8 geriausios priemonės unikalių tinklaraščių temų idėjoms generuoti

Ar jūs ieškote naujų? novatoriškos idėjos sekančiam jūsų tinklaraščio įrašui?


Ar jaučiate, kad esate užstrigęs tose pačiose senose temose? Tada esate tinkamoje vietoje.

Kai baigsitės temomis, leiskite žiniatinklio įrankiams padaryti jūsų apgaulę.

Pateikiame nemokamų ir lengvai naudojamų įrankių, kurie padės jums sugeneruoti, sąrašą nuostabios originalios idėjos jūs praleidote.

„Hubspot“ tinklaraščio idėjų generatorius

Generatorius „Hubspot“ išsiskiria viena iš tiesiausių tinklaraščių temų generatorių. Visais tais laikais, kai esate užstrigę, jums bus duota keletas temų, kad pradėtumėte savo rašymo procesą.

Tiksliau sakant, šiame įrankyje pateikiamos penkios išskirtinės idėjos, susijusios su nurodytu 3 raktinių žodžių ar frazių rinkiniu (ypač daiktavardžiais). Nurodytoje dėžutės skiltyje galite įvesti ne daugiau kaip 3 žodžių rinkinį, o įrankis suteiks jums naujų būsimų idėjų, kurias naudoti.

Jei norite pakeisti rezultatus, grįžkite atgal ir vėl įdėkite raktinių žodžių rinkinį.

Būkite konkretūs, jei ieškote tikslaus turinio.

Tai nėra idealus įrankis, jei ieškote keliolikos naujų temų, tačiau pradedantiesiems tai geriausia rasti.

„Ubersuggest“

„Ubersuggest“ yra lengvai naudojamas įrankis, generuojantis šimtus raktinių žodžių vienu metu.

Ši svetainė turi viską, pradedant brūkšniniais žodžiais ir baigiant visomis kitomis temomis su raidėmis A – Z, kad būtų net skaitiniai raktiniai žodžiai. Čia pateikiamas išsamus visų galimų raktinių žodžių derinių sąrašas.

Įveskite temos frazę mintyse ir gausite temų net to, apie ką negalėjote pagalvoti. Be to, šioje svetainėje galite pasirinkti išplėsti tam tikrą raktinį žodį, kad pamatytumėte išsamesnį tų pačių temų sąrašą.

Kai jūsų krepšelyje yra tiek daug teminių pasiūlymų, esu įsitikinęs, kad kitą kartą daugiau neišmesite temų.

„Buzzsumo“

„Buzzsumo“ yra viena svetainė, kuri suteikia daugiau nei siūlo tik temas. Tai parodys ilgą sąrašą kelių kitų veiksnių, kurie gali turėti įtakos tinklaraščio temai.

Nuo rodymo atgalinių nuorodų, dalintojų iki „Facebook“ įsitraukimų skaičiaus, „Twitter“, „Pinterest“ ir „LinkedIn“ bendrų akcijų gausite visą jums reikalingą informaciją anksčiau pasirenkant tam tikrą temą sekančiam jūsų tinklaraščiui.

Jūs taip pat galite filtruoti pagal įvairias antraštes, būtent pagal datą, turinio tipą, kalbą, žodžių skaičių ir šalį.

Tai gali būti jūsų vieno langelio sprendimas norint sužinoti, kur einate, naudodami tam tikrą raktinį žodį ar frazę.

„Portent“ turinio idėjų generatorius

Portentas yra novatoriška priemonė, naudojama, kai reikia temų. Nors ji siūlo tik vieną temą vienu metu, galite gauti keletą temų, tiesiog spustelėdami atnaujinimo mygtuką.

Atsižvelgiant į keturias tuščias vietas, ši svetainė naudoja jūsų raktinį žodį ar paieškos frazę bet kurioje iš šių spragų ir prideda kitą atitinkamą turinį kitose. Be to, jis paaiškina kiekvieno kito trijų vartojamų teminių žodžių priežastis.

