studio“ šablono parinktimi, norint sukurti momentinius HD informacijos suvestines, todėl jums nereikia pradėti kurti savo ataskaitų nuo nulio. Šie šablonai ne tik padės sutaupyti laiko ir pinigų, bet ir padidins rinkodaros ataskaitų vertę. Jungčių parinkčių sąrašas yra gana įspūdingas, įskaitant „Facebook“, „Google“ mano verslą, „Instagram“, „HubSpot“, „Amazon“, „LinkedIn“, „Twitter“, „PayPal“, „MailChimp“, „Pinterest“ ir daugelį kitų. Taip pat yra pasirinktinio jungties parinktis, kurią galite pasirinkti, jei duomenų šaltinis, kurį turite pasiekti, nėra pateiktas sąraše.

Jei norite pradėti paprastai, galite pasirinkti mokėti tik už jungtį ir už sąskaitą – tik 9,95 USD per mėnesį. Prijungę daugiau paskyrų ir daugiau duomenų šaltinių, automatiškai gausite nuolaidą. Per nerizikingą bandymo laiką galite prisijungti tiek, kiek norite, – bandomuoju laikotarpiu nereikia jiems perduoti savo kreditinės kortelės..

Be to, kad siųsite duomenis „Google“ duomenų studijai, galite juos siųsti ir „Google Analytics“, jei jums labiau patinka tas įrankis arba jei jau dirbate su juo ir nenorite perjungti į GDS..

Vartotojo sėkmės istorijose kalbama apie didelę ekonominę naudą derinant PMA ir GDS. Rinkodaros agentūra, užsiimanti daugiau nei 30 metų, tikisi šiais metais sutaupyti daugiau nei 100 000 USD, naudodama „Data Studio“ ir „Power My Analytics“ kaip savo duomenų teikėją klientų informacijos suvestinėms..

„TapClicks“

Daugiau nei 4000 agentūrų, žiniasklaidos kompanijų, B2B įmonių ir vartotojų prekių ženklų pasitiki „TapClicks“ susieti su visų rūšių duomenų šaltiniais. Duomenų šaltinių sąrašas iš pirmo žvilgsnio atrodo begalinis – turėtumėte naršyti jungčių rinkoje pagal kategorijas, kad išvengtumėte pervargimo tiek daug galimybių. Be to, kad siūlo populiarias jungtis, „TapClicks“ reguliariai pristato naujus ir unikalius šaltinius, kurių anksčiau nebuvo galima naudoti GDS.

Apgalvotai sukurtų šablonų asortimentas keliais paspaudimais leis jums atrodyti kaip profesionaliam prietaisų skydelio dizaineriui. Galite sutrumpinti įžvalgių ataskaitų kūrimo laiką kelioms minutėms. Naudodami „TapClicks“ galite laisvai pasirinkti duomenų rodinius ir valdyti kelis klientus ar kampanijas, kad atitiktumėte jūsų reikalavimus – nesvarbu, ar jūs turite visavertę agentūrą, ar pradedate kaip vienišas laisvai samdomas vertėjas, norintis parduoti ataskaitų teikimo paslaugas..

Plėtodami savo klientų bazę, „TapClicks“ galės kartu su tuo augti naudodamiesi lanksčia duomenų infrastruktūra ir technologijų kamine, sukurta greičiui, aukštam prieinamumui, patikimumui ir mastui. Be to, speciali klientų palaikymo specialistų komanda padės išlaikyti jūsų verslą.

Informacija apie kainų planus nėra laisvai prieinama, tačiau galite išbandyti nemokamai – nereikia kreditinės kortelės – arba užsisakyti demonstracinę versiją, kad sužinotumėte daugiau apie įrankį..

Kodėl gi ne pastačius savo?

Jei esate patyręs kodo, turite daug laisvo laiko ir nenorite nieko mokėti, kad prisijungtumėte prie duomenų šaltinių, galite kurti savo. „Google“ siūlo labai lengvai naudotis instrukcija, kuri padės tai padaryti. Viskas, ko jums reikia pradėti, yra interneto naršyklė, prieiga prie interneto, „Google“ paskyra ir žinios apie pagrindines „JavaScript“ ir žiniatinklio API. Tačiau atsižvelkite į tai, kad jei mokate nedidelį mėnesinį mokestį, galite sutaupyti daug laiko naudodami jau minėtas paruoštas paleisti jungtis ir jų atitinkamus šablonus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map