Kitaip tariant, tai yra paprastas, tačiau daug laiko reikalaujantis įrankis, jei ieškote temų sąrašo. Tuo pačiu metu jūs gaunate labai originalių temų idėjų, kurias galite tiesiogiai naudoti savo tinklaraštyje, skirtingai nuo kitų svetainių, kuriose gaunate pagrindinę frazę..

„Moz“ raktinių žodžių naršyklė

Moz yra dar vienas sąrašo įrankis, kuriame pateikiamas išsamus studijų sąrašas siekiant geresnio SEO, o ne tik siūlomos tinklaraščio temos..

Kai šiai paieškai pateikiate tam tikrą raktinį žodį, jis nurodo mėnesio naudojimo apimtį, sudėtingumo lygį, natūralų PR ir tos frazės prioritetą..

Taip pat galite pamatyti daugiau raktinių žodžių pasiūlymų ir SERP analizę pagal jūsų paiešką. Be to, puslapio pabaigoje yra šio raktinio žodžio paminėjimo kitose tinklaraščio temose sąrašas.

Taigi paprasčiau tariant, jūs pamatysite viską, ką norėtumėte žinoti apie pateiktą temos frazę.

Patikslinkite savo „Biz“ turinio generatorių

Jums reikia masinio temų katalogo, iš kurio galite pasirinkti? Tada Pritaikykite savo „Biz“ įrankį yra jums tinkamas sąrašas. Pagalvokite apie temą, kurią galėtumėte įrėminti pagal raktinį žodį, ir visa tai turite čia, šiame sąraše.

Taip pat šiame puslapyje galite atsisiųsti visą temų sąrašą. Padidinkite savo „Facebook“ ir „Twitter“ populiarumą, pasirinkdami tinkamą temą iš šio įvairaus pasirinkimo sąrašo.

Jie pateikia jums temas tokiose pagrindinėse antraštėse kaip klausimai, karjera, kaip, paslaptys, verslas, meilė ir daugelis kitų.

Taigi, jei manėte, kad jūsų pagrindinėje frazėje gali būti tik kelios temos, pateikiame sąrašą, kuris niekada jūsų nepaveiks.

Kurkite savo tinklaraštį

Tai svetainė, kuri suteikia šiek tiek kitokį pojūtį nei kiti aukščiau paminėti įrankiai. Kitaip nei tie, šiame pašto generatorius, Jūs neturite įterpti raktinio žodžio ar raktinės frazės savo paieškos rezultatui.

Pirmiausia šioje svetainėje pateikiama pusiau išsami antraštė.

Jei ieškote tik vieno rezultato, galite naudoti šį įrankį, kai neieškote kažko konkretaus. Be to, tai padidina jūsų galimybes būti kūrybingam naudojant įrankio siūlomą temą.

Įsitraukite į savo mintis ir eikite į priekį, kad išsirinktumėte puikų, novatorišką savo kito pranešimo pavadinimą.

Quora

Nors Quora nėra tiesioginis temų generatorius, jūs tikrai sutiktumėte, kad dažniausiai ši svetainė, į kurią nukreipiate ieškodama ne Vikipedijos, yra Quora.

Galima sutikti su manimi, kad šioje svetainėje yra viskas, ko reikia ieškant atsakymo į bet kurį pasaulio klausimą. Čia galite ieškoti tam tikrų jus dominančių temų arba tiesiogiai ieškoti klausimų, kad gautumėte atsakymus, kuriuos rašo išmanantys žmonės visame pasaulyje.

Taigi šis įrankis taip pat randa vietą šiame sąraše, nes suteikia daugiau informacijos apie supratimo lengvumą nei daugelis kitų.

Yra dar keletas galimų variantų, iš kurių galite pasirinkti tinklaraščio temas ir idėjų generatorius. Tačiau šiame sąraše turėtų pakakti visų jūsų poreikių.

Tikėtis, kad tai buvo naudinga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map